Автор Тема: Ходжите...  (Прочетена 49479 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Ходжите...
« Отговор #105 -: Декември 26, 2009, 12:36:13 pm »
      Меандер,  харесвам  постовете  ти,  но  се  питам  какъв  ли  урок  ти  предстои  да  усваяваш,  че  са  ти  позволили  да  натрупаш   толкова  негативизъм  в  себе  си  безнаказано?
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ходжите...
« Отговор #106 -: Декември 26, 2009, 14:21:04 pm »
Mitko Здравей.
Отговарям ти изчерпателно. Какъв урок ми предстои - ми не знам. Знам само, че бъдещето е незнайно, а аз го приемам както са го приемали нашите деди (каквото му дойде). Уроците (събиране на знания) биват два вида:
1. Лични - т.е. както се изразяват тук, избрани преди инкарнацията (какво ли значи)
2. "Наложени" (от други хора) поради лични предпочитания (умишлени) за да ти дадат урок (отмъщение), защото не им изпълняваш(играеш по свирката) желанията. "Наложените" уроци са много тежки, защото този който ти го дава (влага) всичко от себе си. Което поради уникалността ни прави урока много труден (болезнен). А "учителя" (така ли, ще видиш ти), който ти преподава урока се стреми да остане инкогнито (незнаен-що ли). Но ефекта от тия уроци е, че са безопасни, но много болезнени, а отговорността е на "учителя".
За да се предпазя от тези "учители", използвам знанието на предците ни (Всяко зло за добро.). Т.е. използвам закона за преобразуване на енергиите - от нечий "урок" в урок, който ми дава знания за още една различност (уникалност) ;D
Като мъж се чудя на усилията им да ме учат безплатно, а аз продължавам да не съм съгласен с методиката им на обучение.  
3. Как се натрупва негативизъм? Има два начина:
     А. Чрез лични усилия в това направление (умишлени деяния, желания, незачитане на различноста на другите и др. от това естество)
     Б. Натрупване чрез грубо вмешателство в живота на човека с общо наименование "негативна енергийна намеса". Ако си представим, че има каталог(меню) на тия намеси, смело мога да кажа, че съм опитал по-голямата част от каталога (менюто им). Но куриоза е, че при голяма наситеност на "намеси" от каталога то те си противоречат (самоблокират във финалното си действие). Защото задействат закона за различностите, а намесите им в по-голямата част са с един корен. Знаем, че "че нещо което не те убива те прави по силен", за уточнение издръжлив. То явно "учителите" са се обърнали на треньори. Ефекта е, пример-Ухапан от змия не умира при третиране с ваксина от змийска отрова. При следващото ухапване може да не му трябва ваксина защото имунната му система вече има решение на проблема. За нас остава да изведем (с опитност наша или чужда) негативната енергия от нас за да не пострада здравето ни. Истината боли но (при защита или помощ) никога не е била проява на негативизъм. От криворазбран морал, сме на това дередже. Защото много хора прикриват истината и създават благоприятна среда за пороци. Има и още един факт човешката обич изразена и насочена към негативен човек, просто го срива. А любовта е смъртоносна за определена група хора и те правят всичко възможно да пречат на хората да се обичат. Защото обичта (любовта) разграждат (преобразуват) негативните енергии от които "те" черпят сили(използват) за злодеянията си.
Да живееш като добър човек в тия времена е трудно, но не невъзможно. Стига да можеш да обичаш човешки. Един съвет - не си изсипвайте негативния товар на другите. Ако е ваш си го носете и оправяйте, а ако е чужд си го върнете на стопанина му.
Живи и здрави. :hi:  
П.П. Дори и да нямам вина за негативизма им, страда моето здраве. "Позволили"?? мба аурата те предпазва и носи според знанията ти (чуждата негативна енергия докато им я върнеш). Ефективността на аурата ни е пряко свързана с енергийността ни (енергийния вампиризъм ни отнема енергията). А прошка няма, няма и давност за злодеянията. Тези знания се достигат по БДС (лозето не ще молитви а мотика) а не чрез медитации или ченалинг. ;)
« Последна редакция: Декември 27, 2009, 15:51:06 pm от Black Adder »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Re:Ходжите...
« Отговор #107 -: Декември 26, 2009, 19:12:37 pm »
Абе смейте се вие,смейте се..То и аз бая се посмях..
Ама у наше село,една Убавица се метна в реката барабар с муската направена и от ходжата,защото за да я развалиш трябвало да я метнеш в течаща вода.Само,че момата не доразбрала,че става въпрос само за амулета,ами се метнала и тя,за да изчисти енергийното влияние..Добре,че имало рибари наблизо.
Невежеството и лековерието на хората е най-големият им враг.
Суеверие, невежество, човешка глупост.
 Хайде да лъжат хората за пари  - добре,ама като ги виждат какви са поне да не ги пращат да се хвърлят в реката ;D

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Ходжите...
« Отговор #108 -: Декември 26, 2009, 19:15:42 pm »
Винаги съм мислил че в регистрацията на форум трябва да се питат хората дали правят разлика между ЧАТ стая и форум...
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Ходжите...
« Отговор #109 -: Декември 27, 2009, 14:24:59 pm »
Трепача Здравей.Поста ти ме подсети за една мода-правенето на енергийна защита(изграждане на щит).В повечето случаи си правят определена група хора за да се предпазят от деянията си.А правенето на щит е грубо нарушение ние си имаме щитове това е аурата.Относно праването на щит е добре за знаете че този щит е фиксиран.Какво означава това -този щит е изграден с определени параметри(пропускливост).Който си поръча такъв все едно си е поръчал ограда,има огради с мрежа,с метални орнаменти,дървеи има и огради високи стени от бетон.Тези щитове са все едно бетонна ограда,вие се отделята от заобикалящата ви среда.И още нещо правещия щита има достъп до вашия живот,а щита е заключен с код.Както знаем ако имаш кода на нещо ти го ползваш.Моя съвет е не си правете,тези щитове имат един много кофти страничен ефект.Както знаете бетона не е еластичен,така и този щит не е еластичен.Така щита дразни околните,и се чустват нагрубени.Най-опасното е това че всеки греши и си усеща грешките,с щита няма как да го направи.Когато сторените от нас грешки се натрупат в голямо количество щита се срива и носещия въпросния щит е образно казан смазан.За пример-ако някой се е пробвал да стисне яйце откъм върховете може да си визуализира ефекта.Яйцето издържа на голям натиск но счупи ли се то това става изведнъж и без предупреждение.А за циганките нямам думи,има цял род магии наречени цигански.Това е достатъчно за умните да се сетят с какви хора имат работа.Чужда ръка гръб не чеше,чужденци няма да ви помогнат.Живи и здрави. :hi:
Ех, Meander, все повече ме учудваш, но и доста верни неща пишеш. Щитът е така както си написал, но с едно малко изключение - има хора, които нямат нужда от баячки, врачки и прочие, а сами си правят щит с аурата си и пропускат каквото те сметнат за добре. Защото на мен ми е интересно, ако човек пропуска всичко и не дразни абсолютно никой (а хората най-често се дразнят на себе си) какво ще стане? Току-виж такъв хрисим човек да се побърка тотално. Какво ще кажеш по този въпрос? А и хвани най-накрая осъзнай, че човек носи пълна отговорност за всичко в себе си - да, дори негативизма си. И всеки сам избира маршрута до крайната (си) Цел - за едни е едно, за други друго - с две думи, едни са си заслужили мотиката, а други трактора, всеки според заслугите и личните предпочитания, а и нека не налагаме своите преdпочитания на другите хора, понеже за нас едно е най-правилно и добро, за друг-друго. ;)
« Последна редакция: Декември 27, 2009, 15:53:16 pm от Black Adder »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ходжите...
« Отговор #110 -: Декември 27, 2009, 16:42:13 pm »
Скъпи приятели случи ми се нещо невероятно, днес бях в едно сливенско село, където мои приятели са възстановили църквата и днес бе освещаването й . Освети я сливенския митрополит( не разбрах името за което съжалявам) за когото ми бе казано че е много свят човек и сърцето му грее от Любов към хората като това на Данко, затова той е един истински Духовен водач, който има Силата да благославя  и опрощава. Там присъстваше и монах от Атон и аз споделих с него тази лудост на хората да правят магии при ходжи и търсенето на помощ срещу магии от ходжи. Той каза следното:Ако имат Вяра, никаква магия няма Сила" Аз знам това, но га помолих монасите в Атон да се помолят за хората подложени на такива магии да бъдат опазени , а и да се увеличи Вярата на българите. Той ми каза да напиша една бележка- молба до игумена на Атон и там ще се помолят за нас!Много съм щастлива от тази невероятна среща, но явно народът ни има нужда от молитвата на тези свети хора от това свято място, а и днес е Стефанов ден- Коледа е ! Мисля си ,че това е голям Дар, за който лично аз съм безкрайно благодарна!

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ходжите...
« Отговор #111 -: Декември 27, 2009, 16:58:00 pm »
Blue.Ако не пиша грубо то е защото си жена.1.Четете бавно и внимателно.2.Поста ми е към трепача,нямаш нужда от целия цитат.3.Писал съм за изграждане на щит,не съм писал нищо за аура.
Цитат
а сами си правят щит с аурата си и пропускат каквото те сметнат за добре
обясни ми моля те с какви инструменти да си направя щит с аурата.
Цитат
А и хвани най-накрая осъзнай,
Не ми вменявай неосъзнатост.  ::) Жените се развиват с осъзнатост,а мъжете с опитност.Не изполвай наричане,нямам никакъв мерак за женски работи.Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Ходжите...
« Отговор #112 -: Декември 27, 2009, 20:54:30 pm »
Сори,но за човек,който няма никакъв мерак за женски работи се държиш като ощипана мома.  ;D Ако това ти е "милият" тон,лелеле за грубото писане.  ???
« Последна редакция: Декември 27, 2009, 23:59:15 pm от Mirotvorec »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен edna_balgarka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Ходжите...
« Отговор #113 -: Декември 27, 2009, 23:49:23 pm »
Една приятелка намери в дома си малко-2-3 сантиметра вързопче пълно с нещо като билки/живее сама и достъп до жилището и имат и хора които не понася/-със светло-бежов цвят с големина всяко зрънце към 2 милиметра, било старателно увързано с 2 вида син конец и цялото вързопче било с наситено-светлосин цвят. Тя го взела с ръкавици -наилонови и го развързалаот любо питство  и послего изхвърлила в тоалетната.въпроса ми е:Въможно ли е горното да е магия и по-важно-за какво ще да е тази магия със син цвят на вързопчето?

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ходжите...
« Отговор #114 -: Декември 28, 2009, 09:17:40 am »
гОСПОЖО, ДОБРЕ, ЧЕ Е ПИПАЛА С РЪКАВИЦИ, НО ВЕЧЕ КАЗАХ ТЕЗИ НЕЩА НЕ БИВА ДА СЕ РАЗВЪРЗВАТ И ТРЯБВА ДА СЕ ХВЪРЛЯТ В РЕКА ИЛИ КАНАЛ С ДУМИТЕ "ИДИ СИ ЗЛО ОТКЪДЕТО СИ ДОШЛО". пРЕДИ ТОВА ДА СЕ ПОРЪСИ С МОРСКА СОЛ И ДА СЕ ВЗЕМЕ С ФОЛИО. сЛЕД ТОВА И МЯСТОТО ДА СЕ ОБРАБОТИ С МОРСКА СОЛ, НО НАЙ- ВАЖНОТО Е ДА СЕ ПРОСТИ НА СТОРИЛИЯ ТОВА зЛО ЗАЩОТО АКО СЕ ГНЕВИ ЧОВЕК ИЛИ УПРЕКВА ИЛИ ДОРИ СЕ ЧУДИ ЗАЩО- ТОЙ САМ СТАВА КАНАЛ  ТАЗИ МАГИЯ ДЕЙСТВА, А КОГАТО СЕ ПРОСТИ- Т.Е. НЕ СЕ ОСЪЖДА ПРИЧИНИЛИЯТ ТОВА ЗЛО ,ТОЗИ КАНАЛ СЕ ЗАТВАРЯ, А КОГАТО МАГИЯТА Е НАМЕРЕНА Е ДОБРЕ- УНИЩОЖАВАНЕТО Й СПИРА ДЕЙСТВИЕТО. сЛЕД ГОРЕ КАЗАНАТА ОБРОБОКТА С МОРСКА СОЛ СИ ПРИКАДЕТЕ КЪЩАТА И ПРИЗОВЕТЕ бОГ ЗА ВАШ ПАЗИТЕЛ ВИНАГИ СЕ КЪДИ ОТДЯСНО НАЛЯВО, КАТО ЗАПОЧНЕТЕ С ЛИЦЕ ОТВЪТРЕ НА ВЪНШНАТА СТРАНА И НЕКА НЕ СЕ ДОПУСКА СТРАХ- ТОЙ ПОМАГА НА МАГИИТЕ

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Ходжите...
« Отговор #115 -: Декември 28, 2009, 10:37:51 am »
A аз се радвам че все още има хора в България които мислят и за другите а не само за себе си !
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Ходжите...
« Отговор #116 -: Декември 28, 2009, 11:37:52 am »
Една приятелка намери в дома си малко-2-3 сантиметра вързопче пълно с нещо като билки/живее сама и достъп до жилището и имат и хора които не понася/-със светло-бежов цвят с големина всяко зрънце към 2 милиметра, било старателно увързано с 2 вида син конец и цялото вързопче било с наситено-светлосин цвят. Тя го взела с ръкавици -наилонови и го развързалаот любо питство  и послего изхвърлила в тоалетната.въпроса ми е:Въможно ли е горното да е магия и по-важно-за какво ще да е тази магия със син цвят на вързопчето?
Възможно е да е магия. А магията може да е от всякакъв вид. По-добре да не се правят предположения за вида й. Това, дали ще се отвърже вързопчето, дали ще се пипа с ръце, дали ще се хвърли в тоалетната, река или ще се изгори няма особено значение. По-голямо значение има колко време въпросното вързопче е стояло в дома на приятелката ти незабелязано. Другото важно нещо е, как приятелката ти приема наличието му в нейния дом.

Фактът, че приятелката ти е намерила вързопчето сам по себе си е положителен и трябва да бъде осъзнат като положителен. Ако не го беше намерила, то бавно и незабелязано щеше да наслоява заложената в него програма върху нейното съзнание и по този начин вероятно да окаже по-слабо или по-силно влияние върху нея (това зависи както от уменията на направилия вързопчето, така и от психиката на приятелката ти).

Има един момент, че след като приятелката ти открива вързопчето и решава, че й е направена магия (което може да е вярно, но това няма никакво значение) може да започне да мисли постоянно за случилото се и по този начин сама да създаде програма в себе си, която да и въздейства отрицателно. Затова са и всички тези ритуали по разваляне на магия, за да си повярва човек, че тя вече е развалена и да не си прави автомагия.

Всъщност психическата енергия е неунищожима. Наслагванията върху предметите не могат да бъдат изтрити и остават дори и след унищожаването на предмета. Има два варианта за действие:
1) да се натрупа достатъчно количество положителна енергия върху отрицателната, така че общото влияние да е положително (доста трудно начинание, изискващо време, усилия и високо духовно ниво от наша страна, иначе енергията ни няма да е чак толкова положителна);
2) да се разкара въпросния предмет някъде надалеч, извън близкото ни обкръжение. Това е напълно достатъчно, освен ако самите ние чрез постоянното си мислене за предмета, чрез собствените си страхове и незнание не създадем здрава връзка между себе си и него. Тогава, въпреки че първоначално вложената в предмета отрицателна програма няма да ни оказва въздействие, чрез страховете и невежеството си ние ще създадем друга, може би по-мощна, и нейният носител няма да е някакъв предмет, а собствената ни психика.
« Последна редакция: Декември 28, 2009, 11:39:06 am от Iris »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
37 Отговора
26379 Прегледи
Последна публикация Март 07, 2010, 23:04:37 pm
от viper21
11 Отговора
9021 Прегледи
Последна публикация Януари 01, 2010, 17:06:17 pm
от Max
17 Отговора
15578 Прегледи
Последна публикация Март 27, 2010, 21:32:44 pm
от Polymorpher
26 Отговора
16910 Прегледи
Последна публикация Май 20, 2011, 14:57:50 pm
от adani
2 Отговора
6091 Прегледи
Последна публикация Декември 16, 2013, 12:54:37 pm
от Monster445

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27