Автор Тема: Защо да забраняваме марихуаната, която толкова много хора харесват  (Прочетена 87481 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254

На мен, естествено не ми действа никак, щото не употребявам.
Това не ми пречи да съм виждал хора, които ползват трева. Приличат повече на въшки, а не на нормални хора. Ако се объркам и ги наплюя, може да вземат да се удавят. А ако им лепна едно шамарче, без много сила, мога да ги вкарам в болницата перманентно. И това при 100% от хората, без изключения.
Отделно от това не съм попадал на човек, който пуши трева да се занимава със някаква изискваща ум професия, като програмиране, например или математика.
Виж "хора на изкуството" може да има. Дето не знаят днес кой ден сме и кога за последно са яли.
Това са утрепки, да ме прощават за обидата.
Направо смешни работи приказваш братле. Явно представа си нямаш колко хора пушат. Защото повечето не го афишират като се разкарват с фланелки с големи листа и Боб Марли. А програмисти пушелисти с лопата да ги ринеш, даже в момента не се сещам за такива мои познати, които не пушат и всички работят навън по професията си. От поста ти личи колко си некомпетентен по темата. Колкото до слаботелесното, ще ти кажа само, че аз съм редовен консуматор и съм 190см/110кг. Можеш да се пробваш да ме наплюеш и да ми удариш шамарче, но съм сигурен, че последствията няма да ти харесат  :dance:
It' oil stupid.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
След като го обърнахте на кръчмарство в стил "на кой му е по-голям", аз не виждам какъв е проблема някой 60 килограмов да играе с бухалката? Там няма значение колко кила си...

Явно Мойсеевият Закон има още дълго време да се върти в порочен кръг докато хората не се осъзнаят.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Марата е едно от най-интересните растения според мен. На всеки действа различно, според това какво му е  нормалното кръвното налягане според мен. На някой им се приспива много, други се чувстват гадно, трети пушат защото и другите пушат и всички заедно се хилят като идиоти, четвърти пушат заради самото състояние. Аз честно казано съм от четвъртите  :unknown: . Мога да пуша 24/7 без да се почувствам и за момент некомфортно или неадекватно. Естествено това зависи и то самия джойнт защото има скънкове, от които тотално блокираш. Те се употребяват с мярка и повече тютюн. И не не съм някакъв пропаднал наркоман, в интерес на истината не съм пушил от седмици и ни най-малко не съм издребнял или пък депресиран. Даже ми е много хараби и изобщо не ми липсва. Радвам се пълноценно и на двете си състояния, но явно няма смисъл да казвам в кое ми е по-интересно  :flag_of_truce:
   А  дали  е  така?
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
След като го обърнахте на кръчмарство в стил "на кой му е по-голям", аз не виждам какъв е проблема някой 60 килограмов да играе с бухалката? Там няма значение колко кила си...

Явно Мойсеевият Закон има още дълго време да се върти в порочен кръг докато хората не се осъзнаят.
Просто исках да дам пример на колегата с моя милост и това, че не само слаботелесни пушат. Иначе бухалката е добър уред, но е неудобно да я носиш постоянно и дето се вика един път ще ти потрябва и точно тогава няма да си я взел.  :-X За предпочитане са телескопичните палки. Удобни за носене и доста ефективни.  Не знам нищо за мойсеевия закон, но знам, че много хора обичат да се бият зад клавиатурата, но дефакто не обичат да го правят. Аз не обичам и при двата варианта, но като видя подобни писания в такъв стил и ......  :bad:
  А  дали  е  така?
Дали е така кое ?
« Последна редакция: Май 01, 2011, 00:43:46 am от lubarski »
It' oil stupid.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
   Дали  вече  не  си  зависим?  Щом  ти  трябва  трева  за  добро  настроение.....!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
  Дали  вече  не  си  зависим?  Щом  ти  трябва  трева  за  добро  настроение.....!
Къде видя да съм написал, че ми трябва джойнт за добро настроение ? За добро настроение ми трябват главно 2 неща. Хубави жени и няколко бири за да ги предрасположа   :blush: Останалите работи, като масури, отлежали маркови питиета или качествени домашнярки не са задължителни и според зависи от жените някой път даже не са и препоръчителни.  :diablo:

Цитат
и предпочита да се излежава в леглото до обяд.
Цитат
постоянната крайна раздразнителност, постоянна настинка и хрема, постоянната умора
Цитат
не иска повече да ходи на работа
Всичкото упоменато по-горе е признак само на едно. На използване на дожойнт третиран с химикали или така наречената друсана трева. Използва се най вече паркизан, но могат да се слагат и всякакви други работи, като ацетон, разтворители и каквото си помислите. Слабата трева се изварява в тази смес и става "силна" и предизвиква по-горе описаните ефекти. Липса на всякаква мотивация, сънливост и (искам да обърните внимание на това) раздразнителност . О, Боже !!!  Раздразнителност от трева ?!?!??!!?!? Сигурен ли си, че на са подрусвали и амфетки от време на време ? Внимавайте какво пушите деца ! Не напразно преди време  имаше един съфорумец, който беше абсолютно против марата, защото според него в България няма чиста и всичката е друсана. Еми аз не мога да се съглася напълно с него, защото ако познаваш точните хора, си намираш винаги висококачествена и няма такива филми като да не искаш да ходиш на работа. Щом трябва  - ходиш и марата изобщо не може да те спре, да не казвам, че даже ще помогне, но това е индивидуално   :hi:

пс: забравих да добавя. Хремата и постоянната настинка са резултат от отслабена имунна система, която е резултат от обездвижването в комбинация с инхалирането с химикали било то от друсалките, било то и от въпросните спреьове за нос. И не знам каква е връзката между спреьовите и марата, но двете въздействт на съвсем различни части на тялото. От опит казвам, че няма никакъв ефект и взаимовръзка между спреьовете и джойнта. Ефекта от марата е един и същи дори и цял флакон да си пзпръскаш в носа. Виж, при алкохола е съвсем различна работата. Там трябва да се внимава с количествата. И внимавайте и с тези спреьове защото при много честа употреба изсъхва лигавицата и за да се оправи трябва хирургическа намеса. Това не е лек за синузит и хрема, а просто облекчаващо вещество. Аз го замених с морска вода. Открих го съвсем случайно понеже бях забелязал, че винаги когато ми е запушен носа, отида на плаж и поплувам малко, носът ми се отпушва за известно време. Реших да напълня едно празно шишенце с морска вода и..... О ЧУДо, Действа !!!  :o
« Последна редакция: Май 01, 2011, 01:48:31 am от lubarski »
It' oil stupid.

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
 :hi:
   Дали  вече  не  си  зависим?  Щом  ти  трябва  трева  за  добро  настроение.....!
Не. Доброто настроение е отделно  :dance:

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Защо да забраняваме марихуаната, която то&
« Отговор #127 -: Май 02, 2011, 23:56:31 pm »
Цитат от долу посочения източник:"......Конопът е извънземно растение. Има физически доказателства, че канабисът не прилича на никое друго растение на планетата. Конопът е единственото растение, при което мъжките изглеждат по различен начин от женските растения. Никой не говори за мъжки и женски, когато става въпрос за растения, защото растенията не показват своя пол, с изключение на канабиса. За да определите пола на земно растение, трябва да изследвате неговото ДНК. Мъжки стрък трева на външен вид изглежда точно както и женски такъв. Канабисът от своя страна демонстрира интензивна сексуалност. Отглеждащите го знаят как да убиват мъжките, преди да могат да оплодят женските.
 
 Канабисът е лекарство, не отрова и наркотик!
 
Оригиналната статия на Doug Yurchey можете да намерите тук. За коментари и въпроси към автора Doug Yurchey - [email protected] .
$nbsp;"
         
Склонен съм да вярвам на статията. Очевидно конопа е предоставен за ползване от нашите Създатели, както картофите, пшеницата и т.н., но илюминатите пак се намесиха и унищожават дърветата и природата въобще, след като забраняват конопа.
« Последна редакция: Май 03, 2011, 00:10:02 am от teni »

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Това за половете съм го чел, но марихуаната не е абсолютно единственото растение. Някои видове папрати също могат да се различават с просто око, естествено ако знаеш какво трябва да гледаш.
It' oil stupid.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
И дървета. Може би акациите. Не помня.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re:Защо да забраняваме марихуаната, която то&
« Отговор #130 -: Май 15, 2011, 16:15:46 pm »
Цитат от долу посочения източник:"......Конопът е извънземно растение. Има физически доказателства, че канабисът не прилича на никое друго растение на планетата. Конопът е единственото растение, при което мъжките изглеждат по различен начин от женските растения. Никой не говори за мъжки и женски, когато става въпрос за растения, защото растенията не показват своя пол, с изключение на канабиса. За да определите пола на земно растение, трябва да изследвате неговото ДНК. Мъжки стрък трева на външен вид изглежда точно както и женски такъв. Канабисът от своя страна демонстрира интензивна сексуалност. Отглеждащите го знаят как да убиват мъжките, преди да могат да оплодят женските.
 
 Канабисът е лекарство, не отрова и наркотик!
 
Оригиналната статия на Doug Yurchey можете да намерите тук. За коментари и въпроси към автора Doug Yurchey - [email protected] .
$nbsp;"
         
Склонен съм да вярвам на статията. Очевидно конопа е предоставен за ползване от нашите Създатели, както картофите, пшеницата и т.н., но илюминатите пак се намесиха и унищожават дърветата и природата въобще, след като забраняват конопа.
Това ме разби! Ето един реален пример за статия пълна с полуистини и невероятни изводи, стигащи до невероятни пикове на глупост ??? ??? ???.  Баси, на които му изнася да вярва. :flag_of_truce: Най-лошото е, че доста от хората се доверяват на подобни писания и се плъзгат по симулативните познания за света.

П.П. Кивито също има мъжко и женско разстение. Благодаря на Създателите за този уважаван от мен плод!
"Блажени са низшите духом и тяхно е царството небесно". Амин!
« Последна редакция: Май 15, 2011, 16:17:04 pm от Trandev »

Неактивен SoturinTie

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Има едно много интересно филмче в колибката: "Run from the cure"
В него много добре е обяснено защо марихуаната е забранена. В нея се съдържа THC (tetrahydrocannabinol) , който се оказва една от най-лековитите субстанции познати на човека. Лекува и рак включително! Разбира се всеки може да вярва или не на това, но мен лично две неща ме накараха да разгледам нещата сериозно. Едното е , че този човек направил филма подробно обаснява как да си извлечем субстанцията сами. Той самият пък отглежда канабис и доколкото може просто подарява лекарството на болни от какво ли не (пак ще кажа и РАК) като не взима пари на никого. Желанието му е да помогне. Второто е нещо , което всеки знае. От здрави хора пари не се правят. И колкото и грозно и дори зловещо да звучи лекарство против рак няма да се изнамери.
Soturin tie on mainettaan kantaa, ei miekkaansa maahan laskea saa.

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Защо да забраняваме марихуаната, която то&
« Отговор #132 -: Юни 30, 2011, 18:28:51 pm »
...лекарство против рак няма да се изнамери.

Има за всичко и то е в самите нас :) Но докато човек не промени мисленето си няма как да стане.
Например, в случая използваш думата "против", а защо? Болестта е част от теб, приеми я, иначе ставаш сам срещу себе си.
« Последна редакция: Юни 30, 2011, 18:30:33 pm от Iveta »
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен jah

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
  • Има неща, от които трябва да се освободим,за да г
На мен не ми влияеше добре ,даже съм изпадал в депресии разни и  хората никак не ме харесват като съм пишил,ставам едни затворен в себе си, само няколко пъти имах дълбоко ретроспективни изживявания , бях сам със себе си.Научох всичко ,което трябваше и тръгнах напред,няма смисъл да пуша. А и не ми харесва някакви си размъкнати хора да пушат всеки ден на работа да ходят така това е наркомания и няма развитие седят зомбирани в матрицата

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
jah, защо ти пука за хората дали те харесват или не?
Като се затвориш и обърнеш навътре, това е началото на просветлението. ;)
Places change, Faces change, Life is so very strange...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27