Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1040133 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Сега преглеждайки новото в Zamunda попаднах на поредния рептилски двоен сандвич - лъжа-истина-лъжа за влечугоподобните пришълци.

Филмът "Alien Trespass" може да се преведе така - Злоупотребяващите Пришълци, които нарушават границите.

It came from another Galaxy...

Вижте рептилското око на Големия Брат от плаката на филма!

http://www.zamunda.net/details.php?id=182236&hit=1


Илюминатският елит на ентъртеймънта е добре запознат с използването на символи. Хората от плаката образуват пирамида с връх всевиждащото рептилско око - пълен аналог на масонската пирамида на NWO от еднодоларовата банкнота(не пари обезпечени със злато а бележка от банката - BANK Note)  

Приятен апетит!
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 12:19:42 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134

Ацтекският дракон бил бог, дошъл от звездите. Той не заплашвал цивилизацията, подобно на европейските змейове. Драконът-бог Кетцалкоатл бил почитан като неин създател и основател на ацтекската култура. Донесъл писмото и земеделието на Земята, където днес е съвременно Мексико. Но тук има и явна ирония - драконът Кетцалкоатл „изиграл роля” в унищожаването на ацтеките и края на могъщата ацтекска империя. Как се случило това ли?

Традиционното вярване е, че Кетцалкоатл често управлявал земята на ацтеките, приемайки човешка форма. „Смъртният” Кетцалкатл имал светла кожа и коса. Един ден нападнат от враговете си, той избягал от родната си земя. Бягайки се заклел да се върне. Стотици години по-късно, през 1519 г., това обещание било „фатално изпълнено”. Когато ацтекският крал видял корабите, акостирали край бреговете му, той посрещнал с радост и преклонение светлокожия им предводител, като завърналия се дракон - Кетцалкоатл в човешка форма. Ацтеките за първи път виждали коне и били стъписани, виждайки и ездачите върху тях.
Но непознатите всъщност били жадни за злато испански конкистадори. В рамките на две години ацтекското кралство било унищожено от облечените в метални доспехи и въоръжени с мощни арбалети християни. Милиони били изклани лицемерно в името на „кроткия Исус”. Европейската доминация в Северна и Южна Америка започнала. Лицемерно е, защото „официалната причина” за клането била, че когато подали на ацтекския вожд Библия, той я захвърлил с пренебрежение на земята, впечетлен от безброй други „чудеса”...

Някои казват, че белият бог с рижата коса бил всъщност бял човек или бели хора, който открил Америка много преди Колумб. Ацтеките знаели, че той ще се върне и наистина белите хора се върнали и ги унищожили Предсказанието се сбъднало.  ;) В случая може да става въпрос за хора, а не за рептили.


Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Различни фракции на Рептилите са оформяли и изкривяват човешкото поведение на Земята за да го съпоставят постоянно в борба с човешката природа. Човешката природа е истинското естественото състояние на човек – да бъде щастлив. Човешката природа е заменена с „Фалшиво Его”, което е и днешното човешко поведение. Разделяй и владей хората за да ги консумираш. Рептилите пируват с човешката енергия отделена по време на този вековен гладиаторски двубой между природа и поведение...  Да между Рептилите има аналог на Бриджит Бардо и други защитници на човешката природа...

Чудя се дали и до каква степен човекът ще се развива, ако е винаги щастлив.  ::)
Пък и това няма как да стане, защото някои негативни неща винаги са заложени в хороскопа, а планетите непрекъснато се движат и някои събития неминуемо се случват и планетите ни карат да се чувстваме по определен начин и да научим дадени уроци. Отделният индивид трябва доста да се развие, за да може да преодолява до някаква степен влиянието на планетите. Пък и всеки си има съдба. А това от кого се контролира съдбата ни можем само да гадаем.
Аз се питам кой ли е създал планетите и ги е поставил по точно определен начин в Слънчевата система, за да управляват живота на Земята.  :D
« Последна редакция: Юли 28, 2009, 16:01:18 pm от Tuki »

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110

В доста лоша светлина си представил жените, чак пък толкова, мисля, че е попреекспонирано отрицателното влияние(сега колко жени ще скочат да я четат да видят, какво пише за тях :) ). Природата ги е устроила така, че да търсят връзки, защото според една теория в първобитните общества сама жена с дете не е можела да оцелее(малки шансове). С всеки един можела да си направи дете, но не всеки можел да отгледа детето. Затова търсела сигурност за себе си и потомството. От тогава е останало подсъзнателно да търсят връзки :)

Няма абсолютно никаква опасност, Жена, познаваща своя вътрешен блясък, сила и интелигентност (някои отдавна са я загубили и то се вижда от материала по-долу) да прочете подобно творение, особено ако преди това е попаднала на следното "интервю" от същия скандално-знаменит автор:

Цитат
Психологът Еленко Ангелов: Жената винаги трябва да остава загадъчна


Вярно ли е, че когато жената не се оставя да бъде покорена веднага, спечелването й се превръща в по-голямо предизвикателство за мъжа?
- С всяко нещо е така. Ако сме в ресторант и си поръчаме много неща, ще се заситим бързо. Същото е и при отношенията мъж - жена. Ако тя или той се разкрият напълно в началото, ще загубят интерес един към друг.

Мъжете предпочитат ли умни жени, пред такива с къса пола и дълбоко деколте?
- Да, но това важи за мъжете над 26-години. След тази възраст поумняваме. Искаме да се гушкаме и да разговаряме с някого след похотта и секса.

Защо по-успелите в любовта жени са с чувство за хумор и излъчване тип "Аз карам влака"?
- Лично за мен хуморът е много важен, както и способността на жените да се самоиронизират. Когато тя каже: "Ех, как съм се наляла" и то в мъжка компания, обезоръжава тези, които могат да я засегнат. Чувството за хумор винаги говори за уравновесен човек, неподвластен от интриги, а това е много секси.

Наистина ли мъжете харесват дръзки и пиперливи жени?
- На 100%. Те наистина са истинско предизвикателство. Пиперливи в смисъл, че не се страхуват да отстояват позициите си, дори да бъдат мъжкарани.

Получава се нещо като "Укротяване на опърничавата"...
- Това е заложено в нашето ДНК. То е по-скоро инстинкт, а не човешко поведение, вследствие на възпитание.

Значи мъжете обичат трудностите?
- Както жената избира за себе си силен мъж, не само физически и с дебел портфейл, а и като цяло, за да се грижи за потомството, по същия начин мъжът се привлича от жена, която може да оцелява. Това е заложено еволюционно. Не е лошо дори да е мъжкарана. Но това не означава, че жената, която по природа е по-скромна, трябва да се променя. Винаги трябва да слушаме сърцето си, да сме естествени, но и гъвкави. Ако не сме добри в едно, сме добри в друго.

Вярно ли е, че ако в началото на връзката кажем на някой мъж, че не търсим сериозна връзка, той ще се опита да промени това?
- В болшинството от случаите е точно така и това е стратегия на жените.

Защо често мъжете "прескачат огради" за жени, които не са
изключителни физически, а имат други качества?

- Тя може да не е супер секси, но да е прекрасна домакиня или да го е привлякла с таланта си на певица, с чувството си за хумор. Някои хора казват: "Какво е харесал в този крокодил?" Явно е намерил това, което е търсил. За мен лично една жена трябва да е хубава и поддържана, но е факт, че много жени, които не са суперкрасавици имат семейства, деца. Да си чаровна е много по-ценно от това да бъдеш красива.

Истина ли е, че ако жената се дърпа, прави се, че не й пука дали той ще й се обади или не, той точно тогава "пада в капана"?
- За съжаление това е абсолютен факт и се прилага постоянно. Но това, което съветвам и двата пола (имам опит и с хомосексуални двойки), е да свалят маските по-рано. Ако са естествени от самото начало ще спечелят много. Тогава между тях или ще се получи флирта, сериозната връзка и брака или няма да се случи нищо и ще се освободи място за друго изживяване. Друг факт е, че еднаквото привлича еднаквото. Народът го е казал: "Пари, при пари отиват", "Краставите магарета се надушват" "Каквото повикало, такова се обадило". Лъжата, маската, привличат същото. От друга страна мога да кажа, че противоположностите не се привличат. Говорим за пълно допадане в една връзка едва, когато има хармония в секса и сходни ценности на партньорите.

Защо се получава така, че доброто момиче се раздава, винаги е на разположение, а той губи интерес и накрая тя остава сама?
- Не трябва да се раздаваме веднага и във всичко. Човек се насища и започва да търси разнообразие.

Защо мъжете губят интерес когато разберат, че я притежават на 100% ?
- Така са устроени хората. Когато завоюват един връх, те се оглеждат към друг. Една жена трябва да остава загадъчна, независимо от възрастта си и да не бърза да раздава всичко. Интересно е това, което остава скрито.

Това означава ли, че ако мъжът получи всичко на първата среща, ще загуби интерес?
- Може да му дойде в повече. Случвало ми се е жена да се разкрие пред мен като прекрасен кулинар, невероятен интелект, забавен човек и аз съм блокирал. В такъв случай си казваме: "Това не е възможно, къде е уловката?"

Расте ли възбудата на мъжа, когато се страхува, че може да загуби жената до себе си?
- Трябва да се съглася, че е така. Клиенти и приятели са ми споделяли, че флиртуват, дори в тяхната компания от приятели: "За да се стреснем малко", както казват те. Понякогат това стряскане е фатално. Както казва актьорът Камен Донев - "Минавай мярката с мярка". Признавам, че и на мен ми се е случвало да изпадна в летаргия и когато срещите на приятелката ми със състуденти или приятели зачестят, много бързо съм се съвземал. Изведнъж съм се сещал, че дълго време не съм й подарявал цвете или парфюм или че все ходим в едни и същи заведения.


Интервюто взе Румяна Смилкова за списание „Всичко за Жената”


:)

Тези "мъдрости" сякаш са извлечени от лексикона на някой тинейджър...


Аз съм ги перифразирал с мои допълнения в "Лека нощ Нещастие" III

                             Жени, жени...

   
 Повечето жени са свръхчувствителни създания и поради това са лесно контролируеми от пришълците и елита. Основната цел на жените на Земята(това, което Рептилите са програмирали да правят) е да заробват мъжете чрез връзки. Жените са обсебени от мисълта за връзки и любов(поради програмирането на пришълците) и не ги интересува нищо друго в живота.Те биха могли да накарат мъжа да повярва, че да има връзка е едно от най-важните неща в неговото съществуване, без да разбират, че мъжете изобщо не ги е грижа, дали имат връзка или не, и то с основание. Нещо повече, повечето жените принуждават мъжете да губят ценното си време и ресурси за тях. Тази демонична игра продължава от далечни времена и очевидно няма край. Може да обвинявате и повечето жени за падението и безнадеждността на човечеството(мъжете също не сме много цвете за мирисане, но това е друга тема). Хайди Клум в хелоинския си костюм няма представа, колко е точна метафората.

Не бъркайте! Не съм женомразец(точно обратното). Много е трагично, че мъжете не могат да задоволят сексуалните си потребности без да попаднат в капана на една връзка(иначе, те ще бъдат обвинени в изнасилване, тъй като на Земята не съществува официално секс по взаимно съгласие извън връзка, поради гореспоменатото програмиране на жените).

 

Снимката е майтап, но Бракът не е. А брак не значеше ли „вече развален, счупен”?
Демоничните заробващи капани, като този, са стандартни начини за действие на Рептилите и Мрака. Сега, просто си представете, че трябва да купите пица ресторант, за да си поръчате една пица. Наистина, дяволски абсурд. Друго нещо, което прави жените нетърпими, е фактът, че те са в основата си като деца.Повечето притежават емоционална зрялост на 4-годишно дете и яростта на Алигатор, ако не минава тяхната. Жените плачат, чупят стойки и имат нужда мъжете да се грижат за тях. Като цяло, болшинството жени популяризират по-скоро заробването, отколкото свободата на човечеството. Достатъчно лошо е че пришълците и елитът вече ни контролират. Сега сложете жените в уравнението и имате абсолютна мизерия. Те са като кучета, помагащи на овчаря Рептил. И от тук идва и „термините” - „Кучка”, в случай, че още не знаете и Песоводец за мъжете  

         
                                                                                                                                                    Ако наистина обичате своята половинка, останете цял живот неБракувани заедно в мир.

И помислете, жените всъщност са прекрасни с „Palmеrs”, но и толкова горди с контролиращите си(ги) рептилски прийоми(способи).

Двоен стандарт в действие, хем еманципация и равенство, хем да им се отварят вратите кавалерски. Жени вие сте прекрасни само, когато сте истински жени. Оставете „вдигането на гири” на мъжете! Събудете се! Какъв позор за такива иначе, толкова великолепни създания...
Аз се прекланям само пред истинските жени. За моя радост съм обичал такива и сега обичам такава красива жена от цялото си сърце. Жените са истински само, когато не са влезли в егрегорните калъпите на секс кукли, роботизирани домакини и рептилски кучки.

Тук мисля, че правиш основна грешка като смяташ, че жените са средството на репитилите за поробване на мъжа. Целта им е точно обратната чрез жената да постигнат целите си, и мъжът е само средството, което им е нужно и използуват за да достигнат до жената и я превърнат в тяхна жертва, инкубатор и послушница ....това е само началото.... :)

 

Тук мисля, че правиш основна грешка като смяташ, че жените са средството на репитилите за поробване на мъжа. Целта им е точно обратната чрез жената да постигнат целите си, и мъжът е само средството, което им е нужно и използуват за да достигнат до жената и я превърнат в тяхна жертва, инкубатор и послушница ....това е само началото.



Повече от радостно е, че има и трезвомислещи хора като Z-931!

Еленко, събуди се "приятелю"!


« Последна редакция: Юли 29, 2009, 09:20:13 am от Vanesa_ »
Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Поздравления за труда наистина, много нещо си събрал и подредил, вероятно много време и нерви си потрошил да събереш и оформиш всичко това. Браво. Все пак редно е да се спомене, че повечето ползвани идеи вече се срещат и при други изследователи.

Ако позволиш, бих ти обърнал внимание върху следното - на страница 467 пишеш така:

Цитат
На Земята е невъзможно истината (в т.ч., реална, нефилтрирана, чиста истина) да бъде дискутирана в групи. В групите груповото мислене винаги ще руши истината. Вие трябва да се задоволите с пазене на истината за себе си. Запомнете, разковничето е да събудите себе си. Не си губете толкова времето с опити да събудите другите хора. Вие сте вашата собствена индивидуалност и за това няма нужда да се притеснявате много за съдбата на другите.

При това положение защо ти си губил своето време да приготвиш този колосален материал ако сам пишеш да не опитваме да будим други хора? Все пак по-горе пишеш, че това е само трета част и че ще има още две, тоест смяташ да изгубиш още два пъти по толкова от своето време за нещо, което не определяш като заслужаващо си отделеното време и усилия. Ако ти вече си се събудил за кого полагаш тези усилия? На последната страница 492 пък благодариш на събудилите се 100 маймуни, за които преди това не трябва да си губим времето да будим. Нещо се изплъзва тук. А сега пишеш, че целта ти е благородна, в което аз не се съмнявам, но все пак би ли пояснил каква е целта ти тогава? На кого разчиташ при така създалата се ситуация, която представяш – на себе си или на другите?

Какво решение или изход предлагаш за проблематиката, която поднасяш? На стр. 454 “Вашите възможности” не даваш такова. А представянето на обемиста и тясно профилирана информация като тази в твоя труд е в състояние да поведе умовете на читателите й по (а не против) посоката на описваната проблематика и ако няма предложено решение над което да се замислят може да се получи бумеранг – умовете се настройват на вълната на описваната реалност и започват да я генерират с мислите си дори и тя да не съществува до момента. Ако един човек не знае, че е болен от нелечима болест, може и да оздравее като знае че по принцип болестите са за да се лекуват, но ако знае, че няма лек, краят му е предизвестен, има факти и за двата случая. А какво остава за цял един народ или дори човечество, ако му кажеш, покажеш и докажеш, че е обречено и няма спасение? Ако 100 маймуни си намерят 100 различни начина за иднивидуално спасение как това би се отразило върху глобалната ситуация на поставената в труда ти проблематика – ще се промени ли глобалната обстановка в света от действията на едно общество, спасяващо се поединично? Насоченото действие не следва ли да се неутрализира с насочено (а не хаотично) противодействие?

Като препоръка към подобен тип начинания винаги е добре да има списък с ползваните източници за допълнителни справки от страна на читателите. Някъде ги посочваш, но не навсякъде.

Успех!


Разгледах темата, но никъде не открих отговори на конкретно зададените въпроси по-горе. 
 
Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Vanesa_ на много от постовете тук отговарям с лични съобщения или по шпионския Скайп и то главно за да не се размиват теми, които за мен са много важни точно като последните ми постове от 16 стр. тук в темата за мен(за рептилските припокриващи паралели)...

Искаш отговори на въпросите на Хрисtос Мuхаul(който коментира PDF чернова на "Лека Нощ Нещастие" III). В лични съобщения Хрисtос Мuхаul ми даде още много ценни съвети и градивни критики, за които съм му благодарен и съм нанесъл сериозни корекции в оригинала - книгата-диск(флаш анимация).

О.к. повтарям се за да попълня лично лексикона ти. Проумявайки това и прилагайки го в твоята реалност намираш сигурен ИЗХОД към личното си Щастие...

Краят на филма "Esoteric Agenda" на Бен Стюарт(има го и онлайн)ме вдъхнови да сглобя следното -

Не трябва да гледаме на страха като на заплаха. Точно обратното, трябва да разберем, че този материален свят е само една физическа проява, независимо дали на любовта или на страха на твоето съзнание. Ясно като бял ден е, че всичко необходимо, за да покорим живота е пред нас. Ако искаме да разберем кои са нашите истински страхове само трябва да анализираме нашите амбиции и задръжки. Да правим съществена разлика между врагове и опоненти! Всичко казано дотук за „скрития план” на невидими същности от върха на елита не е нещо, от което трябва да се страхуваме. Те са работили стотици години зад кулисите, за да манипулират човечеството и продължават да го правят и досега. Главен изход е да си припомняме следната метафората - така ще сме сигурни, че сме в печелившия отбор:

„Може да се влезе в една черна стая пълна със злоба, пълна с мрак и само със запалването на една обикновена свещ тъмнината изчезва. Но обратното не може да се направи. Не може да се влезе в една стая добре осветена, пълна с истина и мъдрост, справедливост, радост, здраве и хармония на универсалната енергия, да се вземе определено количество тъмнина, очаквайки да има пропорционалният ефект”...
 
Вижте и разберете, че това не е борба със сражения! Не е някаква освободителна война. Никакво огнестрелно оръжие няма да се използва! Дори един пръст не ще трябва да бъде вдигнат. Повечето хора се питат как някой може да определи разликата? Въпросът е, щом всичко това е толкова просто и всичката тази информация вече е на разположение, защо някой не победи своите страхове и да промени света за всички останали? Това е най-трудния и красив въпрос за разрешаване.Твоята действителност засяга теб и само теб. Любопитство ни е довело до тази информация, за да послужи за точно определена цел в живот ни.
   
За да се разбере по визуален начин, че Света е наистина една Холограма, Фрактал - Беноа Манделброт(професор по математика от Университета в Йейл) разработи формула и я включи в компютърна програма. Наречена е след това на негово име - „Съвкупност на Манделброт”. Това е модел на пръв поглед хаотичен, но със увеличаването му независимо от това, доколко се приближаваш в модела, се откриват отново все същия модел, съдържащ се сам в себе си. Безспорен факт е, че всяка премахната фракция винаги рефлектира неограничено върху цялостността на същата. Когато една фракция промени своя модел, всички останали в модела се променят точно по същия начин. Ние живеем във Фрактал, ние сме фрактали. Това е изход и означава, че целия свят въобще не е нужно да бъде събуждан. Не е нужно да бъдат информирани милиарди хора на Земята с това послание. Единственото важно нещо е Ти да разбереш и да победиш своите вътрешни страхове и змийски демони, да спреш да опитваш да обичаш, а да започнеш да обичаш. Когато видиш откъде идват страхове ти и овладееш своите емоции, тогава и само тогава ще бъдеш наистина свободен.
 
Гледайте великолепния сериал „Майсторът и Маргарита”, екранизирания от Владимир Бортко и препрочетете едноименния роман на Михаил Булгаков... Това е необходимо!

П.С.

В най-любимата ми песен на Майкъл Джексън „Човек в огледалото” е разкрит най-големия изход от змийската Матрица Ферма. Това е алхимичната формула за холографска промяна към хармонизация на Света ни – огромен Фрактал. Ние сме част от този Свят. Да, ние живеем във Фрактал, ние сме фрактали във фрактала на фрактала... Чуйте със сърцето си тези преведени откъси от „Man in The Mirror”:

„Веднъж завинаги в живота си ще направя промяна. Тя ще е наистина добра. Ще направя нещо различно, ще го направя сега. Ето защо, искам да знаете…

Ще започна с човека в огледалото. Ще го помоля да промени начина си на живот.
Няма послание, което би било по-ясно. Ако искаш да направиш света по-добро място,
вгледай се в себе си и след това направи промяна.
 
Бях жертва на егоистична любов...

Трябва да го разбереш, докато имаш време, защото, въпреки че затваряш сърцето си,
не можеш да затвориш съзнанието си. Вгледай се в себе си и след това направи промяна.
Сега тя ще е наистина добра...

Няма послание, което би било по-ясно...

Ще направя промяна. Просто се надигни знаеш, че трябва да спреш това! Ти самият.
Аз трябва да направя промяна още днес. И ти трябва, трябва да не се оставяш приятелю!

Направете тази промяна!”


Правя това( с книгите си по темата) с ясното съзнание, че човечеството на Земята отдавна е разделено и завладяно с една единствена цел от Змийския паразит – консумация. Най-голямата конспирация е в нас човеците – неправещи разлика между човешко поведение и човешка природа. Ние сме и арената и тези двама гладиатора кръвожадно насъскани един срещу друг...

Различни фракции на Рептилите са оформяли и изкривяват човешкото поведение на Земята за да го съпоставят постоянно в борба с човешката природа. Човешката природа е истинското естественото състояние на човек – да бъде щастлив. Човешката природа е заменена с „Фалшиво Его”, което е и днешното човешко поведение. Разделяй и владей хората за да ги консумираш. Рептилите пируват с човешката енергия отделена по време на този вековен гладиаторски двубой между природа и поведение...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Как ще коментираш следния текст:
  


Жени, жени...
Повечето жени са свръхчувствителни създания и поради това са лесно контролируеми от пришълците и елита. Основната цел на жените на Земята(това, което Рептилите са програмирали да правят) е да заробват мъжете чрез връзки. Жените са обсебени от мисълта за връзки и любов(поради програмирането на пришълците) и не ги интересува нищо друго в живота.Те биха могли да накарат мъжа да повярва, че да има връзка е едно от най-важните неща в неговото съществуване, без да разбират, че мъжете изобщо не ги е грижа, дали имат връзка или не, и то с основание. Нещо повече, повечето жените принуждават мъжете да губят ценното си време и ресурси за тях. Тази демонична игра продължава от далечни времена и очевидно няма край. Може да обвинявате и повечето жени за падението и безнадеждността на човечеството(мъжете също не сме много цвете за мирисане, но това е друга тема). Хайди Клум в хелоинския си костюм няма представа, колко е точна метафората.

Не бъркайте! Не съм женомразец(точно обратното). Много е трагично, че мъжете не могат да задоволят сексуалните си потребности без да попаднат в капана на една връзка(иначе, те ще бъдат обвинени в изнасилване, тъй като на Земята не съществува официално секс по взаимно съгласие извън връзка, поради гореспоменатото програмиране на жените).

 

Снимката е майтап, но Бракът не е. А брак не значеше ли „вече развален, счупен”?
Демоничните заробващи капани, като този, са стандартни начини за действие на Рептилите и Мрака. Сега, просто си представете, че трябва да купите пица ресторант, за да си поръчате една пица. Наистина, дяволски абсурд. Друго нещо, което прави жените нетърпими, е фактът, че те са в основата си като деца.Повечето притежават емоционална зрялост на 4-годишно дете и яростта на Алигатор, ако не минава тяхната. Жените плачат, чупят стойки и имат нужда мъжете да се грижат за тях. Като цяло, болшинството жени популяризират по-скоро заробването, отколкото свободата на човечеството. Достатъчно лошо е че пришълците и елитът вече ни контролират. Сега сложете жените в уравнението и имате абсолютна мизерия. Те са като кучета, помагащи на овчаря Рептил. И от тук идва и „термините” - „Кучка”, в случай, че още не знаете и Песоводец за мъжете 

        
                                                                                                                                                    Ако наистина обичате своята половинка, останете цял живот неБракувани заедно в мир.

И помислете, жените всъщност са прекрасни с „Palmеrs”, но и толкова горди с контролиращите си(ги) рептилски прийоми(способи).

Двоен стандарт в действие, хем еманципация и равенство, хем да им се отварят вратите кавалерски. Жени вие сте прекрасни само, когато сте истински жени. Оставете „вдигането на гири” на мъжете! Събудете се! Какъв позор за такива иначе, толкова великолепни създания...
Аз се прекланям само пред истинските жени. За моя радост съм обичал такива и сега обичам такава красива жена от цялото си сърце. Жените са истински само, когато не са влезли в егрегорните калъпите на секс кукли, роботизирани домакини и рептилски кучки.


До някъде съм безкрайно благодарна, че надникнах в темата и започва да ми се изяснява, в какво се корени неадекватното поведение - за мен необяснимо до към момента - на хора, които очевидно са запознати с "материята" :)
« Последна редакция: Юли 29, 2009, 10:50:18 am от Vanesa_ »
Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Коментарът е в написаното! И днес споделям(и заставам зад) всяка дума от написаното в "Жени, Жени".

Бих желал да се коментира и ще отговарям на последно зададените теми и постове от мен на 16 стр. и в началото на 17 стр. Те са важни.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
За теб може да са важни рептилските чантички и аксесоари, но аз държа на отговорите, които са важни за другата половина на човечеството. И ти предлагам да застанеш ОТПРЕД за да обясниш на жените, както и на мъжете, какво се крие ОТЗАД:

1.От къде черпиш информацията, която се съдържа в "Жени, жени"? Къде е частта "Мъже, мъже" в неин противовес?
2.Какво точно влагаш в понятието "връзка"?
3.В думата "любов"?
4.Кои  са ценните ресурси на мъжа?
5.Какво влагаш в словосъчетанието "задоволяване на сексуалните си потребности", като в текста се визира единствено мъжа. Каква е ролята на жената в случая със задоволяването?
6.Би ли ми обяснил, как се осъществява сексуално общуване, без да  се осъществи  връзка между партньорите? На какъв принцип? Паралелно с това, обясни моля и за съдържанието на словосъчетанието "секс кукли", което откриваме в края на текста.
7. Какво означава "брак". Какво влагаш под това понятие?
8. Друго нещо, което прави жените нетърпими, е фактът, че те са в основата си като деца.Повечето притежават емоционална зрялост на 4-годишно дете и яростта на Алигатор, ако не минава тяхната.

Ти наистина ли си учил психология? Какво означава "повечето"? На какво се базира последното ти твърдение - личен опит?

9. В какво се изразява свободата на Човечеството?
10. Обрисувай ми, моля ти се, образа на "истинската жена", ако е възможно да не е твоята "красива любима". Имам известни (да не кажа сериозни) резерви към жена, която стои до такъв тип мъже.

На последно място, а може и на първо да мине: Нужна ми е светлина по въпроса за "половинките".


« Последна редакция: Юли 29, 2009, 11:41:20 am от Vanesa_ »
Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
;) о.к. Vanesa_

6. "Секс кукли"- визирам днешните подменени ценности на обществото, които не се тиражират само от органичните портали на Митьо Пайнера... Голяма част от младото поколение(и старото) вече е приело за нещо нормално(и задължително за успех) още на 16 години да осакатят тялото си с пластмаса(правейки безумно богати касапите, които не им обясняват, че тунинга се подменя през 5 години до ... и струва много по-скъпо) и киселини против бръчки... Всеки истински човек може да продължи.

1. Във връзка с "Мъже, Мъже" наистина много ме забавлява световната мода с изписаните оскубаните вежди. Преди 3 години в Милано не можех да повярвам колко са полудели мъжете с пинсетите, дори спорех, че това у нас няма да се случи...

2. 3. - думата "любов"? понятието "връзка"? - без маски така да си паснем уникално като парченца пъзел... И не да се опитваме да обичаме а просто да обичаме.

4. Кои  са ценните ресурси на мъжа? - Жената и Мъжа са еднакво ценни и равноправни. Но все пак и мъжете имаме цици(млечни гърди)И ние не знаем защо...

5. словосъчетанието "задоволяване на сексуалните си потребности" - всеки мъж и жена с редовен(защотото могат да знаят, какво е липсата)полов живот са ме разбрали.


7. Какво означава "брак". Какво влагаш под това понятие? - Брак - бракуван, негоден, счупен, за боклука. Бракосъчетание - нещо много чуждо на човешката природа(за разлика от дресираното поведение).

 "Ако наистина обичате своята половинка, останете цял живот неБракувани заедно в мир."


00. Нужна ми е светлина по въпроса за "половинките" - без маски така да си паснем уникално като парченца пъзел.

8. Друго нещо, което прави жените нетърпими, е фактът, че те са в основата си като деца.Повечето притежават емоционална зрялост на 4-годишно дете и яростта на Алигатор, ако не минава тяхната. - Казвам - ПОВЕЧЕТО(радвам се, че не си от тях). Да отворим "Каменица" да спасим мъжа! ;D Не съм женомразец(точно обратното).

Ти наистина ли си учил психология? - Да дипломирах се с отличие и имам десет години практика с клиентки без да обсъждаме Пришълци, НЛО а само битовизми базиращи се на никаква сексуална и изкривена сексуална култура, безпаричие и хакване от безброй Егрегори...


9. В какво се изразява свободата на Човечеството? - Първо най-видимото - хората да проумеят вампира наречен Монетарна система и да го заменят(поне да поискат първо) с "Икономика на ресурсите". Да не мразят всички евреи а само еврейските родове на Рокфелер и Родшилд(да се ограмотят по темата в свободния интернет а не от водещите медии, които притежават).

При първа възможност никаква подръжка на престъпната световна банкова лихвена система, на военната машина и скотските лицемерни божи отци на всички религии.

Има още - това са само първите крачки, които трябва да се направят от 100 маймуни(критична маса хора -  фрактали) дори с пълзене преди истински да проходим и тичаме към истинската си духовна еволюция.

Извини ме за правописа(не е силната ми страна)!
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Vanesa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Еленко подкрепям всяка една дума от това послание :

9. В какво се изразява свободата на Човечеството? - Първо най-видимото - хората да проумеят вампира наречен Монетарна система и да го заменят(поне да поискат първо) с "Икономика на ресурсите". Да не мразят всички евреи, а само еврейските родове на Рокфелер и Родшилд(да се ограмотят по темата в свободния интернет а не от водещите медии, които притежават).

При първа възможност никаква подръжка на престъпната световна банкова лихвена система, на военната машина и скотските лицемерни божи отци на всички религии.

Има още - това са само първите крачки, които трябва да се направят от 100 маймуни(критична маса хора -  фрактали) дори с пълзене преди истински да проходим и тичаме към истинската си духовна еволюция.


Еленко ще имате ли  друга песен с Веско от Акустика?  След „Вели’колепна” http://vbox7.com/play:ac5f3ed2  правите ли други проекти заедно? Песента се харесва  в БГ радио, поздравления! ;)
Save The Planet-Kill Yourself!

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Vanesa, зад този ник мъж ли стои? Трудно на една жена биха и се изкривили до такава степен ценностите, за да избере точно тази част от текста :)

Еленко, благодаря  за опита  да отговориш обстойно - толкова, доколкото ти стигат силите.
Би ли направил услуга на всички четящи, КАТО ЗАМЕНИШ ПОНЯТИЯТА ОТ ТОЗИ ТЕКСТ:


6. "Секс кукли"- визирам днешните подменени ценности на обществото, които не се тиражират само от органичните портали на Митьо Пайнера... Голяма част от младото поколение(и старото) вече е приело за нещо нормално(и задължително за успех) още на 16 години да осакатят тялото си с пластмаса(правейки безумно богати касапите, които не им обясняват, че тунинга се подменя през 5 години до ... и струва много по-скъпо) и киселини против бръчки... Всеки истински човек може да продължи.

1. Във връзка с "Мъже, Мъже" наистина много ме забавлява световната мода с изписаните оскубаните вежди. Преди 3 години в Милано не можех да повярвам колко са полудели мъжете с пинсетите, дори спорех, че това у нас няма да се случи...

2. 3. - думата "любов"? понятието "връзка"? - без маски така да си паснем уникално като парченца пъзел... И не да се опитваме да обичаме а просто да обичаме.

4. Кои  са ценните ресурси на мъжа? - Жената и Мъжа са еднакво ценни и равноправни. Но все пак и мъжете имаме цици(млечни гърди)И ние не знаем защо...

5. словосъчетанието "задоволяване на сексуалните си потребности" - всеки мъж и жена с редовен(защотото могат да знаят, какво е липсата)полов живот са ме разбрали.


7. Какво означава "брак". Какво влагаш под това понятие? - Брак - бракуван, негоден, счупен, за боклука. Бракосъчетание - нещо много чуждо на човешката природа(за разлика от дресираното поведение).

 "Ако наистина обичате своята половинка, останете цял живот неБракувани заедно в мир."


00. Нужна ми е светлина по въпроса за "половинките" - без маски така да си паснем уникално като парченца пъзел.

8. Друго нещо, което прави жените нетърпими, е фактът, че те са в основата си като деца.Повечето притежават емоционална зрялост на 4-годишно дете и яростта на Алигатор, ако не минава тяхната. - Казвам - ПОВЕЧЕТО(радвам се, че не си от тях). Да отворим "Каменица" да спасим мъжа! Ухилен Не съм женомразец(точно обратното).

Ти наистина ли си учил психология? - Да дипломирах се с отличие и имам десет години практика с клиентки без да обсъждаме Пришълци, НЛО а само битовизми базиращи се на никаква сексуална и изкривена сексуална култура, безпаричие и хакване от безброй Егрегори...


9. В какво се изразява свободата на Човечеството? - Първо най-видимото - хората да проумеят вампира наречен Монетарна система и да го заменят(поне да поискат първо) с "Икономика на ресурсите". Да не мразят всички евреи а само еврейските родове на Рокфелер и Родшилд(да се ограмотят по темата в свободния интернет а не от водещите медии, които притежават).

При първа възможност никаква подръжка на престъпната световна банкова лихвена система, на военната машина и скотските лицемерни божи отци на всички религии.

Има още - това са само първите крачки, които трябва да се направят от 100 маймуни(критична маса хора -  фрактали) дори с пълзене преди истински да проходим и тичаме към истинската си духовна еволюция.

Извини ме за правописа(не е силната ми страна)!



В ТОЗИ:

Жени, жени...
Повечето жени са свръхчувствителни създания и поради това са лесно контролируеми от пришълците и елита. Основната цел на жените на Земята(това, което Рептилите са програмирали да правят) е да заробват мъжете чрез връзки. Жените са обсебени от мисълта за връзки и любов(поради програмирането на пришълците) и не ги интересува нищо друго в живота.Те биха могли да накарат мъжа да повярва, че да има връзка е едно от най-важните неща в неговото съществуване, без да разбират, че мъжете изобщо не ги е грижа, дали имат връзка или не, и то с основание. Нещо повече, повечето жените принуждават мъжете да губят ценното си време и ресурси за тях. Тази демонична игра продължава от далечни времена и очевидно няма край. Може да обвинявате и повечето жени за падението и безнадеждността на човечеството(мъжете също не сме много цвете за мирисане, но това е друга тема). Хайди Клум в хелоинския си костюм няма представа, колко е точна метафората.

Не бъркайте! Не съм женомразец(точно обратното). Много е трагично, че мъжете не могат да задоволят сексуалните си потребности без да попаднат в капана на една връзка(иначе, те ще бъдат обвинени в изнасилване, тъй като на Земята не съществува официално секс по взаимно съгласие извън връзка, поради гореспоменатото програмиране на жените).

 Снимката е майтап, но Бракът не е. А брак не значеше ли „вече развален, счупен”?
Демоничните заробващи капани, като този, са стандартни начини за действие на Рептилите и Мрака. Сега, просто си представете, че трябва да купите пица ресторант, за да си поръчате една пица. Наистина, дяволски абсурд. Друго нещо, което прави жените нетърпими, е фактът, че те са в основата си като деца.Повечето притежават емоционална зрялост на 4-годишно дете и яростта на Алигатор, ако не минава тяхната. Жените плачат, чупят стойки и имат нужда мъжете да се грижат за тях. Като цяло, болшинството жени популяризират по-скоро заробването, отколкото свободата на човечеството. Достатъчно лошо е че пришълците и елитът вече ни контролират. Сега сложете жените в уравнението и имате абсолютна мизерия. Те са като кучета, помагащи на овчаря Рептил. И от тук идва и „термините” - „Кучка”, в случай, че още не знаете и Песоводец за мъжете

Ако наистина обичате своята половинка, останете цял живот неБракувани заедно в мир.

И помислете, жените всъщност са прекрасни с „Palmеrs”, но и толкова горди с контролиращите си(ги) рептилски прийоми(способи).

Двоен стандарт в действие, хем еманципация и равенство, хем да им се отварят вратите кавалерски. Жени вие сте прекрасни само, когато сте истински жени. Оставете „вдигането на гири” на мъжете! Събудете се! Какъв позор за такива иначе, толкова великолепни създания...
Аз се прекланям само пред истинските жени. За моя радост съм обичал такива и сега обичам такава красива жена от цялото си сърце. Жените са истински само, когато не са влезли в егрегорните калъпите на секс кукли, роботизирани домакини и рептилски кучки.


ЗА ДА ВИДИМ НАГЛЕДНО КАКВО БИ СЕ ПОЛУЧИЛО. :)

Не твърдя, че си женомразец. Нещо по-сериозно от това :)

Не стана ясно, защо все още не си публикувал текста "Мъже, мъже" в противовес на "Жени, Жени". Едно изречение не може да представи цялостната картина.

Особено държа да получа отговор на следното:

5. словосъчетанието "задоволяване на сексуалните си потребности" - всеки мъж и жена с редовен(защотото могат да знаят, какво е липсата)полов живот са ме разбрали.

Цитат: Много е трагично, че мъжете не могат да задоволят сексуалните си потребности без да попаднат в капана на една връзка(иначе, те ще бъдат обвинени в изнасилване, тъй като на Земята не съществува официално секс по взаимно съгласие извън връзка, поради гореспоменатото програмиране на жените).

Въпрос: Обясни  в детайли моля ти се, каква е приликата и разликата в двата текста? Аз не разбирам в какво се изразява трагедията  специално на мъжа. Какво означава "редовен полов живот"?
Сигурен ли си, че познаваш човешката същност? 10 - те години "практика" и университетските дипломи не са никаква гаранция за това.


4. Кои  са ценните ресурси на мъжа? - Жената и Мъжа са еднакво ценни и равноправни. Но все пак и мъжете имаме цици(млечни гърди)И ние не знаем защо...

Цитат: Те биха могли да накарат мъжа да повярва, че да има връзка е едно от най-важните неща в неговото съществуване, без да разбират, че мъжете изобщо не ги е грижа, дали имат връзка или не, и то с основание. Нещо повече, повечето жените принуждават мъжете да губят ценното си време и ресурси за тях. Тази демонична игра продължава от далечни времена и очевидно няма край...


С голям интерес очаквам да замениш понятията :)

Следвайки духовният закон "Подобното привлича Подобно", как би обяснил страстния интерес, който проявяваш към Рептилии и Влечугоподобни?

Хрумна ми да извека от близо 20 - те страници, статистика на думите и словосъчетанията, които най-често използваш. Ще я публикувам съвсем скоро, за да се види  ясно и недвусмислено с какво хората, които четат тази тема биват  бомбандирани.
« Последна редакция: Юли 29, 2009, 18:54:23 pm от Vanesa_ »
Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Vanesa_ няма да задълбавам в тази тема повече - казах достатъчно, поствай, копирай, заменяй пиши каквото си искаш и където си искаш, наричай ме както си искаш. То си е твое право, каквато и да е целта ти.

Според мен съм отговорил точно и конкретно. Има Адмистратори, които наблюдават и трият банални постове...

В последните ми постове тук има много по-важни теми и послания за Форум.

Форум преведено от мен значи също FOR UM - за Ум, За хора пишещи, по темата с Ум. ;)
« Последна редакция: Юли 29, 2009, 19:53:06 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Vanesa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Vanesa_, не разбирането на цитата не е свързано с изкривяване на ценности, по-скоро с по-широк мироглед и да кажем ясна представа за реалността.:) Ако има неразбираеми неща смятам, че Еленко Ангелов ще ти отговори с удоволствие.
Главата посветена на жените признавам, че в началото ме остави с малко противоречиви чувства, но в крайна сметка разсъждавайки стигнах за себе си до извода, че автора не напада и не обобщава за всички жени. Но Vanesa_  смятам, че дава една добра идея да се напише нещо и за мъжката част от човечеството.  ;)

А и г-дин Ангелов само на едната Vanesa ли смятате да отговаряте?
Save The Planet-Kill Yourself!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Еленко подкрепям всяка една дума от това послание :

9. В какво се изразява свободата на Човечеството? - Първо най-видимото - хората да проумеят вампира наречен Монетарна система и да го заменят(поне да поискат първо) с "Икономика на ресурсите". Да не мразят всички евреи, а само еврейските родове на Рокфелер и Родшилд(да се ограмотят по темата в свободния интернет а не от водещите медии, които притежават).

При първа възможност никаква подръжка на престъпната световна банкова лихвена система, на военната машина и скотските лицемерни божи отци на всички религии.

Има още - това са само първите крачки, които трябва да се направят от 100 маймуни(критична маса хора -  фрактали) дори с пълзене преди истински да проходим и тичаме към истинската си духовна еволюция.


Еленко ще имате ли  друга песен с Веско от Акустика?  След „Вели’колепна” http://vbox7.com/play:ac5f3ed2  правите ли други проекти заедно? Песента се харесва  в БГ радио, поздравления! ;)


Благодаря ти, радвам се, че харесваш песента!

Да готов съм с още две парчета, скоро ще ги чуеш по радията... На Скайп или на пощата мога да ти изпратя откъси на новите песни от репетиции...
« Последна редакция: Юли 29, 2009, 20:31:26 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27