Автор Тема: За засилената активност на НЛО около село Ключ...  (Прочетена 11108 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Както може би повечето от вас са чували, около и в село Ключ има доста засилена активност на НЛО.
Въпросът е защо? И там ли има нещо?

Ако някой знае нещо повече да каже :)

coroviev

  • Гост
Отг: За засилената активност на НЛО около село Ключ...
« Отговор #1 -: Януари 22, 2006, 23:03:32 pm »
  То селото нашумя,когато един направи монтаж,използвайки играчки за елха,като силуети на НЛО.Даваха го по"Добро утро",ако си спомняш това предаване.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: За засилената активност на НЛО около село Ключ...
« Отговор #2 -: Януари 23, 2006, 00:21:35 am »
Е кой не си спомня "Добро Утро" 8)
Има истинска активност около село Ключ.

Дъвиан

  • Гост
Отг: За засилената активност на НЛО около село Ключ...
« Отговор #3 -: Януари 23, 2006, 00:39:16 am »
"Друг известен случай е случаят при село Ключ, за който толкова много сеизписа. Само че никой не каза, че местният чудак се опита с фокуси да нинаправи на луди. Той "видял" летяща чиния, после "чинията слязла нисконад земята". От нея "слезли едно мъжко и едно женско същество". Мъжкотосъщество му "се хилело злобно" и т.н.
    Всичко имаше съвсем логичнообяснение - чинията се оказа една картонена чиния или някакъв капак, койтотой беше вързал с тънък конец. Снимките бяха силно преекспонирани така,че всичко което бе на небесния фон да не се вижда. Беше я закачил на единпрът и я беше размахал зад едно дърво. Само че не беше направил някои елементарниразсъждения, чисто фотографски - защото чинията е на фокус и дървото ена фокус, следователно те са в рамките на дълбочината на рязкост. Той твърдеше,че чинията е широка 30 м, а същевременно и тя и дървото са на фокус, катосъщевременно тя е много по-малка от короната на дървото - очевидно тукимаше нещо гнило. И ние направихме малко повече експерименти - поиграхмеси да преекспонираме малко повече участъка над чинията и намерихме конеца.Това обаче никъде не го писаха, защото може би не е сензация за медиите.
    По-нататък - съществата, коитому се хилели злобно представляваха едни кукли, обвити в целофан, които бяха снимани с много дълга скорост на фона на светлината на една люлеещасе крушка и така се получават бликове, които танцуват по изображението.Има доста такива случаи. "

от http://www.eunet.bg/media/show_story.html?issue=208648480&media=5300476&class=58098734&story=208648481

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: За засилената активност на НЛО около село Ключ...
« Отговор #4 -: Януари 23, 2006, 01:13:29 am »
ЕЛДОРА ТРАЙКОВА Българска кинодокументалистка, родена през 1956 г. в Петрич. Завършва кинорежисура във ВИТИЗ през 1979 г. Филмът є "Летящи чинии над село Ключ" е отличен на Фестивала в Монреал, а "Неонови приказки" – с Голямата награда на Фестивала в Тампере и Наградата за документален филм на Би Би Си Фест.

Намерете този филм :P :P :P

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:За засилената активност на НЛО около село Ключ...
« Отговор #5 -: Ноември 28, 2009, 11:29:46 am »
http://www.vbox7.com/play:447c6405        Това е Кирил Якимов на младини!Успях да намря филма  http://www.vbox7.com/play:c83c293e
« Последна редакция: Ноември 28, 2009, 11:31:02 am от frynji »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:За засилената активност на НЛО около село Ключ...
« Отговор #6 -: Ноември 28, 2009, 12:24:49 pm »
Хм яко ;D Пишете му де, аз нямам рег там...

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:За засилената активност на НЛО около село Ключ...
« Отговор #7 -: Ноември 28, 2009, 15:33:47 pm »
http://www.bulpress.net/article/701           За мен този човек е уникален!

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:За засилената активност на НЛО около село Ключ...
« Отговор #8 -: Ноември 28, 2009, 20:33:38 pm »
http://www.bulpress.net/article/701           За мен този човек е уникален!
С какво ако нее е тайна? ;) С външният си вид, с това, че е имал множество похищения, с това, че е го наричат кУ-Ку или с това, че е манипулатор и лъжец или с нещо друго?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:За засилената активност на НЛО около село
« Отговор #9 -: Ноември 28, 2009, 20:43:13 pm »
                                                                                                                                                                                                                                             Аз изказвам лично мое мнение!За теб ако е манипулатор "ДОБРЕ" Ти как разбра че е такъв?
« Последна редакция: Ноември 30, 2009, 00:40:45 am от Mirotvorec »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:За засилената активност на НЛО около село Ключ...
« Отговор #10 -: Ноември 28, 2009, 21:00:56 pm »
frynji ...не се настройвай негативно. Просто те питам интересно ми е защото аз все още незнам какво да си мисля за него...това са все чужди мнения, които съм увал от някои  жълти статии, и от някои хора. Понимаешь?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:За засилената активност на НЛО около село Ключ...
« Отговор #11 -: Ноември 28, 2009, 21:11:23 pm »
frynji ...не се настройвай негативно. Просто те питам интересно ми е защото аз все още незнам какво да си мисля за него...това са все чужди мнения, които съм увал от някои  жълти статии, и от някои хора. Понимаешь?
                                                                                                                                                                                                                                            Аз,му вярвам на човека!Това заекване,тази измъшавелост ,това отлъчване от хората!Това ме натъжава!Преди години прочетох книгата на Лиана Антонова"Срещи с Многоликият Космос",в нея за пръв път срещнах тази личност!От доста време не се беше чувало за него,но тои си продължава човека да се занимава с това и да твърди,че те са тук!Пребива ли са го многобройно ,но той човека си продължава да разказва за Тях и да разказва!Това,че хората не му вярват....не просто е тъжно!
« Последна редакция: Ноември 28, 2009, 21:21:46 pm от frynji »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27