Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1051553 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен vret7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Странно как психолог,разбивач на коспирации, разбирач на духовното...реагира кат ощипана мома на обикновенни критични забележки, нещо не ми се връзва, явно освен плагиат с раздуто его имаш проблем и с самочувствието, те затова и феновете ти са в зоната на тинейжерите, поработи върху себе си преди да се вживяваш в ролята на псевдоучител и просветител, щот се получава грозна гледка.

Неактивен gotiniq7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
    • онлайн видеотека
Никак не е странно, аз бих реагирал по същия начин и това е напълно нормално. Стига с това овчедушие де! Който не разбира или няма капацитет да разбере какво става няма работа тук. Ето давам пример, никога не съм влизал във форума на тв планета. Тъпо ще е да ходя и да им налагам Милко Калайджиев ли е пич или кючека милионерче е номер едно, нали така?
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 10:44:18 am от gotiniq7 »
May The Force Be With You

Неактивен vret7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Твоя идол еленко-окнеле едва ли има нужда от адвокат, поста ми се отнася до него. Хипокрит се нарича човек който проповядва едно...а всъщност прави точно обратното, овчедушието е характерно за последователи на такава личност. Такива личности още се наричат ''дезинфо-агенти'' в конспиративните среди, та си подбирайте идолите.
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 15:03:04 pm от vret7 »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Не можели да пеят Мили Ванили ли? Фаб Морван пее като Змей, а бившия му продуцент Франк Фариян си къса топките от яд. R.I.P. Роб Пилатус

Скоро по NOVA - КОНСПИРАЦИЯТА МИЛИ ВАНИЛИ

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_-l6nUjWJYc" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/watch?v=_-l6nUjWJYc</a>

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Еленко бе, на клипа този пее фалшиво :negative:
Вярно че е в няква кръчма,  но това не го оправдава  :)

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Ето снимка от сериал който се гледа от деца 12-14 години.Не е истина какво се пробутва на децата да гледат!  ;D


Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Не, в сериала се споменава, че това е космическата змия,  която изсмуква  времето.Повтарящи се събития по няколко пъти.
 
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 07:56:43 am от Mirotvorec »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814


Скоро по NOVA - КОНСПИРАЦИЯТА МИЛИ ВАНИЛИ



Само на мен ли ми се струва, че такава тема е несериозна? :-X

Еленко, теми с убийството на Кенеди /преди "100"години/, Мили Ванили-та, медитации и т.н. не са на дневен ред за освобождаване на хората от Фермата-Матрица.

Започвам сериозно да се замислям, дали не играеш в противниковият отбор... с чопленето ти на "мухлясал хляб"...!

Не направиш ли в скоро време специално предаване при приятелката ти Гала, за една от най-заробващите човечеството системи-Банкерската Мафия, ще ми се затвърди СЪмнението, че си от другата старана на "бариерата"!  

Плахото ти повдигане на завесата в отделни предавания е слаба ракия, както се казва.

И едно малко съветче. Недей повече да казваш "аз първи..., аз това..., аз онова...". Не ти, а други хора/знаеш ги поименно/, много преди теб са говорили за нещата, които казваш. Вярно, споменаваш ги отвреме-навреме, но "с чужда пита, помен правиш"! >:(
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 14:59:53 pm от Гален »

Неактивен vret7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Ами точно такъв е ефекта от тв.предаванията на въпросният господин окнеле-еленко-обратен ефект. А за плагиатсвото нямам думи, и в книгите му и това което съм гледал, и едва ли много хора го вземат насериозно...освен в този форум някои от подрастващите. И модераторите в този форум би било добре да са заинтересовани по този въпрос, щот трябва да си сляп за да видиш че човекът/не казвам че го прави съзнателно/ но действа точно като дезифо агент, все пак е форум за конспирации, не за егоцентрици. Дали го прави съзнателно го оставям на неговата съвест, аз лично се съмнявам.
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 18:19:35 pm от vret7 »

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
vret7, кое е дезинформация в тази тема, бих искал да знам, за да се предпазя. Благодаря предварително.  :yes:
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Не знам дали Еленко е от другия бряг или агент дезинформатор, но едно е ясно, става банално.

Неактивен vret7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Никола преди малко ти отговорих но по няква причина отгора потъна. Информация не споменавам, тя така или иначе не е на господина, а аз това коментирам, и начина му на ползване на чужда информация, а доколко тя е вярна аз не мога да коментирам. Единсвеният начин е поне да търсиш първа ръка информация...и интуиция , другото е фокус-мокус на разни разказвачи на приказки.

Rio

  • Гост
Хайде да направим списък на никовете, с които Еленко пише в този форум! :)
Отделен въпрос е, защо това е позволено изобщо...
Ще трия ако искам, не ако ти смяташ, че е по-добре.
Разбрахме мнението ти. Разбрахме че пише през няколко ника, разбрахме че е некадърен. Оттук нататък какво? Каква е крайната цел?
При положение,че Хорус го няма по обясними причини, възможно ли е някой друг администратор да събери пъзела и да каже през колко ника НАИСТИНА влиза и пише Еленко Ангелов - oknele  :writer: :nea:
Работата дали намирисва на развалено, е друг въпрос. Но отговорът на простите и нормални въпроси е за предпочитане.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
vret7 по-здрави ...... на груповата ти душа, която ви командва всичките малки архитектчета.

Плагиат, дезинформатор... Аз да не съм писател на романи ;D, който чака награди  :lol: Цитирал съм и посочил източниците си. Това, което правя е публицистика и не смятам повече да ви се обяснявам.

С целия компилиран и личен материал от теории и факти на заговора срещу Щастието, който поднасям на нямащите време и възможност братя и сестри от лъчи в човешко преживяване да се информират и разбудят от хипнозата, постигам намерението си.

Подобни фекални коментари в темата ми тук ни най-малко не биха ме разколебали да правя това, което още трябва да направя. Тук явно си дойде мястото да ги сравня с много по-заслужаващите "коментари" тип заплахи и съвети за здравето ми и това на семейството ми, които получавам ежеседмично под формата на SMS, email, коментари под клипове и статии, писма под вратата ми... Цитирам - ...айде много много да не знаеш за проблема на масонството и демокрацията, гледай си извънземните и НЛО и не се занимавай повече с банки и БАНКОВАТА СИСТЕМА, НЕ СИ РИТАЙ ПОВЕЧЕ ЗДРАВНАТА КНИЖКА МОМЧЕ, ЗНАЕМ КЪДЕ ПАЗАРУВА МАЙКА ТИ... Разбира се, че си има кой да ги издири(за какво плащам данъци ако не ползвам законно Полицията) тези писачи - половината се оказаха интернет герои, които наистина си мислят, че подобни писания им го увеличава в сантиметри, а другата са много си повярвали слуги...

Дезинформатор ли? Видио записите от почти всичките ми изяви се гледат и стоят като архив на различни сайтове, къде как и защо... времето ще отсее и отсъди  :lol:

Знам, че се чувствате по-добре скрити зад анонимните си коментари, но не бих си позволил да ги коментирам или да влизам повече в диалог след такъв тон към мен, а и още ме боли ощипаното по моминския ми задник  :lol:   

Благодаря на семейството и обичаните ми приятели, които са до мен и ме подкрепят в това, което правя по национални медии с лицето и името си, а не като анонимен или фалшив профил в Интернет. Продължавам да правя това, което правя и го правя въпреки коментарите от обичаните ми хора, че публично се самоубивам.

За едно обаче благодаря на хората(ако са хора де  :P) с личните нападки към мен ТУК, наистина ме тренирате да ставам все по-добър в първо споразумение за Щастие - НЕ ПРИЕМАЙ НИЩО ЛИЧНО. Признавам си - доста съм се "наказвал" с бягане и забрана за ПИЦА, когато съм ги преживявал лично. Поне свалих 7 кг. Благодаря ви! Ако бъдете малко по-изобретателни в еквилибристиката с обидни епитети и несъстоятелни обвинения към мен - да, да измислите нещо НОВО, за да мога да се засегна и приема лично, и така да се "накажа за неспазване на спорозуменията за Щастие" с повече спорт и диета ще ви обич АМ малко повече. Благодаря ви!

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен vret7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Какво значи ''темата Ми''? Може би е нещо твое лично, и аз нямам право на мнение? За ваше сведение това е форум, където всеки има право на мнение, дори ваш личен да е, а той не е. Относно информацията която умело си приписвате би трябвало след всяко изречение да добавяте източника, защото аз лично не съм забелязал ваши мисли. Споменава се само в книгите/и то не напълно/, за артистичните ви дарби по телевизията не коментирам, ваши са си, но аз лично ако съм дейвид айк примерно ...бих те поосъдил. За това как се държите в форума нямам думи, и ако имате някакви претенции за извисена духовна личност сте меко казано...в грешка. В общи линии това е което исках да ви съобщя/отдавна/, правя го сега и е съвсем лично! Благодаря и че ми отговорихте!

Не е негов, мой е. Което не ти попречи да си още по-арогантен на ЛС. Надявам се кратката почивка, която ти подарих, да ти бъде от полза!
Black Adder
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 21:23:01 pm от Black Adder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27