Автор Тема: Малко снимки на NAZI UFO's  (Прочетена 47890 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #45 -: Август 23, 2006, 05:18:23 am »
Така става като говриш половинчато. Това ти е навик и постоянно се гавриш с нас :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #46 -: Август 23, 2006, 15:02:00 pm »
Не просто е наивно да смяташ, че някой в живота ще ти казва винаги "какво", "къде", "как" и т.н. ;)
Пускам мухата, а който има импулса в себе си - търси ;) Така се прави :)

Неактивен Glarusman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 120
Отг: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #47 -: Август 23, 2006, 15:10:56 pm »
 Имам една "Енциколопедия на Неизвестното", та там я има точно тази пред-предпоследната снимка G_Image11a.jpg само дето тази явно е обработена за да изглежда чернобяла. Та в енциколопедията я водят един от най-лошите фалшификати правени някога. Било долната част на беберон с налепени топченца по него. Сега не мога да намеря книгата, но съм 100% сигурен че за същата снимка става  въпрос, моята даже е цветна.
« Последна редакция: Август 23, 2006, 15:12:16 pm от Glarusman »
I'm seeking for the light, but I always move into the shadows.  The destiny of every Guru, is to be a

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #48 -: Август 23, 2006, 16:30:01 pm »
Да, така е. И аз я имам.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #49 -: Август 25, 2006, 01:35:25 am »
Мне, ти в повечето случаи казваш: "Аз пък какво съм чувал за еди какво си, ако знаеш." или "Аз имам друга информация" и до там, затова ти казвам ,че понякога говориш така (аз пък от бързане постоянно изяждам по някоя буква и вече се нервя, като чета някои стари постове :)  )
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

ketal

  • Гост
Re: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #50 -: Октомври 08, 2006, 12:10:13 pm »
Без да умаловажавам труда и идейте ви относно нази летящата чиния бих казал следното:
Проекти и прототипи е имало ,но това нещо никога не е летяло,най-малкото защото неговата аеродинамична схема не му не му позволява да лети.Имаше тема в авиационен форум и там надълго и наширока бе обяснено ,защо този апарат не може да лети.И ако найстина нацистите да имали тази техника ,защо до последно са се биели с Ме-109?

Eon

  • Гост
Re: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #51 -: Октомври 08, 2006, 12:21:12 pm »
Без да умаловажавам труда и идейте ви относно нази летящата чиния бих казал следното:
Проекти и прототипи е имало ,но това нещо никога не е летяло,най-малкото защото неговата аеродинамична схема не му не му позволява да лети.Имаше тема в авиационен форум и там надълго и наширока бе обяснено ,защо този апарат не може да лети.И ако найстина нацистите да имали тази техника ,защо до последно са се биели с Ме-109?

Не може да лети сигурно ако използва бензин. С други методи на задвижване защо да не може. До последно са се биели с Ме-109, защото ти ако си намерил готЕна играчка в детската градина и другите деца решават да те изгонят, ще тръгнеш ли да си играеш с играчката пред тях. Нали ще ти я вземат и пак ще те изгонят. Проектите сигурно не са били тръгнали на масовка за да ги показват. Ако имаше такива още когато нападат Полша (задвижвани не с бензин и т.н.) щеше да е друго.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #52 -: Октомври 08, 2006, 14:13:24 pm »
Една от причините да не ги ползват е, че различните групи изследователи - теоретици и практици - са били на практика изолирани. Едните не знаят какво са постигнали другите. А и не е маловажно, че са се надцаквали едни други.
Да ви кажа и една комична ситуация.
Не помня кой модел невероятен танк, един от последните създадени през войната, не могли да го пратят на фронта защото......
не успял да мине през моста пред завода където е построен.  ;D
Бил е много тежък.
Следва да са имали и "гениални" постижения. ;)
Чинийките нямат този проблем.
Не са ги ползвали масово, но някой модели от тях, като "летящия плазмогенератор" са изпитани срещу английските пилоти.
...
За съжаление, аз не мога да докажа документално думите си...
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

ketal

  • Гост
Re: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #53 -: Октомври 08, 2006, 14:42:46 pm »
Според някой източници летателният апарат е развивал 22000 км/ч при нисък полет.По това време не е имало технология,предпазваща от прегряване корпуса на апарата.Физичните закони не позволяват създаването на апарат със зададените от нацистите параметри при не наличието на достатъчно издръжливи топлозащитни средства.Нацистите са имали гениални инженери и летци,проектите през 1945 изпреварват времето си,но да говорим за облитания на тоза апарат ми се струва смешно.Във форума има само интелегентни хора,и аз съм съгласен с много голяма част от мненията във форума,но специялна за това не съм склонен да повярвам.

Eon

  • Гост
Re: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #54 -: Октомври 08, 2006, 14:52:12 pm »
Препоръчвам ти да видиш орбитален видео материал на НАСА.

Те НЕ отричат, че това е фалшификат. На видеото ясно се виждат обекти, които развиват подобни скорости.

Обаче както казваш и ти, съмнявам се да са немски тия красотийки  ;D

http://youtube.com/watch?v=5V-w0g0vRu0

http://youtube.com/watch?v=WXZ4mIMznn0&mode=related&search=

http://youtube.com/watch?v=T4eTcjE2X6I&mode=related&search=

и т.н.

А за прегряването на корпуса си има номер да не се случва. Да ми се оправи най накрая компа и ще го видиш на 1 Ноември.

Иначе има и източници и източници... Вярваш на каквото поискаш.
« Последна редакция: Октомври 08, 2006, 14:55:43 pm от Eon »

AGISOFT

  • Гост
Re: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #55 -: Декември 12, 2006, 15:34:03 pm »
В момента качвам ето това U.F.O. Secrets of the Third Reich (ENGLISH)  филмче ето тук free.data.bg/agisoft . За мен филма е безкрайно интересен и като теории и като доказателства. Сами преценете  ;) ;) ;)  Големината е 290 МБ така че ако видите че не е достигната не дърпайте  :) :) :)

Айде със здраве ви до следващия път  :-* :-* :-* :-*

Доказано фалшиви снимки няма нужда да се качват  - Н. ;)
« Последна редакция: Декември 12, 2006, 20:45:07 pm от Horus »

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #56 -: Декември 12, 2006, 16:30:42 pm »
А за тези дето нямат достъп до ДАТА.бг :( Аги, ти отдавна ни обещваше един сървър, да катерим на него...  :'( :'( :'(
« Последна редакция: Декември 12, 2006, 16:31:41 pm от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

AGISOFT

  • Гост
Re: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #57 -: Декември 12, 2006, 16:52:11 pm »
Цитат
А за тези дето нямат достъп до ДАТА.бг


и за тях мисля в момента.....  :D опитвам да проксирам да видя дали ше стане.....

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Nazi
« Отговор #58 -: Януари 22, 2007, 18:02:26 pm »
Спецялно за тази снимка вижте линка http://www.jp-petit.com/Ailes_volantes/Horten.htm
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Малко снимки на NAZI UFO's
« Отговор #59 -: Април 08, 2007, 04:40:12 am »
Който се интересува от немските самолетни разработки да види този линк: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_military_aircraft_of_Germany
По - подробно незнам дали ще го намери някъде. На повечето самолети има и снимки, а предната снимка е на Horten Ho 229, "летящо крило". След Първата Световна война на немците им забраняват да правят от стандартните самолети и затова те се насочват към такъв тип самолети, май "плъзгачи" им казваха или нещо подобно.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27