Автор Тема: Многоизмерни или паралелни преживявания  (Прочетена 132006 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #375 -: Февруари 11, 2010, 21:27:03 pm »
DReaMeR, в момента се сещам поне за 5 причини, които могат да накарат един компютър да се рестартира сам. И аз имах едни много мистериозни стартирания на компютъра ми преди години и се оказа, че съм задействала някакъв таймер на дъното, който на определено време ми страртира компютъра. Преди да го открия няма да ти кажа какви ли не обяснения ми минаваха през ума.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #376 -: Март 24, 2010, 00:17:30 am »
Което само показва, че преди да сме овладели това измерение, и дума не може да става да ходим някъде другаде :)

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #377 -: Март 24, 2010, 16:34:14 pm »
Сакън, недей разочарова хората.

Някои толкова са се засилили да ходят в 3.14 на квадрат-Д, че са спрели да живеят живота си и само чакат прехода.

Което пак опира до едни и същи работи. Едни обичат да живеят, а други да спят.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #378 -: Март 24, 2010, 17:33:56 pm »
Един живот, изживян съзнателно, на макс и с удоволствие, е напълно достатъчен, за да завършиш цялата земна опитност. Същото това нещо на някои им отнема между 3 и 5 хиляди живота :)

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re:Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #379 -: Юни 01, 2010, 13:48:05 pm »
Здравейте момчета.Прочетох първите 3-4 страници,но 26 страници са много за мен,защото в момента не мога да отделя време да ги прочета всичките.Така моя случай е,че февруари месец майка ми почина и 1-2 седмици след това в съня си аз имах чувството,че преживявам смърта и колкото и странна да звучи имаше светлина и вътрешното в себе си знаех,че тази светлина е майка ми,отделно от това една болка и много голям натиск искаше да излезе от гърдите ми и беше много странен и неочакван сън.Пореди кеото се събидих много изплашен,още 1-2 седмици след това сънувах как виждам майка ми из града как.Тя ме попита къдео тивам аз я погледнах странно и кзах къде отивам.След което тя ми кза,че е мъртва,аз и отвърнах че знам..
Сега съм на морето и като дойох първите 2-3 дене имах много сънища събидания отново странни.Имам една книга картини от алтандитда на български автор не се сещам името му.Но той пише,че ползва астрала за да я нашише и е много интересно,но питам се аз няма ли някаква литература на бг която да разясни повече за това как да контролирам сънищата

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Многоизмерни или паралелни преживявани
« Отговор #380 -: Юни 01, 2010, 15:23:43 pm »

Виж"хакери на сънища",книгите на Монро също.
« Последна редакция: Октомври 15, 2010, 21:34:19 pm от Mirotvorec »

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re:Многоизмерни или паралелни преживявани
« Отговор #381 -: Юни 01, 2010, 21:07:28 pm »
 Благодаря за книгата..
« Последна редакция: Октомври 15, 2010, 21:34:40 pm от Mirotvorec »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Многоизмерни или паралелни преживявани
« Отговор #382 -: Юни 28, 2010, 23:25:17 pm »
           Ще споделя личния си опит. Преди доста време имах същите проблеми отървах се по следния начин: Гледах негативната същност в очите и я питах: С какво мога да ТИ помогна!!!! Това ме отърва. Опитвал съм много начини и за мен този е най-ефикасния!!   С уважение!

     
Добре,това ли е начинът да се уверим,че са негативни?Защото доста пъти се представят и като добри..как да бъдем сигурни?
« Последна редакция: Октомври 15, 2010, 21:35:44 pm от Mirotvorec »

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #383 -: Юни 29, 2010, 23:27:56 pm »
не става думи за минали животи, а за действително едновременно съществувавене в различни измерения, времена и светове, оригналния човек около 10% от населението на земята или около 5000 българи в момента имат многоизмерно енергиино и физическо съществуваване, отделните части влизат в контакт с цялото, поради глобалните процеси на промяна, най-старите съзнания може да имат хиляди разпръснати части, относително еднаквите по лесно влизат в комуникация, може би 20-30 се отнасят до живот на земята при най-старите съзнания.
Аз не разбрах какво означава последното изречение?!Бавно загрявам.
Искам да попитам защо тялото ни понякога крещи след като се върнем в него?!Хора,които са под пълна упойка,след като излязат от анестезията-понякога викат и точно минути след това се "осъзнават".Всякаш идват в тялото си,много е странно,когато човек го наблюдава отстрани. :-X
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Alegria

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #384 -: Юни 30, 2010, 15:30:11 pm »
Искам да попитам защо тялото ни понякога крещи след като се върнем в него?

Може би понеже връщането в тялото е едно.... "падане от високо"!?
The more we give love, the greater our capacity to do so. (David Hawkins)

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Многоизмерни или паралелни преживявани
« Отговор #385 -: Юни 30, 2010, 16:38:34 pm »
Аз съм бил в кома.По-скоро усещането е,че ти(душата ти или духът) си огрооомен и не можеш да се напъхаш в тялото.Т.е. нещо голямо да се побере в нещо малко.Не е като падане.И изпитваш някакъв ужас и страх,че няма да успееш,също така и голяма болка,но не телесна,а душевна.
« Последна редакция: Октомври 15, 2010, 21:36:28 pm от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Многоизмерни или паралелни преживявани
« Отговор #386 -: Юни 30, 2010, 19:47:59 pm »
Хм,мен и главата си ме боли отзад на тила или от някои предни дялове,ако прекалено бързо се "приземя".Но наистина ми е странно как тялото вика,крещи или може дори да ходи,или отговаря на други хора,които му задават въпроси(и то доста адекватно предвид ситуацията),а душата,или духът да е извън него.Странно е.  :unknown:ARRI,откога душата изпитва ужас и страх?!И искам да питам някой може ли да даде адекватна дефиниция,която да отличава духът от душата?!
« Последна редакция: Октомври 15, 2010, 21:36:57 pm от Mirotvorec »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #387 -: Юни 30, 2010, 21:59:18 pm »
      Един  голям  въпрос!   Когато  излизате  от  тялото  и  съответно  влизате  в  него  виждате  ли  сребристата  нишка  свързваща  астрала  с  тялото!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #388 -: Юли 01, 2010, 11:58:10 am »
Аз лично не съм от просветените.Не правя разлика между душа и дух.Единственото което съм осетил и двата пъти е била тази болка,граничеща с ужас.А относно сребърната нишка и бялите тунели,за които говорят,аз не ги помня.Не съм ги виждал.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен събирачът на души

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #389 -: Юли 07, 2010, 12:55:36 pm »
Както писах и в другата тема за сънищата да добавя че по време на сън не само се гледам отстрани като зрител в съня ами на всичкото отгоре изпитвам болка,наслада,жажда-всичко което човек изпитва и в реалния свят,да не споделям и факта че докато сънувам съм осъзнала факта че това е сън,и дори съм се улавяла често да се моля да не се събуждам а това което преживявам да продължи :)просто изпитвам натрапчиво чувство че мястото ми е там в съня а не в реалния живот-на някой друг да му се е случвало подобно нещо?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27