Автор Тема: Индиговите и Кристалните Деца - Следващата Стъпка в Човешката Еволюц  (Прочетена 57009 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
А Моцарт какво дете е бил след като на пет почва да твори музика?  Тая работа с нисши и висши хора е подозрителна и напомня на онова с расите. Ако се разровя сигурно ще намеря още много примери за деца гении от много преди да бъде измислено от масоните понятието индигови/кристални деца. Шамани и врачки също е имало много преди да се появят те.  Няма нищо ново в тези нюейдж чада.  :) А колкото до Аурата тя се мени според настроенията,  а и попива цвета на дрехите,   и това играе роля. Така че един ден си индиго а следващия си ален

Аурата попива цвета на дрехите????? ;)

 Слънчевата светлина попива ли цвета на материята , която осветява?
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
E кво?Аз па имам приятелка дето е индиго и вижда аурите.И на мен ми вика,че съм индиго,а детето кристален..Ма кво..То верно,че човек ако и на приятелите си не вярва..Обаче,аз не,че не и вярвам..Т.е.не твърдя,че тя ме лъже..Но това е нейната истина.Не моята.Аз не вярвам в лилави ешалони,дошли да спасяват света

Проявлението на качествата зависи и от средата....

Сладководната риба в солена вода не вирее....

Според мен не си индиго  :nea:
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Проявлението на качествата зависи и от средата....

Сладководната риба в солена вода не вирее....

Според мен не си индиго  :nea:

И според мене си не съм.Както казах,не вярвам в тея простотии.

Проявлението на качествата зависи само и единствено от индивидуалността.
Верно е тва за рибата,ма не ти разбрах смисъла!!!

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Аурата попива цвета на дрехите????? ;)

 Слънчевата светлина попива ли цвета на материята , която осветява?

Шамани и Врачки има от стотици и хиляди години.  По интересно ще е на това да отговориш, а не да се хващаш за нещо описано в книги не от мен.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Предполагам, можем да постваме тука продиджита ... едно едно сравнително негледано видео в тубата:


Уникално изпълнение, и все пак, как е възможно това? Всякаш е като Джон Доу!
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен gamer_man

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Интервю с Кристално момиче
Първото поколение кристални деца пораснаха! Да ги чуем!



  Казвам се Мартин Проев, на 21 години съм, студент. Привърженик съм на достоверната информация и я търся всеки ден. Ровейки се из един български сайт за конспирации, попаднах на нещо, което много ме заинтригува. Момиче с името Теа, беше писало във форума на сайта, че се определя като кристално момиче, знае много за случващите се неща в света в момента и за теми свързани с извънземни. Момичето беше оставило и имейл за връзка. Веднага ме заинтригува.
Щом й писах, много любезно ми отговори, че ще ми отговори на всичките ми въпроси, стига да са по силите й. Започна да ми разказва, а аз четях с огромен интерес отговорите й. Писахме си около два месеца и на мен ми хрумна идеята да превърна разговора ни в интервю, за да могат повече хора да го прочетат. Интервюто вече е факт, автентично е, с редакции само върху структурата, подредбата и кирилизацията. Приятно четене. 


Мартин Проев:
Здравей Кристално момиче.

Теа:
Здравей, наричай ме Теа.

Мартин Проев:
Ще ми разкажеш ли малко за себе си? На колко години си?

Теа:
Казвам се Теодора. Родена съм през 1997 година. Аз съм вече пораснало дете на Новото време. Отраснах и се възпитах сама, макар че имам грижовни родители и роднини около себе си. Просто, нещата, на които се научих сама, нямаше как да ме научат. На 4-5 години вече си се гледах сама. След това имах 2-3 години прекрасно детство с приятели и после се преместихме в друг квартал. Приятели бързо си намерих, но не можех да се впиша. Винаги съм била сериозен човек, мразя лигавщини и безсмислени разговори, макар че често съм ги провеждала. Къде можех да намеря някой като мен...? След време, през 2009, най-добра приятелка ми стана момичето, което ненавиждах. Може би заради нейната безгрижност, свобода и постоянен смях. През същата година станаха някои неща и започнахме да се питаме – „какво става?“, „Кой го прави и защо?“. Аз се заех да чертая таблици, диаграми и стигнахме до извода с извънземните. Може и да не са били те, но ние сами ги повикахме и те дойдоха. Аз съм ги виждала, контактувала съм с тях. Наши приятелчета бяха Малките Сиви (ниските сиви). Ах, как ни отвличаха и после кой знае какво ни правеха... Така 3 години се занимавах с извънземните. По едно време изгубих контрол, влиянието и манипулацията бяха много големи. Правих опити за самоубийство, не се търпеше. Толкова болка изтърпях. Края на това лято (2012г.) се освободих от влияние и настъпи моето ново начало в духовния ми живот. От дъното започнах да се изкачвам. Станах дъновист. Само вярата можеше да ме спаси и успя, „by the way“ баща ми намери книгата с молитвите ми и много се ядоса и после много плаках. Май изгори книгата. Родителите ми не знаят нищо за мен. Това също много ме натъжава, защото най-най-близките ми хора не ме познават и няма как да ми помогнат когато ми е трудно. И това е много, много на кратко.

Мартин Проев:
Изпитвала си голяма нужда да се свържеш с извънземни или те първи те потърсиха?

Теа:
Те първи дойдоха, после ги търсихме ние. Детска наивност, те само това чакат, някой да им се поддаде и после да го контролират.

Мартин Проев:
Чел съм, че тези ниските са от най-деградиралите цивилизации, отвличат хора... Не знам до колко е вярно...

Теа:
Да и един уфолог това ми каза. Аз поддържам връзка с двама уфолози, сега само с единия комуникирам, по необходимост.

Мартин Проев:
Имаш ли връзка с нещо като вселенски информационни канали?

Теа:
Единствената ми връзка е с Бог. С извънземни няма да общувам скоро.

Мартин Проев:
Защо?

Теа:
Не знам кои са добри и кои лоши.

Мартин Проев:
Не знам дали има смисъл да общуваш с тях. Това, което съм научил от дългогодишни проучвания по темата е, че хората сме най-висшите същества във вселената, с най-развита мисъл.

Теа:
Ооо... хората ли ?

Мартин Проев:
Да. Можем с една единствена мисъл да ги унищожим. Те са развити технологично, но духовно – не.

Теа:
Така, сега ще ти обясня. Ние хората сме духовно осакатени, въобще не сме на прав път в духовното развитие. Земята е ферма на лошите извънземни. Те ни осакатяват, за да не можем да им надвием. Те са развити в духовен план, тъй като са друго измерение. Ние сме 3-то, а те 4-то или 5-то, зависи от расата. А в днешно време много малко хора се занимават с духовното си учение.

Мартин Проев:
Аз говоря като възможности, а не като ситуация в момента. Възможностите на хората са неограничени.

Теа:
Да, но са подтиснати и не се използват.

Мартин Проев:
Добре, каква е разликата между мен и теб? Защо ти можеш да общуваш с други раси и знаеш кое е правилното, а аз трябва да го уча цял живот? Това вродено ли ти е?

Теа:
Ами, не знам. От както се помня съм така.

Мартин Проев:
Добре, да ти задам въпроса така: кое забелязваш, че е различно в теб и не го намираш в другите?

Теа:
Моят живот е изцяло устремен в личностно усъвършенстване и духовно развитие. Имам умения и възможности, които не всеки притежава. Самото ми мислене е табу за днешното общество.

Мартин Проев:
Един ден се събуждаш и разбираш, че си кристално момиче или го разбра с времето?

Теа:
Във всеки човешки живот се явява знак, такъв, че живота има и друга невидима страна. Просто малко хора се заемат да я опознаят. Моят знак го получих от прадядо ми, който беше починал. Бях на 5 години някъде и го видях, видях дух за първи път и от тогава се занимавам с това.

Мартин Проев:
И какво направи като го видя?

Теа:
Като дете нищо не направих. След години се свързах с него и му се извиних за някои неща.

Мартин Проев:
Как се свърза?

Теа:
На един лист, на който се пишеха разни неща и той ми отговаряше там с махало с „да“ и „не“... не си спомням вече, беше отдавна.

Мартин Проев:
Само с духа на дядо ти ли си се свързвала или има и други?

Теа:
Говорила съм си с духове, една вечер някой само шумеше в съседната стая, ходеше, тропаше. Помолих го да спре, за да мога да спя спокойно и всичко престана.

Мартин Проев:
Какво означава едан личност да бъде кристална? Какви са кристалните деца?

Теа:
Чувствителни както към материалния, така и към духовния свят. През нашите очи се вижда една реалност, различна от тази на други хора, които са дори незаинтересовани от случващото се около тях.

Мартин Проев:
Каква е тази реалност, разкажи ми?

Теа:
Земята е в окаяно състояние. На власт са манипулациите и конспирациите, заедно с лошите извънземните. Борбата между добро и зло не е само в приказките. За да победим злото над нашия свят, трябва да победим злото първо върху себе си. Трябва да развиваме своята духовност, а не материалността си. Любовта може да ни спаси, макар че е трудно да обича човек сред толкова омраза. Безверието е проблем. Вярваме ли в Бог? Независимо от религията е важно тя да ни води към Бог и към доброто, светлината.

Мартин Проев:
Каква е разликата между обикновените хора и кристалните ?

Теа:
Кристалните, заедно с другите индигови и религиозните хора взимат участие в земния живот, обикновените просто съществуват.

Мартин Проев:
Чувал съм, че кристалните деца, чуват мислите на хората, виждат аури, имат лечителни способности, голям интелект и духовност... при теб как е ?

Теа:
Често знам неща преди да са се случили. От време на време получавам тези проблясъци, без да съм ги търсела. Сънувала съм неща, които после стават реалност. Мисля, че имам лечителски способности. Влияела съм няколко път и на хора с мисълта си. Но не практикувам особено много собственото си развитие в тези аспекти.

Мартин Проев:
А индиговите личности какви са? Каква е разликата между кристалите и индиготата?

Теа:
Не съм била никога в индигово обкръжение и не мога да направя точна съпоставка между двете.

Мартин Проев:
Чувал съм, че кристалните деца имат големи изразителни очи, най-често сини, знаеш ли защо това е така ?

Теа:
Моите очи са точно такива! Знам от собствените си наблюдения, че мога да повлияя сериозно на някой, ако му говоря и го гледам право в очите, хора се захласват като почнат да ме гледат в очите. Но защо и аз не знам все още.

Мартин Проев:
Да се върнем на извънземните, как изглеждаха те ?

Теа:
Високи около 1м - 1,50м Големи глави и черни очи. Телата им са като на голямо бебе. Малки уста. След време ми бяха станали симпатични и в един мътен спомен около 20 бяха застанали пред мен и се здрависвах с едно. Не ме беше страх от тях и все още е така. Но се надявам да не ги срещам повече!

Мартин Проев:
Очите им като на бръмбар ли са като снимките в интернет, кльощави ли са, какъв цвят е кожата им и като човешката ли е ?

Теа:
Първата асоциация, която си направих е, че все едно съм видяла бледо, сивкаво кльощаво високо метър и нещо бебе.

Мартин Проев:
Как те отвлякоха?

Теа:
Откъслечни са ми спомените, тъй като прилагат хипноза. Например: Една нощ се събудих, щорите ми ги пронизваше много ярка бяла светлина. Сънена станах да видя какво става. Стигнах до прозореца. После.... се събудих на сутринта. Изтриват спомените и аз съм късметлийка, че мога да си спомня поне малко без помощ и хипноза от специалист.

Мартин Проев:
А за какво са те използвали?

Теа:
Не знам, така и не научих за тези три години.

Мартин Проев:
Как общувахте, на какъв език?

Теа:
Телепатия, спомените ми с разговорите ми с тях не можах да си ги спомня.

Мартин Проев:
Ти владееш телепатия?

Теа:
Не знам, само с тях се разбирах така. Концентрирах се и им казвах разни неща в ума си. Усещах кога ме чуват. После разни информации получавах, но повечето бяха само лъжи, да не забравяме, че Сивите са манипулатори.

Мартин Проев:
Каква информация? Нещо като инструкции какво да правиш ?

Теа:
Например ми втълпяваха, че съм тяхно дете, родена за да им служа и че съм с извънземен произход, а след като завладеят Земята ще ме пратят на Луната. Имах и сънища после за това!

Мартин Проев:
Те на Луната ли живеят?

Теа:
От другата страна на Луната имат бази, там и сега има и земляни, които си живеят, заедно с тях. Но повечето Сиви са на Земята и по-точно под земята.

Мартин Проев:
Под земята в пещери ?

Теа:
Подземни градове.

Мартин Проев:
Земята и тяхна родина ли е или идват от друга планета?

Теа:
Сивите идват от друго място, не знам от къде.

Мартин Проев:
Има и други освен Сивите?

Теа:
Реплитии! Чувала съм, че казват, че са със земен произход. Те са шефове на Сивите. Недобронамерени гадинки.

Мартин Проев:
Спомена, че Сивите искат да завладеят Земята.. Как възнамеряват да го направят ?

Теа:
Нашествие със своите летящи чинии. Така е винаги в съня ми. Хората сме безсилни пред техните технологии, само любовта може да ни спаси. Те не издържат на тези вибрации.

Мартин Проев:
Щом притежават такива технологии, защо не са го направили до сега и защо като са по-силни от нас се крият под земята, а ние сме на повърхността, на слънце? Явно не са толкова силни ?

Теа:
Добрите извънземни защитават Земята. Това влияние, което имат Сивите над нас сега и позволено от човека, чрез сключените договори. Мисля, че в това положение, в което сме се правят по-добре изследванията с нас. В една естествена за нас среда.

Мартин Проев:
Кои са добрите?

Теа:
Извънземните от Андромеданския съюз

Мартин Проев:
Какъв е този съвет? Те някаква общност ли са с парламенти, съюзи? Какво е това ?

Теа:
Не съм контактувала с добри извънземни и не мога да кажи нищо ненаписано в някой книга или сайт.

Мартин Проев:
Искаш да кажеш, че ние сме опитни зайчета на опитното поле?

Теа:
Да... но все пак борбата продължава и в едно по-добро бъдеще живота на Земята ни ще се подобри! Или ще се подобри скоро или до 2050 година няма да има живот или поне нормален живот.

Мартин Проев:
Спомена, че извънземните искат да завладеят Земята?

Теа:
Една от теориите ми е, че вече са ни завладели. Йерархията на Земята е на лице и ние хората нормални и трудещи се сме на дъното й. Контролирана е информацията ни чрез медиите, здравето ни, чрез лекарства, лечения... контролирана е храната ни, водата ни, енергията ни... Всичко това не е под наш контрол. Завладели са ни тези над нас в тази пирамида, те също са нечии роби и така до върха. А кой ли е там? Дали са хора, хмм аз лично не мисля така. За да бъдеш максимално манипулиран, трябва да си чувстваш свободен, както 99% от населението.

Мартин Проев:
А защо да не са хора? Хората не са ли най-висшия разум във Вселената?

Теа:
Нееее... хората сме слаби духовно ...

Мартин Проев:
Слаби духове? А кои са силните?

Теа:
Тези от другото измерение, това , в което тепърва ще навлезем.

Мартин Проев:
Хм... много интересни неща  Добре, кажи ми нещо, което мислиш, че е нужно да знам или което всеки е нужно да знае.

Теа:
Не знам... всичко трябва да се знае.

Мартин Проев:
Това май е правилният отговор... Сетих се! Кой всъшност ни управлява днес?

Теа:
Земята я управляват Рептилии + Сивите

Мартин Проев:
Самозабравили се хора или извънземни?

Теа:
Света се управлява от Бог и всички трябва да следват неговите закони, но Рептилиите са зла гад и са поели контрол над хората, което не означава, че Бог ни е забравил, означава, че много хора са забравили Бог.

Мартин Проев:
А знаеш ли Рептилиите от колко време управляват Земята (хората) ?

Теа:
Ех, аз смятам, че от както хора е имало има и извънземни. Имало е и много добри раси. После дошли лошите, САЩ им дала влас и хоп – вече сме една ферма.

Мартин Проев:
Споменаваш за втори път думата ферма, защо ?

Теа:
Защото един вид сме храна, опитни зайчета, овце, които в случая следват не овчаря (Бог), а вълка (гадните, лоши извънземни).

Мартин Проев:
Това значи ли, че се хранят с нас, Рептилиите?

Теа:
Да.

Мартин Проев:
Имала ли си контакт с Рептилии?

Теа:
Не, ако имах, най-вероятно щях да съм изядена.

Мартин Проев:
Толкова ли са зле...? Сивите по-добри ли са ?

Теа:
Различни интереси. Аз с малки сиви съм се виждала. Не са ми направили нищо непоправимо.

Мартин Проев:
Виждал съм на картинки някакви с издължени шии по два метра, които били добронамерени към нас.

Теа:
Те са един вид роботи, клонирани, управлявани от общ компютър. Ха-ха-ха... добронамерени – не.

Мартин Проев:
Добре, от къде имаш информация за всичките тези неща?

Теа:
Не помня, почти нищо не помня от къде го знам.

Мартин Проев:
Знам, че когато отвличат хора, те не могат да им изтрият паметта, а само я запечатват.

Теа:
Аз много неща си ги помня, явно хипнозата на извънземните не ми е действала напълно.

Мартин Проев:
Ясно. Мислиш ли, че бъдещето на хората е свързано със „сливането“ с природата.

Теа:
Да! Човек трябва да забрави всичко материално – пари, коли и т.н. Всеки технически прогрес води до деградация на човека в природен и духовен план, защото губи връзката си с природата, със своята майка. Ние не сме произлезли от роботи все пак.

Мартин Проев:
Имаш ли представа как може да стане това. От днешния свят, в който живеем, до природата.

Теа:
Не съм мислила как да стане, а много хора знаят, но не могат да го направят, защото никой няма да им даде възможност. Всеки гледа себе си и забравя за общото благо. Парите въртят света, някакви нищожни хартийки. Жалко... много жалко.

Това е първата част от интервюто. Когато намеря време ще редактирам и останалата част. Ако искате да зададете въпроси, които ви вълнуват от прочетеното, ги запишете в коментар и ще ги задам на Теа в продължението.
« Последна редакция: Април 14, 2013, 14:47:13 pm от gamer_man »
Мисли, Вярвай, Мечтай, Рискувай!

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
   gamer_man,
Това момиченце вече е девойка нали? До един момент ми звучи правдоподобно и интуитивно й вярвам. Но тя нали има мисия на земята, питал ли я е авторът каква е тя? Едва ли е само за силата на любовта, това го знаем, ама може пък и да трябва да ни се напомня, защото не се получава. Самият факт, че има хейтъри и тук, а ловъри още няма... :D говори сам по себе си.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Ровейки се из един български сайт за конспирации, попаднах на нещо, което много ме заинтригува. Момиче с името Теа, беше писало във форума на сайта, че се определя като кристално момиче, знае много за случващите се неща в света в момента и за теми свързани с извънземни. Момичето беше оставило и имейл за връзка. Веднага ме заинтригува.
Случайно да не става дума за заключената преди година тук тема:
Кристално момиче срещу Сивите и ако се бъркам или става дума за друг форум и друга тема, би ли публикувал е-майла с който веднага те е заинтригувала девойката?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Голям кристал,големи сини очи,голяяям смях!
Поредната дето се е нагълтала с боза..Ма ще и мине де..Е,верно..Ся малко киселини има,и се усеща от самолет..Но ще и мине!
На "журналиста"дето е взел интервюто надявам се също да му мине...

Абе кат чета,и сетих за онова куку дето ръгаше жените в гърба,щот виждал рептили.
Кофти дрогата в съчетание с кофти четива си е кофти комбинация както и да го гледаш..


п.п.Бас ловя,че мисията и е да облагородява и спасява Земята,щот сме мноо лоши..Демек..Кофти издънка,и требе да ни ашладисат с по-добър сорт :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Април 15, 2013, 11:53:54 am от konstantin2007 »

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
По самата тема:

Няколко евреи преди няколко години са открили "топлата вода" и, както винаги, решават да спекулират с нея и да продадат възможно най-евтино покрай нея и своята урина, с извинение.

Т. нар. "индигови и кристални хора" си ги е имало винаги - например какъв е бил Иисус - проницателен човек, бунтовник срещу фарисейското лицемерие и учител, в когото немалко хора са виждали превъплътен бог. Какъв е бил Моцарт - роден гений, попаднал в подходяща среда. Това, че сега наличието на тези хора е направило повече впечатление на обществото и фарисейските медии са започнали да го раздуват, не значи, че е нещо ново. "Всяко ново е добре забравено старо."

Другото нещо - за урината - тия същите, дето раздуват новината за "хората с атипична окраска на аурата" (аурата е само проявление на същността), се опитват да изкарат собствените си олигофренчета с наследствените болести (съчувствам на децата, не са виновни, може най-много специално да са го избрали, дето вика Хорус) "индигови", "общуващи на висшо ниво" и т.н.

Какво мога да кажа за себе си пък:
Научил съм се на 3 години да чета и понякога имам доста добра памет - запомням важни неща от текстове от едно прочитане (до 5 клас пишех отлични преразкази след 1-2 прочитания на текста). Познавам отлично хората и правя верни характеристики за тях. Пиша фантастика и криминални разкази. Пиша поезия. Композирам. Мога що-годе да рисувам (учил съм се сам). Имам зачатъци на паранормални способности (понякога карам нещата да стават както аз искам само с малко мислене за това как ще станат; движил съм врата на гараж за 20 сек. както искам, без да я докосна).
Чета сайта на "Паралелна реалност" само да се убедя, че Хорус е прав според мене и да надградя онова, което знам.
Мисля логично (ако нямате кибрит, значи сте обратен :) ). Не обичам чужди авторитети и много правила, въпреки че се съобразявам понякога, само да не нараня отсрещния.
Май щях да забравя, че съм само на 14. Вярно, че повечето от тези неща ги развих през последните години, т. е. не се чувствам нещо много особен, но все пак на фона на масата се откроявам (и без това според мен не аз, а обществото е ненормално и лудо).

Поздрави от мене, извинете за монолога ми и честит ден на Независимостта - на България отново й трябва такава.
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Ако е възможно искам да прочета нещо от творчеството ти  - каквото и да е.
6285174923344176257

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Представеният диалог между Мартин Проев и Теа е доста интригуващо четиво, но според мен с мистичния му вид и недоизказана истина неговите качества се изчерпват. Тоест силно се усъмних в достоверността на цялата история като се започне още от имейла, изпратен от момичето на Мартин. Нямаше и грам доказателствена част, че това въобще се е случило, но, разбира се, не е и невъзможно. Доста ме смути явната противоречивост на някои твърдения от интервюто, което въпреки уверенията на автора му, си остава неподредено и на места губещо сюжетната си линия и сякаш преповтарящо се. Малките сиви същества хем са общували с нея и не са й оставили никакви "трайни вреди", хем пък момичето многократно ни предупреждава да си нямаме работа с тях. Странно ми се стори това, че Тея едновременно притежава невероятната дарба да си спомня определени моменти от отвличанията, но в същото време и за нея самата остава мистерия как всъщност си е комуникирала с тях. Телепатия, но иначе няма и спомен от каквато и да е конкретна комуникация. И изведнъж ни се тръшва значителна информация за рептили и роботи, информация, която освен от сивите, не виждам откъде другаде, аджеба, Теа би могла да получи. Но сивите са зли и всичко, което казват са "манипулации" и "лъжи". Излиза, че голямата част от думите на кристалното момиче са всъщност преразказани лъжи! А самият Мартин на няколко пъти сякаш забравя какво му е било казано преди това и отново пита... Нападението на сивите с летящи чинии е най-старото разпространено мислене, което по достоверност граничи с тази на фантастики от рода на "Денят на независимостта" и други подобни. А на този момент от интервюто абсолютно ме изгубиха като доверяващ се читател:

   "Теа:
    Извънземните от Андромеданския съюз
   
    Мартин Проев:
    Какъв е този съвет? Те някаква общност ли са с парламенти, съюзи? Какво е това ?"

От "Андромеданския" съюз се стига някак си до "съвет", някакви парламенти и други подобни доста конкретни въпроси, на които това очевидно объркано момиче с блокирана памет няма как да отговори! Но не, информация продължава да вали. На места извънземните са от друго измерение, 4-то или 5-то, после се стига до твърдението "дошли неизвестно откъде"! Определено не и от недрата на Земята, а от другаде?!

Като цяло интервюто, за което имам съмнения да не се окаже един творчески ориентиран монолог, е доста неубедително! Иначе имам надеждите, че скоро ще се получи ясна информация, може и да не е толкова "подробна" като това интервю, но поне да е достоверна що се отнася до кристалните и индиговите хора. И да не забравя да спомена нещо интересно за предполагаемия външен вид на тези хора - от много малък помня как някои възрастни хора са ме предупреждавали да не гледам в очите синеоките хора, особено жени. Щял съм да бъда урочасан или нещо от рода... Като цяло хората със сини и силно изразителни очи отдавна са обвити в мистерия... и табута!
« Последна редакция: Септември 22, 2013, 22:21:17 pm от The Time Lord »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Ако е възможно искам да прочета нещо от творчеството ти  - каквото и да е.

Не отричам, че съм се влиял, но:

Религиозна "песен"
(Подобие на "Кредо" в католическата служба)

Аз вярвам в Господ Бог,
наш Създател справедлив и строг
с мисъл творяща, ясна
и сила в ръката дясна,
който праведни нас създаде,
но право на избор ни даде.
Той е творецът на всичко и всеки,
неживо и живо навеки,
човек или звяр,
мисъл, и чувство,
величествен цар
и безсмъртно изкуство.
Аз вярвам в Човека божествен,
красив, способен и естествен
със сила от Бог
и Ум творящ и висок.
Той, Божия мисъл вечно пламтяща,
е вдигнал високо главата искряща
и гледа напред, устремен
към трона на Отеца съвършен.
Аз вярвам, че Аз съм този Човек,
сияещ в този и във всеки следващ век.
                                     С.

Това е бегъл пример от оскъдното ми творчество. Писано е съвсем скоро и то леко (или сериозно) под влиянието на символиката, за която пишат в "Паралелна реалност". Аз, за съжаление, не съм толкова оригинален, колкото ми се иска.
Просто това е импулс, съчетан с разум. Надявам се, че може да ме разберете. Истинското Изкуство според мен трябва да съчетава няколко неща: техника, цел, въздействие и цялостност (връзка между компонентите) - да има собствен облик и Същност.
Колкото до тази пародия, във втората й версия

( Аз вярвам в Отеца един,
 комуто Христос е най-обичан син,
 и който Човек-Ангел създаде
 и своята сила му даде,
 заедно с избор свещен -
 да го води във ясния ден.
 Той е Създател, който всичко владее (имам предвид способност)
 и малко, и могъщо да твори умее.
 Негова сила е мисълта ясна,
 която той води с ръката си дясна.
 Вечно е неговото дело,
 което Умът висш изградил е смело.
 Аз вярвам в човешката мисъл,
 светла и ясна, която човекът сам е записал
 и която му служи прекрасно.
 Бог дал е всичко това искрящо и ясно
 защото той си обича Децата.
 Така и аз се стремя към Светлината,
 струяща от трона висок,
 на който седнал е самият Бог.
 Аз знам, че ще седна до трона,
 дарен от Отеца с искряща корона.)    тази "корона" накрая дойде съвсем естествено и не само, че се римува, но и напълно се връзва. Това на мене ми прилича малко на препратка към отварянето на "короната" (чак сега се сетих, че дори и се нарича така) като последен енергиен център, отговарящ за пълното Осъзнаване на света.

Друго интересно: Замислил съм един фантастичен роман (открих после, че май ще ползвам силна сириянска символика). Докато мислех върху него, в главата ми се родиха следните идеи за един от героите - безсмъртие, което е постигнал сам;
преминаване през Тъмната и Светлата полярност през земния си живот; извършване на велики дела (временна власт над Земята и докарването й до развита цивилизация на способни и целенасочени хора, след което се оттегля) и побеждаване на един герой с име "Безсмъртния" (рептилски прототип; използващ технологии за войска и зле понасящ "Реквиема" на Моцарт) като антагонист и символ на замръзналото, празно физическо безсмъртие без развитие срещу развиващия се, интелигентен и същевременно безсмъртен (но не афиширащ с това) земен герой. Въпросният герой после минава на друго ниво - просто "изчезва", но аз го виждах иначе: излъчване на някаква златна светлина и физическо изчезване. От гореизброеното само "Безсмъртният" е повлиян от конспиративни четива, друго НИЩО. Аз все зяпвах, когато четях за въпросните неща СЛЕД време в "Паралелната". Е, дразнех се, че не съм първият, открил тези неща, но карай...

Ако не ми вярвате, си е ваша работа - аз знам за себе си, че не лъжа. И, моля, много моля: НЕ ПЛАГИАТСТВАЙТЕ дословно и пряко без разрешение!!! Пожелавам ви да се разбере, ако го направите - да бъдете известни като плагиати в този земен живот, без собствени идеи, докато не го отсрамите с гениално произведение и не си признаете пред света - "Да, това не е мое, а на С. (Не Сириус!!!)". Знам какво казвам - винаги си меря думите относно пожелания и рядко ползвам такива. Също така знам оттук,  че думите винаги имат реална тежест и са заредени с информация, т. е. могат да влияят на този свят.

                                                                             Благодаря! + за търпението  :hi: Форумен потребител Шиклгрубер 

        И по темата: Всеки може да стигне нивото, наричано от езотериците "индигов човек". Но първо трябва да има достатъчно опит и знания и после да се чувства готов за това. Успех в начинанията!!!

Само да уточня: Аз не се чувствам специален, "индигов" или Бог знае какъв, пък и не мисля, че съм. Просто следвам мисията си на Земята - да изръся огромно количество вече известна информация по езотерични теми и да напиша "Реквием в си минор" на 13-14 годишна възраст + да се развия още малко :) .

Нека админите решат какво да правят с този пост, но във всеки случай ги моля да изтрият последния ред.
« Последна редакция: Септември 23, 2013, 22:14:08 pm от Schicklgruber »
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
 :o Бих казал, че независимо дали си прав или не, ти си доста интелигентен за своята възраст. (Предполагам, че знаеш каква е по-голямата част от връстниците ти.) Продължавай да правиш това което мислиш за правилно и ти пожелавам успех!  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27