Автор Тема: Астрален бой  (Прочетена 56728 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Iren

  • Гост
Отг: Астрален бой
« Отговор #180 -: Август 11, 2006, 10:38:54 am »
Това дето си го гледала е било ритуален - боен танц на маорите. Те са новозеландски войни. Едно време преди всяка битка са го играли за да плашат врага и да гонят злите духове. Отличават се с това, че целите им лица са в татоси. Аз съм наблюдавал, че Нозеландския тим по ръгби (който е сред най- добрите в света) винаги изиграва този танц преди всяка среща. Мен, лично този танц ме кефи, има особено излъчване на сила и мощ. Мисля, че не си гледала футболен мач (защото там новозеландците са аматьори), а по- скоро ръгби и щом не са дали продължение, вероятно си гледала WATS, хумористично предаване, където се гъбаркат със спортистите ;) . Познах ли или да?  :)

Да, да, така си беше  :D

HitmanUndercover

  • Гост
Re: Астрален бой
« Отговор #181 -: Май 06, 2007, 21:32:05 pm »
Когато сънувам аз става нещо странно...Аз съм друг човек.Да речем че сега съм на 21.В моя реален живот, на 12 да речем съм бил на почивка.Но във съня ми обаче на 12 съм бил пред компютара какго винаги.Във съня ми придобивам нов характер, ново мислене и нови спомени, отличаващи се от реално време.И така , каквото си помисля става, ама понякога не.По темата за Астралния бой развих малка теория.Ся съм на 12 ама след време ще я обмислям и подобрявам.

Вие казахте че сте срещнали хора в съня си, които съществуват.И така: Имаме Интернет игра да речем в Куейк.Веи сте се кънектнали в един мозък - Сървър.Там сте играли здраво в Астрала.Били сте в Мулти Плейър.Но когато сънувате прости сънища като моите, играете с ботове - вашия мозък.Там няма никой.Нямам представа как да дойда в Астрала.Обикновено карам Поршета и Ферарита в Ел Ей.

plamen40

  • Гост
Re: Астрален бой
« Отговор #182 -: Май 07, 2007, 15:44:14 pm »
Моля накои с прости думи да ми обясни за какво става на вапрос докато четох ми изглеждаше интересно но не разбрах нищо всъщност какво е това Астрал и как мога да "вляза" там ... :-\

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Астрален бой
« Отговор #183 -: Май 07, 2007, 15:51:43 pm »
Моля накои с прости думи да ми обясни за какво става на вапрос докато четох ми изглеждаше интересно но не разбрах нищо всъщност какво е това Астрал и как мога да "вляза" там ... :-\
http://www.conspiracywiki.net/index.php?title=%D0%90%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB

Неактивен Joana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Относно: Астрален бой
« Отговор #184 -: Декември 24, 2008, 14:27:37 pm »
Цитат
Lucid Dreaming
To become Lucid in dream you need to program yourself with a trigger to make you realise when you are dreaming, in order to take control over it, i.e., become lucid. The best way of doing this is by getting into the habit of doing frequent reality checks during your daily life.


Reality Checking
A reality check is when you stop what you are doing and check the reality level of your situation. This is simple to do. Every time you do a reality check. Ask yourself:

Is this a normal situation, is there anything strange about it?
Can I fly? Try floating up in the air.
Try closing your eyes. This is a dead giveaway as you cannot close your eyes in astral form.

Note: This reality checking must become habitual to be effective.

When you do a reality check during a dream, you will realise you are dreaming and can take control of it. It is then important to affirm to yourself you are going to remember everything. Tell yourself over and over, " I will remember this when I wake up."


L.D. Trigger
The key to success with reality checks is to have a good trigger for it. This should be something you would normally do many times a day. This can be any kind of habitual action, but here are a few ideas:

Time: Every time you look at your watch, do a reality check. An electronic watch is a good aid. Set the timer to beep hourly. When it beeps, do a reality check.

* A wrist watch, beeping hourly, is the most effective *

Hands: Every time you notice your hands, do a reality check.

Smoking: If you smoke, every time you have a cigarette, do a reality check. You will usually find yourself reaching for a cigarette during the course of a dream, if you are a habitual smoker.

Note: It takes time to make your trigger habitual, usually a few weeks. It also helps to do a few affirmations before you go to sleep, e.g., "I will remember to look at my watch"

I suggest you enjoy the L.D. for what it is. Communal dream pools are very colourful places and usually lots of fun. You will see all kinds of weird and wonderful things there and have all kinds of adventures.

Note: To improve your memory of the L.D. don't forget to remind yourself constantly during the L.D., to remember it all. 
 
 

Alien,може ли да ми пратиш и на мен тая книга :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Астрален бой
« Отговор #185 -: Декември 25, 2008, 10:19:40 am »
Направо я качвам тук  ;)

METAL

  • Гост
Относно: Астрален бой
« Отговор #186 -: Януари 05, 2009, 12:44:26 pm »
"Моят съвет е винаги когато можеш избягвай битките (поне докато
  не натрупаш достатъчно опит), нищо че може да те сметнат за страхливец -
  по-добре страхлив но жив отколкото смел но мъртъв" Аз предпочитам смел но жив!!!

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Re:Астрален бой
« Отговор #187 -: Август 11, 2010, 14:07:29 pm »
Момчета и момичета, ще изразя лично мнение по темата, не искам да обидя никого. Дори тези астрални разходки да са факт, който може да бъде поне усетен истински, ако не е доказуем по друг начин, каква им е целта, освен някаква форма на забавление? Не че всяко нещо трябва да се прави непременно с конкретна цел, но защо ти е да се биеш във виртуално пространство с някакви виртуални създания? Аз не разбирам нищо от Астрали и пр., но прочетох всичко много внимателно. Ако това пространство наистина съществува, то вероятно е първоизточник на идеите за фентъзи и фантастични книги, филми, игри и т.н. А може би е обратното, фантастиката ви вменява образите, които "създавате" там. Всички говорите много разгорещено за въпросните астрални боеве, а някой от вас занимавал ли се е с бойни изкуства и усещал ли е тръпката от реален спаринг на ринг или тепих? Като цяло, този свят от друго измерение, не е ли един вид заместител на усещания, които ни липсват в "3д" света? И последно, какво става, като набиеш някой в Астрала, или го убиеш, голям пич ли ставаш, или?   
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Астрален бой
« Отговор #188 -: Август 11, 2010, 20:36:49 pm »
Момчета и момичета, ще изразя лично мнение по темата, не искам да обидя никого. Дори тези астрални разходки да са факт, който може да бъде поне усетен истински, ако не е доказуем по друг начин, каква им е целта, освен някаква форма на забавление? Не че всяко нещо трябва да се прави непременно с конкретна цел, но защо ти е да се биеш във виртуално пространство с някакви виртуални създания? Аз не разбирам нищо от Астрали и пр., но прочетох всичко много внимателно. Ако това пространство наистина съществува, то вероятно е първоизточник на идеите за фентъзи и фантастични книги, филми, игри и т.н. А може би е обратното, фантастиката ви вменява образите, които "създавате" там. Всички говорите много разгорещено за въпросните астрални боеве, а някой от вас занимавал ли се е с бойни изкуства и усещал ли е тръпката от реален спаринг на ринг или тепих? Като цяло, този свят от друго измерение, не е ли един вид заместител на усещания, които ни липсват в "3д" света? И последно, какво става, като набиеш някой в Астрала, или го убиеш, голям пич ли ставаш, или?   

Според мен няма нищо, с което астралът да е по-добър от този вариант на действителността (сегашно време, местна локалност). Астралът представлява една толкова чувствителна матрица, че всеки вижда това, което иска да види и най-вече, всеки вижда това, което си мисли, че вижда и преживява това, което си мисли, че преживява.
Тоест едно излизане в астрала е равнозначно на едно вглъбяване в себе си, с тази подробност, че разделението между факт и самозалъгване в астрала не съществува и преживяванията там не могат да доведат до едно разконспириране на собствената програмираност. Напротив - обикновено служи за утвърждаването й.

И ако в триизмерната реалност човек не може да направи нещо - той НИКЪДЕ не може да го направи. Нито в астрала, нито където и да е.

И ако човек не осъзнава програмираността си от позицията на триизмерното ежедневие и ако не може да се справи с проблем в триизмерното, то той няма да може да се справи с проблема си и в астрала и преживяванията в астрала само ще циментират програмираността му, тъй като всичките му преживявания ще бъдат породени от това, което очаква и мисли, че преживява.
Тоест в астрала човек ще създава своя собствена реалност според своя собствен образ и подобие - което значи че се копира, размножава, а не се ПРОМЕНЯ.

В астрала има полза да ходи човек, който знае, че го прави единствено за развлечение.
Защо?

Защото ако човек може и се променя в триизмерната реалност, той ще може и ще се променя и в астрала. Ако не може - астрала е нещо, което само ще го забави в усвояването на това умение.

Ако някой отдава на астрала по-голямо значение от това, значи това занимание просто има в себе си нюанс на бягство.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отг: Астрален бой
« Отговор #189 -: Август 12, 2010, 02:53:33 am »
Панев и аз съм имал "събуждания" 3 наброй докато накрая наистина се съубудих и наистина действията които се разиграваха бяха по-скоро неприятни. Трика е в момента в който усетиш че сънуваш , а това обикновно става когато нещата почнат да не се връзват много  ;) да си кажеш: ОПА АЗ СЪНУВАМ ЗНАЧИ МОГА ДА ЧИЙТВАМ.  И след това почваш да опитваш да правиш неща за които не би си и помислил щото знаеш че в 3д няма как да станат като например да полетиш или да скошиш 20м нагоре или просто чрез мисълта си  да мърдаш неща  :P
Alien,какво означава "чийтвам"?!Междодругото направиха интересно филмче за различните нива на сънуване-"Генезис".Но пропускат доста.Да,спомена,че разруши ли се тялото ни в астрала-доста кофти става за човека,докато му се възстанови,а и дори да му се-той вече е малко по-различен.Има хора,които и в реално време,в пълно съзнание,в 3Д могат да ни рушат другите тела.Трудно се възстановяват,но при някои наистина отнема дни,а някои деца-дори часове,което е супер странно.Явно има и по-специални хора,и с протекции,което е готино.Но Светлите същества пак нещо забиха.Айде,бе,кога най-после ще се появат,хах?!И да спомена,че някои битки в Астрала се отразяват пагубно на физическото ни тяло.Просто ефекта е кофти,а забелязвам напоследък,че понякога масово хората се чувстват зле в определени дни-чудя се дали някои от Тъмните имат право да разрушават телата на хора,които наистина си сънуват и то неосъзнато?!
« Последна редакция: Август 12, 2010, 02:58:10 am от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Астрален бой
« Отговор #190 -: Август 12, 2010, 09:38:40 am »
Alien,какво означава "чийтвам"?!
Темата е малко старичка, а и не знам Alien дали скоро ще влезе да отговори.
чийтвам идва от cheat, потърси този термин и неговата връзка с игрите. :drinks:
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Отг: Астрален бой
« Отговор #191 -: Август 12, 2010, 11:27:56 am »
Да,спомена,че разруши ли се тялото ни в астрала-доста кофти става за човека,докато му се възстанови,а и дори да му се-той вече е малко по-различен.
Трудно се възстановяват,но при някои наистина отнема дни,а някои деца-дори часове,което е супер странно.

Можеш ли да поясниш малко какво означава "доста кофти" и "по-различен".
Можеш ли да поясниш също кой е правил подобни изследвания и какъв метод за събиране на наблюдения е използвал и също към какво виждане се придържа, докато ги тълкува?

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Астрален бой
« Отговор #192 -: Август 12, 2010, 11:37:27 am »
Преди около месец имах ос сън в който всякакви създания с някакви кофти способности искаха да ми навредят.От ос разбрах едно,гласната команда е като закон божии.Кажеш ли на глас нещо то става.Та така и направих ,влязох в едно кафе в съня си и казах на барманката - Тук няма да влизат никакви хора със способности.Така и стана,говорих си необепокоявана с едно момиче което упорито се опитвах да събудя в съня и.Но до сега не ми се е отдавало.До сега битки не съм водила,дано и не ми се налага,щото не съм точно боец и сигурно бая бой ще изям.А относно това
Цитат
Да,спомена,че разруши ли се тялото ни в астрала-доста кофти става за човека,докато му се възстанови,а и дори да му се-той вече е малко по-различен.
Трудно се възстановяват,но при някои наистина отнема дни,а някои деца-дори часове,което е супер странно.
Хайде моля не говорете глупости и не плашете хората.на никой не може да му се случи нещо в астрала за което да не е подготвен и да не може да се справи.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Астрален бой
« Отговор #193 -: Август 12, 2010, 12:05:27 pm »
Хайде моля не говорете глупости и не плашете хората.на никой не може да му се случи нещо в астрала за което да не е подготвен и да не може да се справи.

Според мен това се дължи на факта, че астралът е субективна лична вселена, където не се сблъскваме с нищо друго, освен със себе си.

Представата, че някой може да ни навреди в нашата собствена въображаема субективна лична вселена е абсурден. Онова, което може да ни навреди, сме ние самите, чрез значението, с което ние самите натоварваме определена представа, която сме срещали.

Такаче е невъзможно човек да може да навреди на човек в астрала. Първо един човек отива при друг човек в 3Д. После му създава нужното впечатление за себе си в 3Д, след което втория човек сам започва в представите си да придава на първия човек значението, което му е било внушено или помогнато да изгради в главата си.

Защото ние никога не боравим с обективността. Ние боравим само с различните значения, които всеки един от нас придава на едни и същи факти. Значението на факта е онова, което носи неговия смисъл, което създава различен смисъл на един факт за всеки човек.


Според мен е крайно време езотериката да се обедини в наука, защото сферата го заслужава. Докато това не стане тази информация ще се митологизира и ще се разпространява и развива все едно от аборигените в африка.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Астрален бой
« Отговор #194 -: Август 12, 2010, 12:28:22 pm »
Имам позната която казваше че нощно време я нападат.Показвала ми е одрасквания по тялото си навсякъде и дори по целия гръб.Беше решила че точно определен човек го прави,с който в 3д има проблеми.Какви ли не защити не си правеше,какви ли не шамани не и помагаха.получаваше одрасквания докато не спря да се занимва с този човек.За мен това има само едно обяснение и то е че сама с мислите си към този човек си го е причинявала.Никой не може да ти го направи това насън ,че да го получиш на физическото тяло.Всичко друго е нищо повече от фантазьорство и придаване на мистизизъм там където го няма.Когато това и се случваше бях решила и аз да и помогна.Една вечер си легнах и си казах на ум,хайде елате мен да ме нападнете.Задрямах и се събудих от опарване по ръката.Това което искам да кажа е че щом ти самия си позволиш да бъдеш "нападнат" ТО ТОЧНО ТОВА ИЗЖИВЯВАШ. Затова тези неща не трябва да се говорят,защото по неопитните ще си причинят невиждани проблеми и никой няма да им е виновен.Ако вярваш че е възможно да получиш наранявания и тн по време на сън,то точно това ще ти се случва.И естествно обратното.Преди време си бях направила лично обежище в което по време на медитация посещавах.Покрай разказите на моята позната,веднъж видях хора там,те се движеха много бързо,появяваха се и изчезваха.Изплаших се и по късно и споделих а тя ми отговори-че обежището ми било открито и нападнато  ;D За мое съжаление и повярвах,на страха очите са големи и реших да не се връщам там,но не защото найстина е нападнато убежището ми ,а защото повярвах че е така.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27