Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1039432 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
 цитат:
"Неприятното  в  този  закон  е,  че  неше неотменимо  право  е  да  упражняваме  свободната  си  воля  създавайки  причини,  но  последствията  се  определят  от  по-висша  инстанция  за  съжаление!"

Смятам, че няма по-висша инстанция.
Май ние сме свикнали , винаги да има някой от горе

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Вярно е.Все някой трябва да ''бди'' над нас.Я мин.председател,я президент,я Исус,Бог,Ангели пазители....и пр.До такава степен сме като офффце,че не си даваме сметка,че сме пристрастени към пазителите на кошарата в която живеем,и доброволно се оставяме да им бъдем храна.
« Последна редакция: Септември 28, 2010, 19:09:28 pm от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Светът е холограма, реалността е холограма... Холографският филм има удивителната способност всяка частица от него да съдържа целия образ. Колкото и да „режем” холографския филм, при насочване на лазерите(те са част от холографската технология), към което и да е парче(вече отделно), всяко съдържа умалено точно копие на целия образ и го възпроизвежда в точни детайли... . Абсолютно същото е с нашето ДНК. Дори най-малкото парче съдържа цялата информация за цялото ни тяло.

Moй добър приятел преди 5 мин. ми подсказа това - фрактално парче показващо истината за кемтрейлс или умишлена анимация пред очите на милиони ползващи "седмицата"?

п.с. Знам, че критиците-рабивачи ще кажат, че този пример е просто следното - очите ми виждат това, което искам да видя...

Аз наричам тази снимка поличба - табела показваща вярна посока към Истината.
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 22:02:13 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Браво добро попадение! Преди в по-ранните версии на тази операционна система изглеждаше така стартовия екран. По различен от сегашния.
Също и една снимка  благодарение на Еленко, за самото лого на Windows.
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 22:14:03 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Този петък 1 октомври от 9:15 часа по НОВА в рубриката ми "На кафе" с Гала темата е Левски - златистата коса на Апостола на свободата във Военно-историческия музей и паметника обелиск, на който се правят чествания - Умисъл или Малоумие...

http://www.vsekiden.com/65543 Трябва ли да бъде погребана косата на Левски?

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Днес точно в 18:15 коментирахме с приятели кемтрейлите над София, разтилащи се в мъгла близо 40 мин. и дали ще има трусове... Е имаше - земетресение с епицентър на около 110 км югоизточно от София е регистирано в 18:34 часа,по данни на Сеизмологичния център към Геофизичния институт на БАН трусът е с магнитуд 2,7 по скалата на Рихтер...  http://dnes.dir.bg/news/zemetresenie-trus-rakitovo-7168957?nt=10
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен siropo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3293191
това е мн странно, сякаш знаят нещо повече от нас

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 517

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
http://www.emsc-csem.org/Earthquake/index.php
Как да познаем кои от тези заметресения са предизвикани от HAARP и кои не?

И още се чудя защо ще харчат хиляди долари за химикали и мегавати, само за да предизвикват слаби земетресенийца, на които никой няма да обърне внимание?

Или пък казваш, те сега калибрират оръжието, за да е прецизно настроено за Големия Удар през 2012 година зимата.

А специално на Еленко ще кажа, че кисненето по цял ден във форума е, защото неговите елити поддържат индустрията в България в незавидно състояние и кариерата на работниците е изпъстрена с дупки тук-таме. Ако си направи труда да провери активността ми назад във времето, ще разбере за какво става въпрос.

А за "псевдоинтелектуалните ми въпросчета" - никой, който не е отговорил на тях, няма право да ги нарича така.

Цитат
Води се война тук и сега. Виж в страницата на военното ни министерство - в момента се "водят натовски учения"(писахме по-назад за това). Облъчат ни мозъците да търпим и да не се бунтуваме, можеш ли да проумееш ти и такива "разбивачи" като теб в какъв абсурд са ни накарали да живеем - ТЕ - властимащите и безумно богатите корпорации и банкери...
Ако си беше направил труда да четеш и нещо друго освен собствената си тема във форума, щеше да знаеш, че проведох една форумна битка по този въпрос в тази тема:
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,13174.0.html

Цитат
Продължавай да си търсиш литературни и кинаджийски сценарии в тази очевидна за събуденото съзнание теза/сегашна реалност! И продължадай да си осто/тъпоумничиш!
Аз си търся кинаджийски сценарии, така ли? Ти май не си с всичкия си.

Цитат
В едно се убедих, че проблема не е в заспалите хора(повечето, които нямат време да се образоват от робските си работи) а точно в такива магарешки упорства пред очевидния МОР, който правят кемтрейлите и съоражения като ХАРП.
Какъв мор бе човек? Най големия мор идва от странните храни, после от начина на живот и съпътстващия го стрес, вредните навици, гадните условия на труд, катастрофите по пътищата и т.н. Не знам как ще наредиш в този списък твоите кемтрейли и HAARP - колко жертви са паднали от тях?

Цитат
Ти гледа ли предаването ми за ХАРП по НОВА и документалното ми проследяване на кемтрейли в Канада, Турция, Гърция и последвалите трусове, както и последните корелации на кемтрейли у нас и последвалите трусове? Какви по-големи доказателства искаш или наистина продължаваш да се правиш на разсеян интелектуалец?
Това ще го призная чак когато ми представиш списък с всички кемтрейли по време и място и списък с всички земетресения по време и място. След това ще анализираме има ли за всяко земетресение кемтрейл, и има ли за всеки кемтрейл земетресение. Ако резултатите се разминават сериозно - значи съжалявам, но имаш работа с обикновено статистическо съвпадение, каквото даже би било нетипично, ако не се случи. Ей това би било истинско доказателство.

Цитат
Кемтрейлс като рефлектори и ватовете на ХАРП използват специална честота(изчислена точна от проба-грешка), която може да индуцира каквото си иска настроение от апатия до агресивност в човешките същества.
И къде се е случвало големи множества от хора на едно място да изпадат едновременно и необяснимо в описаните от теб емоционални състояния?

Цитат
Хора като мен(наистина не се имам за "голямата работа", правя това, което казва Сърцето ми) са допускани от гнусния елит основно като барометър на овчата интелигентност на ...
Еленко Ангелов - инструмента на елита!  :lol:

Цитат

Енд плийс, дон'т форгет - дон'т СПАМ хиър   :hi: ! Отнася се и за уригването тук, което минава за критични думи  :drinks:!

Еленко Ангелов - психолог
Този цитат може ли да го използвам за да... просто за да те цитирам понякога?  ;D
« Последна редакция: Септември 28, 2010, 23:56:15 pm от otnesen »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Цитат
Как да познаем кои от тези заметресения са предизвикани от HAARP и кои не?

Като се обадиш в централата на ХААРП и по точно на главния им шеф и питаш за график програмата им  ;D.
В последните години станаха големи бедствия и то на чест интервал. Това трябва да ти говори нещо. Китай, Урагана Катрина,Земетресението в Индийския океан (26 декември 2004) и тн.
Толкова начесто никога не е имало такива природни бедствия.

Цитат
И още се чудя защо ще харчат хиляди долари за химикали и мегавати, само за да предизвикват слаби земетресенийца, на които никой няма да обърне внимание?

Първо тези където управляват това нещо не им дреме за парите, а за целта.
Второ изброих ти някои доста чести силни бедствия.


Цитат
Или пък казваш, те сега калибрират оръжието, за да е прецизно настроено за Големия Удар през 2012 година зимата.

Това също възможен сценарии, но според мене не им е приоритет да предизвикат масово бедствие.


Цитат
Не знам как ще наредиш в този списък твоите кемтрейли и HAARP - колко жертви са паднали от тях?

Виж справка на жертвите на големите бедствия и ще си отговориш на въпроса.


Цитат
Това ще го призная чак когато ми представиш списък с всички кемтрейли по време и място и списък с всички земетресения по време и място. След това ще анализираме има ли за всяко земетресение кемтрейл, и има ли за всеки кемтрейл земетресение.

То пръскането е почти ежедневно над повече от половината планета.

Цитат
И къде се е случвало големи множества от хора на едно място да изпадат едновременно и необяснимо в описаните от теб емоционални състояния?

Ти знаеш ли че хората вече дори и пред очите им да умира човек няма да се обадят на бърза помощ? Както и по принцип ако вървиш по улицата гледаш 90% еднакви физиономии и настроения. Да за това не е виновен само ХААРП, но и той има пръст в това.

Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
otnesen ползвай и цитирай каквото си искаш, няма проблем. От 2 дена пак те гледам, че киснеш в темата ми  ;D - е "само това ли измисли на метеното"?

С теб явно говорим на различни езици - тези леки земетресения не са основната цел на HAАRP. Те са следствие корелативно свързано с хилядите както ги нарече ДОЛАРИ за кемтрейли, чрез които достигат мегаватите на HAАRP. Пак се правиш умишлено на луд и изместваш важността на темата, като изкарваш, че твърдя - за тези малки трусове са целта и се харчат хиляди долари, за да си калибрират Харпа...

Искаш да ти представя списък с всички кемтрейли по време и място и списък с всички земетресения по време и място...

Искаш да ти представя списък...  ;D Ти май ме обърка с подчинените ти общаци за списък на инвертара от обекта...

Наистина умишлено го правиш и това ми е последния "разговор" с теб(не, че ще ти липсва). Какво представляват само последните клипове за Кемтрейлс в Vbox7 na siropo и halata  и коментарите под тях, последните снимки(с дати и отбелязани места) качени тук в тази тема и в темата за HAARP от форумци от цяла България и последвалите трусове - малък списък ли е това?

Мъдрият ни(едно време) народ казва, че когато спориш с глупак хората отстрани не правят разликата...

Не ти не си глупак и не казвам, че си такъв(чета и други теми с твоите "размисли и пасти"). Все пак в предишния ми пост те нарекох БРАТЕ. Аз глупаци братя нямам, но не ми понася когато се правят умишлено на такива.

Всеки твой коментар ако последва тук в темата ми, за мен е СПАМ.

В този сайт има много други теми.

Мъди здрав и курАв!(ако и това те кефи си го сложи отдолу). Ако го смяташ за простащина, вина има само общуването ми с любимияТ ми народен певец Светлю Витков Хиподилски  :drinks:

Ако "теорията на конспирацията е вярна" ;D и ти умишлено се правиш на ЛУД с "интелектуалните си" думи, за да мога да изпъкна на този твой фон, доказвайки по-точно и убедително истината за HAARP и кемтрейлите на българския народ, то тогава otnesen по-здрав от мен  :drinks: -

Ако толкова много ти липсва общуването с мен, скоро ще обявя тук кога пак ще съм в бара на приятелите ми от ТУТУРУТКА във Варна - STUDIO 21 на ул. Генерал Киселов 21, заповядай да почерпя и да видиш лично дали съм с всичкия си(както по-горе се оригна). Носи си и овцата от аватара!

« Последна редакция: Септември 29, 2010, 01:57:06 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен vanko57

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21

Авторката на книгата е румънска психоложка, при която довеждат деветгодишното момче Давид, чиито родители са шокирани от думите и действията на сина си, и предполагат, че това се дължи на психическо разтройство. Момчето се оказва извънземен от планетата Инуа от съзвездието Орион. Ариана провежда десетки срещи през 2008 г., в които той разказва за планетата си и влечугоподобните Анунаки.


Според мен в предишно прераждане е бил рептил и се е родил в човешко тяло за да си спомни и донесе информацията. МНОГО ВАЖНА ЗА НАС. (Ако бе дошъл като извънземен, едва ли щяхме да му повярваме.)




Кръвта на Рептилите и познатите ни земни влечуги е базирана на медта, ...


Съветът на инуака Давид е да носим кръгъл или овален амулет изработен от мед, който ще ни предпазва от облъчването на Рептилите с кристалите в гранитните обелиски поставени пред очите ни по целия свят, по обедно време и в полунощ. Носенето на мед предпазва от вредното блокиране на чакрите ни.




В момента в който прочетох горецитирания пост ми светна, защо точно медта блокира вредното влияние на рептилите.

Носейки медта в тялото си, нейната честота е вложена във вредните излъчванията, които изпращат. Затова носейки меден пръстен, се получава укъсяване на точно тези вибрации.

Ето какво ми ражда главата, като варианти на защита:

- Меден пръстен или гривна на лявата ръката, в някой джоб (колкото по-близо до слънчевия сплит, толкова по-добре), около врата (ланец от мед - малко грозно но много полезно) или меден пръстен на връв пред слънчевия сплит (може да се оформи като амулет).

Каквото ви дойде на ум това направете. Няма да сгрешите!

Още нещо, което ми идва:

- при някои племена в Африка, жените носят пръстени около вратовете си.

Изводите си правете сами.


Неактивен moridin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Здрасти имам въпрос - това тук Кемтрейл ли е ? Снимката е от тази сутрин във Варна. Интересното е, че след петнайсетина минути следите се "разляха" в пелена от облачета...нямаше вече следи.

За това питам дали е Кемтрейл, понеже нали оставали дълго време   :unknown:


Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Да такива са каквито смяташ.
Цитат
"разляха" в пелена от облачета
По това се познава дали са обикновени или не. Обикновените почти веднага изчезват.
« Последна редакция: Октомври 01, 2010, 18:02:13 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27