Автор Тема: Феномени...  (Прочетена 7251 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Феномени...
« -: Септември 27, 2005, 13:52:30 pm »
Статията е от СВРЪХестественото
http://www.supernatural-bg.hit.bg/Fenomen19.htm

Феноменът от 19 януари

На 19 януари всяка година водата от някои източници на открито придобива изумителни свойства. Някои свещеници го знаят и лекуват с вода, взета от открит водоизточник в нощта на 19 януари. Има случаи, когато се лекува рак в последен стадии, СПИН и какво ли не. Пациентите пият по няколко глътки дневно или лежат в топла вана, в която е поставена по лъжича от тази вода. След минута кожата пламва и по тялото се усещат пробождания сякаш от огнени иглици.
Водата от 19 януари не се разваля с години, не потъмнява, не придобива мирис, може да се пие. Понятието “светена” вода е известно от много отдавна, когато свещениците не са я създавали с църковни аксесоари и не е имало нито сребърни кръстове, нито разпятия. Кръстът, както е известно, е бил направен от дърво.
Някои любопитни физици наскоро направиха експеримент. На 19 януари пробили леда на замръзнало езеро в Русия и след това изследвали налятата в пластмасови бутилки вода. Те са открили, че от много години в този времеви период са регистрирани интензивни космически неутронни изригвания, превишаващи фоновото ниво 100-200 пъти. Максимумът на неутронното излъчване е започвал на 17 и е приключвал на 19 януари. Тази цикличност е странна. Периодичните космични цикли се изучават отдавна. Известно, е че потокът от електрони стерилизира. Вероятно някои свещеници са го знаели и са използвали именно поради тази причина облъчената вода за лечение.
Защо лекува водата от открити водоеми? Проникващата способност на неутронния поток не е така силна, че да навлиза и под земята и в тръбопроводите. Самото въздействие е кратковременно и ако водата не бъде поставена в отделни съдове в нея отново се образуват микроорганизми.
Експериментът с лъжичката вода от 19 януари в топлата, пълна с обикновена вода вана, говори, че става дума за информационен ефект. Знае се, че водата има памет, помни и проявява въздействията от различни енергийни облъчвания. Пример за това е хомеопатичното лечение.
Библията описва ритуалът с кръщението така: в този ден в река Йордан Христос влиза в нея и освещава цялата вода в целия свят. Оттогава осветяването се извършва в навечерието на Йорданов ден в храмовете, а където е възможно и на реките.
В онези времена са вярвали, че през нощта на Йордановден водата се освещава сама.
В хода на съвременните експерименти беше доказано, че светената вода от църквите, приготвена по традиционния начин, има далеч по-ниско излъчване от водата, взета на 19 януари. Такова излъчване напълно отсъства от вода, донесена от река Йордан и от извор в Мека. Изглежда, че потокът неутрони от космоса е максимален в северните ширини и там неговото въздействие върху водата е най-силно. Той отслабва колкото повече отива на юг и при екватора въздействието му е нулево.

СВРЪХЕСТЕСТВЕНОТО

-----------------------
А знаете ли кое ми е ентересно?
Аз съм роден на 19 януари.
Дали съм мутирал или съм приел от тази информация? ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Феномени...
« Отговор #1 -: Септември 27, 2005, 16:43:59 pm »
Това е интересно. Трябва да се разтърся какво има на 19 януари, освен рожденият ден на Жоро :P
Може да има някаква космическа активност, но каква точно, предстои да разберем ;)

Oberon

  • Гост
Re: Феномени...
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2005, 15:23:35 pm »
Бе не знам за 19-ти, знам че и аз съм Водолей:))

Мен ми се случи нещо много интересно преди години, още като бях студент.
Седя си аз много късно вечерта на бара на едно крайморско капанче ( Варна ), и си чакам биричката:)) По едно време гледам някъв пич как се набира яко пътя се едно го гони Смъртта, идва запъхтян до мен, тика ми нещо в ръцете и ми казва : Пази го като очите си, и продължава да бяга. След него тичаха 2-ма костюмари...кво стана после, не знам, щото се скриха зад ъгъла.

Тогава погледнах. Държах в ръката си една кибритена кутия.В нея имаше един гланциран лист, сгънат на 8. Като го разтворих, видях следното:

Предстаете си камък с издялана на него творба. Слагате парче оризова хартия и почвате да драскате. Нали се сещате? Всичко става графитено, само контурите остават. Та това което видях беше кръг с няколко вписани кръга, м/у които имаше йероглифи, нещо като спирала. Нищо не разбрах...
Кво стана с кибрита и листчето..не ме питайте, цял живот ще ме е яд...

Оберон

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Феномени...
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2005, 23:38:16 pm »
Като стана на въпрос и аз съм Водолей баш в средата на този знак. Иначе за 19ти януари е много важно часа щото ми се струва че е по-скоро края на Козирог а обикновено се приема че от 20ти януари е Водолей но тук както казах голяма роля играе часа.

Oberon

  • Гост
Re: Феномени...
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2005, 15:59:25 pm »
Момиче плаче с кристални сълзи. Няма обяснение до момента ( бе кво ядат в Ливан:))?

http://www.crystalinks.com/crystaltears.html

Изумително !!!

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Феномени...
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2005, 16:33:25 pm »
мда... дочакало момичето принца на белия кон:))
и още куп проблеми
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Феномени...
« Отговор #6 -: Октомври 07, 2005, 22:36:16 pm »
Alien, часа си на раждане нема да кажа. Онези само това чакат бе момче. Ще ме запалят ...
Oberon, напрегни си сивото. Давай, може и да го възстановим този спомен.
Можеш да успееш, сигурен бъди.
Виж до къде стигнах на прикачената картинка. Този символ се оказа притежание на един учител, с който сега работим.
« Последна редакция: Октомври 07, 2005, 22:39:51 pm от IYIjorovelev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Феномени...
« Отговор #7 -: Октомври 08, 2005, 08:11:14 am »
Те ако са на зор часа могат си го намерят и по друг начин - в случая е по важна личната защита, но имам усещане че някои се ползват и с допълнителна защита "отнякъде" която е много по-силна. А и за момента не мисля че сме много навътре в нещата за да можем да си направим супер защита без никакви пролуки през нея щото за такова нещо трябва много опит. Освен това с колкото по-високи вибрации е обекта на нападение - толкова по-голям е шанса нападателя да получи цялата си атака с бумерангов ефект  :P.

За символа - на мен доста ми допадна като визия. Имаш ли някакво допълнително инфо за него?

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Феномени...
« Отговор #8 -: Октомври 08, 2005, 09:17:37 am »
пресловутите инг и янг върху нещо като малтийски кръст - не схващам връзката, едното е по-скоро западно, другото е чисто източно, и дори и да се е търсел ефекта на сливането на двете направления, не се е получил - едното има повече остри елементи от другото: инг и янг имат много добра философска символика, за тях можеш да пишеш страници и страници размишления, и да събираш куп информация, но останалото не се връзва....
може ли повече информация, защо именно тези елементи?
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Феномени...
« Отговор #9 -: Октомври 10, 2005, 03:06:18 am »
Alien,
верно е, че някои се ползват и с допълнителна защита. Нямам обяснение за сега.
За височината на вибрациите, ако са дастатъчно високи евентуалния нападател няма и да види обекта, камо ли да му хрумне да атакува. Но, има още вода да изтече до тогава.
Cenestelle,
и аз си зададох тези въпроси.
Може да е символ на равновесието изток-запад.
Но забелязах нещо. Да вземем един ин-ян символ за център, и според четирите посоки на света се дабавим още символи, които от своя страна опират също в четири съседни. Получава се нещо като пчелна пита, изградена от такива символи, като спомена ми.
Ако това се направи пространствено? Какво ли ще е?
Но ако наложим подобията на малтийски кръстове се получава същото. Поне според мен.
Идеи?
« Последна редакция: Октомври 10, 2005, 03:09:49 am от IYIjorovelev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Феномени...
« Отговор #10 -: Октомври 10, 2005, 07:47:03 am »
в това си прав, обаче ако повтаряш тези символи нищо не излиза, т.е. за да имаш началния елемент от решетката трябва да има само 2 'израстъка' а не целия кръст, вярно че равновесието се губи но е така... все пак символа е нехармоничен и като концепция, и като изпълнение, все пак има съединение на запада с изтока, има и сливане, което унищожава и двете, притеснява ме, че това по- прилича на второто
може и да греша...
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

AiKiDoKa

  • Гост
Отг: Феномени...
« Отговор #11 -: Декември 30, 2005, 16:06:45 pm »
Здравейте ! :)
Ето какво мисля за символа на Учителя,който iyijorovelev пост-на...
Може би това наистина е сливане на изтока със запада!
Ако съединим краищата на малтийският кръст (всяко едно връхче с неговото съседно),би трябвало да се получи
правилен 8-ъгълник (доколкото ми позволяват да си извадя такъв извод скромните познания по геометрия...
 ;) ).Следователно,при въртенето на образувалата се фигура по посока на часовниковата стрелка на 360 градуса,ръбчетата на кръста "се заличават".Създава се "оптическа измама" поради завъртането на един пълен
360-градусов цикъл.Все едно при въртенето на перка на самолет - когато се върти всички я виждаме като кръг
или кълбо,а напрактика тя е ръбеста.Като знаем,че инг-янг е в средата на знака,следва да разсъдим (ако въобще логиката има място тук...),че
също се завърта на 360 градуса - получава се сливане на "прословутите" противоположности....Ама че работа...
Може би греша , но след като се "дзверих" 30ина минути пред екрана в символа,на такава идея ме наведе...

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Феномени...
« Отговор #12 -: Декември 26, 2009, 18:01:32 pm »
Момчета- 19 януари е по старому- Йордонов ден- БОГОЯВЛЕНИЕ- МОЖЕ БИ СИ СПОМНЯТЕ КАКВО СЕ ПРАВИ - ВСИЧКО СЕ НАРЕЖДА ПРЕКРАСНО- ТОГАВА еНЕРГИЙНИЯ КАНАЛ НА БОГ Е НАЙ-СИЛЕН И ВОДАТА ПРИЕМА ТАЗИ СИЛА, НИЩО НЕ Е СЛУЧАЙНО- ПРЕКРАСНА ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ ВЪРНЕ СТАРАТА КОЛЕДА НА 6.1. И НА 19 .1. ЙОРДАНОВ ДЕН- НЕСЛУЧАЙНО АЗ СИ ПРАЗНУВАМ ДВА ПЪТИ ИМЕННИЯ ДЕН

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Феномени...
« Отговор #13 -: Декември 26, 2009, 18:28:48 pm »
Не съм чувал нищо за силата 19 яунари, сега го разбрах от тук.
Но ми стана интересно за листчето на Оберон, което Joro Velev е прикачил, а сега вече го няма.Какво точно има на него? Joro, ако го имаш, хвърли го тук пак, да го дзернем ;)

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Феномени...
« Отговор #14 -: Декември 26, 2009, 19:50:18 pm »
Здравейте.За ин и ян в кръга ми се струва че символизира семейството в святост(кръга е и защита,).Алиен- относно защитите,оригиналната аурата се променя( но ненасилствено). От нашите вибрации, опитност, морал ,истинни истини използвани правилно и обич.Аурата става огледална(знаете-огледалце огледалце я кажи),и нападателите се дзверят в себе се и се самонапляскват. ;). А ако много те напънат (аурата е гъвкава) се получава тъй нареченото криво огледало от цирковете(и купона е на 6),А тея с направените щитове се едно са се бутнали в тенджера под налягане без клапана отгоре.Живи и здрави. :hi: П.П.Жоро пробвай кръгчето в средата на кръста да го копираш и поставиш и на рогчетата. И напрай розетката смесена,с кръстове като на картинката ти и колелцето ин ян за свръзка. :o Остава ни само да се зверим какво нещо е живота.
« Последна редакция: Декември 26, 2009, 20:05:04 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27