Автор Тема: Астрален бой  (Прочетена 56562 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tarikkat

  • Гост
Re: Астрален бой
« Отговор #15 -: Септември 06, 2005, 23:33:55 pm »
Знам че може да ви прозвучи смешно но наистина има същества (не знам дали е културно да ги нарека хора) които така разтоварват енергията си и определено създават много главоболия. Никога не съм смятал че е необходим Астралният бой но който го предпочита смятам че не може да се справи с по-добри средства. Не ги пренебрегвайте такива "воини". Те не са безопасни - в най лекият случай ще ви боли главата на сутринта.
А колкото до воините - по голяма част от вас дори и не предполага колко често се срещате на тези нива.
По този начин срещнах хора, които в последствие издирих и днес сме приятели
Но контрол трябва да има
ТРЯБВА ДА КОНТРОЛИРАТЕ СЪНИЩАТА СИ  за да не ви манипулират
Бдете!!!!!!!!!!

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Астрален бой
« Отговор #16 -: Януари 30, 2006, 14:55:00 pm »
О, при мен, нищо живо не съм оставял. Щом е идело до боъй, братко, знай, че хора, животни и хлебарки-- всичко съм унищожавал. Другото е, сънувам, че летя! Последния път, преди изпита, сънувах, как летя със скорост по-бърза от тази на един влак и излетях над един хълм и даже усещах как цялото ми тяло трепти от триенето с въздуха. Абе преживяване си беше.

Когато имам кошмари, то е тогава и само тогава, когато иде реч за УФО! Просто се побърквам! Третият ми кошмар в живота беше преди първият учебен ден на първи клас, когато сънувах извънземни и как наш'те се побъркват и става нещо с тях.

Иначе, рядко съм бягал от нещо и ако се е случвало, то е било в забавен кадър.

И така, това с астралния boy, така стоят нещата.

Иначе от маминка ми знам, ако сънуваш, че летиш, значи е на добре работата. Същото е ако трепеш някой. Обаче бягаш ли и или неможеш да победиш, ще си имаш проблемчета.

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Отг: Астрален бой
« Отговор #17 -: Януари 30, 2006, 15:16:09 pm »
Аз редовно се трепя на сън и както по-рано бях казала  не сънувам за бъдещето, а за миналото така че боищата ми са с примитивни оръжия най-вече мечове. Разбира се когато сънувам бой никога не съм жена, а мъж и най-вече главнокомандващ. Боевете в повечето случаи са на големи равни поляни и става голям екшън. Само един път сънувах, че съм в крепост- най-интересното беше, че обикновенно крепостите се строят на високи труднодостъпни места пък аз бях в крепост в ниското и над нас имаше хълм и врагът идваше от там.Работата е, че не мога да контролирам нищо.Просто има си масова батална сцена и толкова или аз убивам или мен  ме убиват.
Както може би сте забелязали аз си помня сънищата в повечето случаи де. Всяка вечер сънувам, дори понякога  и през деня ако съм си легнала пак сънувам.Спомням си сънищата от преди няколко дни, а вчерашният ми беше как две циганки се опитват да ми откраднат парите от чантата направо ги потроших от бой ометох пода с тях.   :P
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Астрален бой
« Отговор #18 -: Януари 30, 2006, 19:27:19 pm »
Малее, зайо, работата е сериозна при теб. Обаче странно, че нямаш контрол над ситуацията. Аз винаги имам, ама някой си път, като а по-силни нищичко немога да направя. По принцип иначе всичко помня. В другия случаи, събития от деня ми помагат да си спомня съня. Поглед към предмет, дума, бездействие и концентрация в едно или стрес, всичко това може да отприщи съня ми. Другия момент е, когато сънищата се повтарят. Понякога те се повтарят непоследователно. Даже веднъж сънувам как сънувам и сънят, който се пада втори, осъзнавам, че го знам вече наизуст.

Най-лошото е когато се разплачеш след кошмар и чувстваш как пропадаш наяве, в дезориентация, отчаяние, трепет и безпомощност- а уж си в леглото.

След миг всичко отминава.

viryska

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #19 -: Януари 31, 2006, 11:39:42 am »
Аз като сънувам битки,обикновенно съм нещо като наблюдател.В смисъл,че с тази цел съм там,не ме е страх и понякога искам да се включа,но не мога защото съм наблюдател.А тази нощ сънувах,че сбарвам големият си син да играе на покер автомат.Плеснах го зад врата и го измъкнах от игралната зала,странното че че иначе не си бия децата,освен насън понякога ;)а веднъж когато пубера беше бебе и щеше да умре(разболя се много сериозно)го сънувах целият в кръв и с отрязани крайници и хич не се задоволих само да съм наблюдател,помня че крещях насън,бях разярена че"нещо"иска да ми отнеме детето.

Oberon

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #20 -: Януари 31, 2006, 16:05:01 pm »
Битки а:)))?
Ей ти една прекрасна битка:)))


The Warrior's Prayer
     
Grandfather Tell Me A Story
Oh All Right Go And Get Your Storybook
No No Not One Of Those A Real Story
A Real Story
Yes Tell Me About When You Were A Boy

Well Then
I Shall Have To Take You Back With Me A Long Way In Time

It Was My Thirteenth Year On A Cold Winter’s Day
As I Walked Through The Enchanted Forest
I Heard The Sound Of Horses And Men At Arms
I Felt Compelled To Walk On And Find The Place Of These Sounds
When The Forest Did Clear I Was Standing On A Hill
Before Me Was A Great Plain Upon It The Armies Of The World
Standing Waiting
I Thought To Myself For Whom Or For What Are They Waiting
Suddenly A Gust Of Wind Came Up From The North
There Appeared A Lone Rider Holding A Sword Of Steel
Then From The South Came Another Bearing A Battle Ax
From The East Came A Third Holding A Spiked Club
And Finally From The West
A Rider Who Wielded A Great Hammer Of War
With Them Came Their Soldiers Of Death
Followed By An Army Of Immortals
They Were Few In Number
But The Look In Their Eyes Told All Who Beheld Them
That They Would Leave This Day Only In Victory Or Death
And There Was A Great Silence
My Heart Began To Pound
Storm Clouds Filled The Sky With Darkness
Rain Came
And The Four Winds Blew With Such Anger
That I Held Fast To A Tree
I Watched The Four Riders Raise Their Weapons Into The Air
Without Warning Screaming Their War Cry
They Led The Attack


Down To The Battle They Rode
They Met The Armies Of The World With A Mighty Clash
I Could Feel The Ground Shake
The Earth Drank Much Blood That Day
Each Of The Four Was Unto Himself A Whirlwind Of Doom

When The Smoke Did Clear
Many Thousands Were Dead
There Was Much Blood And Gore
Their Bodies Lay Broken And Scattered Across The Battlefield
Like Brown Leaves Blown By The Wind
And I Saw The Four Ride Together To The Top Of The Hill
While Below Them The Soldiers Of Death Assembled
All Those Who Would Now Swear Allegiance To Them

And The Four Spoke The Words Of The Warriors Prayer

Gods Of War I Call You
My Sword Is By My Side
I Seek A Life Of Honor Free From All False Pride
I Will Crack The Whip With A Bold And Mighty Hail
Cover Me With Death If I Should Ever Fail
Glory Majesty Unity
Hail Hail Hail

And As I Stood And Looked On
I Heard The Armies Of The World Hail Them Without End
And Their Voices Of Victory Carried Long And Far Throughout The Land

Well That’s It
Did You Like The Story
Yeah It Was Great
Oh Good I’m Glad
Now Off To Bed With You
Grandfather
Yes
Who Were Those Four Men
Who Were They
They Were The Metal Kings

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Астрален бой
« Отговор #21 -: Януари 31, 2006, 16:17:43 pm »
Меноуор,Меноуор!!! :) :) :)
Обероне,а Nanowar слушал ли си???

При мен като сънувам битки има два варианта:
1)в един момент се оказва че мечът ми е изкуствен или картечницата пуца с вода и тогава става гадно
2) Много яко реалистично и като се събудя още усещам адреналина от мелето,и много често успявам да правя номерца като Нио от Матрицата-стрелят ме,пък аз минавам на забавен кадър покрай куршумите-така в един сън избих цял отряд Swat
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Астрален бой
« Отговор #22 -: Януари 31, 2006, 16:18:24 pm »
Кой ли ми говореше да не цитирам на руски?  >:(
Не мисли като човек!-Крион

Oberon

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #23 -: Януари 31, 2006, 16:23:06 pm »
Ще ти отговоря:)
Other bands play, Manowar KILL

Бях ли ясен:))?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Астрален бой
« Отговор #24 -: Февруари 02, 2006, 03:43:32 am »
Аз съм на някакви масовки напоследък. Хвърча с меч и трепя някакви гиганти, които са полу-роботи-полу-органични същества. Много хора има. Някъде под земята. Влиза се през един проход в една гора. Има една баба, която ти дава епруветки с лилава течност и чрез тях губиш гравитация. Ако някой е ходил на подобно място, ще разкажа подробности.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Астрален бой
« Отговор #25 -: Февруари 02, 2006, 08:46:35 am »
Ле-ле, с какви побойници ме събра Господ  >:(
Не мисли като човек!-Крион

coroviev

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #26 -: Февруари 02, 2006, 09:36:32 am »
Цитат
Аз съм на някакви масовки напоследък. Хвърча с меч и трепя някакви гиганти, които са полу-роботи-полу-органични същества. Много хора има. Някъде под земята. Влиза се през един проход в една гора. Има една баба, която ти дава епруветки с лилава течност и чрез тях губиш гравитация. Ако някой е ходил на подобно място, ще разкажа подробности.
  Ти май си сериозен геймър?И си падаш явно по  3D пукници? :D :D :D ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Астрален бой
« Отговор #27 -: Февруари 02, 2006, 17:27:55 pm »
Никога не съм играл игри, знаех си че някой ще го каже, но забравих да го вметна горе.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Астрален бой
« Отговор #28 -: Февруари 02, 2006, 19:22:40 pm »
Аз съм на някакви масовки напоследък. Хвърча с меч и трепя някакви гиганти, които са полу-роботи-полу-органични същества. Много хора има. Някъде под земята. Влиза се през един проход в една гора. Има една баба, която ти дава епруветки с лилава течност и чрез тях губиш гравитация. Ако някой е ходил на подобно място, ще разкажа подробности.

И аз съм имал подобни сънища. В долната земя съм, а то е просторно както е в горната. Вървя по един път и стигам до една грохнала къщурка, зад нея пропаст. Не много далеч от там е една също толкова разнебитена дървена църквичка и някакво мизерно гробище отпред. И с някаква баба говоря и после видях отчето, но не си спомням повече.

В друг подобен сън бях нещо като "gargoyle", като вампир с крила и летях си аз и метнах една двойна брадва за да уцеля нещо. Но пак, само това е останало от съня.

tsv

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #29 -: Февруари 15, 2006, 11:26:27 am »
Нещо да попитам, повечето казвате, че такъв бой става все на сън. Ами когато "мило" те поканят на бой, когато съвсем съзнателно си си излязал от тялото?
Какъв е смисъла на тези боеве?
Какво ви носят те? Задоволяване на егото, че си по-добрия като излезеш победител? Ами ако загубиш, главоболието приятно ли е?
Или просто да провериш този когото си срещнал "що за стока е"?
Или когато директно атакуваш някого, когото си срещнал през деня?

Може и да ви се стори странно, но напоследък ми писна от такива боеве. И на всичко отгоре някои не признават не за отговор - не можело да откажеш. Толкова ли нямат по-интересни занимания, защото ако те нямат, аз поне имам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27