Автор Тема: Генератор за Браунов газ вече на пазара!  (Прочетена 126006 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #60 -: Септември 17, 2012, 00:59:08 am »
Е mitko, трябва да ти вадим думите с ченгел от устата. :)
За да се види дали в газа който си получил има браунов газ, следните два експеримента са най-показателни:
1. Наличие на имплозия, дали с пластмасови шишета, които се свиват, дали със засмукване на вода и т.н.
2. Чрез горелка с пламъка на която топиш волфрам, заваряваш стъкло за камък и т.н.
Направи едно показно или поне го опиши с думи.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен vangelis1860

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #61 -: Септември 23, 2012, 17:26:54 pm »
Здравейте   нов съм  във този форум и май  попаднах на точното място  на точния форум    , но мисля, че не в точното време ,но може и да греша   Искам да се ви споделя и се  запознаете с нещата които ще ви предоставя  и те са свързани   точно с   фалшивикации  конспирации  и  заблуждения .Става въпрос за Юл Браун и  неговия  наистина истински   електролизен генератор искам тази информация да е кача и тук  и всички  итерисуващи се да е изтеглят и видят, но незнам как много съм бос в компютрите, но на  някой мога да  му е изпратя по пощата  и той да е качи също така цялата информация е много 1.6 гегабайта ,но съкратената версия и важна част може да бъде и 5 мегабайта  можете да е видите в сайта на gogobg  в раздел водни казва се Истинския електролизен генератор на Юл Браун    http://dox.bg/files/dw?a=55ac4b4b1c
« Последна редакция: Септември 23, 2012, 17:32:29 pm от vangelis1860 »

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #62 -: Септември 23, 2012, 17:42:56 pm »
Попаднал си в точния форум, на точното място, в точното време. Остава да разполагаш с точната информация. :)
Шегата на страна.
Ако имаш нещо за качване ето адрес на пощата ми: [email protected]
Ако пък имаш и теорията на случващия се процес при производството на браунов газ, цена няма да имаш.

Линка, който си пуснал, показва, че няма файлове.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен vangelis1860

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #63 -: Септември 29, 2012, 21:26:08 pm »
Хора дайте си истинските  пощенски адреси на който иска да  му изпратя  целия диск с файла за генератора на ЮлБраун също става и по интернет пощата искам активни пощи на пурко пощата не е активна и немога нищо да му праття адреса е невалиден

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #64 -: Септември 29, 2012, 22:03:18 pm »
Ето ти моята поща [email protected]

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #65 -: Септември 29, 2012, 22:31:40 pm »
В момента се логнах в пощата си. Изпратих и писмо от нея - работи. Явно има някъде проблем. Пробвай на другия имейл на alexxx39.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен vangelis1860

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #66 -: Октомври 01, 2012, 22:20:09 pm »
Здравейте пратих ви фала по скайпа , а това е друг адрес който  би трябвало и от там да се теглиhttp://depositfiles.com/files/dvo5jj4tb пробвайте и пишете работе ли линка , защото при моя лош итернет не става  нещо

Неактивен vangelis1860

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #67 -: Октомври 01, 2012, 22:23:36 pm »
ако не става с този линк  пишете емела ви да го пратя

Неактивен стареца

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #68 -: Октомври 02, 2012, 10:30:57 am »
Ето Ви моята поща : [email protected]

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #69 -: Октомври 02, 2012, 18:29:50 pm »
получих файла имам доста да чета ,опитах се да го пратя на пурко и на стареца не знам дали съм успял.Благодаря на vangelis1860

Неактивен jelio0o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
  • ''Think'' (LEVEL UP)
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #70 -: Октомври 03, 2012, 13:06:14 pm »
Ако можете да ми го пратите и на мен [email protected]
Мерси предварително :)

Неактивен deso

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #71 -: Октомври 03, 2012, 20:33:20 pm »
Здравейте,


   Depositfiles работи. Аз го дръпнах от там. http://depositfiles.com/files/dvo5jj4tb

Неактивен deso

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #72 -: Октомври 04, 2012, 13:20:56 pm »
Здрасти банда,

    След като прочетох тази част от текста,
Цитат
Тези иначе толкова симпатични „хора”  от петролния и газов  бизнес  и политици, се опитват да лъжат  и мамят  хората и  много хора  вярват на   измислените им  формули и закони. Става въпрос за” Фарадеевият  закон за електролизата”.Там  са написани  такива измислени   формули  ,че  като ги  четем   се чудим   да се смеем ли  да плачем ли. Тези  хора  си  нямат понятие изобщо от закони и наука и  пишат някакви измислени формули  колкото да им мине номера и не знам кой им вярва на тези измишльотини, но  за сметка на това са способни на всичко. С пари  могат да купят всеки и  всичко и дори са  способни да измислят и нови физикохимични  закони и математически формули. Браво на тях.
реших да измисля нов физикохимичен закон, за това което се случва в електролизера. Ето и резултата http://prikachi.com/images/322/5337322R.gif

Неактивен deso

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #73 -: Октомври 04, 2012, 15:44:33 pm »
Аууу объркал съм плюса и минуса , трябва да са наобратно. :blush: :blush: :blush:

Неактивен опел фен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Генератор за Браунов газ вече на пазара!
« Отговор #74 -: Октомври 08, 2012, 01:13:04 am »
здравей те колеги  прочетох сичко де то сте написали   за генератора на браун  но никаде ништо не пише кой какво е постигнал  затова реших  аз да започна първи  сериозно се занимавам от 2008г   и до сега наи добрите постижения са ми 70 процента икономия   на гориво    и от 12в. 8ампера   1л. газ  за минута .

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27