Автор Тема: Готови ли сте да общувате с по-висши същества от вас?  (Прочетена 12355 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

viryska

  • Гост
Отг: Готови ли сте да общувате с по-висши същества от вас?
« Отговор #15 -: Февруари 15, 2006, 20:43:39 pm »
Какво ще се промени в начина на живот след 2012 г. според вас?Никъде в интернет и в книгите няма информация за живота след 2012 г.Как например ще ни минава един ден от нашето ежедневие?
Честно казано Рикардо,нямам идея как ще протичат дните ми след 2012 година.
Знам,че ще правя това,което трябва и се изисква от мен.

angel2

  • Гост
Отг: Готови ли сте да общувате с по-висши същества от вас?
« Отговор #16 -: Февруари 16, 2006, 18:07:04 pm »
Страхотна тема наистина но които се интересува какво ще се случи след 2012 му препоръчвам да прочете книгите (засега знам са три) на Боб Фрисъл има наистина много ценна инфопмация за другите иЗмерения като цяло ;)
« Последна редакция: Февруари 18, 2006, 07:56:34 am от Eon »

firma

  • Гост
Ето как би могло да стане това чрез ново сетиво - специална мрежица, чрез която човек ще може да възприема приказния свят на пространството. Има известна светлинна енергия, която е извън нашия сетивен регистър.

Когато се отворят очите на човека, чрез новия орган, той ще види, че във въздуха има чудни работи, които засега човек не може да вижда. Като гледа с обикновените си очи въздуха, човек не вижда нищо и му се струва, че въздухът е прозрачен. Но, когато започне да вижда новата светлина, тогава той ще види във въздуха много неща и за него ще има един вид нов свят. Някой път човек вижда цветя, долини и пр., но не тук, на Земята. Има един невидим свят, който ни окръжава и в който се движим. Виждането на този свят ще дойде. Това е въпрос само на време. А сега трябва да изучим това, което е на Земята. Хората на науката в последните си открития вече се доближават до невидимия свят. Не е достатъчно само да се философства, но и да се има реално общение с невидимия свят. Един ден, когато изгрее Слънцето, всеки лъч, който ще влиза в очите ви, ще ви говори.

Дъвиан

  • Гост
Света е едно чудо, до което човекът едвам се е докоснал! Раят е на земята - просто трябва да го забележим!

Credendo vides - Вярващите виждат

viryska

  • Гост
В момента съм на 2 бири,което за мен си е яко напиване.....
.....мога а си общувам с всеки,добре дошли казвам на всички възможни инопланетянци :P :P :P :P :P

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Alien-e,тебе търсят!
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Alien-e,тебе търсят!

Абе то хубу ама гъбите, които ядах днеска не се оказаха от вълшебните а си бяха обикновени печурки, така че контакта с хора на 2 бири ще бъде възпрепятстван

viryska

  • Гост
opaaa...Alien-e,ако си по-висш от нас...от мен,си кажи навреме да не се излагам с тая бира...

....мога да ти набера и гъбки в малка кошничка,ако искаш,разбира се,
и да те посрещна с ръченица и килимче ;)бъзик,не се стегай момче :D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Ей тъй, от дума на дума, менюто за посрещане на "нашите" започна да се оформя-бира и гъбки за мезе.  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ако ще си казам менюто задължително искам да има доматен сок

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
При положение, че не влизаме в работата на никого...и на извънземните цивилизации не им е особено скучно там горе,се чудя чий ще го дървят тук при нас.
Аз съм на мнение,че единствените добронамерени към нашата цивилизации са онези,които на всяка цена биха ни оставили да се развиваме на мира.

Защото...ако не ни оставят да се развиваме на мира,значи има защо.Имат някаква цел,за нас или за себе си...въпросът е,че тази цел едва ли ще съвпада с нашата.Защото няма безплатен обяд - да дойде извънземна цивилизация да ни помага в името на любовта - бул-шит.


В крайна сметка,ако накацат с чиниите,нямам да имам никаква възможнос тда ги разкарам от планетата  ;D И едва ли някой е в състояние.Така че искаме или не,готови или не - това не зависи от нас.

А на всички онези същества,оставили ни на мира - на добър час и благодаря ви  :P
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

METAL

  • Гост
Моя дървят бе ;) Иначе такива, в името на любовта ги има, дето на драго сърце са ни помагали, помагат и ще продължават да помагат. Никви бул-шит не са! Та за кво да ги разкарваш, като те ще дойдат да ни спасят от самите нас, респективно от рептилите ;)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
   Отлагах с години да пиша мнение в тази тема. Поради неразбиране евентуално.
   Не схванах за какви по-висши същества иде реч?
   По-висши с какво? В какво?
   И те се трепят на поразия, ако се вярва на слуховете. И те ползват живи и съзнателни същества, ако не за храна то за експерименти.
   Същите мекерета като повечето земляни.
   По-висши в технологиите ли? Ами силните аспекти, по закон, са най-слабите места.
   Разправят, че искали да ни завладеят, но защо ли чак толкова се страхуват, че не искат или не могат да го сторят вече хилядолетия? Само митове, предания, легенди и топ сикрет фантазии се ширят?
   Не съм чул още за по-висши същества. Все намирам някакви кусури при описанията на разните "цивилизации".
  
   Все едно да кажеш, че на земята има по-висша раса.
   Фантасмагории на таркалета. (защо не и глупости?!)
   Расизъм от Вселенски и политиканстване с Космически мащаби.
   Карлин би рекъл:"Холи шит"

Моя дървят бе ;) Иначе такива, в името на любовта ги има, дето на драго сърце са ни помагали, помагат и ще продължават да помагат. Никви бул-шит не са! Та за кво да ги разкарваш, като те ще дойдат да ни спасят от самите нас, респективно от рептилите ;)
   Вярваш ли в това?
   Дори съседа ти, когато ти е помогнал при затруднение си мисли: "Колко добре ще е да получа нещо в замяна на постъпката си." Когато си вършил нещо за друг, не ти ли е минавало през ума, дори за миг:"Сега ако можеше да ми се отплати, никак няма да е зле..." Пред себе си не мога да крия, минавало ми е и единствено самоналожените рамки и вече начин на живот са ме задържали в правия път, според мен.
   Няма по-висши нито по-нисши. Просто сме различни. И вместо да се допълваме и помагаме, всички тръгнали да си мерят пи...те.
   Погледни във форума. Всеки се смята за капацитет в някаква област, Дори в няколко ако не всички. И когато се наложи неговото виждане потрива доволно Его(дори на две очи, т.е. в самота).
   Така чувствам нещата аз.
------------------------------
   P.S.
   Нали никой не е забравил, че пртисъстващите правят изключение?  ;) Казвам го с цел да приспя егото на самозасегналите се. :P
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

METAL

  • Гост
Значи, Жорка, пъро искам да ти кажа, че май си загубил надежда че има добри хора, които помагат на драго сърце, без да чакат отплата, респективно други цивилизации.
" Все едно да кажеш, че на земята има по-висша раса.
Фантасмагории на таркалета. (защо не и глупости?!)" Ми според някой има и сме много раси даже..26 ако бъда точен е създала земята(поне според Кредо Мутуа :P) За подземният свят няма как да не си чувал, но ако съдя по написаното по - горе май не вярваш :D. Ти ако си чакал да ти върнат помощта, аз не го правя никога! Иначе за егото на някой "капацитети" си прав и то доста си прав ако питаш мене ;)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
   Не съм загубил надежда в добрите хора. Ако ги нямаше отдавна да сме изфирясали. Моите приятели са добри хора. Обаче има парадокс сред тях. Аз се реазбирам с всеки, но те помежду си почти никак.  :-\
   Расите май са малко над 30 но бройката не е важна. Всеки може да е висш и съвършен когато се е самоизолирал. Сред масата не е за висши-слаби.
   Подземния свят ли? Млечно-сньо-зелената светлина? Достатъчно сме им навредили и се чудя как ни търпят. Респект за което.
   Добрите и приятелите не се определят от това кой колко често се среща с теб, дали споделя твоето мнение и дали ти връща заслуженото (респективно услуга или помощ). Определя се от това, че дори да минат десетки годин без вест и кост, да знаеш че можеш да разчиташ на тях, според силите и способностите им.
   Това се стремя да бъда.
   С моята помощ не търгувам. Тя е помощ защото е според силите ми и ЕДИНСТВЕНО когато е поискана и максимално невредяща на съзнанията....
   Много се разприказвах ....
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27