Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 474756 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: 2012 г.
« Отговор #375 -: Януари 01, 2010, 20:41:33 pm »
entrix има доста интригуващ пост, но :)
Защо смяната от 3д в 4д (ако приемем преди това няколко теории за истина) да бъде осъществена масово?! Още повече пък в материалния свят, седиш си и хапваш и опааа честито 4д... Прекалено елементарно ми се виджа.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: 2012 г.
« Отговор #376 -: Януари 01, 2010, 21:11:04 pm »
Аз като цяло слушам доста ченълинги и има една жена Wendy Kennedy, която е ченъл за 9th Dimensional Pleiadian Collective, казва следното(обобщено от мен):
Земята в момента преминава от 3Д в 4Д. Какво е 4Д? 4Д е пак 3Д, но за разлика от сегашния 3Д свят в който има 1 "времепътека" ако мога така да го кажа, то в 4Д времепътеките ще се разделят и всеки ще тръгне по неговия си избор. Хората които очакват катаклизми ще си ги получат, свободолюбивите ще са свободни и т.н.

Оооох, че са изобретателни, как да не ги уважава човек ;D Истини-лъжи-истини-лъжи-лъжи-лъжи-лъжи :P

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re: 2012 г.
« Отговор #377 -: Януари 03, 2010, 11:42:01 am »
Ето и отговорът на Бог за това: Деца Мои, чеда Мои вие не виждате ли,че Промяната е вече започнала, не виждате ли промяната на климата, не виждате ли променената земна ос и магнитна ос, не виждате ли промяната на Изгрева и залеза, както и новия наклон на Млечния път- всъщност не той, а Земята е променила този свой наклон, не чувствате ли промените настъпили във вашето съзнание и сетива, не виждате и не отчитате ли промяната на вашите мисли и възприятия. Но дали искате или не искате, все повече и повече в масата си ще се променяте и това е СЪЩЕСТВЕНОТО в тази Промяна. Да, Земята ще претърпи своите трансформации и в материално ниво- чрез катаклизмите и в Духовно- чрез повишените вибрации, което НЕМИНУЕМО рефлектира върху вас. Да, истина е, че до окончателната крачка има малко време, но не се тревожете- това време НЯМА точна дата нито час, и НИКОЙ ОТ ВАС НЕ МОЖЕ ДА ГО ПРЕДВИДИ И ИЗЧИСЛИ, А МОЖЕ САМО, ЧРЕЗ ЧИСТИТЕ ВИБРАЦИИ НА ПРОШКАТА, ВЯРАТА И ЛЮБОВТА ДА СМЕКЧИ ТЕЖКИТЕ УДАРИ НА РЯЗКАТА ПРОМЯНА НА ВИБРАЦИИТЕ- Т.Е. ЗЕМЯТА ПЛАВНО ПРЕМИНАВА НА СВОИТЕ НОВИ ВИБРАЦИИ ОТ 1999Г, НО ОТ 2003Г ТЕ СА УСКОРЕНИ И АКО ВИЕ САМИ ИЗМИНЕТЕ ПЪТЯ НА ПРОШКАТА И СЕБЕПРОШКАТА, НА ЛЮБОВТА И СЕБЕЛЮБОВТА ТО ВИЕ ЩЕ БЪДЕТЕ В СИНХРОН СЪС ЗЕМНИТЕ ЧЕСТОТИ И ОКОНЧАТЕЛНИЯТ ПРЕХОД НЯМА ДА БЪДЕ ЕДНО ВИСОКОЧЕСТОТНО ПРЕНАСОЧВАНЕ, А ЩЕ БЪДЕ  ОБЩ СИНХРОН И БАЛАНС. ЗА ХОРАТА СИНХРОНИЗИРАНИ С ОБЩИЯ ЗЕМЕН СИНХРОН ПРЕХОДЪТ ЩЕ БЪДЕ ЛЕСЕН И  КРАСИВ, ЗА НЕУСПЕЛИТЕ ЩЕ ИМА МЪЧИТЕЛНО СИНХРОНИЗИРАНЕ, НО ТО НЯМА ДА Е НЕЩО НЕВЪЗМОЖНО, А ЩЕ Е ЕДИН УСКОРЕН ПРЕХОД НА НОВИТЕ ВИБРАЦИОННИ ЧЕСТОТИ. ХРАНА- ПО-ТОЧНО ЗАПАСЯВАНЕ НЯМА ДА Е НЕОБХОДИМО , НЕ Е ТОВА ОЦЕЛЯВАНЕТО, А ПОДОБРЯВАНЕТО НА ВИБРАЦИИТЕ. ЗАЩОТО НЯМА ПО-ДОБЪР СТРАЖ ОТ ЛЮБОВТА, НЕ СЕ ГРИЖЕТЕ СЕГА ЗА КАТАКЛИЗМИТЕ, ЖИВЕЙТЕ В РАДОСТ И ЛЮБОВ И ВЯРА В МОЯТ ПРОМИСЪЛ И ЗАКРИЛА.
 ВАШ ОТЕЦ И СВ. ДУХ И СВ. СИН
АМИН
« Последна редакция: Януари 03, 2010, 12:56:44 pm от Mirotvorec »

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: 2012 г.
« Отговор #378 -: Януари 03, 2010, 12:14:22 pm »
Леко звучи сектантско. Не мислите ли?
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 2012 г.
« Отговор #379 -: Януари 03, 2010, 17:46:35 pm »
На мен поне ми звучи смешно в раздел "Езотерика" да срещам определение "сектанство".  ;D

meander , всеки един от нас-пишещите в който и да е форум, бърка в своя си канал и вади своите си бисери. Не само-излага ги на показ, за да се четат. Ти правиш същото и никой не ти прави забележка по този повод.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re: 2012 г.
« Отговор #380 -: Януари 03, 2010, 21:38:18 pm »
Езотерика е норма в религията  в мистичните учения и култове, която забранявада се разкриват на непосветенитетайните извори на Вярата- т.е. тук това е основна тема, а който няма вяра и не знае за Бог не е за този форум, а Бог говори винаги за Любов, Прошка и Вяра на който не му харесва- да иде другаде, ако обаче само ще се опровергавате и ще си изливате злочбата- няма смисъл да ви разказвам за това което знам и което вярвам интересува други от сайта

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re: 2012 г.
« Отговор #381 -: Януари 03, 2010, 23:50:16 pm »
Езотерика е норма в религията  в мистичните учения и култове, която забранява да се разкриват на непосветените тайните извори на Вярата- т.е. тук това е основна тема, а който няма вяра и не знае за Бог не е за този форум, а Бог говори винаги за Любов, Прошка и Вяра
Вярата е основният принцип на всяка една религия за манипулиране и контрол на съзнанията на хората. В истинската езотерика няма вяра, има знание, опит и разбиране.
LORA_DANA, ако твоят бог не ти е казал, хората се раждат свободни и всеки избира дали да вярва или не. Не си домакин тук, че да гониш всеки който не вярва в твоя източник. Научи се да уважаваш свободния избор на хората и тогава тръби за Любов и Прошка.
« Последна редакция: Януари 03, 2010, 23:51:58 pm от xnet_user »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: 2012 г.
« Отговор #382 -: Януари 03, 2010, 23:53:00 pm »
 eli Здравей .По името ти съдя че си жена,отметка пол нямаш.Ако си жена би трябвало да знаеш какво е "наричане"(даване на подсъзнателни заповеди).Останах учуден че жените остават безучастни,и даже подкрепят въпросната особа.Имах щастието моята майка да ме научи как да се пазя от жени(с подобни знания).За пояснение "наричането" е гражданската версия, а "магиите" са професионалната версия.Учуден съм и притеснен от незнанието или нежеланието на жените да реагират на "наричане".Не знам каква е причината, но знам че жените имат нужните знания и енергийни тела с цел защита(на себе си,на семейството си на, хората и живота).Надявам се че съм бил изчерпателен на твоя въпрос.Живи и здрави. :hi:
 
П.П.За 2012г. Много "хора" са притеснени и има за какво:

1.Природата от известно време,стабилно си променя вибрациите посока нагоре.
2.Животинския свят също следва природата.
3.Наред са хората,и някои вече усещат промяната(виене на свят,дрискане,слабост,Сваляне на тегло и др.)
4.Фактора време за - направените енергийни въздействия и връщането им на тези които са ги направили(и поръчали) се променя към реално време(в рамките на прераждането)
Какво следва от тази промяна на вибрации:
А.Засилване на личната отговорност(промяна на живота в личен и семеен план).
Б.Всички негативни въздействия са ефективни при определени вибрации(промяната на вибрациите води до тяхната неефективност).
В.Тези вибраците на природата ни помагат (с наше участие)да се освободим сами от негативните въздействия.
И всичко това е възможно защото някое семейство преди време е успяло да се едини с живота,запазвайки цялото човечество от потоп("режисиран"). Живота продължава. :flag_of_truce:
« Последна редакция: Януари 04, 2010, 18:24:07 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re: 2012 г.
« Отговор #383 -: Януари 04, 2010, 00:25:45 am »
meander, разбирам те, но ако разсъждаваме така не трябва да позволяваме на никой да пише какво мисли, че да не ни даде случайно подсъзнателни заповеди. Незнам на какво те е научила майка ти, но би трябвало да знаеш, че е възможно да четеш и приемаш информация и без тя да ти влияе и да ти вкарва програми. Важното е да не приемаш всичко за чисто монета или както казват другите във форума да четеш със "сито" и да приемаш само това, което резонира с твоите възгледи за нещата.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 2012 г.
« Отговор #384 -: Януари 04, 2010, 00:36:21 am »
3.Наред са хората,и някои вече усещат че нещо става(виене на свят,дрискане,слабост,Сваляне натегло и др.)
Какво следва от тази промяна на вибрации:
А.Засилване на личната отговорност(промяна на живота в личен план).
Значи който дриска и губи тегло усеща какво ще става през 2012та г? Това добре ли е или зле? В смисъл добре ли е да дрискаш или не, защото аз не съм дрискал скоро а и държа стабилно тегло от 95кг, и почвам да се притеснявам като ги чета тия работи. Явно нещо не съм у ред.
Вижте, ако трябва на диета да мина, рициново масло да гълтам и немити череши, че барем се подрисна и аз, че да вляза в следващото измерение.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: 2012 г.
« Отговор #385 -: Януари 04, 2010, 00:39:33 am »
 eli  Да права си, но нали сме на това положение заради това - че не се пазим взаимно.Колко са наясно с тия "невинни" занимания на някои хора.Или просто е по лесно да си намерим оправдание.По тая логика американците метнаха ядрена бомба на японците, ма тва щото те не са разбират.А кой позволи на американците да я направят, тяхния народ.Нали ако бяха спряли учените нямаше да умрат толкова хора.Иначе се бутат да са най-великата нация. :hi: П.П.Tangrata_ Наистина притеснението ти е за рев. Не се напъвай да не ти падне гъза. ;D
« Последна редакция: Януари 04, 2010, 18:28:12 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re: 2012 г.
« Отговор #386 -: Януари 04, 2010, 09:25:41 am »
Не гоня никого, но казах ,че се чудя ако този сайт е за езотерични неща, всъщност за душевните какъв е смисълът да се пишат други, защото аз разбрах(за себе си), Бог е Любов и Прошка и Истина и Вяра и Душата е тази частица -носител на Светлината, когато я облепим с болка гняв, обвинения обиди, ние всъщност натежаваме и караме душата  си да страда, защото така я изолираме от Бог, такъв е Моя Бог който аз обичам и исам да ви запозная, но ....Вярата и невярата са лични неща и човек или ги има или не, всяко насилие ражда агресия и аз не разбирам тук има ли място за спор и защо спорим- за и , не или против какво или кого, или целта ви е да има спор-просто така и да се унижават тези които не мислят така , ама и как по-точно?!Аз и преди казах не се сърдя, обиждам и не нося товар за това как ме приемате или не, не наслагвам по Душата си дрипи и знам, че тя е чиста когато не виня, никого за нищо и това е така, не искам да ви насилвам да виждате някак нещата, а само да ви покажа как аз ги виждам- другото е ваша воля!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 2012 г.
« Отговор #387 -: Януари 04, 2010, 11:32:14 am »
По принцип и на теория това е така ...

Но за да съумеем да пазим душата си чиста, без гнева и другите емоции ще трябва да се  пазим от всички привързаности и от всички страсти. Т.е. да се превърнем в пълни монаси. Аз лично не съм готов за това. Да си монах, още повече в светския живот е тежка работа.

(Тук под монах нямам предвид ония с черните раса, а мое си определение - човек който се е отказал от всички преходни блага, страсти и привързаности; човек, който се е зарекъл да се откаже от егото си и от личния си живот във всеки аспект)

Мисля, че да се твърди, че единствено един начин на живот е правилен е проява на ограниченост, и дори егоизъм (неосъзнаване на чуждата гледна точка (точки)).
Разбира се хубаво е по малко да се стремим към това. Поне да знаем накъде е развитието. Може би и и ти това имаш предвид? Нали ти самата говореше за уважаването на свободната воля, и че човек трябва да прави каквото иска ...
Аз за себе си знам, че не съм готов за крайности и се мъча да изживея живота си по светски, и дори съзнателно включвам някои "замърсявания" на душата- жени, коли, професия, избрана заради парите и т.н. Поне съм честен спрямо себе си. Това е най-важното. (поне за мен)



Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re: 2012 г.
« Отговор #388 -: Януари 05, 2010, 12:04:40 pm »
Тангра, тук не става въпрос за въздаржание, а напротив- за радост само- аз за себе си разбрах, че трупането на обвинения, самообвинения, обиди  ивсякакви негативи е само пречка, аз също обичам компаниите и веселбите- спомен от предишен живот когато съм била в испанската бохемия, обичам веселите компании, красивите природни и сарите културни паметници- именно и това ме радва, към радост ни призовава , не към страдание и отшелничество- аз даже по-начало не приемам отшелниците- и смятам за ненормално този клон от религията. ВСЪЩНОСТ НАЙ-ВАЖНИЯ ЗАКОН( ПО ЧОВЕШКИ КАЗАНО) е, че НИЩО НЕ ТРЯБВА АКО НЕ ГО ИСКАШ.  и от мен никога никой не е искал нещо- става въпрос за Бог- оставена съм на свободната си воля и ако някой има контакт и му кажат какво Трябва ДА ПРАВИ ИЛИ ГО КОМАНДВАТ ДА ЗНАЕ ЧЕ НЕ Е ОТ СВЕТЛИТЕ

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re: 2012 г.
« Отговор #389 -: Януари 05, 2010, 14:54:24 pm »
Не вярвам тук някой да отрича Вярата- въпреки всички спорове

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4944 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5745 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5616 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4233 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11365 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27