Автор Тема: Астрален бой  (Прочетена 56754 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Астрален бой
« Отговор #30 -: Февруари 15, 2006, 12:30:39 pm »
Какво няма да ти писне-и ден, и нощ ги има такива пикльовци. Едва "проходили" и си мислят, че са много яки и всичко им е позволено. Заслужават пердах, когато и да се сетиш за тях.
Този период на битки ще мине, когато промениш енергетиката си така, че още като те видят да разберат, че при теб няма да пробият.
Не мисли като човек!-Крион

tsv

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #31 -: Февруари 15, 2006, 13:07:59 pm »
Този период на битки ще мине, когато промениш енергетиката си така, че още като те видят да разберат, че при теб няма да пробият.

Как става това с промяна на енергетиката?
И всъщност възможно ли е това да е започнало поради кумуникацията ми с един определен човек за когото подобни битки са ежедневие?  Ние общуваме предимно в астрала, понякога и по ICQ. И от години не се бяхме виждали, може да се каже, че сме от двете страни на барикадата, но никога не сме влизали в конфликт. Обаче тези, които ги е страх да влязат в конфликт с него, го правят с мен. Е, не повтарят, но това ми е малко успокоение.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Астрален бой
« Отговор #32 -: Февруари 15, 2006, 14:34:58 pm »
За общуване в астрала нямам никаква представа, а и не искам да имам (не знам защо), като изключим битките, които сигурно там се водят.
За промяна в енергетиката-смятам, че това си е индивидуално, но всичко започва от възнамеряването, отправено към твоята истинска същност, твоя Дух. Той пък ти предоставя всичко необходимо за този процес. Във всички случаи, обаче, мисля, че е хубаво да се почне от изчистване на енергийната мръсотия и чак след това- приемане на чиста, светла енергия от централното слънце. Колкото по-дълго приемаш, толкова по-качествен канал ставаш и в един момент се превръщаш в междупространствена връзка и всякакви битки остават под теб.
Цялата тази дандания е въпрос на визуализация и иска много работа, воля, търпение, избягване на всякаква агресивност в чувствата си и ... все от този сорт.
Тук има и други биткаджии, нека да кажат и те.  :D
Не мисли като човек!-Крион

tsv

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #33 -: Февруари 15, 2006, 16:18:24 pm »
Mirotvorec
Благодаря, мисля че се сещам за какво ми говориш. И щом веднъж съм го направила, значи трябва да успея и сега.

ssi

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #34 -: Февруари 15, 2006, 18:07:02 pm »
Описаното от вас воюване в астрала напълно съвпада с една игра която нашумя скоро "World of Warcraft".
Не ми се е случвало никога да се бия в астрала и нямам никаква идея как се попада там по желание. Общуването ми е още по-странно. Много интересно как реални хора могат да се срещнат докато спят и после да се търсят и да се намерят в реалния свят. Изумен съм!!! Сега ако кажете че могат да си предават и предмети направо ще ме убиете.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Астрален бой
« Отговор #35 -: Февруари 15, 2006, 18:37:58 pm »
Mirotvorec
Благодаря, мисля че се сещам за какво ми говориш. И щом веднъж съм го направила, значи трябва да успея и сега.
Пък и това влизане в астрала...по-добре да не го правиш, според мен де.
Разбира се, че ще успееш  :D
Не мисли като човек!-Крион

tsv

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #36 -: Февруари 16, 2006, 09:45:09 am »
Общуването ми е още по-странно. Много интересно как реални хора могат да се срещнат докато спят и после да се търсят и да се намерят в реалния свят. Изумен съм!!! Сега ако кажете че могат да си предават и предмети направо ще ме убиете.

Никъде не съм трвърдяла, че спя през това време, напротив, само дето тялото трябва да бъде в покой и никой да не го безпокои, защото иначе става опасно. Имах едно гадже, дето реши да ми бие шамари докато бях отвън - мноого ми бе интересно.

Иначе едва отскоро, само 2 години излизам без да съм поканена от някой.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Астрален бой
« Отговор #37 -: Февруари 16, 2006, 12:58:01 pm »
Това сигурно ще е много интересно, ама ...не мога да си го представя.  :(
 И всичко е съвсем съзнателно, виждаш, чуваш, движиш се?
Не мисли като човек!-Крион

ssi

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #38 -: Февруари 16, 2006, 13:59:45 pm »
Е хайде кажете дали може всеки да се научи !
Ако може да се научиме и да заформиме една групичка в астрала (там да се срещаме)
Какво става когато някой те безпокои докато си извън тялото? И всъщност какво можеш да правиш там?Обстаноеката сам ли си я измисляш? Всеки път ли можеш да влизаш на едно място и като излезеш от едно място можеш ли следващият път да влезеш на друго (различно от това което си излязъл)? Какво представляват другите същества там и има ли всяко от тях аналог на теб (дали  физически съществува на земята и влиза по някога в астрала като теб)? Това с телепатията също ме интересува. Как се контролира нежелана телепатична връзка?
Аз съм готов да се помъча да направя нещо ако някой ме напътства.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Астрален бой
« Отговор #39 -: Февруари 16, 2006, 15:49:02 pm »
И така... Струва ми се малко ограничено астралните пространства да се обвързват само с фентази-битки и заради това да ви разкажа за един мой случай от вчера, който ще послужи и за показването на алтернатива.
Бяхме се събрали с моите приятели - да ги наречем така тези странни и жизнени хора от всякакви култури, в типичните порутени градски пространства (аз често се навъртам из тях и по това мога доста да се доближа до тоя род сюжети, които се развиват в остатъците на една взривила се цивилизация). Както обикновено, се бяхме отдали на шумна философска веселба и играехме на нещо като ГО /една японска игра/, само че с пет цвята, а не с черен и бял, насред улицата, сред парчета от съседните сгради, разноцветни боклуци и тебеширени рисунки по изкорубения асфалт. В един момент аз придърпах дъската и започнах да редя пуловете във формата на разклоняваща се мандала, по цветове - син, жълт, червен, зелен и черен, като централната група пулове се разклоняваше на всички възможни цветове и всеки от тях на свой ред се разклоняваше; получаваше се нещо като многостъпаларна спирала, по която започнах да им говоря за някакво философско понятие - как то се разклонява на различни нива по своите същности...
Нека да ги наречем "пазителите на матрицата" - като тези от едноименния филм, които се явяват в черни костюми и очила, надушиха, че се разпространява някакво опасно за илюзията знание и тутакси се появиха, за да ни вземат дъската. И ЕТО ВИ РАЗЛИКАТА - по типичния за нашата група начин ние не загубихме и стотинка в това да се сражаваме, а като лисици завъртяхме опашки и се шмугнахме през руините на разнебитения град, минахме през някакви сгради с няколко коли и накрая ги взривихме, за да затлачим с развалините им един проход - "пазителите на матрицата" останаха от другата страна, а дъската с пуловете още стоеше в ръцете ми - дори не се беше разместила... Сега вече трябваше да предам знанието на приятелите си, да го забравя и да се върна на земята, където щях да се събудя 10 минути преди часовникът да ме повика, както обикновено...

Е, някой от вас да помни тази случка?

Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Астрален бой
« Отговор #40 -: Февруари 16, 2006, 16:40:09 pm »
Изобщо няма да ти се сърдя, ако всеки ден пускаш по една такава история  :D  Щото май...не съм бил там, поне взривовете щях да помня.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Астрален бой
« Отговор #41 -: Февруари 16, 2006, 17:00:12 pm »
В разрушени градове съм бил. Последният път бягахме много хора от голям робот-убиец - бълващ огън. Ако някой е гледал "Този див, див Запад" може да си го представи - много по-голямо обаче. Бяхме много познати. След това се качихме на някакъв влак.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Астрален бой
« Отговор #42 -: Февруари 16, 2006, 19:32:25 pm »
Е хайде кажете дали може всеки да се научи !
Ако може да се научиме и да заформиме една групичка в астрала (там да се срещаме)
Какво става когато някой те безпокои докато си извън тялото? И всъщност какво можеш да правиш там?Обстаноеката сам ли си я измисляш? Всеки път ли можеш да влизаш на едно място и като излезеш от едно място можеш ли следващият път да влезеш на друго (различно от това което си излязъл)? Какво представляват другите същества там и има ли всяко от тях аналог на теб (дали  физически съществува на земята и влиза по някога в астрала като теб)? Това с телепатията също ме интересува. Как се контролира нежелана телепатична връзка?
Аз съм готов да се помъча да направя нещо ако някой ме напътства.

Всеки може да се научи.Трябва само малко постоянство,и още малко постоянство.Аз самият не съм се занимавал все още много сериозно,просто защото ми е малко по-нататък в програмата.


В разрушени градове съм бил. Последният път бягахме много хора от голям робот-убиец - бълващ огън. Ако някой е гледал "Този див, див Запад" може да си го представи - много по-голямо обаче. Бяхме много познати. След това се качихме на някакъв влак.
  Съзнателно ли беше?
 
Тук чета доста неща,които представяте като излизане в астрала,но не забравяйте че не всеки сън е това,а най-ефикасното излизане е когато е осъзнато.А съм останал с впечатлението че доста от разказите са просто сънища...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Астрален бой
« Отговор #43 -: Февруари 17, 2006, 00:03:58 am »
..."просто сънища", а ??
Така може и за някои идеи да се каже, че са "просто мисли"...
musica universalis

tsv

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #44 -: Февруари 17, 2006, 09:57:34 am »
Това сигурно ще е много интересно, ама ...не мога да си го представя.  :(
 И всичко е съвсем съзнателно, виждаш, чуваш, движиш се?
Първия път е обикновено малко стряскащо, особено ако  няма някой, който да ти обясни какво всъщност е станало, защото да се видиш отстрани ... не винаги е приятна гледка. И да виждаш, чуваш и се движиш, но всичко е малко по-различно от физическите ни възприятия.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27