Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 474773 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: 2012 г.
« Отговор #45 -: Ноември 24, 2005, 21:46:44 pm »
Плеядианците точно така ни наричат - "Вие сте разбивачи на системи" или нещо подобно беше...

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: 2012 г.
« Отговор #46 -: Ноември 24, 2005, 21:53:00 pm »
....звучи добре!
а книгата я препоръчвам на всеки - има много исторически анализи за времена много преди близките 100-200...
става въпрос за Атлантите, Потопа, Фирмамента, и прочее древни историйки, които - защо ли - са доста свързани с това, което става сега ?...
(((като цяло Вирджиния Есен е доста интересна жена - обикаля различни хора, и прави ченълинг със всеки от тях, и по този начин се свързва с енергиите на различни раси, които - странно или не - говорят за едни и същи събития в най-скоро време));)
musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 2012 г.
« Отговор #47 -: Ноември 24, 2005, 23:56:14 pm »
Плеядианците точно така ни наричат - "Вие сте разбивачи на системи" или нещо подобно беше...
Да, като допълват, че това упражнение сме го правили и на други места във вселената, един вид-имаме опит(стари кучета  ;D ).
Ми тогава що се чудя, че ми допада такова определение...  ::)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: 2012 г.
« Отговор #48 -: Ноември 25, 2005, 00:37:55 am »
ултра за коя книга говориш???

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: 2012 г.
« Отговор #49 -: Ноември 25, 2005, 03:06:53 am »
Вирджиния Есен?
Да вземем да я поканим и у нас, в България.
И за размисъл едни думи на Дънов: "Когато света научи историята на българите, ще научи и истинската си история."
Премиерът на Индия в интервю на Даниела Кънева казва "Ние не сме далечни народи а съседи от преди 4000 години". (цитата не е дословен)
Защо пиша това?
Ха познайте!
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: 2012 г.
« Отговор #50 -: Ноември 25, 2005, 03:21:08 am »
Вчера почнах да чета една книжка, която ще се окаже много интересна - "Ти ставаш галактически човек". Та в нея се описва как ще стане това преместване и излиза, че ще е буквално физическо.
За целта към Земята се приближава Фотонен пояс (ФП), в който трябва да влезнем и той да ни изхвърли на около 3 светлинни години от Сириус. Тъй като обаче енергийното налягането във ФП е твърде голямо, нашите приятели са "опаковали" Земята и Слънцето в някакви междупространствени холограмни обвивки,които да ни пазят.
При първоначалното навлизане в нулевата зона на ФП  3 дена ще бъде пълна тъмнина и студ, а след това пък ще бъде само светло.
Само че, според авторите на книгата това вече е трябвало да се случи (1996), а вече сме 2005. Ние ли не сме разбрали или просто не сме били готови?
Имам няколко питания по нясноти ....  ;)
Като как ще стане, Фотонния пояс, който предполагаемо е съставен от фотони (сиреч нещо като светлина  ;) )да премести тежко материално тяло? Па че и Земята барабар со Сонцето?
Грешка, нема да е фотонен. Друго е май?
А и за какво им е да ни местят? Питам аз. Ние и така сме им под ръка.
Като имам предвид взаимосвързаността на всички частици, енергийно и гравитационно, във Вселената, то с преместването ни (ако е възможно) се цели промяна някъде другаде.
Или това е изпробване на ново оръжие?
Странни битки се задават тогава. С подхвърляне на разни системи, нещо като тенис, ама не на корт а космически.
« Последна редакция: Ноември 25, 2005, 03:42:40 am от IYIjorovelev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: 2012 г.
« Отговор #51 -: Ноември 25, 2005, 03:26:51 am »
Вирджиния Есен да я каниш няма да има голяма полза... Ние и Дейвид Айк викахме, ама... извини се човека...

За фотонният пояс пише и Дейвид Айк. Това е духовно изместване, не физическо. Той ще вдигне вибрационното равнище на планетата. ultrafutur да каже по-точно, аз я четох преди 3 месеца книгата, а той скоро я прочете...

Heinie

  • Гост
Re: 2012 г.
« Отговор #52 -: Ноември 25, 2005, 10:07:46 am »
Тези три дни мрак и студ ми напомнят на книга зход, когато Бог изпраща тъмнина, за да накаже египтяните, за да могат евреите да бъдат изведени от Египет. Май и това не трябва да се разбира буквално...

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: 2012 г.
« Отговор #53 -: Ноември 25, 2005, 14:57:57 pm »
разбирай какво искаш - изместването ще бъде не само духовно, но и физическо - всички ще разберат какво става, и няма да имат възможност да си затворят очите, и да отминат с пренебрежение, както е сега..Това е една промяна, която е запланувана преди хилядолетия, и именно затова има толкова много инфо за нея в Библията..
Книгата на Айк е също страхотна - представя един широк анализ на историческите  предпоставки  за всичко случващо се в момента, и ако се чете внимателно, могат да се напаснат парченцата от пъзела...
Надявам се някой да се сети и да преведе поне още една негова книга.
musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 2012 г.
« Отговор #54 -: Ноември 27, 2005, 16:48:34 pm »
Момичета и момчета,бе да ви питам нещо. То, че се променяме, е ясно. Интересно ми е какви усещания имате? Изобщо, разбирате ли по някакъв начин, че се променяте? Физически имам предвид.
Например такива усещания:главоболие, виене на свят, вътрешни вибрации в определени части на тялото и като цяло,безпричинен студ последван от горещина,вътрешно напрежение,трептене на много финно ниво(клетъчно може би), чувство на огромен товар, който те смачква и коленете са като омекнали, чувство за липса на физ.сила, омаломощаване и други такива.
Освен това, доколкото схващам, някои от вас имат някакви видения, други пътуват по други измерения - това са все опитности, които явно са в резултат от повишените вибрации. Виждате ли нещо, което е свързано с 2012г.?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Hermes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
  • Хармонията е ЛЮБОВ, която носи МИР!
Re: 2012 г.
« Отговор #55 -: Ноември 27, 2005, 17:00:35 pm »
...това което се вижда с очите е нереално. какво усещаш със сърцето си  ....Аз само чувствам че времето се сгъстява.Някак си лети страшно бързо ...вчера беше нова 2000 година ,то фоерверки ,то чудеса(Гарелов с неговите щуротии) ...сега ще посрещаме 2006 ?...а толкова много книги съм си запланувал да прочета :)Времето светкавично и  шеметно се изнизва.....
ТЕЗИ КОИТО ПОБЕЖДАВАТ, СА ОНЕЗИ КОИТО ЗНАЯТ ЧЕ МОГАТ!

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: 2012 г.
« Отговор #56 -: Ноември 28, 2005, 08:52:14 am »
Ами 'симптомите', които описа Миро не ми приличат много на промяна в световия ред но така да бъде - аз лично чувствам сгъстяването на времето /и аз имам много дълъг списък с книги, за които нямам време/, факта, че все по-малко ми е необходимо да се храня и да спя /не че не го правя, и то прекалено, просто знам че мога, и съм опитвала, да не ям или спя дълго, не е голям проблем/, чувство за лекота и 'полет' когато се концентрирам на положителните емоции и т.н. - т.е. обратно, освобождение от тежестта и зависимостта от света около мен, това е което винаги съм искала:))
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 2012 г.
« Отговор #57 -: Ноември 28, 2005, 09:23:03 am »
Изобщо нямам предвид световния ред, още повече, че тези две думички създават в мен негативна реакция. Това са симптоми на личността, дълбоки, вътрешни и субективни. По някакъв начин те са свързани със Слънцето, Луната, Сириус и централното галактическо слънце, с потокът от енергии, които периодично идват от него.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: 2012 г.
« Отговор #58 -: Ноември 28, 2005, 09:44:12 am »
ясно, шегувах се:)
но само не ми е ясно, защо се предполага, че усещанията трябва да са основно неприятни. По принцип на практика се получава така, но мисля, че не това е основния ефект.
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 2012 г.
« Отговор #59 -: Ноември 28, 2005, 09:59:39 am »
Няма какво да се предполага-те Са такива. Може би като раждането-винаги е трудно, но пък създава нов живот.
Така го приемам и аз, като новорождение, със вярата, че е за добро.
Не мисли като човек!-Крион

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4945 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5747 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5618 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4233 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11366 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27