Автор Тема: Астрален бой  (Прочетена 56703 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Астрален бой
« Отговор #165 -: Май 29, 2006, 11:02:13 am »
Панев и аз съм имал "събуждания" 3 наброй докато накрая наистина се съубудих и наистина действията които се разиграваха бяха по-скоро неприятни. Трика е в момента в който усетиш че сънуваш , а това обикновно става когато нещата почнат да не се връзват много  ;) да си кажеш: ОПА АЗ СЪНУВАМ ЗНАЧИ МОГА ДА ЧИЙТВАМ.  И след това почваш да опитваш да правиш неща за които не би си и помислил щото знаеш че в 3д няма как да станат като например да полетиш или да скошиш 20м нагоре или просто чрез мисълта си  да мърдаш неща  :P

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Астрален бой
« Отговор #166 -: Май 29, 2006, 13:17:28 pm »
До Talic


1:
Всеки човек ли може
да се научи да влиза в Астрал?
Всеки човек Е в астралното ниво, постоянно; той е и във всичките други нива, присъства едновременно във веществения свят, духовния, този на идеите и на божествеността /тук силно опростявам схемата/. Всеки човек пребивава на тези места и върши там някакви работи, които съответстват на еволюцията му. Етап от еволюцията е и това, присъствието в по-висшите селения да започне да се осъзнава и да се насочва волево. 

2: За музикалното отклонение...
Аз слушам Метъл във всичките му форми,
това руши ли ме или е според възприятията ми за него?
Колкото и да не му се ще на Gil-Galadh, този вид музика като цяло е разрушителен. И тук не става дума за метъла сам по себе си, а за един голям дял от разбиранията за музициране, създаване на интонации и ритъм, предизвикването на вибрации. Все пак ще се съглася с Gil-Galadh, че нещата в голяма степен зависят от човека, но тук вече говорим за способност, или отсъствието на такава способност, да ограничаваш вредното въздействие. Тази музика е адска (така се самоопределя дори тя самата) и като такава изпраща към почитателите си посланията на Смъртта и Злото. Никой от белите посветени не би одобрил такова нещо, независимо, че аурата му е непробиваема за такива послания.

3: За учителя...
Той от къде и как те намира и знае?
В известен смисъл ти винаги си в обкръжението на своите учители, което, подобно на пребиваването в различните селения, започва да се осъзнава на един по-следващ етап от еволюцията. Има една китайска мъдрост: "Когато ученикът е готов, учителят сам идва при него" - в смисъл, че учителят винаги е стоял на близо, наблюдавал е подготовката на своя ученик и го е предпазвал от опасности, за които ученикът дори не е подозирал. Връзката между учителя и ученика е дълбоко-причинна, свята, по което се доближава до родствените и братските връзки, но е на духовно ниво.

4: За Астралния бой, ако си доста енергийна личност...
възможно ли е със свои създания да създадеш армия
и да превземеш крепост?
Всичко е възможно. Това е и една от особеностите на астралното ниво, че там учебно-експерименталните ограничения на вещественото ниво отпадат и ти се предлага да използваш целия ресурс на въобразимото. Но на мен лично ми се ще да се помисли над стандартните фентъзи-битки, армии и магии за превземане на worldcraft, които са принципно една демоническа схема, а да се помисли например за създаване на някакви енергийни спирали, центрове за разпръскване на светлина, обсерватории за контакт с добронамерени същества... Тогава битката ще бъде спечелена на едно съвсем друго ниво и ще си заговорим за излизане в светове, които стоят доста по-нависоко от астралната тиня!

5: Взъможно ли е в Астрал да си промениш формата
и да не си човек, а да бъдеш  някакъв звяр,
демон (но да си от Бялата страна)?
Възможно е да бъдеш всичко това, както и да бъдеш от черната страна, ако поискаш. Свободната воля на човека е най-големият експеримент с нашия вид. Аз например съм бил лишеите в една долчинка, където няколко лисици придремват в майските слетобеди с малките си... Много ме обичаха, защото им пазех меко и топло.

6: Има ли опасност веднъж захванал се с това излизане
извън тялото да ти навреди по някакъв начин,
примерно да си изморен, отпаднал постоянно?
Разбира се, че има! Заради това трябва да си въобразиш някакви защити, които да те обграждат като стени и да не позволяват на злонамерени същности да се доближават до теб. Поради това и често се преобразяваме на някакви неподозируеми неща /лишеите в лисичето леговище/, от които никой не се интересува... При всички случаи е необходимо да мислиш за развиването на критерии относно това какви същества биха могли да бъдат един вид "вампири" спрямо теб и как да им противодействаш.

7: Каква е разликата между Осъзнатото сънуване
и Астрал и дали сънищата водят някакъв вид
излизане извън тялото?
Астрал е едно от измеренията на съществуване, разглеждай го като някакво "място" в реалността. Сънуването е част от нашата дейност в астралните полета, която ние успяваме да възприемем с мозъците на материалните си тела. По принцип тази дейност протича през цялото време на съществуването ни, но само малки отрязъци са достъпни до нас посредством част от сънищата. Докато спим съзнанието се освобождава до някъде от триизмерните заблуждения и се рее из останалите нива. От тези нива то донася най-вече фрагменти от астралното "пространство". Осъзнатото сънуване е техника, чрез която да вкараме волята си в процеса на сънуване и да разширим връзката на нашето съзнание със следващите светове. Тази връзка е била манипулативно замъглена и се поддържа в хипнотично-несъзнателно състояние от официалните медии и културно-дезинформационна власт. Причината е, че при пробуждане на скритото познание, човекът ще стане свободен от материалните ограничения и нито ще го вълнува работата и заплатата му, нито поддържането на някакъв материално опазващ политически ред. При такова положение една шепа узурпатори на човешката свобода биха били принудени да се върнат в земноводните си клоаки и ето защо тяхната съпротива прави Пробуждането на човека толкова заплетен и тайнствен ритуал. За сравнение котките например виждат астралното измерение направо, със земните си очи и чуват звуци от него с ушичките си...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Talic

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #167 -: Май 29, 2006, 13:54:47 pm »
До Talic


1:
Всеки човек ли може
да се научи да влиза в Астрал?
Всеки човек Е в астралното ниво, постоянно; той е и във всичките други нива, присъства едновременно във веществения свят, духовния, този на идеите и на божествеността /тук силно опростявам схемата/. Всеки човек пребивава на тези места и върши там някакви работи, които съответстват на еволюцията му. Етап от еволюцията е и това, присъствието в по-висшите селения да започне да се осъзнава и да се насочва волево. 

2: За музикалното отклонение...
Аз слушам Метъл във всичките му форми,
това руши ли ме или е според възприятията ми за него?
Колкото и да не му се ще на Gil-Galadh, този вид музика като цяло е разрушителен. И тук не става дума за метъла сам по себе си, а за един голям дял от разбиранията за музициране, създаване на интонации и ритъм, предизвикването на вибрации. Все пак ще се съглася с Gil-Galadh, че нещата в голяма степен зависят от човека, но тук вече говорим за способност, или отсъствието на такава способност, да ограничаваш вредното въздействие. Тази музика е адска (така се самоопределя дори тя самата) и като такава изпраща към почитателите си посланията на Смъртта и Злото. Никой от белите посветени не би одобрил такова нещо, независимо, че аурата му е непробиваема за такива послания.

3: За учителя...
Той от къде и как те намира и знае?
В известен смисъл ти винаги си в обкръжението на своите учители, което, подобно на пребиваването в различните селения, започва да се осъзнава на един по-следващ етап от еволюцията. Има една китайска мъдрост: "Когато ученикът е готов, учителят сам идва при него" - в смисъл, че учителят винаги е стоял на близо, наблюдавал е подготовката на своя ученик и го е предпазвал от опасности, за които ученикът дори не е подозирал. Връзката между учителя и ученика е дълбоко-причинна, свята, по което се доближава до родствените и братските връзки, но е на духовно ниво.

4: За Астралния бой, ако си доста енергийна личност...
възможно ли е със свои създания да създадеш армия
и да превземеш крепост?
Всичко е възможно. Това е и една от особеностите на астралното ниво, че там учебно-експерименталните ограничения на вещественото ниво отпадат и ти се предлага да използваш целия ресурс на въобразимото. Но на мен лично ми се ще да се помисли над стандартните фентъзи-битки, армии и магии за превземане на worldcraft, които са принципно една демоническа схема, а да се помисли например за създаване на някакви енергийни спирали, центрове за разпръскване на светлина, обсерватории за контакт с добронамерени същества... Тогава битката ще бъде спечелена на едно съвсем друго ниво и ще си заговорим за излизане в светове, които стоят доста по-нависоко от астралната тиня!

5: Взъможно ли е в Астрал да си промениш формата
и да не си човек, а да бъдеш  някакъв звяр,
демон (но да си от Бялата страна)?
Възможно е да бъдеш всичко това, както и да бъдеш от черната страна, ако поискаш. Свободната воля на човека е най-големият експеримент с нашия вид. Аз например съм бил лишеите в една долчинка, където няколко лисици придремват в майските слетобеди с малките си... Много ме обичаха, защото им пазех меко и топло.

6: Има ли опасност веднъж захванал се с това излизане
извън тялото да ти навреди по някакъв начин,
примерно да си изморен, отпаднал постоянно?
Разбира се, че има! Заради това трябва да си въобразиш някакви защити, които да те обграждат като стени и да не позволяват на злонамерени същности да се доближават до теб. Поради това и често се преобразяваме на някакви неподозируеми неща /лишеите в лисичето леговище/, от които никой не се интересува... При всички случаи е необходимо да мислиш за развиването на критерии относно това какви същества биха могли да бъдат един вид "вампири" спрямо теб и как да им противодействаш.

7: Каква е разликата между Осъзнатото сънуване
и Астрал и дали сънищата водят някакъв вид
излизане извън тялото?
Астрал е едно от измеренията на съществуване, разглеждай го като някакво "място" в реалността. Сънуването е част от нашата дейност в астралните полета, която ние успяваме да възприемем с мозъците на материалните си тела. По принцип тази дейност протича през цялото време на съществуването ни, но само малки отрязъци са достъпни до нас посредством част от сънищата. Докато спим съзнанието се освобождава до някъде от триизмерните заблуждения и се рее из останалите нива. От тези нива то донася най-вече фрагменти от астралното "пространство". Осъзнатото сънуване е техника, чрез която да вкараме волята си в процеса на сънуване и да разширим връзката на нашето съзнание със следващите светове. Тази връзка е била манипулативно замъглена и се поддържа в хипнотично-несъзнателно състояние от официалните медии и културно-дезинформационна власт. Причината е, че при пробуждане на скритото познание, човекът ще стане свободен от материалните ограничения и нито ще го вълнува работата и заплатата му, нито поддържането на някакъв материално опазващ политически ред. При такова положение една шепа узурпатори на човешката свобода биха били принудени да се върнат в земноводните си клоаки и ето защо тяхната съпротива прави Пробуждането на човека толкова заплетен и тайнствен ритуал. За сравнение котките например виждат астралното измерение направо, със земните си очи и чуват звуци от него с ушичките си...

Леле чвоек.. наистина благодаря ти искренно за проявеното разбиране... има доста неща да уча от вас.. и тези думи наистина ми повлияха да погледна сериозно на нещата... и да се запитам за доста неща върху тази материя като цяло и област...
Доста подробно и разбираемо(поне за мен) си го написал - точно като за мен, начинаещ в тази сфера... наистена ме грабна от съмото начало сега даже още повече... искам да изпитам  да видя как е в "Other Side", едва ли не да съм подготвен за след смъртта(защото вярвам, че ние отиваме някъде(вероятно астрала) след като умрем и продължаме да се учим там или е просто преход за друго измерение този тук в 3Д)...

Не ме разбирайте поглешно аз съм енергиен човек и обичам да съм образован в колкото се може повече сфери от живота, който ни заобкаля...
[ Една голяма скоба да отворя, защо казах, че съм енергиен човек - занивам се с ПОЙ и там трябва да си настроен един вит медитация, концентрация -  но най-точно казано наподобява в общи линии с Нестинарството и прочие... различните кръгове описващи при въртенето на Поя въздействат или стимолират употребата на някой чакри от тялото...(май достас е отклних)  ]

Мерси, мн. ви благодаря... ще продължавам да следа и чета темата с интерес... и ако имам още въпроси, които ме вълнуват ще ви пиша... благодаря!

Неактивен pph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Отг: Астрален бой
« Отговор #168 -: Май 29, 2006, 14:02:03 pm »
Имам няколко въпроса:

1. От 2 месеца не консумирам месо и смятам занапред да е така. Обаче забелязах, че откакто не се храня с месо - започнах да сънувам невероятно цветни и запомняеми сънища - дали това се дължи на факта, че вече не приемам изстрадалата плът на животните ?

2. Относно моето преживяване, което описах на предната страница. Искам да попитам по опитните - За момента когато имаше 2 врати в стаята ми и момче, което се беше облегнало на новопоявилата се врата и което се хилеше подигравателно. Дали това е било врата към друго измерение и възможно ли е момчето и той да е бил, като всички нас и да е в Астрала ? По начина, по който се хилеше не изключвам и той да е бил плод  на въображението ми в следствие на страха. Макар и приключението ми да беше малко стряскащо за мен - съм готов за още.

3. При моя сън се усетих, че сънувам в напечена ситуация, което ми се струва нормално, понеже и преди години пак ми се е случвало по време на кошмар да се осъзная. Въпроса ми е: Винаги ли това осъзнаване става по време на кошмари ? Или е въпрос на тренировки..

4. Последен въпрос...Когато си казах, че сънувам се върнах мигновенно в тялото си и усетих някакво отделяне. А какво в действителност щеше да стане, ако бях продължил ? Щях да излезна напълно от тялото си ?
"There is no such thing as death. Life is only a dream, and we are the imagination of ou

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Астрален бой
« Отговор #169 -: Май 29, 2006, 14:02:34 pm »
Страха е доста неприятен проблем
  А Хорусе,това второто дето си го посочил е само първата част от програмата.Която е с 12 части.

Къде са другите?

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Астрален бой
« Отговор #170 -: Май 29, 2006, 14:25:13 pm »
До panev

1. месо - невероятно цветни и запомняеми сънища
С приключването на месоядството /когато то е осъзнато и не става чрез излишни лишения/, се слага край на една от най-мощните приспивни отрови, която нареждаме веднага след консервантите и цивилизационните опияти. Сънищата по-правило стават по-ярки или, по-точно, спомените за сънищата стават по-ярки.

2. и той да е бил, като всички нас и да е в Астрала ? не изключвам и той да е бил плод  на въображението ми
Тези, които са плод на въображението ни, са по-плоски, присъствието им е като фон на нашите изживявания; "истинските" сякаш излъчват светлина с присъствието си, усещат се вълните на техните съзнания и нещо като смътно течение, оприличимо с 3D-вълнение, навява през нашата душа от тях.

3. осъзнаване - кошмари
Кошмарът е характерна ситуация на осъзнаване за човек, който не иска да се обнови и предлаганите му идеи се изобразяват във вид на кошмари. Трябва да се разбере, че няма нищо страшно и така се постига едно "заобикаляне" на кошмара. Друг източник на кошмари са демоничните сили, които се нуждаят от нашето безпокойство.

4. се върнах мигновенно в тялото си - А какво в действителност щеше да стане, ако бях продължил
...Нямаше да си спомняш. По принцип ние често, почти постоянно напускаме телата си, докато спим. Но преживяванията в следващите нива, колкото по-високо са, толкова по-незапомняеми остават. Това се опитват кардинално да променят осъзнатите сънувачи, които целят постигането на един целенасочен сън. Съществува вероятност и да останеш в отвъдните светове, което тук би се видяло като смърт. Това е малко вероятно, предвид на бдящите около теб човеколюбиви същества, но все пак не е изключено...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен pph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Отг: Астрален бой
« Отговор #171 -: Май 29, 2006, 14:55:08 pm »
Страха е доста неприятен проблем
  А Хорусе,това второто дето си го посочил е само първата част от програмата.Която е с 12 части.

Къде са другите?

Има ги в торрента на датата, но в момента гледам нещо липсва сийд.

flyDragon, благодаря ти за изчерпателният и съдържателен пост. Както винаги се стремиш да помогнеш и информираш всички за всичко :).
"There is no such thing as death. Life is only a dream, and we are the imagination of ou

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Астрален бой
« Отговор #172 -: Май 29, 2006, 16:06:35 pm »
Къде са другите?
Май ги няма в Българското интернет пространство.Иначе тва е програма и трябва да си тръгнеш от Уейв 1 и да караш до 12 ама постепенно.
 
Сега да захапя ФлайДрагон:

Колкото и да не му се ще на Gil-Galadh, този вид музика като цяло е разрушителен. И тук не става дума за метъла сам по себе си, а за един голям дял от разбиранията за музициране, създаване на интонации и ритъм, предизвикването на вибрации. Все пак ще се съглася с Gil-Galadh, че нещата в голяма степен зависят от човека, но тук вече говорим за способност, или отсъствието на такава способност, да ограничаваш вредното въздействие. Тази музика е адска (така се самоопределя дори тя самата) и като такава изпраща към почитателите си посланията на Смъртта и Злото. Никой от белите посветени не би одобрил такова нещо, независимо, че аурата му е непробиваема за такива послания.
Първо нека не смесваме злите позьори сатанисти с метъла.Второ сатанизма си е до голяма степен по-полезен от християнството.Трето-слушал ли си White metal?Четвърто-не способност,а възприятия-метъла може да е както деструктивен така и градивен-зависи НА ТЕБ как ти влияе.Пето-не смесвай смъртта и злото.Шесто-останалото написано е добро!Седмо-за бройката




-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен pph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Отг: Астрален бой
« Отговор #173 -: Май 29, 2006, 19:38:15 pm »
от Wave I до Wave VII ги има тук -> http://torrents.data.bg/details.php?id=31996&hit=1
и тук -> http://www.mininova.org/tor/157187



Намерих Hemisync-Concentration и го качих тук -> http://panev.data.bg/Hemisync-Concentration.mp3

Пореден едит с малко метамюзик.


---> Hemi-Sync - Metamusic
« Последна редакция: Юни 17, 2006, 13:03:27 pm от panev »
"There is no such thing as death. Life is only a dream, and we are the imagination of ou

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Астрален бой
« Отговор #174 -: Юни 08, 2006, 20:32:04 pm »
Мерси :)

Iren

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #175 -: Август 10, 2006, 12:00:11 pm »
Снощи станах свидетел на нещо много странно и интересно.
По евро спорт (TV)  даваха започване на  футболен мач между два отбора, незная от каква националност. Двата отбора бяха строени един срещу друг и преди съдията да даде начало, единият отбор започна да играе странен магически ритуален танц (което ме наведе на мисълта, че са новозеландци,или нещо такова)  с приклекнали тела, много зли гримаси, блещене, особено плезене, което пък ме подсети за древни индиански идоли на злото, и особено натъртено пеене с подвиквания, като шаманско наричане. Беше зловещо, правеха и движения с ръцете - определени знаци, всичките играчи от отбора - заедно :o. Сигурна съм, че защитата на психиката на противниковия отбор бе срината още тогава. Не дадоха какво е станало после, но то е ясно. Това е също астрална битка, в напълно будно и съзнателно състояние, нали?

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Астрален бой
« Отговор #176 -: Август 10, 2006, 12:20:34 pm »
Мда.
Всъщност има хора, които си плуват в астрала дори в будно състояние - наричали са ги вещери/вещици, и са ги мислели за луди... На тях обаче смятам че им е било доста интересно ;;))
musica universalis

Oberon

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #177 -: Август 10, 2006, 14:58:06 pm »
Това дето си го гледала е било стар танц за плашене на злите духове:) Или за забавление:) Нищо страшно. Ако се прилага с/у човек със силна психика, няма никакъв ефект:)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Астрален бой
« Отговор #178 -: Август 10, 2006, 23:32:06 pm »
Това дето си го гледала е било ритуален - боен танц на маорите. Те са новозеландски войни. Едно време преди всяка битка са го играли за да плашат врага и да гонят злите духове. Отличават се с това, че целите им лица са в татоси. Аз съм наблюдавал, че Нозеландския тим по ръгби (който е сред най- добрите в света) винаги изиграва този танц преди всяка среща. Мен, лично този танц ме кефи, има особено излъчване на сила и мощ. Мисля, че не си гледала футболен мач (защото там новозеландците са аматьори), а по- скоро ръгби и щом не са дали продължение, вероятно си гледала WATS, хумористично предаване, където се гъбаркат със спортистите ;) . Познах ли или да?  :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Астрален бой
« Отговор #179 -: Август 11, 2006, 09:59:50 am »
ХАКАААА!!! МНого е як тоя танц.Имам няколко свалени клипчета на компа.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27