Автор Тема: Събуди се...  (Прочетена 37447 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Събуди се...
« Отговор #105 -: Август 05, 2010, 23:34:10 pm »
Това е ненормална работа да ми вземат 70% лихва изроди повече от 5000лв. няма да им върна. Да ме съдят ;D познавам 5ма които ги осъдиха и върнаха само кеша без една стотинка отгоре. И този заем ми го даде най-добрия ми приятел дето сме си прекарали детските години заедно и аз не обръщам внимание на нищо щото му имам пълно доверие, докато един ден случайно не си сметна всички вноски и онемях на 70% лихва. Сега му викам ЛИХВАРЯТ и вече не сме приятели защото му благодарих в банката пред всички, че ме направи роб. А заема ми трябваше за раждането на моя син, да платя операцията и престоя в болницата на жената и да купим легло и всички други потрбности за едно бебе. Сега се сетих, че като ме рзабраха, че съм на зор в последния момент ми набутаха още една година, защото се бяхме оговорили за 5 години и в последния момент при подписването ми сервират неможе за 5 год. само за 6год. ако искаш. И аз кво да правя жената в 9 месец, де да търся друг заем в последния момент и ТАКА СТАНАХ РОБ НА ЛИХВАРИТЕ
Морфей,какви са тези 70% лихва?!Дори кредитните карти са с по-малка лихва?!А и ти си приел условията им-следователно сам си дал съгласието си за лихвите,и прочие.Затова човек като взима кредит е добре да чете условията(дори и тези със най-ситния шрифт) или да пита?!А инак,ако е написано,че годишната лихва на заема ти е 7.75%-не знам дали тях ти не можеш да ги съдиш по някакъв начин,и по кои параграфи,понеже това тяхното е неизпълнение на договор.Но щом плащаш една и съща вноска,а тези от банката се оплакват...Виж,дали не закъсняваш с 1-2 дена,понеже,ако човек "пропусне" да си плати,дори за 1 месец вноската към банката-после наистина налагат ужасни глоби и лихви.Един познат си беше купил някаква техника на кредит,но понеже му плащат на края на месеца,той си внасяше парите на 30-31,но се оказало,че,поради забавяне на превода-дефакто все едно е внесъл само лихвите и така си изплаща почти двойно въпросната сума.Накрая нямаше желание ни да чува за банки,ни за кредити,ни за нищо.Тъй че хубаво провери защо се получават някои неща и директно в банката,и ги разпитай.Дори по новините бяха казали преди време,че човек,ако не може да си погасява вноските към дадена банка е най-добре да отиде на място и да се договорят по някакъв начин-дали ще е по-малка вноска,дали нещо друго-не знам.Аз по принцип банките в краен случай ги ползвам.Понеже като плаща човек с кредитна карта и като знам,че лихвата ми може да стигне 20%-егати.Какъв е смисълът?!Кеш си е най-добре(Може и да съм консервативна-не знам.  ;D).Но по-спокойно,че те са си лихвари и човек да се ядосва,и да не се-полза никаква.Само да си късаш здравето с нерви-няма смисъл,а и позитивизъм,колкото,и в България напоследък положението да е ноу комент.  :hi: ;)
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Re:Събуди се...
« Отговор #106 -: Август 09, 2010, 22:42:04 pm »
Получавам sms от банката  ;D
Цитат
Г-н Морфей, имате просрочие по Вашия дълг. Посетете клон на банката, за да Ви предложим решения за облекчаване на месечните Ви плаштания.

 :lol: криви ще ги направя, ще ме качват те на черешата пак  :diablo:

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Събуди се...
« Отговор #107 -: Септември 10, 2010, 13:38:13 pm »
     Коя  си  ти  без  собствени  мисли  и  чуства??
      Ако  се  стремиш  да  станеш  господар  то  значи,  че  робството  ти  е  харесало!  Господар  и  духовност  са  несъвместими  понятия!
  :)Митко именно това е за мен важният въпрос: Кой/я съм аз? Ти знаеш ли кой си? :hi:

aldonea само искам да ти подскажа, че в астрала няма мисли. Това е свят на чувства и картини(символи). Мислите са си в менталния свят. Ако имаш желание, ще ти кажа от коя книга да го прочетеш това и още много други полезни неща :P
   :) Да с удоволствие ще почета...Давай заглавието  :hi:
« Последна редакция: Септември 10, 2010, 13:45:45 pm от aldonea »
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Събуди се...
« Отговор #108 -: Септември 10, 2010, 19:11:33 pm »
Ако може Морфей и aldonea да бъдат така добри,и да споделят заглавието на книгата,и с другите.Това,че в астралния свят няма мисли-странно ми се струва...Но може и истина да е.
« Последна редакция: Септември 28, 2010, 21:27:42 pm от Mirotvorec »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Събуди се...
« Отговор #109 -: Септември 10, 2010, 21:17:20 pm »
     Коя  си  ти  без  собствени  мисли  и  чуства??
      Ако  се  стремиш  да  станеш  господар  то  значи,  че  робството  ти  е  харесало!  Господар  и  духовност  са  несъвместими  понятия!
  :)Митко именно това е за мен важният въпрос: Кой/я съм аз? Ти знаеш ли кой си? :hi:

aldonea само искам да ти подскажа, че в астрала няма мисли. Това е свят на чувства и картини(символи). Мислите са си в менталния свят.
     Привет  Алдонея,
      Знам  кой  съм,  защо  съм  това  което  съм,  но  не  знам  когато  си  отида  какво  ще  бъда,  но  скоро  ще  науча! 
      Морфей  бил  ли  си  в  астрала?  Не,  не  си  бил!  Мислите  и  чуствата  са  винаги  с  нас  винаги!!!!   Не  ми  казвай  кой  какво  е  написал!  Кажи  ми  кой  е  бил  там - да  го  попитаме  заедно! 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Re:Събуди се...
« Отговор #110 -: Септември 10, 2010, 22:43:58 pm »
Морфей  бил  ли  си  в  астрала?  Не,  не  си  бил!  Мислите  и  чуствата  са  винаги  с  нас  винаги!!!! Не  ми  казвай  кой  какво  е  написал!  Кажи  ми  кой  е  бил  там - да  го  попитаме  заедно!

Митко , този дето го е писал не е случаен човек, за мен това е едниствения, който се е усмелил да разкрие целта на тайните мистерии на посветените. Всички сме били в астрала, сме сега и ще бъдем, до като не дойде момента да умре физическото и етерно тяло та след тях ще замине и астралното. Освен ако не си събудил съзнанието си за тях и си се научил да ги управляваш и подържаш сам съзнателно. Всички измерения са едно във друго като матрьошките.

Това е книгата детоя препоръчах на момата  aldonea   :) Рудолф Щайнер - Езотерична Космология

Останалите книги на Щайнер са тук

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Събуди се...
« Отговор #111 -: Септември 10, 2010, 23:56:52 pm »
   
Морфей  бил  ли  си  в  астрала?  Не,  не  си  бил!  Мислите  и  чуствата  са  винаги  с  нас  винаги!!!! Не  ми  казвай  кой  какво  е  написал!  Кажи  ми  кой  е  бил  там - да  го  попитаме  заедно!

Митко , този дето го е писал не е случаен човек, за мен това е едниствения, който се е усмелил да разкрие целта на тайните мистерии на посветените. Всички сме били в астрала, сме сега и ще бъдем, до като не дойде момента да умре физическото и етерно тяло та след тях ще замине и астралното. Освен ако не си събудил съзнанието си за тях и си се научил да ги управляваш и подържаш сам съзнателно. Всички измерения са едно във друго като матрьошките!
   
       Прочетох  препоръчаното,  пълна  каша!  Може  би  това  не  е  случаен  човек,  но  в  астрала  не  е  бил!  Прочети  Монро!  А  ако  почерпиш  по  биричка  мога  да  ти  разкажа  какво  е  в  един  малък  участък  от  астрала,  кои  души  пребивават  там  и  защо  е  доста  страшничко  за  мен  лично!
Прочети  и  темата  ОИТ  има  ценни  наблюдения  и  факти  от  първо  лице  ед.  число!       
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Re:Събуди се...
« Отговор #112 -: Септември 11, 2010, 00:14:22 am »
 :flag_of_truce: Мите уважам твоя избор за Монро :drinks: ето и биричката разкажи сега това че ми стана интересно  ;)

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Събуди се...
« Отговор #113 -: Септември 16, 2010, 23:35:18 pm »
Морфей  бил  ли  си  в  астрала?  Не,  не  си  бил!  Мислите  и  чуствата  са  винаги  с  нас  винаги!!!! Не  ми  казвай  кой  какво  е  написал!  Кажи  ми  кой  е  бил  там - да  го  попитаме  заедно!

Митко , този дето го е писал не е случаен човек, за мен това е едниствения, който се е усмелил да разкрие целта на тайните мистерии на посветените. Всички сме били в астрала, сме сега и ще бъдем, до като не дойде момента да умре физическото и етерно тяло та след тях ще замине и астралното. Освен ако не си събудил съзнанието си за тях и си се научил да ги управляваш и подържаш сам съзнателно. Всички измерения са едно във друго като матрьошките.

Това е книгата детоя препоръчах на момата  aldonea   :) Рудолф Щайнер - Езотерична Космология

Останалите книги на Щайнер са тук
   :)  Морфей благодаря за линка с книгите. Уважавам и Щайнер ,а също и Монро и не само тях ,както се досещаш. И относно матрьошките(световете са един в друг и всичките заедно)да моите поздравления. Допускам, че всяко от нашите тела (казват, че са 12)по някакъв начин се съобщава със съответният свят на който принадлежи: астралното в астрала, духовното в духовният и т н т. Как мислиш дали е така? Има ли резон да се поддържа такава връзка...менталното тяло с менталният свят примерно?  :hi:
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Събуди се...
« Отговор #114 -: Септември 17, 2010, 14:08:31 pm »
Събуди ме.. ;D

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Re:Събуди се...
« Отговор #115 -: Септември 19, 2010, 14:17:23 pm »
<a href="http://www.youtube.com/v/DtB0IzTi3Dw?fs=1&amp;amp;hl=en_US&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/DtB0IzTi3Dw?fs=1&amp;amp;hl=en_US&amp;amp;rel=0</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/40UpjsvPhI4&amp;feature=player_embedded" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/40UpjsvPhI4&amp;feature=player_embedded</a>
« Последна редакция: Септември 19, 2010, 14:41:00 pm от Морфей »

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Re:Събуди се...
« Отговор #116 -: Октомври 03, 2010, 02:57:24 am »
[

ОТКРЙ РАЗЛИКИТЕ  ;D

<a href="http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=10308108&amp;amp;server=vimeo.com&amp;amp;show_title=1&amp;amp;show_byline=1&amp;amp;show_portrait=1&amp;amp;color=00ADEF&amp;amp;fullscreen=1&amp;amp;autoplay=0&amp;amp;loop=0&quot; /" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=10308108&amp;amp;server=vimeo.com&amp;amp;show_title=1&amp;amp;show_byline=1&amp;amp;show_portrait=1&amp;amp;color=00ADEF&amp;amp;fullscreen=1&amp;amp;autoplay=0&amp;amp;loop=0&quot; /</a>
« Последна редакция: Октомври 03, 2010, 10:44:19 am от Морфей »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Събуди се...
« Отговор #117 -: Октомври 03, 2010, 09:26:05 am »
     Този форум  предполагам,  че е  български  или  се  лъжа  ???
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Събуди се...
« Отговор #118 -: Октомври 04, 2010, 20:52:08 pm »
    Този форум  предполагам,  че е  български  или  се  лъжа  ???

Български е, но просто има големи масиви от нови -инфо и -видео на други езици, по темите му, които чакат някой да ги преведе. :)

Кво да са прави акт преводачите са кът  ;)
« Последна редакция: Октомври 04, 2010, 20:55:20 pm от marhs »

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Re:Събуди се...
« Отговор #119 -: Октомври 05, 2010, 11:51:18 am »


РЕВОЛЮЦИЯТА ЗАПОЧВА НА 10.10.2010 год.
13 държави се обединяват срещу Новият Световен Ред!
В България общественните маси спат, докато  Европейският Съюз превръща държавата ни в задният си двор, където изхвърля боклука си и пере мръсните си пари от наркотрафик,
търговията с деца, които задоволяват животинските нужди на висшестоящите извратени
педофили и хомосексуалисти. Превръща богатствата на страната ни в запустели плодородни почви с цел да пробутват генномодифицираните си храни, които  предизвикват днес 70% от раковите заболявания. И заедно с това създавайки нови вируси, които от една страна да намаляват общото население на земята и от  друга да хранят фармацевтичните компании, които създават заедно с вируса и ваксина срещу него, която после продавaт на високи цени на корумпираните подставени Правителства.
 Отпускаща заеми, които никога няма да можем да върнем с цел да задлъжнеем
и да станем зависими единици и роби на елита, който живее в разкош от гърба на обикновенните маси, наречени от тях "стадото".Зарибявайки обществото с ипотечни заеми, лизингови плащания,измисленни кредити, които са умишленно предлагани, за да  гъделичкат алчността във всеки един от нас и по този начин отнемат голяма част от живота ни, за да работите за богатите, които днес станаха още по богати.Повишавайки стажа за пенсия, за да се порадвате на нея само година две след робският труд, който сте положили през целият си съзнателен живот за просперитета не на държавата, а на шепа алчни сектанти, които командват света в рамките на сатанински обреди и тайни общества.
Които от десетилетия ви налагат чрез медиите, че няма БОГ, че сме сами във Вселената,и че няма нищо по хубаво от материалните придобивки, които са засипали съзнанието ни днес, чрез рекламите по телевизиите, големи корпоративни магазини и лъскави витрини.Отделянето на човечеството днес от духовната му същност е основната цел на Новият Световен Ред за да станете слепи консуматори на отровата им, както в духовен, така и във физически аспект.
 
Не искаме нито капитализъм, нито социализъм....нито вместо демокрация - технокрация!
НИЕ ИСКАМЕ ...ПРОСТО СВОБОДА! И за медийните глупци...затвор в съзнанието на старините им!
 
СТОП НА ТАЙНИТЕ И БЕЗХАБЕРИЕТО КЪМ ПЛАНЕТАТА , НА КОЯТО СЕ РАЖДАМЕ ,
РАДВАМЕ СЕ И УМИРАМЕ, ЗА ДА ПОКАЖЕМ НА ПОКОЛЕНИЕТО СИ, ЧЕ СМЕ МИСЛИЛИ
ЗА ТЯХ, ЗАЩОТО ЧОВЕК БЕЗ ДЕЦА Е КАТО ПТИЦА БЕЗ КРИЛА!
От нас днес зависи как ще подадем генетиката на бъдещите поколения!
И още нещо....никой няма да остане ненаказан, това е от избора ви, защото той е само
в две възможности...или си добър...или си лош, всеки сам знае докъде е стигнал в тези крайности!
ИЗБОРА Е ВАШ...СЕГА !  За всеки няма прераждане,това са илюзиите на материята!
ИЛЮЗИЯТА ОБАЧЕ , ЩЕ СЕ ОКАЖЕ ЖАЛКАТА КАРТИНА НА ОНЕЗИ , КОИТО ОКРАДОХА
ДОВЕРИЕТО НА НЕОБИКНОВЕНИЯТ ЧОВЕК.Откраднаха мечтите и надеждите на съвременният
свободен човек! Революцията вече започна! Ако е "тиха",то през следващите 2 години ще стане "шумна"!
Горко на онези, които имат и откраднаха с алчността си! Страха  вече витае и в техните сърца!
 
СТОП НА ТАЙНИТЕ И ТАЙНИТЕ ПРАВИТЕЛСТВА, които създаоха от децата на майките  една
армия от убийци на собствените си  братя, сестри, майки и бащи, контролирайки дрогата в целия познат ни свят, полицията и армията са роби на свръхбогатият елит,чийто деца нямат привилегиите  и удобствата на бoгатите, а самите те нямат нищо! СТОП НА ВСИЧКО ТОВА! И отворете съзанието си!
ВРЕМЕ Е ! Да се събудите ! Защото никой от вас незнае дали няма да отговаря за постъпките си!
ВСЕ ПАК ТРЯБВА ДА ВИ СЕ НАПОМНИ,ЗАЩОТО НА СВЕТА СЕ СМЕНЯТ ЛИЦАТА и Вие сте само едно от множеството, което утре само  алчната история ще помни! Всъщност кой си ти ?


Източник: http://peshakoff.ovo.bg/

OФИЦИАЛНА ДЕКЛАРАЦИЯ НА АНГЛИЙСКИ!
 
<a href="http://www.youtube.com/v/GCc-DIlhdlc&amp;hl=es_ES&amp;feature=player_embedded&amp;version=3" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/GCc-DIlhdlc&amp;hl=es_ES&amp;feature=player_embedded&amp;version=3</a>
« Последна редакция: Октомври 05, 2010, 11:55:36 am от Морфей »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27