Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036063 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Аз съм ги перифразирал с мои допълнения в "Лека нощ Нещастие" III

                             Жени, жени...

   
 Повечето жени са свръхчувствителни създания и поради това са лесно контролируеми от пришълците и елита. Основната цел на жените на Земята(това, което Рептилите са програмирали да правят) е да заробват мъжете чрез връзки. Жените са обсебени от мисълта за връзки и любов(поради програмирането на пришълците) и не ги интересува нищо друго в живота.Те биха могли да накарат мъжа да повярва, че да има връзка е едно от най-важните неща в неговото съществуване, без да разбират, че мъжете изобщо не ги е грижа, дали имат връзка или не, и то с основание. Нещо повече, повечето жените принуждават мъжете да губят ценното си време и ресурси за тях. Тази демонична игра продължава от далечни времена и очевидно няма край. Може да обвинявате и повечето жени за падението и безнадеждността на човечеството(мъжете също не сме много цвете за мирисане, но това е друга тема). Хайди Клум в хелоинския си костюм няма представа, колко е точна метафората.

Не бъркайте! Не съм женомразец(точно обратното). Много е трагично, че мъжете не могат да задоволят сексуалните си потребности без да попаднат в капана на една връзка(иначе, те ще бъдат обвинени в изнасилване, тъй като на Земята не съществува официално секс по взаимно съгласие извън връзка, поради гореспоменатото програмиране на жените).

 

Снимката е майтап, но Бракът не е. А брак не значеше ли „вече развален, счупен”?
Демоничните заробващи капани, като този, са стандартни начини за действие на Рептилите и Мрака. Сега, просто си представете, че трябва да купите пица ресторант, за да си поръчате една пица. Наистина, дяволски абсурд. Друго нещо, което прави жените нетърпими, е фактът, че те са в основата си като деца.Повечето притежават емоционална зрялост на 4-годишно дете и яростта на Алигатор, ако не минава тяхната. Жените плачат, чупят стойки и имат нужда мъжете да се грижат за тях. Като цяло, болшинството жени популяризират по-скоро заробването, отколкото свободата на човечеството. Достатъчно лошо е че пришълците и елитът вече ни контролират. Сега сложете жените в уравнението и имате абсолютна мизерия. Те са като кучета, помагащи на овчаря Рептил. И от тук идва и „термините” - „Кучка”, в случай, че още не знаете и Песоводец за мъжете  

         
                                                                                                                                                    Ако наистина обичате своята половинка, останете цял живот неБракувани заедно в мир.

И помислете, жените всъщност са прекрасни с „Palmеrs”, но и толкова горди с контролиращите си(ги) рептилски прийоми(способи).

Двоен стандарт в действие, хем еманципация и равенство, хем да им се отварят вратите кавалерски. Жени вие сте прекрасни само, когато сте истински жени. Оставете „вдигането на гири” на мъжете! Събудете се! Какъв позор за такива иначе, толкова великолепни създания...
Аз се прекланям само пред истинските жени. За моя радост съм обичал такива и сега обичам такава красива жена от цялото си сърце. Жените са истински само, когато не са влезли в егрегорните калъпите на секс кукли, роботизирани домакини и рептилски кучки.

         


Окей жени, в друга част ще има глава „Мъже, мъже”...



Тук мисля, че правиш основна грешка като смяташ, че жените са средството на репитилите за поробване на мъжа. Целта им е точно обратната чрез жената да постигнат целите си, и мъжът е само средството, което им е нужно и използуват за да достигнат до жената и я превърнат в тяхна жертва, инкубатор
и послушница ....това е само началото.... :)

П.П.Съжелявам, че не съм чел книгата ти, а също и не съм гледал предаванията ти тъй като не живея в България, но доколкото ми става ясно копираш всичко от Дейвид Айк. Да той определено разяснява много от нещата, точно както са, но както виждам коментираш нещата на база прочетено, а не преживяно така ,че съветът ми към теб е да бъдеш по скромен в преценките си за жените и тъмните рептилски планове  :)

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134

Тук мисля, че правиш основна грешка като смяташ, че жените са средството на репитилите за поробване на мъжа. Целта им е точно обратната чрез жената да постигнат целите си, и мъжът е само средството, което им е нужно и използуват за да достигнат до жената и я превърнат в тяхна жертва, инкубатор
и послушница ....това е само началото.... :)


Инкубатор? Какво по-точно имаш предвид? как така чрез мъжете искат да достигнат до жените?

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Поздравявам всички истински жени тук с http://www.zamunda.net/details.php?id=174998&comments=1#startcomments  Elenko Angelov - Veli'Kolepna (klip + music Мp3)
« Последна редакция: Юни 04, 2009, 20:20:42 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Elenko ,ще отговориш ли вместо мен на въпросът, който зададе Tuki?
Аз лично бих и отговорорил с удоволствие, ако съм сигурен, че няма да ми се изтрие постът, а и също, че няма да бъда възпрепятстван в обясненията си от страна на някой съфорумник :)

Неактивен Fi Tanis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Тук нещо се обърках, айде някой да поясни  ???

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Отговарям скромно Z-931 - просто гледайте Decoys 2: Alien Seduction http://masters-tb.com/browse.php?search=Decoys+&cat=0&incldead=1&searchrs=0

В трилогията си Z-931 не се базирам само на "прочетено" от великия Дейвид Айк.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
И не ям само холивудски рептилски двойни сандвичи - лъжа-Истина-лъжа - http://vbox7.com/play:ec98a4f2

http://www.visitorsite.net/  Римейк на сериала "V" от 1984г. за влечугоподобните(рептили), които са маскирани като човеци...
« Последна редакция: Август 05, 2009, 23:03:04 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Elenko ,ще отговориш ли вместо мен на въпросът, който зададе Tuki?
Аз лично бих и отговорорил с удоволствие, ако съм сигурен, че няма да ми се изтрие постът, а и също, че няма да бъда възпрепятстван в обясненията си от страна на някой съфорумник :)

Най-вероятно няма, така че по-добре кажи ти какво мислиш. Тази 13 стр. тема е доказала, че Еленко отговаря с цитати, линкове, картинки/клипчета от нета и последното е препратка към филм на ужасите....в отговор на въпроса на Тuki  ;)
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Elenko,ще отговориш ли на моите  въпроси ,на Туки и на  Breath ,без да цитираш Дейвид Айк,без да пращаш линкове и картинки на филми на ужасите и клипчета.....отговори ни с твои думи на база твои преживявания ? :)
Ако имаш смелостта да направиш това аз ще продължа след теб! :)
В противен случай няма смисъл да запълваш ЕФИРА! :)

« Последна редакция: Юни 06, 2009, 19:46:36 pm от Mirotvorec »

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
И какво можем да направим? Има информация за всичко повече отколкото можем да си представим на разположение на всеки, който може да я види. Единствения проблем, пред повечето е, че не знаят как да използват тази информация в собствения си живот. И рядко някой им и го обяснява. Има много хора , посветили живота за пробуждането на останалите хората, те имат най-трудната задача в нашето общество, защото никой не разполага с едно пълно и истинско познание. Истинското познание обхваща всички аспекти на съществованието, и доброто и лошото. А повечето хора не го правят. Обръщането към истинското познание обърква хората, защото им подсказва, че нещо не е както трябва в живота ни и в нашето съществуване. И друга характерна грешка е желанието ни да налагаме за абсолютни истини, относителните събития на нашия живот. Когато го правим си изграждаме структура, която се надяваме че ни определя най-добре когато сме в края на живота си на земята. Така, че всичко, което мислим, че сме. Всичко, което ни казват останалите, че сме. Всичко, на което базираме нашите решения и промени в живота си, всичко това зависи от определени принципни предпоставки, които могат да се сринат във всеки един момент. И както казахме целия ни живот се направлява по определена линия и определен морал, който повечето трябва да следват за да се самоопределят като достойни хора. Отхвърляме всичко, което би могло да бъде заплаха за нашата крехка система от принципи. Това е и причината поради която пренебрегваме истинските Хора!
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 17:41:53 pm от Морфей »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Моите лични преживявания и прозрения са описани в трилогията ми "Най-голямата Истина". Първо излезе 3 част на диск - 618 стр. флаш анимация. Нека да не се бърка с работните ми pdf чернови, които са в мрежата и бях предоставил за свободно сваляне. Колко от питащите ме сега сте гледали диска-книга? Там, а дори и тук съм публикувал снимки на бившата ми приятелка(която пише и тук под името Elven. Кръглите й зеници стават рептилски... Тотално обсебена от 4Д рептил... Дори тук, прочитайки форума ми(на тези въпроси съм отговарял назад) и нападките и мелодрамите, които създава може да си направите достатъчно изводи...

Сега подготвям "Добро Утро Щастие" I да излезе на хартия, там давам доста лични неща по темата... и ще продължавам да запълвам, каквото си искам.

Z-931 кажи си мнението за инкубатура, който интересува Tuki стига да не използваш простотии, никой няма да те цензурира...
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 17:58:42 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Не съм гледала диска – книга и нямам намерение, по простата причина, че няма какво ново да науча или прочета или видя там. Това е единствената причина. Няма друга. И това не е обида към теб, по никакъв начин.

В последните постове, а и не само там, в някои от по-предните, от първите страници, хората ( спомням си за Джулай и Танграта, има и други ) те призоваваха да дадеш лично мнение, да кажеш това, което мислиш, това, което идва от сърцето ти. Ти цитираше. Няма лошо, това е твоя начин на тоя етап.
Всички ние сме на различни нива на развитие в момента. Ти "отваряш очите" на тези, които са на твоето ниво и близко до него, продължавай да го правиш. Хората имат периоди в живота си, в които отчаяно се нуждаят от водачи и от някой, който да покаже накъде да вървят. Но тези периоди понякога могат да бъдат много кратки.
И както умееш да поемаш позитивите и с широка усмивка и красиви думи да благодариш, така трябва да умееш да поемеш и негативите, критиките и несъгласието. Само тогава ще вдъхнеш респект и тогава ще дойде и доверието, дори и у тези, които са се съмнявали в теб. Да се изправиш пред онези, които питат и да говориш, да отговаряш на всичко, което ги вълнува. Така както го правят всички тези, от които си взел материалите за книгата си ( не ми се изреждат имена, знаеш ги ).

Дори и в последния си пост призоваваш Z-931 да каже какво мисли, а не даваш твоето лично мнение ( това, за което те помолиха няколко пъти ), не това цитираното, а това, което е в сърцето ти. Или то дотолкова съвпада с цитираното, че няма какво друго да кажеш?

При теб разговора се получава горе долу така:

Въпрос: Еленко, какъв цвят е тениската ти днес?

Отговор: Идете и вижте новата колекция тениски на фирмата GAP ( и линк към колекцията и някакви снимки вероятно.... )

И това не е подигравка, просто искам да ти покажа как изглежда контакта отстрани.


Пожелавам ти успех занапред, не се обиждай, защото се критикува и не разчитай, че винаги във всеки един момент в темата ще се включи някой, който ще те защити. Просто го прави сам, застани зад каузата си и тогава зад теб ще застанат много, ще останеш учуден колко много повече. :)
 

« Последна редакция: Юни 08, 2009, 08:40:39 am от Mirotvorec »
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Благодаря ти Breath за пожеланията и препоръките("горд" съм, че от години, не се обиждам, а и то няма за какво). Ще се постарая да отговарям по-конкретно, но това е моя начин(с линкове и цитати). Всичко, което съм постнал тук е от сърцето ми. Тук в Х нет намерих истински приятели, с които вече се срещаме и познаваме лично. С други форумци контактувам основно по Скайп(по-приятно е да говорим) и с лични съобщения тук(някои форумци не ползват шпионския Скайп на Големия брат).

Не се изживявам на медийна звезда, писател, камо ли спасител, защото не съм! Аз вече намерих необходимите съмишленици(критична маса от истински хора) тук в Х нет(форума се чете от хиляди хора, които не са членове). Достатъчното е да превъзмогна още Егото си(затова основна заслуга има H. и Tangata_, за което съм им благодарен). Достатъчно за "моята кауза" е да надмогна Игото си(иго произлиза от его) и още повече да не приемам лично критика и похвали и истински да осъзная, че няма по-важен Враг, който да атакувам освен себе си.
« Последна редакция: Юни 07, 2009, 18:07:58 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Снощи след като се върнах от участието си в "Нощен хоризонт" по Хоризонт сънувах много интерeсен разговор с мой съученик в сънуваното ми училище - "Моето училище" за http://www.lucypringle.co.uk/photos/2009/uk2009av.shtml и двамата прозряхме, че кръговете в житата са и "чат" на подземни, земни и извънземни и са нещо като емотиконите ни в Скайп  ;) и разсънвайки се по скайп ми пише приятел от форума тук за същото, като ми праща този линк http://www.lucypringle.co.uk/photos/2009/uk2009au.shtml#pic3
« Последна редакция: Юни 07, 2009, 14:07:55 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Elenko,ще отговориш ли на моите  въпроси ,на Туки и на  Breath ,без да цитираш Дейвид Айк,без да пращаш линкове и картинки на филми на ужасите и клипчета.....отговори ни с твои думи на база твои преживявания ? :)
Ако имаш смелостта да направиш това аз ще продължа след теб! :)

8) OK

В "Моето училище"(сънуваното ми училище) имам много повтарящи се уроци(сънища), в часовете заедно с моите съученици в огромна аула(подобна на римски амфитеатър) ни се показва(учим) истинската история на Земята. В средата на учебната зала има огромно холографско кълбо, в което безпристрастно се показват сцени(точно като машина на времето но само видео и аудио, не можеш да се намесваш с действия). Многократно съм виждал сцени с влечугоподобни хуманоиди - Рептили. Те са различни касти. 3Д рептилите са различни цветове тук на Земята. За някои тя е родно място а други са от съзвездията Орион и Дракон. Накратко(в трилогията го описвам подробно) 4Д рептилите работят в синхрон с тях... Имам достатъчно осъзнати сънища... знания - обсъждаме информацията от холо-кълбото с другите "ученици". От близо 6 години за мен това е 1/3 от живота ми - осъзнати сънища в "Моето училище". Събуждайки се(с асоциации, символи, ключови думи...) намирах невероятно бързо информация и явни доказателства в будния ми живот(който е 2/3). Точно миналата година(вече сглабях и пишех "Лека нощ Нещастие" - Част 3) юни месец се събудих със съвет от мой съученик(виждам ги като постоянно сменящи се цветни силуети) да посетя веднага Националния исторически музей в Бояна(НИМ София) за да видя изложени каменните глави на различните касти рептили(за които сме учили и виждали в холо-сферата)...

Ето снимките, включих ги в "Лека нощ Нещастие" - Част 3
« Последна редакция: Август 05, 2009, 20:41:09 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27