Автор Тема: Посланията на КРИОН  (Прочетена 57019 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Ами поляризацията, за която говорихме? Шокирани ли сте от промяната във вашите политици? Шокирани ли сте, когато гледате телевизия, от твърде голямата поляризация в мненията - твърде много викове, твърде много ненавист? Е, не помните ли, че говорехме, че точно това и ще стане? Може би ще попитате, защо всичко трябва да е точно така? Каква е целта? Защо така се получава - полярно разделение? Докато всичко това не приключи, в процеса ще бъде въвлечено цялото човечество и на някакво ниво всеки един ще трябва да направи своя избор. Вие не можете повече да "седите на оградата" и даже тези, които са седнали там и говорят "На мен ми е все едно, дали ще бъде така или по друг начин", с времето ще се променят. Това ще засегне всеки, когато види дълбочината на случващото се. Това е за бъдещето на човечеството и е твърде важно, за да не се участва.

Ето какво значи мир на Земята. Как вървят работите? Човешки същества, казвам ви. Вие сте по-близо до своята цел от всеки друг път. Във вашето възприятие и във вашата реалност всичко става все по-зле, преди да стане добре. И ако вие виждате това в навечерието на празника, аз ви отправям призив. Можете ли да станете и да кажете: "В моята душа всичко е наред"? Ако да - това е мъжество, именно това правят в боя войниците. Те се обличат в броня. Готвейки се за среща с врага, те са изплашени... а нали ние предупреждавахме, че ще има битка между старата и новата енергия. Ние казвахме, че вие сте воини на новата енергия и носите светлината. Сега едни се страхуват, други се сражават в тази битка, трети въобще нищо не разбират.

Един бегъл преглед? Вие побеждавате, но това даже не го знаете. Имаше Сътрудници на Светлината, които казваха: "Ще ме отървете ли от всичко това?" Те виждат само това, което им показва четириизмерността. Вие можете ли да се качите по-нагоре, можете ли да облечете мантията на майстора (учителя), каквито сте всички вие? Ще ви задам няколко въпроса, които ще помогнат на вашите възприятия. Какво мислите, какви са в действителност годината 1987 и 11:11? Имате ли представа, че майсторите на планетата, демонстриращи своето майсторство в разни култури и обещаващи да се върнат в конкретното време, са свързани с 11:11?

Празнувайте 11:11! То представлява ново начало. Майсторите се върнаха! Те са част от новата енергия, част от Гея, част от състраданието на планетата. Тяхното връщане е един от главните признаци на това, което се случва.

Никога не е имало по-подходящо време за вашето могъщество, което вие притежавате като Сътрудник на Светлината. Разбирате ли? Това е век на новата енергия. Разрешението, в което вие пребивавате, с времето ще реши въпроса за самата цивилизация... къде отива тя и какво ще се случи. Духовният гняв, за който говорихме, и този, който виждате сега - винаги го е имал. Съществувал е в продължение на 50 и повече години. Съществувал е, когато много от вас са били още малки и всичко за тях е било красиво; въпреки това той е съществувал. Всъщност, Земята не се е променила чак толкова много. Измени се само това, че се появиха Сътрудниците на Светлината и показаха тази ненавист. Как мислите, защо ви мием краката? Каква е тази ситуация, когато ние ви изпращаме на битка и чрез дуалността ви прикриваме така, че вие даже не знаете защо сте тук? Това се нарича "призоваване от земята" и всички вие се съгласихте да участвате. Ето затова ви мием краката.
« Последна редакция: Март 11, 2006, 17:16:22 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

angel2

  • Гост
Наистина срахотни слова :)успокояват и повдигат духа.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
И само тогава, когато почнете да отваряте канала на възнесението (говори за саморазкритието) вие ще се изпълните с духовната цел. Когато почнете да развивате другото възприятие за това, кои сте вие всъщност и какво правите тук. После ще кажете: "О, аз виждам!" Когато изпуснете последния си дъх и изведнъж се окажете сред нас, един от първите въпроси, който ще зададете на мен, ще бъде: "Ние как поработихме?" А аз ще отвърна: "Бъдете благословенни, защото вашата светлина е ценна, тя е все още на Земята и там ще остане. Вие правите така, че то да се случи!"

Как вървят работите? Вие печелите битката на светлината, но не знаете за това. О, не се отчайвайте, доверете ми се. Случват се неща, за които вие сте дали разрешение, но те все още не са видни.

Нещо повече да кажем? Какво е разстоянието между годините 1987 и 2012? 25 години. Скъпи мои, това са деца. Ето какво прониква иззад завесата на проблемното време. Едно поколение деца бавно навлиза във възраст, която ще промени лицето на Земята. Те започнаха да идват още преди 1987 г., така че винаги е съществувал потенциал те да осъществят този скок. На всички тях им беше разрешено да имат вибрациите на Индиго (което означава деца с ново съзнание). След време, някъде към 2012 г. вие вече няма да ги мислите за странни, защото те ще бъдат болшинство.

Някои наричат 2012 г. краят на времената, но това не е така. Това е краят на старото и начало на новото време. 25 години - това е едно поколение. Разстоянието между 1987 и 2012 г. е предназначено за децата. Много от вас се страхуваха от 2012, а тя вече е зад ъгъла. Какво ще се случи? Какво ще направят децата? Защо те са други? Защо ние предаваме сведения от толкова много години? Ние казвахме: на планетата ще дойдат нови деца, те ще имат съвсем друго съзнание, което ще постави родители и учители в недоумение по целия свят. Защо ще бъде така? Защо вие решихте така?

Отговорът е: духовна еволюция. Вие я виждате пред очите си и въпреки всичко "специалистите по деца" отхвърлят всичко това. За какво са тук новите деца? Ще ви кажа: те са тук, за да обезпечат мира на Земята. Още ли не сте свързали краищата на нещата? А защо ние ви дадохме новия вид на духовното човешко същество, след като вие бяхте обречени на смърт и разрушение? Как вървят работите? Впечатляващо! В окопите на войната, когато наоколо падат бомби, трудно ще убедиш войника, че той побеждава. Във вашия случай бомбите - това са вашите средства за масова информация, вашите новини и тази 4-измерна реалност, в която се намирате и която назовавате своя. Вие не можете да видите другите измерения, не можете да видите по-високо от своето измерение.
« Последна редакция: Март 12, 2006, 22:34:24 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
И така, Сътруднико на Светлината, какво ти е на сърцето? То в отчаяние ли е? Единствено от значение е следното: можеш ли ти, на по-високо ниво, да кажеш: аз разбирам уместността на всичко, през което преминаваме? Всеки ден към тази битка се присъединяват все по-вече хора, с енергия, съответстваща на тази философия. Те искат да видят на планетата мирна цивилизация и са готови да отдадат своята енергия.

Искате да знаете какво става на Земята? Битка, в която се сражавате, и нейната енергия ще бъде използвана в бъдеще за много по-грандиозна ситуация. Когато не сте тук (когато сте от другата страна на завесата), вие знаете целия сценарий. Това е една от най-големите тайни във Вселената и тя се пази от човешките същества. Тази тайна никога не се е изговаряла с думи, истинското й име не е било известно. Тя не се намира във вашата душа, във вашето съзнание, даже в ДНК-то ви не е скрита. Тази информация е "защитена" от вашите мисли. Но когато преминете от другата страна на завесата, тя има грандиозно име.
« Последна редакция: Март 12, 2006, 22:35:27 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
И да не си помислите, че има още? Не, това беше! Сега съм хвърлил око на съобщенията на арх. Михаил, приети от Селия Фен, като излъчване и енергетика са същите като на Крион.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Много добра работа, браво.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
да, благодарности и от мен!!!
musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Е, щом ви харесва-ще има още.  :D
Не мисли като човек!-Крион

преминаващ

  • Гост
Е нали уж нямаше повече? ;)

angel2

  • Гост
с нетърпение очаквам следващия превод Миро :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Go, go Миро :P (Go, go Gadget еди кво си :P) :)

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Не е необходимо да получаваш буквални потвърждения за да знаеш, че се навъртаме наоколо под една или друга форма и бдим. Благодаря!...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Бре, какви сте ми конспиратори!  8)   Ама то и форумът е такъв де  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
За мен не самия процес смърт е толкова страшен, а факта  че се привързваме към други човешки същества страшно много и за това изпитваме толкова голяма мъка когато някой си замине от нас.(Казвам го във връзка със статията където се казва, че за нас смъртта е" Ужас на ужасите").
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Все още твърде малко хора се замислят що е то смърт, оттам иде и незнанието, защото просто не се дискутира това понятие.
Едно съм разбрал-хиляди пъти е по-трудно да си жив, а умирането е за секунда.
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27