Автор Тема: Астрален бой  (Прочетена 56755 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Астрален бой
« Отговор #45 -: Февруари 17, 2006, 10:29:49 am »
Тtsv,а какъв метод за излизане ползваш?
Аз съм зациклил на един от Робърт Монро,но заасега с ограничен успех,защото не съм се задълбочавал сериозно,пробвах и със хеми синк,ама пак не стана
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

tsv

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #46 -: Февруари 17, 2006, 11:41:56 am »
Не мога да кажа метод, защото не съм запозната с различните методи, просто един ден се случи както си седях в кабинета пред комп. и затова  потърсих помощ защото си мислех, че съм за психиатрията, обаче отаказаха да ме приемат там.  ;D
Аз съм от хората, които смятат, че това не може да стане с тях или поне не в този живот. А отначало винаги си имах придружител - водач, след няколко години вече ставаше за секунди, в момента в който сама пожелая. А сега придружителя ми ми липсва, скучно е сам, а въпросният човек с когото сега се срещам, ами доста различен път сме си избрали и откакто сме заедно все се намира някой, който да ме предизвиква на дуел, защото се бои да предизвика него.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Астрален бой
« Отговор #47 -: Февруари 17, 2006, 11:57:31 am »
Имах предвид какво правиш за да излезнеш?или нищо конкретно и то просто си става?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Астрален бой
« Отговор #48 -: Февруари 17, 2006, 12:06:16 pm »
И това го правиш докато спиш или можеш да го правиш по всяко време на денонощието, съвсем съзнателно, без да изпадаш в сън?
Ако е второто-аз го знам като съзнателно излизане извън тялото.
Не мисли като човек!-Крион

tsv

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #49 -: Февруари 17, 2006, 12:41:39 pm »
По всяко време на денонощието, без да заспивам.
Какво правя, просто се отпускам като гледам все пак около мен да няма хора, които по някакъв начин да ми попречат, в смисъл да не ме докосват, защото както казах бившето ми гадже веднъж реши да ми бие шамари, защото не съм му отговаряла на въпросите, които ми е задал и решил че нещо става с мен, един вид, че съм припаднала или нещо от сорта и за да ме освести ми заби 2 шамара, усещането не е никак приятно. За да върнеш човек в такова състояние, който е излязал от тялото си, е желателно да капнеш само няколко капки течност върху тялото му, той сам ще се върне.
А след като се отпусна, все едно релаксираш, изчистваш съзнанието си от мисли, които обикновено се въртят там, решавам, че сега ще изляза и става за секунди, просто вече автоматично.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #50 -: Февруари 17, 2006, 12:46:01 pm »
И какво става, когато си в такова състояние - можеш ли да отидеш някъде, усещаш ли се все още в пълна кондиция...

tsv

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #51 -: Февруари 17, 2006, 13:53:33 pm »
И какво става, когато си в такова състояние - можеш ли да отидеш някъде, усещаш ли се все още в пълна кондиция...
Можеш да отидеш където си поискаш, може да сътвориш свой собствен свят, приятелчето ми го направи за мен - една прекрасна градина с много цветя и бесеДка, а аз доскоро не можех и собствения си вид да променям, но той ме научи.
Не просто си в кондиция, ти нямаш никакви ограничения, не изпитваш никаква болка /освен ако не се намърдаш в черна дупка/,един такъв ефирен и лек си, усещането е същото като да сънуваш че летиш.
« Последна редакция: Февруари 18, 2006, 08:02:02 am от Eon »

Oberon

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #52 -: Февруари 23, 2006, 08:41:31 am »
Създателя на Вселени....Амбер!

tsv

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #53 -: Февруари 23, 2006, 10:53:32 am »
Създателя на Вселени....Амбер!

Дай малко повече инфо. Има хора, които не са го чували.  :(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Астрален бой
« Отговор #54 -: Февруари 23, 2006, 14:21:47 pm »
Хехе, само от Оберон можеш да го разбереш ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Астрален бой
« Отговор #55 -: Февруари 23, 2006, 22:53:12 pm »
Мен нещо ме е гепил мързела да се бия напоследък и прилагам някави нови тактики  :P :P Оня ден някви ма нападат и аз почнах да сменям времето и да се прехвърлям на същото място ама в друго време само да ми са махнат от  главата . Пък те горкичките бяха много окаяни с някви доспехи от памтивека  :P :P :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Астрален бой
« Отговор #56 -: Февруари 26, 2006, 09:26:24 am »
Сетил съм се, та ще ви питам-след завръщане от астрала как усещате тялото си (физическото)?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Астрален бой
« Отговор #57 -: Февруари 26, 2006, 13:53:55 pm »
натежало и леко изтръпнало
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Астрален бой
« Отговор #58 -: Март 01, 2006, 00:06:44 am »
Те така се чувствам всяка сутрин, когато се събудя. Трябват ми 10-ина минути, докато почна да се движа нормално, иначе все едно с чужди крака съм. Къде ли се шматкам по нощите? Нищо не помня... :(
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #59 -: Март 01, 2006, 08:54:28 am »
ами нормално е да сте изтръпнали, особено краката, като с часове стоите на 1 място и не мърдате...
и други работи ще ви изтръпнат ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27