Автор Тема: Многоизмерни или паралелни преживявания  (Прочетена 131559 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
  • Must be force be with you
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #405 -: Август 26, 2012, 16:54:45 pm »
Това са интересни истории, преживени, разказани или преразказани, но не доказват в достатъчна степен, че нещо многоизмерно съществува, така че да можем да въздействаме както го правим в тази си наша реалност.

Регресиите ... как да го напиша и аз не знам, без да прозвучи като обвинение, че са измислици. Но има голяма доза въображение, фантазия и илюзорност, които няма как да установят някакъв друг възможен свят. Освен ако поне двама човека или група хора, не успеят да регресират едновремено и да потвърдят някакви реално-съзнателни преживявания в една и съща паралелна реалност, която не е нашата. Това не може да се изиграе или симулира. Докато един единствен човек, особено след определена възраст. Има достатъчно опит, преживявания и пълнота във фантазията и съзнанието от филми, книги и представи, че мога без проблем да съм Крал Артур или малката кибритопродавачка, а защо не и Шрек.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #406 -: Август 26, 2012, 22:54:25 pm »
Докато един единствен човек, особено след определена възраст. Има достатъчно опит, преживявания и пълнота във фантазията и съзнанието от филми, книги и представи, че мога без проблем да съм Крал Артур или малката кибритопродавачка, а защо не и Шрек.
Yoda ,
    Веднъж  излизайки  от  тялото  си  реших  да  забогатея,  по-точно  реших  да  обера  ДСК.  Речено  сторено  отидох  в  банката  влязох  в  касата,  но  ядец  не  можех  да  взема  парите,  ръката  ми  минаваше  през  пачките.  На  сутринта  отидох  при  директора  на  клона  (мой  познат)  и  му  казах  е  снощи  съм  сънувал,  че  в  касата  има  толкова  пачки  от  по  такива  банкноти.   Провери  всичко  бе  точно.
    Регресивните  изживявания  винаги  са  негативни  и  дават  отговори  на  факта  защо  си  това  което  си.   Направи  си,  ако  ти  стиска  една  регресия  и  тогава  ще  говорим.   
   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Pavli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
    • Минали животи и хипнотична регресия
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #407 -: Септември 02, 2012, 09:20:44 am »

    Регресивните  изживявания  винаги  са  негативни  и  дават  отговори  на  факта  защо  си  това  което  си.   Направи  си,  ако  ти  стиска  една  регресия  и  тогава  ще  говорим.   
   

Митко моля те уточни, защо твърдиш, че хората имат негативни изживявания по време на регресия. Интересно, но аз нямам нито един такъв случай (а доколкото знам и други специалисти в тази област в България са споделяли същото), точно обратното, чувствата и емоциите, които описват хората са несравними нито с реалния живот, нито с осъзнатите сънища или медитация или друго,което човек може да е опитал преди това.

Ако в теб има страхове и не си се отпуснал достатъчно, ако регресиониста не е опитен и не знае какво прави - тогава може да се уплашиш от сосбтвеното си подсъзнание, от нещата, които твоя ум ще натвори, защото реално ние наистина виждаме неща свързани с нашето собствено Аз и нашата душа, ако има страх - това изкривява преживяването и всичко би могло да придобие негативна краска.

Много е важно регресия да се прави само когато човек е готов за нея, а НЕ НА ВСЯКА ЦЕНА.


Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #408 -: Септември 02, 2012, 12:17:49 pm »
Митко моля те уточни, защо твърдиш, че хората имат негативни изживявания по време на регресия. Интересно, но аз нямам нито един такъв случай (а доколкото знам и други специалисти в тази област в България са споделяли същото), точно обратното, чувствата и емоциите, които описват хората са несравними нито с реалния живот, нито с осъзнатите сънища или медитация или друго,което човек може да е опитал преди това.
        Извинявам  се,  неточно  съм  се  изразил! 
       Не  самата  регресия  като  процес  е  свързана  с  негативни  изживявания,  напротив!!
Стомените  който  ни  е  позволено  да  си  спомним  са  само  негативни,  защото  те  дават отговор  на  проблемите  ни  в  тази  инкарнация.  Изясняват  защо  сме  това  което  сме,  не  може  иначе!!  Една  регресия  е  истинска   тогава  и  само  тогава  когато  дава  отговори  свързани  с  сегашната  реалност.
       Само  негативното  от  предишни  инкарнации  води  до  кармични  задължения  в  следващите  такива.
      За  чуствата  така  е!
« Последна редакция: Септември 03, 2012, 07:31:13 am от Mirotvorec »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Georgiev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #409 -: Декември 04, 2012, 14:25:20 pm »
Здравейте,

Не знам дали това, което ще напиша е за тази тема. Ако не е, моля да ме извините!

Казвам се Боби, чета от много време форума и сега се решавам да пиша.

Та...

   От доста време (може би от три години) сънувам много странни сънища. Накратко - струва ми се, че живея в две паралелни вселени - едната на живо, другата на сън. Въпросът е в това, че когато заспя, абсолютно винаги сънувам осъзнат сън с познатите неща - кварталът ми, приятелите, родителите и всичките там подробности свързани с "реалният" ми живот. Винаги когато сънувам, усещанията и чувствата са като истински - даже понякога сънувам в сънят си.
   Друго странно е, че когато си легна вечер и заспя, се събуждам на абсолютно същото място, от което съм се събудил от съня си предишната нощ и си спомням всичко, което съм правил или където съм бил по време на сън. Все едно животът оттатък продължава. Много е странно, че понякога мъртви и живи хора си говорят все едно нищо не се е случило..
   Интересно е как ме "гонят" да се събуждам... Не го правя сам като се наспя, а ме "будят" едва ли не насила. Пример: Снощи към края на съня имаше един автомобил и виждам вътре прабаба ми, прадядо и други знайни и незнайни роднини (мъртви). Тръгвам да се качвам в него и те ми казват:
 "- Не, ти не можеш да се качиш!
  - Защо?
  - Няма как още."
.. и в същото време се събуждам.
Друг път пък сънувам, че съм си тук в апартамента и искам да изляза на улицата, и нещо започва не със сила, а с някаква много голяма мисъл или воля да ми налага да си легна в леглото. Направих го с нежелание и веднага се събудих.
Преди няколко дни пък нещо ме "всмука" като в тунел и ме захвърли със такава сила някъде в пространството, че веднага се събудих изключително изтощен и с болки по тялото.

 Накратко:

Сънят ми продължава от там, от където е прекъснат по една или друга причина.
Сънувам почти (ако не и) всеки път осъзнат сън.
Когато дойде време за събуждане, винаги ме "гонят". Не се будя сам никога.


............

Чакам да ми кажат насън, че наистина съм в друга реалност и тогава наистина ще си повярвам, че става нещо странно с мен.

Благодаря ви за вниманието! :yes:
« Последна редакция: Декември 04, 2012, 14:30:15 pm от Georgiev »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27