Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1050164 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
НЯМА ДА ТЪРПЯ ОЛИГОФРЕНСКИ ТОН И ОБИДИ ПО МОЙ АДРЕС ТУК.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
Еленко
Цитат
Правя и ще правя и говоря каквото си искам!
това е еквивалента на "Do what thou wilt"... Предполагам знаеш на кого е този девиз?

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Tи сега и син на "Звярът" ли ще ме изкараш P.E.A.C.E. ?

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
Еее, защо така приемаш нещата?!
Просто ти казвам, че когато човек се ядоса греши, всички сме хора и т.н. Има ли смисъл да ти обяснявам основни неща които много добре знаеш?

Неестествено рязко и грубо прекъсваш диалога с всеки който има по-различно мнение. Мисля, че грешиш с отношението към тези които ти поднасят критика, или ти показват твои грешки, като например детинското "ще си правя каквото поискам"...

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Благодаря ти за съвета, прав си така е!
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369

Да Гален.И аз доста пъти съм си задвала въпроса"как така му"разрешават"да говори за толкова уж забранени неща.Когато го попитах Еленко ми отогвори,че и журналята били хора,и че и на тях им е писнало да ги лъжат.Та за тва му давали трибуна.Е да,ама не!Хора не хора,журналята си имат ръководители без чието одобрение,ти Еленко,никога нямаше да видиш ефир.И този факт няма как да не ми боде очите,колкото и да харесвам рубриката ти при Гала. :hi:

Типичен Тома неверни. Не бъди толкова черноглед и обезверен. :hi:

Но както и да е. Все пак Еленко доста популяризира много от нещата-доскоро табу за широката аудитория, както и за големите наши медии въобще : рептилии, кемтрейлс, извънземни, НЛО, ХААРП, паралелни реалности, и т.н.-списъкът е дълъг.
Освен това, така се чу и за този форум, който не е вече така мистичен.И че тук има доста ценностни и мислещи хора, загрижени за съдбата на планетата, откъм много аспекти. Дайте да мислим положително и резултатно.

Всъщност, не сме ли обединени всички тук от едно общо чувство - загриженост-
за някакви проблеми. Само че го проявяваме по различни начини. :hi:


Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
Моята позиция (за момента), която доста пъти съм променял, понеже съм що горе младок, е следната:
Еленко има, както той се изразява, ядра истина. Въпросът обаче е много сложен, едно на ръка, че светлината показана на слепия - файда няма. Друго е, че този който е стоял много време на тъмно, от светлината ще го заболи!
Отделна тема, е че тези ядра се омесват измежду зомбиращите реклами и меко казано отвратителното врещене, недоизсушване и подобие на диалог с вечно прекъсващата Гала...

И въпреки всичко, нищо имам различия с нашия съфорумец Еленко Агнелов. Шапка му свалям, че излиза с Името си, с Лицето си и говори за тези неща на Българите.
От 1000 човека, ЕДИН само да се замисли - това е добро.
Че има косури, да има. Но няма ли и ние? Това се пита в задачата, наречена живот ;)

Неактивен SundayCall

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Принципа на Командването на Оповете от общ "мисловен" възел дали не е сходен с любимият ти принцип за 100-те Маймунки? M?
Понеже не приемаш нищо лично, следователно и името Еленко Ангелов, под което се представяш, не е лично...Твое!
Още един Анонимен...

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
М
Еленко има, както той се изразява, ядра истина. Въпросът обаче е много сложен, едно на ръка, че светлината показана на слепия - файда няма. Друго е, че този който е стоял много време на тъмно, от светлината ще го заболи!


Е все някъде има и проглеждащи и прогледнали.Да в началото може да боли от светлината, но после се свиква и живота си е друг.То и сутрин като се събуждаш понякога лампата ти дразни очите, но после като почнеш да щъкаш насам натам ти е хубаво нали ? ;D

Неактивен sabazii

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Вижте сега рагаци,
Мисля че тука нещо прекалено много се вълнуваме кой бил прогледнал,кой си отворил очите....
Ами нашите очи? Отворили ли сме ги?
 Всеки от нас дава ли личен пример ежедневно,ежечасно,постоянно.
 Личният пример.Кой превръща думите в дела?
Ето ви новата ''религия''. :hi:

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
Въпросат е именно, да не си въобразяваме, че сме прогледнали...

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
SundayCall сходно е колкото са сходни насочвано от ОВЧАР и верни кучета стадо овце на тревата сравнени (макар и много грубо сравнение) с рота настъпващи елитни командоси по тревата...

Всеки сам трябва да си прецени. Тук в X net са достъпни и преведени и теориите и фактите за Оповете и 100-те маймуни.
« Последна редакция: Декември 03, 2010, 12:05:58 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256

Да Гален.И аз доста пъти съм си задвала въпроса"как така му"разрешават"да говори за толкова уж забранени неща.Когато го попитах Еленко ми отогвори,че и журналята били хора,и че и на тях им е писнало да ги лъжат.Та за тва му давали трибуна.Е да,ама не!Хора не хора,журналята си имат ръководители без чието одобрение,ти Еленко,никога нямаше да видиш ефир.И този факт няма как да не ми боде очите,колкото и да харесвам рубриката ти при Гала. :hi:

Типичен Тома неверни. Не бъди толкова черноглед и обезверен. :hi:

Но както и да е. Все пак Еленко доста популяризира много от нещата-доскоро табу за широката аудитория, както и за големите наши медии въобще : рептилии, кемтрейлс, извънземни, НЛО, ХААРП, паралелни реалности, и т.н.-списъкът е дълъг.
Освен това, така се чу и за този форум, който не е вече така мистичен.И че тук има доста ценностни и мислещи хора, загрижени за съдбата на планетата, откъм много аспекти. Дайте да мислим положително и резултатно.

Всъщност, не сме ли обединени всички тук от едно общо чувство - загриженост-
за някакви проблеми. Само че го проявяваме по различни начини. :hi:


Не Марш.Не съм Тома неверни...Е...може би мъничко де  :blum1:..Истината е,че лично аз харесвам Еленко и онова което прави,защото виждам как реагират хората около мен,интересът към заобикалящото ни у мнозина вече е събуден.Започват да се замислят за все повече неща,задват си все повече въпроси,което е супер,защото няма как да намериш отговор преди да си си задал въпроса.И мнозина започнаха да си задват въпроси и да търсят отговорите им,именно благодарение на Еленко и честите му появи в ефир,но просто няма как да не си задавам и аз своите си въпроси.Така де..кви конспиратори сме,ако не потърсим конспирация в конспирацията ;D
« Последна редакция: Декември 03, 2010, 12:07:54 pm от konstantin2007 »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
НЯМА ДА ТЪРПЯ ОЛИГОФРЕНСКИ ТОН И ОБИДИ ПО МОЙ АДРЕС ТУК.

Повечето видяха градивна критика, само ти "обиди и олиго тон"!


Еленко:"След предаването ми за Кемтрейлс/Химическите пръскания у нас и по света по BG TV при Патриция Кирилова http://www.vbox7.com/play:3e80376a където също разясних какъв е проблема с МАСОНСТВОТО и други такива тайни и потайни общества и Демокрацията (ТЕ се заклеват в живота си и този на семействата си да бранят и зачитат първо заповедите и интересите на ложата и братята си и чак тогава на избирателите си)"

Предаването си бе точно за кемтрейлс и харп. Не разясняваш в детайли"какъв е проблема с МАСОНСТВОТО и други такива тайни и потайни общества". Мнооого плахо ги засегна.
Е, ЕГОто ти накрая не издържа и каза на Патриция:"Виждаш ли, колко съм артистичен!"
И Патриция го напомпа съвсем:"Ти си страхотен, аз....!" ;)

Еленко:"Как никой не ме попита или впечатли как един ден преди земетресението от 5,6 по Рихтер звънях на НОВА (и го потвърди и Гала в ефир) и други медии и журналя, че ще стане голям трус в радиус от 300 км. и да погледнат небето и да видят, че изродите играят морски шах и тоя път се уляха и няма начин да не друсне яко наоколо?"

Ти, какво очакваш? Бойко Тиквата или Агент Гоце да свикат извънредна пресконференция и да кажат:"Да, Еленко е прав, ТЕ предизвикаха това земетресение!"

Еленко:"Гален kaзваш кибича"

Не, ти сам си го казваш:"ВСЕКИ ДЕН СЪМ В СТОЛИЧНИ ИЗВЕСТНИ ЗАВЕДЕНИЯ И МОЛОВЕ....Да почти всеки ден имам среща с приятели (от плът и кръв) за билярд боулинг и пресни неща, които пазарувам от Пикадили." Добра работа сиси намерил. Точно така се излиза от Матрицата

Еленко:"Гален kaзваш покривам се"
Да, така е. С това искам да кажа, че подминаваш без да отговаряш на неудобни въпроси. Аз ти поставих въпрос по-назад за общата медитация с пример с мнение на Н., че не е добре това, ти отговори ли нещо?НЕ! Има и други премери с различни потребители, но сега не ми се рови.

Еленко:"Прекаляваш!"
О, моето е нищо в сравнение твоето-на всяка втора дума тук и в ТВ-ефир да наричаш хората ОЛИГОФРЕНИ!

Еленко:"СЛАВА ПАРИ  Roll Eyes Тук явно си дойде мястото ПАК да ги сравня с много по-заслужаващите "коментари" тип заплахи и съвети за здравето ми и това на семейството ми, които получавам ежеседмично под формата на SMS, email, коментари под клипове и статии, писма под вратата ми... Цитирам - ...айде много много да не знаеш за проблема на масонството и демокрацията, гледай си извънземните и НЛО и не се занимавай повече с банки и БАНКОВАТА СИСТЕМА, НЕ СИ РИТАЙ ПОВЕЧЕ ЗДРАВНАТА КНИЖКА МОМЧЕ, ЗНАЕМ КЪДЕ ПАЗАРУВА МАЙКА ТИ..."

Много добре знаеш как завърши земният път на Бил Купър, нали? Наивно е и да не си мислиш, че не е бил заплашван с подобен род заплахи.
Змията като я настъпиш, какво прави!? Естествено, че хапе!
Който го е страх от мечки, не ходи в гората.

Да разбираме ли, че няма да говориш вече в ефир за тайни общества, масони и мафиозката банкова система, защото си се уплашил за твоя или за живота на близките ти?

« Последна редакция: Декември 03, 2010, 13:49:08 pm от Гален »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Гален ето с това наистина ми помагаш градивно, благодаря ти - да тъпото ми фалшиво ЕГО (то има ли нефалшиво  ;D ) не е изкоренено. Който го е постигнал до съвършенство МОЛЯ да ПОДСкаже конкретно как! Ще се старая!Няма да спра да говоря на темите, които съм говорил и говоря... Няма нищо страшно освен самия СТРАх, беше казал един мъдър човек...

Да с H.(oсвен, че ми казVa в очите "да те еVa в НАРЦИСА) сме "спорили" до колко е капан и до колко ИЗХОД груповата медитация в общ план и общи ценности... По принцип е и двете... Де факто ще се постарая да ти отговоря(сега трябва да бързам да покибича малко в THE MALL  ;D) конкретно защо в дадения случай според мен е ИЗХОД от кемтрейлите и кървищата по асфалта и вечната болка в сърцата...

« Последна редакция: Декември 03, 2010, 14:21:16 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27