Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1038628 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
otnesen кога ги правиш тези заварки или друга обща строителна работа по обектите, на които пишеш, че работиш, когато те гледам, че киснеш само тук, а и имаш време и да гледаш клипове? На мен лаптопа ми е на бюрото, на което работя...

Честно на луд ли се правиш? За забавление ли или имаш друга цел с провокативните си сега точно псевдоинтелектуални въпросчета?

Води се война тук и сега. Виж в страницата на военното ни министерство - в момента се "водят натовски учения"(писахме по-назад за това). Облъчат ни мозъците да търпим и да не се бунтуваме, можеш ли да проумееш ти и такива "разбивачи" като теб в какъв абсурд са ни накарали да живеем - ТЕ - властимащите и безумно богатите корпорации и банкери...

Сложени в този калъп/хомот/матрица - 90% от хората са донори с отделената си психична енергия. Доят ни точно като междугалактически крави. Продължавай да си търсиш литературни и кинаджийски сценарии в тази очевидна за събуденото съзнание теза/сегашна реалност! И продължадай да си осто/тъпоумничиш!

В едно се убедих, че проблема не е в заспалите хора(повечето, които нямат време да се образоват от робските си работи) а точно в такива магарешки упорства пред очевидния МОР, който правят кемтрейлите и съоражения като ХАРП.

Помниш сигурно на баба си... Честно тоя път наистина ме ядоса(не лично)

Не бързай да се радваш - мина ми  ;D

Кога в твоето детство си виждал да стоят и да преминават в пелена такива следи...

Температури, налягания влажност/сухост не са главен фактор и не обясняват кемтрейлите...

Ти гледа ли предаването ми за ХАРП по НОВА и документалното ми проследяване на кемтрейли в Канада, Турция, Гърция и последвалите трусове, както и последните корелации на кемтрейли у нас и последвалите трусове? Какви по-големи доказателства искаш или наистина продължаваш да се правиш на разсеян интелектуалец?

Земетресения от над 4 степен ли искаш за да проумееш връзката?

Кемтрейлс като рефлектори и ватовете на ХАРП използват специална честота(изчислена точна от проба-грешка), която може да индуцира каквото си иска настроение от апатия до агресивност в човешките същества. Ние ДОРДЕ БРАТЕ не проумеем с дебелите си глави какво наистина става ще продължаваме да сме си опитни бели мишки. Най-главните - тези, които имат интерес и го правят не са хора. Защо ли са ни тъпкали главата на теб и на милиарди деца по света с едни и същи припокриващи се приказки, песни, митове за змейове, които стават/изглеждат като хора и стават дори Царе и имат деца от човешки същества?

Тези честоти от мощните антени на ХАРП(точно като от микровълнова печка) за мозъчен контрол и контрол на климата могат да разтреперват земните пластове точно като струните на роял. Корелациите които съм дал доказват това. Как може да даваш сравнение с обикновенните такива. Кога си бил свидетел на толкова трусове в световен и роден мащаб?

Приеми всичките ми въпроси за риторични! Аз нямам нужда от твоите отговори. Бих ти бил благодарен само за съвет или информация за строително-ремонтна дейност, точкови заварки и друга общашка работа... Не ме извинявай за тона ми!

В предаването си "Теории на конспирацията" Джеси Вентура(разбира се, че го прави смилаемо за тъпите американци), и материалите му, които ползвах за предаването си за ХАРП по НОВА - цитирах и предадох думите на сина на създателя на HAARP - на какъв мозъчен контрол и контрол на климата е способно съоражението съчетано с кемтрейли...

п.с. otnesen само не ми излизай с редовния номер, че не са ми удобни въпросчетата и заключенията ти!
Хора като мен(наистина не се имам за "голямата работа", правя това, което казва Сърцето ми) са допускани от гнусния елит основно като барометър на овчата интелигентност на обгазената и тровена химически(от "храна и лекарства") човешка маса превръщаща се във все по-послушна маса от роби/роботи.


« Последна редакция: Септември 23, 2010, 13:46:37 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
След малко ми предстои дълго пътуване и няма да мога да влизам тук...

Имам си достатъчно по-големи дразнители от НОВА и "хора", които ми се бъркат в рубриките в "На кафе". Следващото ми предаване се измести за петък 1 октомври(засега)

Избрах този път по "тази най-проклета сила" - съвременната телевизия, за да достигам до милиони. От тях съм благодарен на поне 100 съмишленика(не случайно пиша в сегашно а не в бъдеще време)...

ТВ хомеопатия - еднаквото с еднакво...

Енд плийс, дон'т форгет - дон'т СПАМ хиър  :hi: ! Отнася се и за уригването тук, което минава за критични думи  :drinks:!
« Последна редакция: Септември 23, 2010, 13:57:10 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Orangebear

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
"Целият закон се състои в това да правиш каквото искаш"
Алистър Кроули

Неактивен foolmaster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Обаче всичко, което правиш си има своите последствия.  :)
Keep on rotting in the free world...

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
"Целият закон се състои в това да правиш каквото искаш"
Алистър Кроули
 
 Да  това  е  закона  за  свободната  воля!
 
Обаче всичко, което правиш си има своите последствия.  :)
 
Да  това  е  закона  за  последствията! 
     Двата закона  ако  ги  обединим  се  получава  космическият  причино - следствен  закон,  закона  на  кармата!
     Неприятното  в  този  закон  е,  че  неше неотменимо  право  е  да  упражняваме  свободната  си  воля  създавайки  причини,  но  последствията  се  определят  от  по-висша  инстанция  за  съжаление! 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Това е ясно,но колегата може би има предвид,че може някой да тръгне да краде и коли наред.За това трябва да спазваме друг закон - "Не прави на другите това,което не искаш да направят на теб" .
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Днес гледах "Петият елемент" с Мила Йовович. "Случайно" злото беше изобразено на древен стенопис познайте с какъв символ?
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен rem

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Днес гледах "Петият елемент" с Мила Йовович. "Случайно" злото беше изобразено на древен стенопис познайте с какъв символ?

С какъв?

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Ето тук се вижда  :)


Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Както го казва героят от филма - "Evil comes, spreading terror and chaos. See the snake , Billy? The ultimate Evil."

Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Точно с тая "свобода" да си правиш каквото искаш подлъгват към тъмната страна.
Пълна свобода в 3Д няма, а май и не бива да има - не сме дорасли за нея.

От къде е интересната плоча със змията и другите символи?

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Цитат
От къде е интересната плоча със змията и другите символи?
От филма "Петият елемент", с тази сцена започва.
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен siropo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Преди около 4 часа силно земетресение в Южен Иран, около 6 по рихтер.
Малко след речта на иранския президент Махмуд Ахмадинеджад.
1. http://dnes.dir.bg/news/iran-oon-mahmud-ahmadinejad-7141893?nt=4
2. http://www.youtube.com/watch?v=lOZ0iLpSKoc&sns=fb
3. http://dnes.dir.bg/news/iran-oon-mahmud-ahmadinejad-7141893?nt=4
4. http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=190632

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
siropo след тези думи от 24 септември 2010 г. - В словото си пред Общото събрание Ахмадинеджад заяви, че атентатите от 11 септември 2001 г. са плод на американска конспирация...  

"Някои сегменти от правителството на САЩ са дирижирали нападенията, за да се извърши поврат в отслабването на американска икономика и на влиянието в Близкия изток с цел да бъде спасен ционисткият режим".

"Мнозинството от американския народ, както и повечето страни и политици в света се съгласяват с този възглед", заяви иранският президент пред 192-членното Общо събрание.

Махмуд Ахмадинеджад каза още, че заплахите от страна на религиозни групи в САЩ за изгаряне на екземпляри от Корана са "зло". По време на речта си той държеше в ръце Корана, заявявайки, че "истината не може да бъде изгорена".


 се чудя дали тези последвали трусове в Иран са само за сплашване или слаб опит за такива от страна на тези, които дърпат и конците на Обама...

машала за тези думи гн. Махмуд! Ама само как стават роботите и си махат слушалките...  ;D
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 20:59:53 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Nikola_Davidov в The Fifth Element от 1997 г. има много ядра истина...

Видя ли следното - как се крият извънземните агресори? Точно се показва ШЕЙПШИФТИНГА - при емоционално напрежение човешкия им камуфлаж пада, а по време на сцената със сканирането, на обръснатата глава на извънземното имаше татуиран ДРАКОН...

Вижте какво отхрих в сагата "Старгейт"! http://stargate.mgm.com/
http://www.zamunda.net/browse.php?search=stargate+&cat=0&incldead=1
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 20:45:42 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27