Автор Тема: 58 Признака за Отвличане  (Прочетена 29266 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stiver

  • Гост
58 Признака за Отвличане
« -: Април 14, 2008, 14:38:13 pm »
Това е може би най-популярният списък на признаци, по които можете евентуално да си направите някакви изводи за това дали сте били отвличани от извънземни. Моето мнение е, че списъкът трябва да се приема разумно и критично, понеже не е правен от психолози и специалисти, а от човек, който преживява отвличания. Освен това по същите признаци може да се определят и много други неща, като параноя, ОИТ, страхова невроза или просто прекомерно развита фантазия. Но възможно е и аз нищо да не разбирам от тези неща, защото същите тези въпроси са въведени и като част от теста на MUFON. Решавайте сами, на ваша отговорност :P :D


58 вероятни признаци на отвличане от извънземни
от

Бил Фостър


1. Загуба на време. Период от време, от няколко минути до няколко дни, за който не можете да си спомните какво се е случило или какво сте правили.

2. Необикновени следи: събуждате се с необясними следи по тялото като ранички, вдлъбнатини, серийни лазерни разрези по глезена, китката или по гърба. Всякакви белези, които не сте в състояние да обясните от къде са се появили.

3. Почукващи или бръмчащи звуци: чуването на подобни звуци при особени случаи, например като преди сън, точно преди заспиване.

4. Чувството, че сте наблюдаван: усещане, което имате по време или точно преди заспиване вечер.

5. Ходите на сън: събуждате се на друго място, не там, където сте заспали и не знаете как сте се озовали там.

6. Виждали сте НЛО или странни светлини в небето.

7. Неудържима нуждата да пътувате: странен необясним импулс да пътувате или да тръгнете на някъде, да отидете на друго място.

8. Необясними медицински проблеми: внезапно заболяване, синузитни проблеми, преумора, мигрена, обриви.

9. Безсъница: страдате от безсъние, кошмари, сънища за НЛО или сънувате, че сте наблюдаван от животни с големи черни очи (обикновено диви животни като бухали, вълци, и т.н...).

10. Импланти: вашият лекар или вие сам откривате малък, странен предмет в тялото си, който не може да бъде обяснен. Най честите места са: бедро, глезен, крак, нос, ръка.

11. Прекъсната бременност: забременявате и след няколко месеца бременността ви е прекъсната без обяснение и без изхвърляне на плода.

12. Проби на сперма: вярвате, че сте имали полов акт през нощта или от тялото ви е извличана сперма.

13. Екстрасензорни способности. Внезапно имате чувството, че сте придобили способности на екстрасенс без всякакво обяснение.

14. Парализиране в леглото: събуждате се неспособен да се движите. Поради някаква причина не можете да движите тялото си за няколко секунди или минути.

15. Светлинни ефекти: забелязвате с ъгъла на очите си или директно светкавици или светлинни лъчи, които идват към стаята ви през нощта.

16. Сънувате че летите: повтарящи се сънища в които можете да летите, или летите над своя дом или позната местност.

17. Силен спомен: много силен спомен за нещо необикновено като летене, че лежите на операционна маса, виждате игла на спринцовка, странно хилаво бебе и т.н.

18. Космическа осъзнатост: внезапен интерес към екология, обкръжение, вегетарианство или, като зрял човек, внезапно ставате силно социално осъзнат без явна причина.

19. Вашата мисия: вие осъзнавате че имате силно чувство на дълг, мисия в живота. Имате импулсивен подтик да изпълните задача, но не знаете точно каква е тя или защо имате това чувство.

20. "Специален": имате чувство, че тайно, известно само на вас, вие сте специален или избран от някого, някак си.

21. Необясними събития: имате случки в живота си, които не можете да разберете или обясните на никого.

22. Ясновидство: имали сте случаи да знаете, че нещо ще се случи преди да се е случило наистина.

23. Сънища за очи: спомняте си сънища за големи очи, например на диви животни като елени, бухали, вълци. Всичко, което си спомняте за сънищата са необикновено големите очи.

24. Стряскане: събуждате се през нощта, понякога често, с чувство за паника или напрежение без видима причина.

25. Рисунки на извънземни: изпитвате отвращение да гледате всякакви картинки на извънземни.

26. Страхове или фобии: имате необясним страх от височина, змии, паяци, насекоми, определени звуци, ярки светлини, страх да останете сам.

27. Специално място: спомняте си за специално място с особено значение за вас като дете.

28. Проблем със самочувствието: повечето време от живота си изпитвате ниско самочувствие.

29. Виждали сте в сън: някой с вас, партньорът ви, е парализиран, обездвижен или замръзен във времето, особено вечер или през нощта.

30. НЛО: някой, когото познавате твърди, че е виждал НЛО, бил е отвличан от извънземни, или му липсват спомени за определен период от време.

31. Кръв: понякога намирате кръв или капчици от нея на възглавницата си без всякакво обяснение.

32. НЛО или извънземни: тези теми неудържимо ви интересуват без да знаете защо.

33. Отвращение: изпитвате огромно отвращение да разговаряте, виждате или изобщо към всякакво споменаване на НЛО, извънземни и отвличания.

34. Наблюдаван: имате чувството, че повечето време сте наблюдаван, особено вечер и през нощта.

35. Твърди материали: имате чувството, че сте минавали през твърди обекти - стени, врати, прозорци.

36. Мъгла или мараня: виждали сте мъгла или мараня там, където не би трябвало да има.

37. Кървене от носа: в известен период от живота си сте имали кървения от носа без явна причина или сте се събуждали с кървене от носа.

38. Дразнения: събуждали сте се с дразнения по гениталиите си, които нямат обяснение.

39. Проблеми с гърба или врата. Гърбът ви боли без причина или се събуждате с необикновени схващания в различни части на тялото си.

40. Електронни уреди: определени електронни уреди (компютри, часовници и др.) спират да работят във ваше присъствие. Уличните лампи спират да светят, когато минавате под тях или има смущения в радиото или телевизията, когато вървите край тях.

41. Звънене в ушите: често или постоянно звънене в ушите или в едното ухо.

42. Очите: болка зад едното от очите ви, главоболие, по-специално в синусите или само в едното ухо.

43. Медицински процедури: сънища за лекари провеждащи медицински процедури на тялото ви.

44. Полудяване: имате чувството, че полудявате само като мислите за тези неща.

45. Имате паранормални, екстрасенсни преживявания, включително интуиция.

46. Неспособност за въздържане и пристрастяване към нещо в определен период от зрелия ви живот.

47. Неудържима нужда за пиене на витамини. Имате чувството, че те някак си "запълват" тялото ви.

48. Страхувате се от гардероба в стаята си или от някой гардероб в къщата. Винаги проверявате, че е добре затворен.

49. Сексуални и лични проблеми: имали сте или имате странното чувство, че не трябва да имате лични отношения с никого, защото това би попречило на нещо друго.

50. Бдителност. Страх, че ако не сте постоянно нащрек ще бъдете отвлечени от някой.

51. Трудности с доверието: трудно ви е да вярвате на хората, особено на авторитетни фигури и/или лекари.

52. Сънища за разрушения, катастрофи и катаклизми като например - за края на света.

53. Не говори: имате чувството, че не трябва да говорите или ви е забранено да говорите за тези неща.

54. Леглото ви трябва на всяка цена да е до стената, да спите до стената.

55. Два пъти и три пъти проверявате дали сте заключили вратите през нощта, за да попречите на нещо или някой да влезе в дома ви.

56. Децата и/или родителите ви също споменават за тези неща или сте ги дочули да говорят за тях.

57. Опитвали сте се да си обясните някои от тези проблеми в съзнанието си, но напълно безуспешно.

58. Никакъв спомен: имате много от тези признаци, но не си спомняте нищо свързано с отвличане.

 
14 допълнителни признаци от Раймънд Фаулър:

1. Събуждате се в друго положение или място.

2. Сънища за летене през прозорци.

3. Сънища за летене в лъч от светлина.

4. Сънища за извънземни, лекари и операции.

5. Страстно желание да станете вегетарианец.

6. Страстно желание да изучавате астрономия.

7. Страстно желание да изучавате квантова физика.

8. Имате чести случаи на синхронност.

9. Имате опитности извън тялото (ОИТ).

10. Имате кратки ретроспективни видения (спомени): странен летателен апарат, конференция, коридори, осветена, мъглива кръгла стая, преглед, инструменти, бебета, НЛО и т.н...

11. Изпитвате страх от определено място.

12. История на НЛО преживявания в семейството ви.

13. Постоянно виждате едни и същи цифри на часовника.

14. Виждате фигури с качулки, странни хора облечени в черно.
 


« Последна редакция: Април 14, 2008, 17:16:30 pm от H. »

Неактивен Geo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
    • Fenomenibg.com
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #1 -: Април 17, 2008, 20:32:59 pm »
Ох, не ме разсмивайте бе момчета. Някой е решил, че има нужда от драстично увеличаване на отвлечените от НЛО и си е съставил това симпатично и крайно забавно списъче :-) Над половината от тези неща си имат съвсем рационално обяснение и може да се наблюдават и от лекарски екипи и прочие, ако щеш с енцефалограф на главата. Обяснете ми как ще те отвлекат от лабораторията без енцефалографа да забележи :-D


Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #2 -: Април 17, 2008, 20:45:22 pm »
Цитат
Освен това по същите признаци може да се определят и много други неща, като параноя, ОИТ, страхова невроза или просто прекомерно развита фантазия.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #3 -: Април 17, 2008, 20:54:47 pm »
елементарно- ще отвлекат и нея и ще я брейнуошнат да не помни  ;) ;D :P

Много от тея симптоми нямат нищичко общо с отвличане от извънземни,а  са продукт на стрес съчетан с нездравословен начин на живот. А някои се дължат на природна смахнатост :)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен nettle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #4 -: Април 17, 2008, 21:10:55 pm »
Бих перифразирал: 58 Признака че сте силон!  laugh
http://en.wikipedia.org/wiki/Cylon_(Battlestar_Galactica)
In a Mirror, Darkly!

stiver

  • Гост
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #5 -: Април 18, 2008, 00:52:41 am »
Съгласна съм, че този списък е несериозен. От всички 58 признака мога да кажа, че 57 съм имала в някакъв период от живота си с изключение на извличането на сперма от мен (извинете за директното изразяване). Въпреки това не мога да твърдя, че съм отвличана. Но това все пак ме накара да се замисля. Какви според вас биха били истинските и неоспорими признаци? Освен някой да донесе кутия бонбони от Плеядите, разбира се.

Неактивен Dumpster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #6 -: Април 20, 2008, 02:16:46 am »
Когато бях малък често падах от леглото си и аз и майка ми го възприемахме като нормално. По късно обаче бях на лагер на открито в гориста местност в Словакия август 2004г...какво ми се случи там - Около 12часа вечерта спя сам в малък котидж за 2ма това е легло сковано от дъски 50см широко до него пролука 30см и друго легло 50см а отгоре тента на палатка, като тялото ти е оградено от 20 см дъски под формата на стена около теб. Спя аз във спален чувал чиито цип е вдигнат до горе и изведнъж чувам собствения си мощен крясък и се озовавам или по точно изтърсвам 1м вън от "палатката" да го наречем, като имах чувството че паднах поне от 1 метър височина. 2 момичета, чули крясъка ми дойдоха да ме питат какво става и защо лежа отвън и единственото което можех да отговоря беше "незнам" - лежах в кална локва между впрочем. Пак в Словакия 1997г бях ученик на лагер и бях легнал да спя в двустаен апартамент, където имаше 8 легла и 7 човека. Бях заспал в едната стая, а се събудих в другата, забележете на единственото празно легло, на което не е спал никой. Знам че това звучи тъпо, но два пъти съм бил в тази държава - съвсем случайно и двата пъти съм имал много меко казано странни случки. От малък ми тече кръв от носа, но много повече от лявата ноздра. Интересното е че като почнах да чета този сайт започна отново да ми тече кръв без причина - така че този признак може да е от психясване така да го кажа. И най странното за мен като личност звучи и най абсурдно през живота си съм виждал еднакви числа на циферблата на часовника хиляди пъти КОЕТО Е МНООГО. Почти всеки ден, понякога по два пъти, а аз не нося ръчен часовник. Когато бях на 10години бях влюбен в едно момиче и познаите каква идея имах...да си звъним един на друг само когато цифрите на часовника са еднакви - за вкъщи по телефона става дума да не разбират родителите. Е извънземни и НЛО още не мога да си спомня да съм виждал някога, но сериозно се замислям за регресия за онзи случай с изтърсването.
ПС Някой знае ли при отвличане как изкарват хората от апартаментите им :-\ Този въпрос незнам защо, но много ме мъчи и ми е важен.

Breath

  • Гост
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #7 -: Април 20, 2008, 10:56:44 am »
Съгласна съм, че този списък е несериозен. От всички 58 признака мога да кажа, че 57 съм имала в някакъв период от живота си с изключение на извличането на сперма от мен (извинете за директното изразяване). Въпреки това не мога да твърдя, че съм отвличана. Но това все пак ме накара да се замисля. Какви според вас биха били истинските и неоспорими признаци? Освен някой да донесе кутия бонбони от Плеядите, разбира се.
И защо да е несериозен списъка? Само защото нямаме твърдо и неоспоримо доказателство, че тези неща се случват?
« Последна редакция: Април 20, 2008, 11:02:29 am от Breath »

stiver

  • Гост
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #8 -: Април 20, 2008, 16:05:24 pm »
И защо да е несериозен списъка? Само защото нямаме твърдо и неоспоримо доказателство, че тези неща се случват?
Не точно. По-скоро, защото дори и да имаме всички признаци от списъка, това пак няма да е достатъчно да си направим извода, че сме били отвличани. Интересно, че в този списък няма например един много простичък признак - човек да си спомня, че е отвличан или че поне е имал близки срещи от третия вид. За сметка на това, обаче, списъкът завършва с мъгливото "Никакъв спомен: имате много от тези признаци, но не си спомняте нищо свързано с отвличане." Освен това няма никаква индикация за това колко от признаците трябва да има човек - 10% или 50%, или 90%? Някои от признаците са по-значителни от други. Например това, което Dumpster разказва по-долу е изключително любопитно и не бих се поколебала да обмисля сериозно отвличане от извънземни. Независимо, че вероятно няма много от другите признаци. От друга страна поне половината от списъка засяга неща, които наистина са напълно естествени като сънища, сънни състояния, психическа разположеност и т.н.

Затова напълно сериозно зададох тук въпроса: Какви според вас биха изглеждали истинските признаци за реален контакт и/или отвличане от извънземни.
« Последна редакция: Април 20, 2008, 16:06:43 pm от stiver »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #9 -: Април 20, 2008, 16:42:29 pm »
Тука (в статията) цари пълна манипулация, защото се говори за извънземни отвличания. А според мен отвличанията от хора преобладават в сравнение с тези от извънземни. Същите изброени признаци можете да ги имате и ако са ви отвличали хора (на борда на т.нар. летящи чинии), вместо извънземни.

Така, че никой (включително и самите отвлечени) в доста от случаите не знаят, или не са надежден източник за това да се разбере, кой е отвличащия. (Ако приемем, че наистина са отвлечени де).

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #10 -: Април 21, 2008, 00:42:43 am »
Има ли значение в крайна сметка? Нали все е отвличане, с извънземна технология (предимно) и е против волята ти.

Dumpster, бих ти предложил да си отвориш нова тема и там да разкажеш с подробности, включително и гореописаното :)

Breath

  • Гост
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #11 -: Април 21, 2008, 02:15:41 am »
И защо да е несериозен списъка? Само защото нямаме твърдо и неоспоримо доказателство, че тези неща се случват?
Интересно, че в този списък няма например един много простичък признак - човек да си спомня, че е отвличан или че поне е имал близки срещи от третия вид. За сметка на това, обаче, списъкът завършва с мъгливото "Никакъв спомен: имате много от тези признаци, но не си спомняте нищо свързано с отвличане."
Няма такъв простичък признак човек да си спомня, защото има нешо, което т.нар. изследователи по този въпрос наричат "заместващ спомен". Събуждаш се сутрин и си спомняш прекрасен сън...за детството, за близък човек...Не зная доколко е вярно и това, но има някаква логика в него, ако изобщо в подобна тема може да се търси логика.
А относно това, кои са според мен истинските признаци за отвличане, бих казала номер 1 и 2 от списъка stiver  ;)

Неактивен Dumpster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #12 -: Април 21, 2008, 04:44:42 am »
Хорус, хем ме сърби, хем ме боли! От една страна много искам да разказвам мои луди случки, а имам такива, от друга наистина се чувствам глупаво като го правя. А бих се чувствал много неловко в графа "Дъмпстър кейс 08.2004" ;D  Освен това дебело подчертавам не съм виждал НЛО и извънземни и тихичко си мисля, че може просто да не си спомням, но както казва един мой приятел " Това, че не си спомняме нещо не означава, че то не се е случило " Е да, но аз добавям - не означава и че се е случило.
Като малък не вярвах в лошите извънземни - смятах, че ако има извънземни, а бях 99% сигурен че ги има, то те или са по изостанали от нас, или са много по напреднали от нас и в този случай няма защо да се интересуват от нас - просто биха си гледали техните науки и не биха се занимавали с глупости. Сега съм на друго мнение.
Имам едно качество, че когато спя на подсъзнателно ниво виждам всичко около себе си, около тялото си и после не помня нищо освен ако не се събудя. Та при мен всичко започна с това, че не знам за какъв дявол си купих анорак с картинка извънземно сиьо,бяло,черно, много контрастно с надпис "иллегал ейлиън". И се получи мисля ефекта на халюцинацията - В енциклопедията "Загадките на неизвестното" беше обяснен този ефект с един бял череп на черен фон как като гледаш в черепа и броиш до 100 и после виждаш черепа на стената. Същия ефект с това извънземно, което приличаше на сив, ама аз тогава де ще ти знам сиви,диви... И спя и сънувам как лежа на операционна маса, а няколко сиви танцуват около мен, ама танцуват като аборигени и си правят някакви експериенти с мен не помня какви или не ги разбирам и се събуждам отново с крясък и си казвам това беше само сън и виждам анурака си на стола с извънземното към мен, но в първия момент не загрявам, че това е анурака ми в тъмнината на стаята ми и щях да превъртя. Моята теория е че спейки съм виждал анурака. Имам и друга случка с пълнолуние. Аз спя в стаята ми, а пълната луна ме огрява през прозореца, при което сънувам, клоуна Пени Уайс от филма "То" на Стивън Кинг да ми говори през луната да убивам деца - това го има и във филма събуждам се с крясък и отново си казвам " Това беше само сън" и поглеждам как всъщност луната ме е огряла наистина.

Хорус и тук бих отговорил на всякакви въпроси с удоволствие. Като допълнение към случая ми с изтърсването мога да кажа, че по време на целия лагер се държах малко зле с хората и бях доста по - егоцентричен от обикновено, а заемах отговорна позиция. Незнам това дали може да има връзка.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #13 -: Април 21, 2008, 08:47:38 am »
Има ли значение в крайна сметка? Нали все е отвличане, с извънземна технология (предимно) и е против волята ти.


Има значение разбира се. Всеки си е със своята agenda.  ;)

Неактивен apolon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #14 -: Април 21, 2008, 13:37:41 pm »
Тези 58 признака: всичките ли трябва да ги имаш, или само някой от тях?  ???
Щото, някой от тях можеш да ги имаш и без намеса на извънземни..... :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27