Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1050135 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 164
Нищо против нямам груповата медитация но ако ще се медитира то трябва да е индивидуално за всеки който усуква геврека по-често и по-рядко. Преди шофиране(за по-голяма концнтрация) и след шофиране за отмора и изчистването на натрупания стрес и напрежение. А з поне така процедирамкогато има време разбира се.
1. Забрана движение на автомобили с ксенонови светлини на фаровете.
Такава забрана ще е много добре ако се въведе но силно ме съмнява.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 164
Ние живеем във Фрактал. Ние сме фрактали.                 
Поздрав за Окнеле :music:
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 14:01:46 pm от fishbone »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
НЯМА ДА ТЪРПЯ ОЛИГОФРЕНСКИ ТОН И ОБИДИ ПО МОЙ АДРЕС ТУК. ИНТЕРНЕТ АНОНИМНИТЕ ГЕРОИ, КОИТО МНОГО ДЪРЖАТ ДА МЕ ОБИЖДАТ НЕКА ГО НАПРАВЯТ В ЛИЦЕТО МИ. ВСЕКИ ДЕН СЪМ В СТОЛИЧНИ ИЗВЕСТНИ ЗАВЕДЕНИЯ И МОЛОВЕ.

Не си ли даваш сметка, че тия заведения и молове се строят точно от тези, които се опитваш да уличиш в заговор срещу човечеството? Аз не бих претендирал за просветител и будител, ако кебичех всеки ден в подобни бастиони на кича и материализма.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369

Прав си.Но какво да се прави като в моловете е най-евтино и изборът е много голям.Иначе стоката си е същата, като във всички магазини.
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 08:09:54 am от Mirotvorec »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
marhs, целта на тези вериги /Мол, Била, Метро, Кауфланд и т.н./е основно да ликвидират малките квартални магазинчета и след това те да диктуват цените. Както има една дума, евтиното днес, ще ни излезе скъпо утре. "Загубата" им от примамващи промоции е разхвърляна по стотинки в другите стоки и не усещаш "болката" след налапването на куката.

Приспан си от "най-евтиното" и пълниш количката на воля.
Аз избягвам не само заради това да пазаря от тях.
Много квартални магазини фалираха или усещат края си поради тази причина. А някои финансовата криза спретната от МОШЕниците-кожодери съвсем ги закопа.

Моловете удрят и пазара на отдаване на малки търговски обекти под наем.
Не са малко българите, които си допълват бюджета с такива приходи.
Доста обекти сега стоят празни, напуснати от търговците, които са принудени да тръгнат след стадото потенциални копувачи запътили се да пазарят "промоЦИОНално" от тези овцеферми.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814

НЯМА ДА ТЪРПЯ ОЛИГОФРЕНСКИ ТОН И ОБИДИ ПО МОЙ АДРЕС ТУК. ИНТЕРНЕТ АНОНИМНИТЕ ГЕРОИ, КОИТО МНОГО ДЪРЖАТ ДА МЕ ОБИЖДАТ НЕКА ГО НАПРАВЯТ В ЛИЦЕТО МИ. ВСЕКИ ДЕН СЪМ В СТОЛИЧНИ ИЗВЕСТНИ ЗАВЕДЕНИЯ И МОЛОВЕ.


Не си ли даваш сметка, че тия заведения и молове се строят точно от тези, които се опитваш да уличиш в заговор срещу човечеството? Аз не бих претендирал за просветител и будител, ако кебичех всеки ден в подобни бастиони на кича и материализма.


Явно не си дава сметка, щом го прави. Сигура не забравяш, но да те допълня. Активно участие в ТЕЛЕ-визии, които са под майчиното крило директно или индиректно, на Кукловодите.  
Знем, че сульо и пульо не могат да припарят там, без изричното разрешение на "техни величества". Как биха допуснали "разбивач на матрицата и показващ изход от нея" свободно да говори в ТЕЛЕ-предавне в гледаемо време с много реклами и тъпашки игри? Едва ли е минал между капките. Един път-два пъти да, но "скандалният психолог" е доста чест гост и сигналната лампичка започва да свети настоятелно. Сам той казва да спрем да вярваме в "лъжливите купени медии с промиващи мозъка реклами", а на практика...?

Профил в създадената и следена от ЦРУ - Ферма за овце, наречена Facebook.
http://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/group.php?gid=57991178898

Еленко, не си мисли, че не мога да ти го кажа това и други предни мнения в очите. Жестоко се лъжеш. Ако бях в София бих прескочил до Свинефермата "МОЛ", в която кибичиш, но не би. Наивно е и да си мислиш, че ще бъхтя доста километри за да ти го доказвам. Снимка, три имена и свински номер/ЕГН/ няма да показвам, защото не само ти, а и всеки би си помислил, че са неистински. Приеми го на мъжка дума.

Завършвам, като ти казвам, че според мен имаш трибуна в средствата са масово оглупяване наречени медии, защото със зрънцата Истини, които казваш, подхвърляши много плява да хрупа народеца. Поради тази причина си идеална маша в ръцете на манипулаторите. Направо си им дюшеш.

И последно, за втори път ти го казвам. Зле говори за теб това чувство за собстеност на чужди открития. И други потребители са го отбелязали. Допълвам: "моят форум Xnet" и "моята телевизия/НОВА/" по BGTV при блондито.

П.п. sidewinder, не чакай да ти отговори Еленко на поставените въпроси, както и аз не очаквам. Тактиката му е да се покрие и да не отговаря на "захапалите го". Ние все пак му държим "ОЛИГОФРЕНСКИ ТОН", нали?
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 12:20:00 pm от Гален »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256

Знем, че сульо и пульо не могат да припарят там, без изричното разрешение на "техни величества". Как биха допуснали "разбивач на матрицата и показващ изход от нея" свободно да говори в ТЕЛЕ-предавне в гледаемо време с много реклами и тъпашки игри? Едва ли е минал между капките. Един път-два пъти да, но "скандалният психолог" е доста чест гост и сигналната лампичка започва да свети настоятелно. Сам той казва да спрем да вярваме в "лъжливите купени медии с промиващи мозъка реклами", а на практика...?


Да Гален.И аз доста пъти съм си задвала въпроса"как така му"разрешават"да говори за толкова уж забранени неща.Когато го попитах Еленко ми отогвори,че и журналята били хора,и че и на тях им е писнало да ги лъжат.Та за тва му давали трибуна.Е да,ама не!Хора не хора,журналята си имат ръководители без чието одобрение,ти Еленко,никога нямаше да видиш ефир.И този факт няма как да не ми боде очите,колкото и да харесвам рубриката ти при Гала. :hi:

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
    Ей  за  това  ми  харесва  аудитарията  на  ХNET,  много  бързо  изтрезнява  и  не  страда  от  махмурлук!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
Сега вече дали ще се пораздвижи форума, като спре да пише "от всичко по малко и общи приказки" само в ЕДНА тема?
Еленко, нищо лично :) Внимавай какво си пожелаваш, важи за градивната критика и за общата визуализация също.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Гален kaзваш - Знем, че сульо и пульо не могат да припарят там, без изричното разрешение на "техни величества".

От къде го знаете, колко от вас са пробвали и имали куража открито да говорят за това, което аз си позволявам да говоря?

Благодаря ви за искренността?

Вижте назад кой прецени, че кибича в МОЛОВЕ! Да почти всеки ден имам среща с приятели (от плът и кръв) за билярд боулинг и пресни неща, които пазарувам от Пикадили. Аз не живея и нямам намерение да живея в пещера.

Кибича, покривам се... Прекаляваш!

Аз съм си Аз с името и лицето си и представям и отговарям само за себе си!

В този форум има стотици други теми - преместете другарския си съд където пожелаете и не ми давайте наклон на crux immussa по няколко пъти. Правя и ще правя и говоря каквото си искам!

На никой от вас не съм длъжен да се обяснявам.

Милионите за бюджета на ДАНС и други потайни служби не само тук се отразяват в заплати за дейности като писане от няколко аватара като агент провокатори  ;D

Ако някой ще пише тук сега МОЛЯ (ако искате разбира се  :hi: ) да е по тази тема конкретно - Гален kaзваш - Знем, че сульо и пульо не могат да припарят там, без изричното разрешение на "техни величества".

От къде го знаете, колко от вас са пробвали и имали куража открито да говорят за това, което аз си позволявам да говоря?

 
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп! Това сме ние бЪлгАрите много знаем пред компютрите и когато гледаме предавания по Тв на тема политика тогава сме богове на домашните телефони :negative:
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814

Гален kaзваш - Знем, че сульо и пульо не могат да припарят там, без изричното разрешение на "техни величества".



Е какво лъжа ли е?
Няма смисъл да ти изброявам имена на наритани неудобни водещи и журналисти.


Кибича, покривам се... Прекаляваш!


Хайде не го приемай навътре... :)


На никой от вас не съм длъжен да се обяснявам.


Така е. Ние само си те коментираме. ;)


Милионите за бюджета на ДАНС и други потайни служби не само тук се отразяват в заплати за дейности като писане от няколко аватара като агент провокатори  Grin


Айде стига глупости. Аз, sidewinder, Константин2007 и Митко сме агенти провокатори. Е.аси вица. ;D Плоска защитна реакция... ;D

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814

Знем, че сульо и пульо не могат да припарят там, без изричното разрешение на "техни величества". Как биха допуснали "разбивач на матрицата и показващ изход от нея" свободно да говори в ТЕЛЕ-предавне в гледаемо време с много реклами и тъпашки игри? Едва ли е минал между капките. Един път-два пъти да, но "скандалният психолог" е доста чест гост и сигналната лампичка започва да свети настоятелно. Сам той казва да спрем да вярваме в "лъжливите купени медии с промиващи мозъка реклами", а на практика...?


Да Гален.И аз доста пъти съм си задвала въпроса"как така му"разрешават"да говори за толкова уж забранени неща.Когато го попитах Еленко ми отогвори,че и журналята били хора,и че и на тях им е писнало да ги лъжат.Та за тва му давали трибуна.Е да,ама не!Хора не хора,журналята си имат ръководители без чието одобрение,ти Еленко,никога нямаше да видиш ефир.И този факт няма как да не ми боде очите,колкото и да харесвам рубриката ти при Гала. :hi:


Дават му ефир konstantin2007, защото говори предимно за колективни медитации, аури, "живот след смъртта" и т.н. За Харп и Кемтрейли също му дават да говори, но защото отделно или организирано хората нищо не могат да направят по въпроса. Ще лапат алуминий и други химии до откат. РПГ-та ли ще нарамя и ще започнат да стрелят по натовските пръскачки?! Не! Протести?! Сопите/палките/ на обслужващият персонал/полиция/ са готови да запляскат предупредително по щитовете, ако няма ефект-непослушни гърбини ще насинят или почупят. Ефект-0!


Признавам, че сам си каза, че не му разрешават да говори за БАНКстерите, но както му и казах в предно мое мнение "плюе си на достойнството" щом се поддава на цензура. Разкриващи пъклените планове на мошетата или предстоящи да се осъществят такива, няма да пипнат и секунда ефир. Такива хора ще бъдат преследвани и обвинявани в скалъпени престъппления до дупка. Виж какво става с Джулиан Асанж! Ето за това вече наистина ще яде яко дръвцето:"Основателят на WikiLeaks обяви, че следваща мишена на разобличенията в сайта ще бъдат големите банки. Асандж "обещава", че в началото на следващата година ще бъдат разпространени хиляди документи на водещи американски банки, чиито имена той отказва да назове." Затова и го подпукаха:"Интерпол разпространи сред всички 188 страни - членки на организацията "червен надпис" към името Асанж, което е равностойно на влизането му в списъка на най-издирваните лица."
Най-голямата котва в Матрицата е именно фонансовата зависимост на народите.
От този линк можеш да резбереш не само ти, как един обикновен човек е поизгърбил алчните банкери-поробители в Матрицата.
"Как да прецакаш банка - край на сагата!!!"
http://podvodni.blog.bg/politika/2010/10/31/kak-da-precakash-banka-krai-na-sagata.627600

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 023
Към участниците с градивните критики, да сте чували за пари и известност (слава)?

Сега по темата, книгата си я бива, но това е като да вземеш гозбата от комшийката и сложиш малко подправки и ..... ясно за какво иде реч ;).


П.С.Съжалявам но не се стърпях.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
А стърпи се ПРЕДИ ДА КЛЯКАШ и прочети малко по-назад какво съм отговорил!

Плагиат, дезинформатор... Аз да не съм писател на романи , който чака награди   Цитирал съм и посочил източниците си. Това, което правя е публицистика...

С целия компилиран и личен материал от теории и факти на заговора срещу Щастието, който поднасям на нямащите време и възможност братя и сестри от лъчи в човешко преживяване да се информират и разбудят от хипнозата, постигам намерението си.

Не веднъж съм казвал, че единствено претендирам за вярното сглабяне на пъзела от информация на автори/изследователи като Айк плюс мои преживявания, прозрения и открития. Кои са те ли - има кой да ги оцени на фона на известната подобна материя...

ТОВА НИКОЙ ЛИ НЯМА ДА ГО КОМЕНТИРА (отнася се и за господата и госпожите от ДАНС пишещи не само тук едновременно с няколко аватара и отделно за критично мислещите съфорумци Гален, sidewinder, Константин2007 и Митко? А Vret7 = ozni = sundaycall да го блауджобва както досега?

Огромно доказателство за Органичните портали/Оповете как се командват от общ "мисловен" възел е стартирането на една фекална вълна от олигофренски коментари и заплахи в Интернет под мои записи, статии и публикации и коментари тук след умишленото ми пускането директно на 1 място в "Господари на Ефира" (и то изпреварил пълни олигофрени) миналата седмица -
В личен разговор гн. Рачков ми каза:

- Еленко не го приемай лично, то гафа си е и на Гала, че те прекъсва за РЕКЛАМА, а относно монтирания изкуствен смях на сериозните ти думи да си представим как ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА свършва не зависи от мен - допълнително се монтират...

От кой ли? И по поръчка на кой ли? Нещастни Опове!

След предаването ми за Кемтрейлс/Химическите пръскания у нас и по света по BG TV при Патриция Кирилова http://www.vbox7.com/play:3e80376a където също разясних какъв е проблема с МАСОНСТВОТО и други такива тайни и потайни общества и Демокрацията (ТЕ се заклеват в живота си и този на семействата си да бранят и зачитат първо заповедите и интересите на ложата и братята си и чак тогава на избирателите си), заслужих изсмукано от пръстите 1 място при сеирджиите ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА и заливане с олигофренска помия в Интернет.

Как никой не ме попита или впечатли как един ден преди земетресението от 5,6 по Рихтер звънях на НОВА (и го потвърди и Гала в ефир) и други медии и журналя, че ще стане голям трус в радиус от 300 км. и да погледнат небето и да видят, че изродите играят морски шах и тоя път се уляха и няма начин да не друсне яко наоколо? Исках още предишният ден да ме допуснат да предупредя и кажа на хората да погледнат небето, да се образоват какво е КЕМТРЕЙЛС, ХААРП... Вечерта друсна яко, имаше човешки жертви на няма и 400 км от София. Свързах се с продуцент на НОВА (след като почнах да пиша сутринта тук в темата ми), каза "ами ОК, да бе ВЯРНО, тръгвай и направо влизай и прекъсвай Гала"... [/b]

СЛАВА ПАРИ  ::) Тук явно си дойде мястото ПАК да ги сравня с много по-заслужаващите "коментари" тип заплахи и съвети за здравето ми и това на семейството ми, които получавам ежеседмично под формата на SMS, email, коментари под клипове и статии, писма под вратата ми... Цитирам - ...айде много много да не знаеш за проблема на масонството и демокрацията, гледай си извънземните и НЛО и не се занимавай повече с банки и БАНКОВАТА СИСТЕМА, НЕ СИ РИТАЙ ПОВЕЧЕ ЗДРАВНАТА КНИЖКА МОМЧЕ, ЗНАЕМ КЪДЕ ПАЗАРУВА МАЙКА ТИ...

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27