Автор Тема: Посланията на КРИОН  (Прочетена 56967 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Djijko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #120 -: Април 04, 2011, 20:09:20 pm »
Абе,вие сериозно ли???
Това също е работа,труд.Вие ако го правите,безплатно ли ще бъде?
За без пари ли ще си грабнете гъза от друг континент да пътувате?
Трябва някой да ви съжелява че сте бедни?жертви на системата?
Аз като нямам пари си грабвам куфара и отивам да бачкам.Изкарвам достатъчно за да си позволя и книга,и кино,и опера,и семинар ако трябва!Защото,да ви кажа,направо ме навихте да отида!Ей сега буквам,а септември хуквам!И после ще ме молите да ви разказвам,ама :nea:

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #121 -: Април 04, 2011, 21:40:17 pm »
Работа!? Труд!?

През социализма го имаше този принцип:
Ако се трудиш, непременно трябва да ти се заплати, било то и ако вършиш нещо абсолютно безполезно.
Затова и беше пълно със всякакви местенца, където се правиш, че работиш, а вместо това клатиш там, кой квото има за клатене.
При капитализма, обаче, се плаща не на употребен труд (който може и да е изцяло нахалост), а се заплаща на СВЪРШЕНА РАБОТА.
Има хора, на които надницата им е 2000$ на час. И никой не спори дали си струва.

А конкретно аз изобщо не съм беден и мога да си позволя тоя цирк.
Но както вече казах, не да искат, но да ми дават 200-300 лв аз пак няма да ида, заради масовата психоза и вреден егрегор, с който точат на хората енергията.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #122 -: Април 04, 2011, 22:03:14 pm »
Мога да кажа как бих го направил аз(макар и да не съм запознат много много).
Нали печеля от книгите,когато отивам на такова мероприятие ще искам от организатора(който ме е поканил)да ми поеме разходите за билет и престой,най-много.Ако,сумата е голяма за него,ще го помоля да събере колкото се може повече хора и всеки при добро желание да даде по 1-2лева.
Това, разбира се при положение, че не печеля достатъчно от книгите си и не мога да си позволя такова пътуване, а хората искат да ме видят на живо.
Иначе, единственото ми желание ще е да се осигури място и да се оведомят повече хора, които имат желание да ме слушат.
Да не говорим,че може да се намерят спонсори.
Танграта, за психозата и егрегора го вярваш или го знаеш?
Как, ако не си бил там ще знаеш,че ти точат каквото и да било?
« Последна редакция: Април 04, 2011, 23:48:14 pm от arakha »
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #123 -: Април 05, 2011, 06:22:45 am »
...Но както вече казах, не да искат, но да ми дават 200-300 лв аз пак няма да ида, заради масовата психоза и вреден егрегор, с който точат на хората енергията.
Точно това е,че всички тези контакти са с цел отнемане на потенциала на хората,внедряване на зловредни програми,подтискане на волята и управление на ума-с две думи-деструктивни влияния.Които е добре да не се допускат,оттам тръгват повечето болести.
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #124 -: Април 05, 2011, 11:19:52 am »

Иначе, единственото ми желание ще е да се осигури място и да се оведомят повече хора, които имат желание да ме слушат.
Да не говорим,че може да се намерят спонсори.


И тогава няма да те обвинят в икономически интереси,а ще те наречат сектант  ;D
Хора каквото и да ви се предложи все търсите под вола теле.Ако е безплатно,няма да струва,ще е промиване на мозъци и подобни,ако е платено, са лъжи и икономически интереси.Нямате угодия.Ама все пак нали сте конспиратори.  ;)

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #125 -: Април 08, 2011, 18:08:49 pm »
Не ми пречи.То всяко интерпретиране на дадето учение може да се смята за секта,стига да има и други поддръжници.
Пък и аз нали ще знам какво съм направил и как,всеки може да си мисли каквото иска.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Djijko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re:Посланията на КРИОН
« Отговор #126 -: Април 10, 2011, 13:13:24 pm »
Прочетох някои неща от посланията на Крион и смятам,че в потока от информация ,това е просто още една гледна точка!В което няма нищо лошо.Не мисля,че е промивка или сектанство,няма да се втурна да изжявам живота си точно по този начин.За мен важното е,че от посланията не лъха страх!Сега конспираторите ще кажат,че светлите също не спят,а гонят и те интерес някакъв...Може и да е така...
Добре е все пак,когато едно нещо окрилява,подтиква към търсене на нови отговори и намиране на алтернативни пътища.Нали това в крайна сметка е най-важното,всеки ден да изненадваме себе си!
За цената-все още не мога да се съглася с някой от вас.Все пак пребивавам в най-червивия капитализъм в Стария свят/uk/,и тук за жалост всичко се заплаща!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27