Автор Тема: Готови ли сте да общувате с по-висши същества от вас?  (Прочетена 12292 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Моя дървят бе ;) Иначе такива, в името на любовта ги има, дето на драго сърце са ни помагали, помагат и ще продължават да помагат. Никви бул-шит не са! Та за кво да ги разкарваш, като те ще дойдат да ни спасят от самите нас, респективно от рептилите ;)

Всеки,който ни е помагал,го е правил за да:
-увеличи производството на тази планета(което ние изработваме с робството си)
-ни спечели на негова страна
-дестабилизира действията на актуалния поробител
-се опита да заеме мястото на актуалния поробител.


Ако ти искаш да те спасяват от самия теб и от рептилийте - няма проблем - ще бъдеш изяден(както винаги) и административните постове ще се заемат от бозайници(да кажем),а не от гущери.

На това му се вика Перестройка и вече сме я преживявали в България.
« Последна редакция: Януари 11, 2009, 13:04:29 pm от Спорт-Здраве2 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254


Когато се отворят очите на човека, чрез новия орган, той ще види, че във въздуха има чудни работи, които засега човек не може да вижда. Като гледа с обикновените си очи въздуха, човек не вижда нищо и му се струва, че въздухът е прозрачен. Но, когато започне да вижда новата светлина, тогава той ще види във въздуха много неща и за него ще има един вид нов свят. Някой път човек вижда цветя, долини и пр., но не тук, на Земята. Има един невидим свят, който ни окръжава и в който се движим. Виждането на този свят ще дойде. Това е въпрос само на време. А сега трябва да изучим това, което е на Земята. Хората на науката в последните си открития вече се доближават до невидимия свят. Не е достатъчно само да се философства, но и да се има реално общение с невидимия свят. Един ден, когато изгрее Слънцето, всеки лъч, който ще влиза в очите ви, ще ви говори.
Мисля, че се доближих до описаното, когато "експериментирах" с LSD  laugh
« Последна редакция: Януари 12, 2009, 15:31:23 pm от lubarski »
It' oil stupid.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Напълно съм готов. ;)
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
   Аз да си задам пак въпросчето.
   Как ще разберем с какво същество общуваме?
   Какъв критерий ще приемем за по-висше същество?

   По принцип съм готов да общувам с каквото и да е същество. От всяко можем да си вземем разни поуки. Дори си мисля, че не е важно и няма смисъл да ги категоризираме според висшината. Така или иначе ще ги преценим според своето си разбиране.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
да наистина,
от всеки може да научим по нещо.

А и класирането на по-висши и по-нисши не е ли съдене? Нима не са всички равни?! Аз претендирам да съм достатъчно висш, за да живея на тоя свят и да съм част от цялото. Който твърди друго определено не знае как стоят нещата.

Така, че дайте ги насам, тия висшите, де. Ще си общуваме всякак.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Нима не са всички равни?!

Привет,другарю!  8)

Можем да кажем,че вскички са различни,но всички да са равни...ние от това береме лайка вече колко хилядолетия  :P
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Има значение за какви точно същества става въпрос: по-висши интелектуално или по-висши духовно (което винаги е съчетани и с много по-развит интелект). Във втория случай възможността за манипулации от тяхна страна следва да се изключи, иначе няма да са на по-високо духовно ниво от нас, а на това на което сме и ние. За съжаление хората сами постават гранци между тези същества и себе си; в хората липсва духовния стремеж, а именно общите цели и интереси, подобните мисли, чувства, нагласи сближават. Е, не се учудвайте, че контактите с тези същества са изключително редки, за разлика от контактите с по-нисши същества. Развитите духовно същества няма да паднат до нашето ниво на съзнание, значи ние трябва да извисим съзнанието си до тяхното ниво; това би направило общуването възможно. Иначе до тогава можеме да разчитаме на посредници, като свързващо звено между нас и тях. Това има обаче своите недостатъци и дори рискове.

Всъщност когато общуваш с по-развито духовно същество, енергията може да тече преобладаващо в една посока: от това същество към нас. То може да ни насочи по някакъв начин, да ни вдъхнови, да ни даде някаква идея (в никакъв случай не готово решение). Ние какво можем да му предложим в замяна. Единствено да разберем идеята и да я реализираме в живота си.

Не знам дали трябва да го казвам, но може да се очаква, че щом има същества, които се хранят с еманациите на нисшите чувства в човека, като гняв, омраза, ревност, алчност, гордост, апатия и др. също има такива, които се хранят и с еманациите съпътстващи възвишените чувства. Разликата е, че във втория случай човекът нищо не губи, защото става въпрос за състояние на съзнанието, което е над обичайното за съответния човек, което е желателно да бъде запазено по-дълго време, докато при омразата примерно, съзнанието е на по-ниско равнище от обичайното и човек няма полза да остава в това състояние. И при двата случая човек влиза във взаимодействие с по-развити или по-слаборазвити същества.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Нима не са всички равни?!

Привет,другарю!  8)

Можем да кажем,че вскички са различни,но всички да са равни...ние от това береме лайка вече колко хилядолетия  :P
Имах нещо съвсем друго предвид, другарю Здраве.

То заради това светския живот с духовния не е хубаво много да се месят, щото има някои противоречия.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Готови ли сте да общувате с по-висш&
« Отговор #38 -: Януари 13, 2009, 19:47:47 pm »
Майтап де :) Зная какво имаш предвид.

Странно защо се отнасяме към "тях" като към по-висши обаче.

Защото, отново се пренебрегва знанието за Висшия Аз. Това, че ни превъзхождат в нещо, според мен са пълни глупости, защото тъкмо затова сме избрали едновременните инкарнации - защото "човек" се учи много по-бързо и трупа опит много по-бързо.
Тоест в техните очи ние трябва да сме доста по-мъдри, но според мен положението е такова, че те дори не са в състояние да оценят и осъзнаят огромната разлика помежду ни и дори са склонни да ни смятат за по-неразвити от тях.

Понякога наистина доста хора си противоречат в различни теми и се получава сякаш темите са сами за себе си и не са свързани помежду си. До този извод стигам за втори път, след темата за Висшето Вселенско съзнание.
« Последна редакция: Януари 13, 2009, 23:51:32 pm от Mirotvorec »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Аз си общувам (ако може да се нарече общуване)с такива типове от доста години насам пряко моя воля и ще ви кажа, че повечето са доста кофти елементи! Имат си свои цели и мисии, ако мислите, че ще се съобразяват с вас жестоко се лъжете. Колко от вас се съобразяват с нишите организми (примерно с насекомите)? Помислете над последното.
TRUE OR DEATH

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Ще бъде интересно да разкажеш нещо по-вече за твоето общуване с тях.  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Wh1teDeath

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Първо на първо не се знае дали ще им се общува, дори защото съм сигурен, че ако разгадаем космоса и всичко друго около нас ние ще се развием дори повече от тях. Ние, хората, сме народ който бързо се учи, пресметливи сме и се учим от грешките си(е поне повечето). Едва ли ще се предадем толкова лесно, въпреки че първите, които ще ни забият нож в гърба, ще са нашите управници. Така де, хората, които мислят за собствените си гъзове(с извинение за израза), но си е точно така !!! А пък искат да ни поробят, това ще е трудна задача, защото населението на Земята не е никак малко, така че ако се мярнат на сам или ще ни избият или ще ни станат съюзници(може би с някакви тяхни цели),но това е моята гледна точка.
« Последна редакция: Февруари 23, 2009, 08:42:30 am от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27