Автор Тема: Предложение  (Прочетена 30701 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Amrita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Предложение
« Отговор #30 -: Януари 26, 2010, 00:21:46 am »
Не си направих труда да прочета последващите коментари в темата, днес се занимавах с далеч по - приятни неща, като например, радвах се на последното кинотворение на Дж. Камерън.
между другото, получих някакво безсмислено ЛС и понеже съдържанието му е по повод темата, ми се струва странно, че предполага лично потребление.
Във въпросното, е написано, че форумът съществува благодарение на безсънните нощи и работа на въпросния автор, останалото не го помня, освен, че притежателно местоимение,което визира мен, е изписано с главна буква по начина, по който това бива използвано само за Бог, Неговите творения и Неговите писания :)
Няма лошо някой от време на време да ти напомня за божествената ти природа :)
Винаги съм се опитвала да уважавам труда на другите, но когато става дума за продукт, предназначен за публична употреба, неговият създател и този, който го поддържа не трябва да забравя един факт: форумът съществува от нечии безсънни нощи, но благодарение на потребителите му. Един автор може да се труди с години над една книга, но ако няма кой да я прочете, трудът ме е напразен. Разбира се, не си правя илюзии, че с изчезването на скромната ми, макар божествена природа, оттук, това би се отразило по някакъв начин на аудиторията и количеството й, но ако днес не се замислите върху някои сигнални индикации, утре може да се появят и други, които да ви направят същата забележка.
Хубаво е, че се опитвате да създатете нещо, но е добре и да познавате мярката в ръководенето, както и приложението спрямо потребителите, ние не сме неодушевени имена. Някои имаме и лично мнение.

(Хоръс, видях, че си отделил много време да коментираш поста ми, за съжаление не прочетох написаното от теб, но адмирации за отделеното внимание на скромната ми персона! :) )
Включването ми беше принципно, дори не знам, какво е писал въпросният баннат, нито ме вълнуват личните отношения, забелязах разни лакеи, но това го има навсякъде :)

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Предложение
« Отговор #31 -: Януари 26, 2010, 01:49:59 am »
Специално за феновете на Amrita споделям, че и дадох 14 дневна почивка (БАН), щото явно недосетливата женица е заета и няма време да чете какво и пишат на лична тези, дето правят този форум да съществува (с цел да не разводняват темата).
За нея е по-важно да пише където и падне, каквото и падне и както и падне, освен ако не гледа шарини Амирикански филми за по-приятно.
Наистина - сега ще има време да се отдаде на далеч по-приятните си неща, а Хорус и аз ще спестим 10 минути за поредните обяснения, защо аджеба този ли онзи гамен(ка) липсва от статистиката за най-ненужно препълване на форума с глупости.
Самата авторка на гореписавшето недомислие се е самоопровергала (за 2-ри път) със следното "изписано с главна буква по начина, по който това бива използвано само за Бог, Неговите творения и Неговите писания"
БОГ е създателя и Управителя на вселената според събраните съчинения на шайка измамници (на които госпожата се позовава), е АЗ съм Управителя на този форум, което според правилата на гореспоменатата безработна госпожа, ми дава право да се пиша Администратор с главна буква, както и колегите ми. И пак според нейните несвързани писания, тя защо се е регистрирала с Главна буква? И дали 99% от потребителите тук трябва да си сменят никовете, щото така повелявало светото юдейско писание?
Накратко - писна ми от недоволни комплексирани минувачи в този форум
Който има някакви нездрави проблеми - нека ползва специалния е-майл - [email protected], уверявам Ви, че писмата ще стигат точно по предназначение.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Предложение
« Отговор #32 -: Януари 26, 2010, 22:58:56 pm »
Щом даден потребител е бил баннат значи е имало основание.meander ми правеше впечатление,че в повечето случаи пише коментари само за бройката им или само да има нещо негово в дадена тема.И както H. каза нивото на форума е много паднало когато чета нещата от преди четири години и по скорошните.Потребители има,които само дават линкове с неща,а почти не пишат лични мнения(няма да посочвам кои са те си знаят кои са).Даже някои негови неща са си чист спам.
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 23:24:24 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Предложение
« Отговор #33 -: Януари 27, 2010, 04:20:05 am »
това са пълни глупости!
Меандер никога не е говорил спам!
Мненията му на моменти може да са били по-директни и дръзки, и засягащи егото на някой потребител; също и може би не 100% верни (просто няма как да знам), но във никакъв случай не е било спам.

Нивото на форума дали се е вдигнало или паднало не знам. Аз от години се опитвам да налея все едни и същи неща на читателите във главите. Напоследък май повечко вдяват. Което си е напредък.

Ако някои има критика към потребител, то нека да се изказва в конкретната тема и по конкретен постинг, с конкретни факти и конкретни аргументи.
Другото, да се говори така произволно и неконкретно е спам и признак на лошо възпитание.
На мен ако не ми хареса някое конкретно мнение, се обосновавам защо, цитирам пасажи и ги осмислям. Впрочем и меандер се стараеше да прави така.
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 04:23:51 am от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Предложение
« Отговор #34 -: Януари 27, 2010, 14:55:26 pm »
Аз от години се опитвам да налея все едни и същи неща на читателите във главите. Напоследък май повечко вдяват. Което си е напредък.
Tangrata не забравяй,че всеки си има мнение по въпроса.Ти го гледаш от една гледна точка той от друга.Щом твоето мнение не съвпада с неговото,това не означава,че той греши.Ти си се опитвал да налееш нещо в главите на читателите,а ти мислил ли си,че твоето мнение може и да не съвпада с тяхното,тоест хубост на сила не става.. :) . По спокойно де хора..нека да не забравямe,че това е форум за НЛО,мистика и конспирации,не за караници.Гледайте по позитивно на живота..PEACE

Roswell
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 18:14:24 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Предложение
« Отговор #35 -: Януари 27, 2010, 17:56:31 pm »
Само така !  :blum2:

Всъщност мен ме вълнува основно "Духовното развитие" като раздел на форума, но принципно си прав.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Предложение
« Отговор #36 -: Януари 28, 2010, 15:14:19 pm »
По молба на драгите зрители и читатели, от 3 дни въведохме във форума следното 'подобрение'.
Хора с пълна забрана за посещаване на форума и писане в него (BAN), освен всичко друго получават и смяна на аватара със следния
.
Така вече ще знаете кой е баннат и кой не.
На тези, които им е оставено все пак правото да четат, а само не могат да пишат, съответния аватар не се показва, но имайки възможността да четат, ако желаят чак толкоз да отговарят биха могли да го направят по ред други начини.
Надяваме се, че сега поне за това няма има ненужни спорове. ???

(Ако някой шегобиец реши да си го ползва без да е БАН-нат (аватара), съответно лесно ще се сдобие с истински такъв за неопределен срок. :--- )
« Последна редакция: Януари 28, 2010, 15:18:16 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Предложение
« Отговор #37 -: Февруари 04, 2010, 07:23:12 am »
Ех, Черно влечуго си ти, взе ми идеята за аватара.  ;D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Предложение
« Отговор #38 -: Февруари 04, 2010, 21:00:36 pm »
Винаги на Вашите услуги  :hi:
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Предложение
« Отговор #39 -: Февруари 05, 2010, 03:57:19 am »
Можеш да си направиш подобен във Фотошоп. Така няма да е забранен за ползване, но ще е достатъчно близък. Например слагаш същия силует, и отгоре надпис "DOOMED"  ;D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Предложение
« Отговор #40 -: Февруари 05, 2010, 04:26:34 am »
Ех българчета, българчета... ;D Невероятно креативни сте що се отнася до прецакването на системата :--- Дано се окаже достатъчно, за да се освободите на реално ниво, а не само на плоскост "надцакване" :)

Неактивен Amrita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Предложение
« Отговор #41 -: Март 06, 2010, 23:43:47 pm »
Специално за феновете на Amrita споделям, че и дадох 14 дневна почивка (БАН), щото явно недосетливата женица е заета и няма време да чете какво и пишат на лична тези, дето правят този форум да съществува (с цел да не разводняват темата).
За нея е по-важно да пише където и падне, каквото и падне и както и падне, освен ако не гледа шарини Амирикански филми за по-приятно.
Наистина - сега ще има време да се отдаде на далеч по-приятните си неща, а Хорус и аз ще спестим 10 минути за поредните обяснения, защо аджеба този ли онзи гамен(ка) липсва от статистиката за най-ненужно препълване на форума с глупости.
Самата авторка на гореписавшето недомислие се е самоопровергала (за 2-ри път) със следното "изписано с главна буква по начина, по който това бива използвано само за Бог, Неговите творения и Неговите писания"
БОГ е създателя и Управителя на вселената според събраните съчинения на шайка измамници (на които госпожата се позовава), е АЗ съм Управителя на този форум, което според правилата на гореспоменатата безработна госпожа, ми дава право да се пиша Администратор с главна буква, както и колегите ми. И пак според нейните несвързани писания, тя защо се е регистрирала с Главна буква? И дали 99% от потребителите тук трябва да си сменят никовете, щото така повелявало светото юдейско писание?
Накратко - писна ми от недоволни комплексирани минувачи в този форум
Който има някакви нездрави проблеми - нека ползва специалния е-майл - [email protected], уверявам Ви, че писмата ще стигат точно по предназначение.


"Драги ми Смехурко,
Знаеш ли що стана? Скара ми се вчера баба Цоцолана. Ех, като закряка! Ех, като завика! Крушата на двора, вярвай, затрепера като трепетлика. Събраха се хора, ала тя не спира:
— Ти, ти, Патилане! Ако ти не беше, туй голямо чудо не щеше да стане! Котаракът легнал в новата ми шапка! Ти си го разгалил! Мишките забравил! В дренченото сладко цял плъх се удавил! Твойте патиланци, дето ти ги учиш, бялата ми рокля с мастило обляли! Крушите във коша до една изяли. Тая сутрин тука ти ми ги довлече! Ти, ти, ти! Махай се! Иди си! Не те искам вече!…
Ех, мили Смехурко, сви ми се сърцето. Аз често си патя за другите, братко. Честичко ме тупат. Но след боя всичко пак си тръгва гладко. Сега не преглътнах тежките обиди.
— Ще си ида — рекох. — Нека и тя види, че и патиланец гордо сърце носи!
Тръгнах си печален.
[...]
 Не щеш ли, тогава на молба удари баба Цоцолана.
— А, бре, Патилане, мислиш ли що правиш? [...] Аз нека си викам, ти недей ме слуша. То без вик не може. Ти нали навикна вече на гласа ми!
Гледах, мислих, гледах — баба домиля ми. Па току се върнах и наред, Смехурко, мойте изпращачи до един прегърнах!
Поздрав най-сърдечен!
Твой приятел вечен, Весел Патиланчо!"

« Последна редакция: Март 06, 2010, 23:46:19 pm от Amrita »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Предложение
« Отговор #42 -: Март 06, 2010, 23:53:49 pm »
Дграги ми цървулко..аз викам да седнеш да за поработиш върху едно...
Весел патиланчо ще дойде след малко.. Нал тай..?

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Предложение
« Отговор #43 -: Март 07, 2010, 21:39:15 pm »
"Драги ми Смехурко,
Знаеш ли що стана?


НЕ СМЕ НАРОД


Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
И не знаем, не можеме, не щеме
да работим за себе си със време.
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме...
Помежду си лихи, буйни, топорни,
пред други сме тихи, мирни, покорни...
Все нас тъпчат кой отдето завърне,
щот сме туткун, щото не сме кадърни...
Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -
а всякому мерамът е развала...

Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.


1875 П.Р. Славейков

P.S. И ний сме чели литератури, драги ми Смехурко, даже ще добавя нещо от Ярослав Хашек
"Приключенията на добрия войник Швейк"
262-ра страница:
цитат на дядо Мелихарек:
— Тъй ами, ако искаш да разсърдиш някого, кажи му истината в очите — добави той, когато Швейк стана от пейката, — на такъв ако му беше чиста съвестта, щеше да остане да си седи, да си даде документите, да ги видят хората. Ама нали ги няма…
— Е, хайде, остани си със здраве, дядо.
— Ха със здраве, пък друг път намери някой по` балама.

 :P
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Amrita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Предложение
« Отговор #44 -: Март 09, 2010, 17:26:22 pm »
Black Adder, прочетох с интерес твоя коментар на публикувания от мен цитат.
Живея в чужбина, но трябва да призная, че никога не съм мислела, нито говорила за нас по начина, по който е писал обезверения (в исторически контекст) Славейков-баща. Да го прочета от модератор на форум, в който понякога попадам на теми за това, в какво положение се намира родината ни и какви са причините за това, определено трудно го разбирам (уж тук дискусиите търсят някакви отговори, дори за изход), но и не го изключвам като възможност.
Швейк не съм го чела изцяло, благодаря и за този цитат.
Учуди ме обаче вметката за това и че 'вие сте чели" нещо, коментар, който човек, нестрадащ от комплекси би спестил предвид, че никой не оспорва литературната му култура ;)
Начинът на модериране на този форум определено се разминава с разбиранията ми за свобда на изказ и отношение към потребителите, затова много вероятно ще го следя по-рядко и сигурно като гост.
Съжалявам за лирическото отклонение и попътен вятър на останалите пишещи! :)

(Между другото, радвам се, че "Аватар" не спечели очакваното ;) И препоръчвам на любителите на Седмата муза миналогодишния награден за чуждоезичен филм :) )
« Последна редакция: Март 09, 2010, 17:27:30 pm от Amrita »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27