Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 474778 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Morrigan

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #15 -: Ноември 19, 2005, 11:46:12 am »
Ако през 1987 е свършил Петият свят значи и шестият ще дойде без да се налага да има земетресения и край на света. Явно за маите тези светове са по-скоро духовно еволюиране, а не физическо.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: 2012 г.
« Отговор #16 -: Ноември 19, 2005, 12:09:49 pm »
Мориган не е точно така защото това че е свършил единия не значи че е започнал другия и в момента сме между световете! И винаги досега за да започне новия се е изисквало огромната част от населението да напусне Земята като умре и после начисто да се прероди.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 2012 г.
« Отговор #17 -: Ноември 19, 2005, 13:33:30 pm »
Мда,уникален ще бъде този квантов скок за цялата вселена.Още повече,че ще има и едно преместване на Земята към Сириус с 5мил. светлинни години  :o   

Не ми го побира акъла като как ще стане това  ???
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #18 -: Ноември 19, 2005, 14:25:40 pm »
ох миро мирооооо...
абе човече я прочети в някой учебник по астрономия колко е разстоянието между Земята и Сирюс....

абе стегнете се моля ви се
опитайте малко да разследвате нещата преди да ги поствате...
то вярно че нищо тук не може да се докаже 100% но поинтересувайте се така малко преди да постнете нещо....особено астрономически работи!!
то и аз мога да седна и да измисля някоя голяма конспирация и да я постна тука... и бас фащам че половината от вас ще лапнете въдицата...нещо тайно конспираторско и шпионско и готово....

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: 2012 г.
« Отговор #19 -: Ноември 19, 2005, 15:55:52 pm »
Eon, не ставай дървен, моля те!!!!!
musica universalis

Eon

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2005, 16:28:57 pm »
що бе човек
просто искам да изчистя глупостите...

как е разбрал че са 5 милиона светлинни години????
не ми го побира акbла???
откъде го е прочел това???
ултра ти си умно момче, знаеш че диаметъра на ГАЛАКТИКАТА е 300 000 светлинни години
а тука се говори за 5 000 000!!!!!!!

значи ако се опитам да не вярвам на нещо и да го подложа на съмнение въпреки че от 5 км се вижда че е фейк и ставам дървен....

ето виж с холографската вселена това бих го приел много повече отколкото такива работи...

Morrigan

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2005, 18:38:49 pm »
Абе може и да пия айрян ъъъ с водка, но растоянието до Сириус не беше двуцифрено число светлинни години?

А кога е започнал Петия свят при маите?

Eon

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #22 -: Ноември 19, 2005, 18:46:43 pm »
еми и аз това имам предвид
седемдесеT и няколко беше не си спомням
може да греша

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 2012 г.
« Отговор #23 -: Ноември 19, 2005, 19:08:50 pm »
Ле-леее, голям гаф направих  >:( ??? >:(

Виноват,ама много...В момента разстоянието Земя-Сириус е 8,5 светлинни години (кви милиони,кви 5 лева - чавка ми е изпила акъла). Значи след скока ще се окажем на някакви си нищо и никакви 3,5 свет. години и ще бъдем под тяхно покровителство, а не както до сега - под плеядианско.
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #24 -: Ноември 19, 2005, 19:14:10 pm »
а така може
виж даже и аз не знам колко точно беше разстоянието

ама щом сега сме под влиянието на плеядянците то тогава нещата тряа да са ок!!! щото навсякъде се тръби че те са "готЕните" ;)
пичове... нордици със руси коси и т.н.

а плеядите са по далече от сирюс дори и сега....
ние сега сме си по близо до сирюс отколкото до плеядите
ако разстоянието има връзка с влиянието...

абе в сирюс голяма патаклама е станало, така пише де :))
не знам дали е вярно
ама дано да сме тука след 2012 и да обсъждаме ситуацията тогава...
да видим дали ще се ефиризираме....
ако стане така ще е супер гот

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 2012 г.
« Отговор #25 -: Ноември 19, 2005, 19:28:38 pm »
Че ще бъдем тук-ще бъдем, щото...такъв ни е договорът май  :D   Друг е въпросът дали ще използваме този допотопен начин на комуникация   ;D

За каква патаклама иде реч ?
Не мисли като човек!-Крион

Morrigan

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #26 -: Ноември 19, 2005, 19:30:12 pm »
Плеядиянците били високи блондини??? Чакайте малко аз не ща да им се махам от влиянието:)))

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 2012 г.
« Отговор #27 -: Ноември 19, 2005, 19:43:45 pm »
Плеядианците имат известна вина за трагичния край на Атлантида. Техни представители, но мутанти, са причината за грешният ход на еволюция на атлантите. Нормалните плеядианци са го отчели като грешка, затуй Сириус ще ни дондурка.
Ма те са горе-долу едни и същи,  Morrigan   :D
Не мисли като човек!-Крион

Morrigan

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2005, 19:47:47 pm »
хм как така техни представители-мутанти??? Това не го разбирам. Нали сме им колония? А тия от Сириус не изглеждаха ли като Йода? Ако е така определено има значение за мен! ;D

Eon

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #29 -: Ноември 19, 2005, 19:53:49 pm »
тва за патакламата е доста дълго за обяснение
значи още по голяма патаклама е имало по време на войните в Лира, там бая са се сбили плеядянците/нордиците/нон-Kолектив mind съществата срещу ДраKонuaнЦu/Greys=Grays/лизард/инсект/collective HIVE mind съществата....(също така познати като "Рептоидс", "Рептилоидс", "Рептонс", "Хомо-Саурус", "Лизард-мен)
плеядянците са руси нордици и са бежанци от Лира, терраформирали планети във Плеядите по точно базирани във системата ТАYГЕТА


Говори се, че Тау Cети и Епсилон Еридани са главното съсредоточаване на извънземна човешка активност и, че са в съюз с Плеядеанците (които между другото, според контактьорите имат "федерационни" съюзи с Веганците, Уммитес и др.). Cетианският съюз с Плеядеанците и други общества, които били измамени от Сивите "хищници" се базира на желанието да се установи обща защита срещу техните рептилиански противници.


АЛФА - ДРАKОНuaНC

Рептилиански същества, за които се говори че са установили колонии в Алфа ДраKонис. Като всички рептилианци, тези твърдят, че произхождат от Тера преди хиляди години, факт който те използват за да "узаконят" опита си да възвърнат Земята.


ПО ТЕМАТА:
Сириус е явният епицентър на колективите Ащар или Астарте, където хуманоиди от различни типове: Sasquatch Рептилоиди, Сиви, Инсектоиди и Рептилианско-Инсекто хибриди, както и кибернетичните "МИБ" същества; са сътрудничели в миналото. Сирианците са провели война в миналото с империята Орион или "Грешната Шестица" (Unholy Сих), звездна система на рептилианци в отворения CLUSTER Орион. Древният спор се състоял в това кой ще бъде господар на сектор от космоса включващ 21 звездни системи, включително и най-стратегическата система СОЛ и в частност планетата Земя, Терра или Шан - която е направо "космичен оазис" на вода, минерали, растения, животни и генетични ресурси в невероятно голямо разнообразие в сравнение с повечето от другите светове. Спорът между Сирианците и Орионските рептилоиди датира чак от древната инвазия на Драконианската империя, която завладяла Орион, в резултат на което много от пребиваващите там хуманоиди тип "Нордици" избягали в Процион, СОЛ, Сириус и на други места.

Предполага се, че човешките обитатели на Лира (за които се говори, че имат общ произход с Теранските хуманоиди) били прогонени от тази система преди няколко хиляди години, след това е вероятно, че някои от днешните обитатели на съзвездието Лира може би са от рептилиански наследници. По време на войните в Лира, които са споменати в няколко съобщения от "контактьори", тълпи от емигриращи хора според твърденията напуснали системата и избягали към Плеядите и Хиядите (които са на 130 св. год. от Земята в съзвездието Телец) и Вега, която е също в Лира. Този регион, като нашата система, може би все още е "бойно поле" между саурианските Сиви и хората.

не е ясно сега сирюс от кого се контролира, щото там бъка от агенти и на двете фракции


но информацията е непотвърдена, не можем да знаем дали е така или не е....ти решаваш кое ще приемеш за истина и кое не
Прочети това и ще ти стане по ясно:


http://geocities.com/eon_universe/aliens/atoz.htm


надявам се да си удовлетворен от инфото
въпреки че съдбата на Сирuyс и текущото и състояние не е ясна мен ако питаш...
« Последна редакция: Ноември 20, 2005, 23:26:28 pm от Horus »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4946 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5747 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5618 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4233 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11367 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27