Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1039454 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Знакът на американския долар идва от "U" и "S"(United States), като долната чертичка на U изчезва, понеже се допълва от долната извивка на S. Друго предположение е, че идва от "Unit of Silver".

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Еленко, виждам, че се интересуваш от Джеси Вентура и си взаимствал доста от програмите му като си бил при Гала в телевизията.

Направих си едно малко проучване и установих, че Джеси и неговата поредица "Conspiracy Theory", която лично на мен ми изглежда смешно направена (в стил евтин американски шпионски филм) и не дава кой знае каква информация, която не е налична навсякъде, се спонсорира от GEICO. Тази компания е на Уорън Бъфет. Не казвам нищо в момента, споделям само кой стои зад цялата работа. Ето тук вече аз бих се усъмнил в целите и намеренията на Джеси.

Нека прибавим факта, че във филма виждаме познати лица като бате ви Алекс Джоунс, което ако дискредитира Джеси, има много голяма вероятност да дискредитира и Алекс.

Оттук нататък ако имате желание драги съфорумци, може вие да си направите свое собствено разследване. Ако не ви мързи де, щото е лесно да се дъвчат неща, които ги има навсякъде в интернет.

Лека и умната.
« Последна редакция: Септември 22, 2010, 17:51:12 pm от ₪ Eon ₪ »


Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
 ₪ Eon ₪ братко(наричам те така, защото имам уважение към теб от повечето ти постове и публикации, които са ме образовали и помогнали със здравословния ти често скептицизъм/трезвеност), в последните седмици дъвчем очевидни неща(които ти преди седмици нарече просто пушечета) - цяла България става шахматна дъска от кемтрейли...

Какви по-големи доказателства от примерите, които дадох при Гала в НОВА за свързаност на пръскането преди месеци и земетресенията в Гърция, Турция и последните трусове сега около София след обилни кемтрейли?

Тези конкретни примери/доказателства(за използването на кемтрейлите като "отражатели" на съоражения като ХАРП, чиито милиарди вата вълни раздрусват земните пластове като струните на пияно) не се дъвчат никъде в Интернет, а тук в X net.

A kолкото до спонсорирането на Джеси(или ТВ канала му) от ГЕЙКО е все едно да ме обвиняваш лично, че в рубриките ми по НОВА има реклами на банки(срещу които не спирам "да бълвам"). Да има ирония/парадокс.

Но както казва Мур - гнусния капиталист, ще ти даде пари на лихва и възможност да кажеш истини ако имаш висок рейтинг, въпреки че с това смяташ "да купиш" въжето, с което да го обесиш...
« Последна редакция: Септември 22, 2010, 19:58:03 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Има една много съществена разлика между контрейлите и кемтрейлите. Днес, привечер наблюдавах един самолет, който оставяше следата си на не повече от няколко километра след него (по груба преценка). Много бързо се разтваряше във въздуха.

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Еленко, виждам, че се интересуваш от Джеси Вентура и си взаимствал доста от програмите му като си бил при Гала в телевизията.

Направих си едно малко проучване и установих, че Джеси и неговата поредица "Conspiracy Theory", която лично на мен ми изглежда смешно направена (в стил евтин американски шпионски филм) и не дава кой знае каква информация, която не е налична навсякъде, се спонсорира от GEICO. Тази компания е на Уорън Бъфет. Не казвам нищо в момента, споделям само кой стои зад цялата работа. Ето тук вече аз бих се усъмнил в целите и намеренията на Джеси.

Нека прибавим факта, че във филма виждаме познати лица като бате ви Алекс Джоунс, което ако дискредитира Джеси, има много голяма вероятност да дискредитира и Алекс.

Оттук нататък ако имате желание драги съфорумци, може вие да си направите свое собствено разследване. Ако не ви мързи де, щото е лесно да се дъвчат неща, които ги има навсякъде в интернет.

Лека и умната.


Абсолютно. Много аматьорски направено предаване с излишен, на моменти, съспенс, напрежение, преиграване. Неща , които предполагам много се харесват на американците по начина по който са показани. Освен Джоунс участие взима и Д.Айк... Хареса ми това което каза за дискредитацията и съм напълно съгласен. До втръсване повтарям едно и също нещо - четете всичко, слушайте всеки, не вярвайте на нищо освен ако не можете да го докажете чрез собствено разследване, "щото е лесно да се дъвчат неща, които ги има навсякъде в интернет." ;)
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
₪ Eon ₪ братко(наричам те така, защото имам уважение към теб от повечето ти постове и публикации, които са ме образовали и помогнали със здравословния ти често скептицизъм/трезвеност), в последните седмици дъвчем очевидни неща(които ти преди седмици нарече просто пушечета) - цяла България става шахматна дъска от кемтрейли...

Какви по-големи доказателства от примерите, които дадох при Гала в НОВА за свързаност на пръскането преди месеци и земетресенията в Гърция, Турция и последните трусове сега около София след обилни кемтрейли?

Тези конкретни примери/доказателства(за използването на кемтрейлите като "отражатели" на съоражения като ХАРП, чиито милиарди вата вълни раздрусват земните пластове като струните на пияно) не се дъвчат никъде в Интернет, а тук в X net.

A kолкото до спонсорирането на Джеси(или ТВ канала му) от ГЕЙКО е все едно да ме обвиняваш лично, че в рубриките ми по НОВА има реклами на банки(срещу които не спирам "да бълвам"). Да има ирония/парадокс.

Но както казва Мур - гнусния капиталист, ще ти даде пари на лихва и възможност да кажеш истини ако имаш висок рейтинг, въпреки че с това смяташ "да купиш" въжето, с което да го обесиш...
Така е Еленко, аз не споря, че в България има chemtrails, всеки го вижда това и няма как да се отрече.

Прав си за рекламите и рубриките. Затова аз и не смея да обвиня открито Джеси в това, че е подставено лице от тайното правителство.

Просто искам да кажа, че винаги имам едно наум, дори и това са световно известни личности като Джеси или Джоунс. Нямам доказателства за да подкрепя някакво твърдение, просто отбелязвам съмненията си.
« Последна редакция: Септември 22, 2010, 22:30:54 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Алекс Джоунс специално на мен ми е изключително неприятен, незнам защо. Тове не означава, че не казва много истини, но вътрешния глас си го слушам :)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Аз точно това се опитвам да обясня в много мои постове. Няма проблем да гледате и да слушате Джеси, Джоунс, Айк и други. Не казвам, че няма истини в нещата, които те казват. Но ви призовавам всички да мислите като приемате някаква информация. Не бъдете като кравите, на които им слагат сламата и само това знаят да консумират.

Джеси например в един епизор да каже 100% истини, в друг да лъже на 100%, може и да е нещо по средата. Вече всеки си преценява в кое и колко да вярва. Аз и не спирам никой да вярва на 100% на Джеси, Джоунс и Айк де. Просто както се подразбира, изказвам собственото си мнение за нещата и не ангажирам никой. Единственото, което бих желал от всички хора е да почнат да разсъждават.

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Цитат
Алекс Джоунс специално на мен ми е изключително неприятен, незнам защо. Тове не означава, че не казва много истини, но вътрешния глас си го слушам
Алекс Джоунс е неприятен, защото има вид, маниери и изказ на селяндур ;D , но откакто гледах филма му за Bohemian Groove и ритуалите там, няма как да не го уважавам като човек на делата, не само на думите. Надали е подставено лице, а доколко е обективен е друга тема.
И Еленко, ако беше написал книгите и ходеше само да ги рекламира, бихме могли да го обвиним в меркантилност и какво ли не. Но фактът, че ходи по телевизиите и говори неща, които го правят да изглежда луд и ненормален в очите на масата хора и си навлича безумни критики и нападки, които би могъл да си спести и да си живее спокойно живота, говори, че не го прави само с комерсиална цел. Този форум е още едно такова доказателство. Едва ли този форум му носи някаква печалба, но пък му навлича маса критики, които понася достойно  :yes:
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Единственото, което бих желал от всички хора е да почнат да разсъждават.
        Да  ама  е  мнооооооооого  трудно!  Самостоятелно  мислене!!  Що  е  то  и  има  ли  то  почва  в  човешкото  ни  съществуване   ???       
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Вчера над Пазарджик се пръскаше яко между 19 и 20 часа видях поне 10 самолета.(гледах ги от Пловдив на запад) Ако някой е снимал трейловете да ги постне.
Може би на това ще се дължи развалянето на времето от утре според прогнозата. Може би и следващото земетресение да е в Пловдивско. ;)
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Изгледах онова клипче за кемтрейлс и това, което ми стана ясно не е чак толкова сензационно. Химикали за борба с градушките има отдавна, няма начин да няма такива и за други цели. Но от филмчето стана ясно, че такива неща биха могли да се използват само понякога и предимно в зони на военни действия. Къде тук има военни действия? Ако пък става дума за някакви елементи на сеизмични оръжия, то представяте ли си колко страшно оръжие са употребили? Ужас, 2.6 по Рихтер - на баба Пена кокошките се стресирали и снесли по-малко яйца :).

А откога обикновените самолети, които не пръскат нищо, не оставят следи след себе си? Аз като бях малък редовно имаше дълги следи, оставени от самолети, от тогава досега тези превозни средства не са намалявали, а са се увеличавали. Е, двигателите малко са се подобрили, следите вечене са същите, но все пак понякога атмосферните условия се различават - температура на въздуха, влажност и т.н. И откога обикновените земетресения, непредизвикани от специални оръжия не се случват?
« Последна редакция: Септември 23, 2010, 12:04:34 pm от otnesen »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Това, че ползвали ХААРП за 2,6 по рихтер... и то в България на мен ми е смешничко.
Нали някаква цел трябва да има.
Виж в Япония земетресението чиито епицентър беше геометричния център на най-големия им АЕЦ - тва е друго вече.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Ужас, 2.6 по Рихтер - на баба Пена кокошките се стресирали и снесли по-малко яйца :).
И затова ли е цялата дандания ;D.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27