Автор Тема: 58 Признака за Отвличане  (Прочетена 29336 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #30 -: Май 06, 2008, 15:03:30 pm »
Да допълня за 22:22 - обикновено по това време, освен че забелязвам цифрите, се и случва нещо - взимам някакво решение, звъни телефона или нещо друго. Колкото и да е нормално нещо да се случва по някое време, имам чувството, че случките около 22:22 са някак съдбоносни. Не че са кой-знае какво, но играят по-важна роля в живота ми. Когато се спра и анализирам ситуацията, даже понякога разбирам смисъла на случващото се.

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #31 -: Май 12, 2008, 14:17:54 pm »
На мене 11:11 много често ми се пада! ;-)

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #32 -: Май 12, 2008, 15:51:12 pm »
Мислех си да не взимам все още отношение по този въпрос, но както гледам е вече време. Не отричам 58-те признака, че става въпрос за отвличане от изввънземни. Бих ви дал едно по рационално обяснение, а имено ниско честотно облъчване програма за био-зомбиране или промиване на мозъци чрез хипноза. Дали е директно от транслатори или от по малки преносими остройства няма значение ефекта е един и същ. За първи път ми се случи преди няколко години на морето. Имаше там някакъв малоумник промит от сахаджа йога (знаете ги тия много често изнасят семинари и тем подобни на плакатите е една усмихната ``посветена`` индийка). Та този тип ни събра няколко пияни и напушени рендета с предложение да медитираме над образа на горе посочената ``велика майка`` така той я нарича. Няколко минути се съсредоточавахме над картичка с нейният образ докато повтаряхме на ум ``о велика майко посвети ме`` или нещо такова не помня вече, онзи ни го беше казал предварително. След това влезнахме в една палатка и той ни пита усещате ли нещо като хладно навяване над главата. Това събуди неистов смях във всички, веднага го взехме на подбив. Обаче аз усетих прословутото навяване, а на всичкото отгоре видях онази от картичката като мъж. Разбира се не казах на никой, за да не се смеят и на мен. Изминаха 3-4 минути като се успокоиха и го дръпнах на страна и му казах какво съм изпитал. Изглеждаше по скоро доволен, отколкото учуден и смутляви нещо не помня какво. Сега започва интересното, един или два дена по късно вечерта бях на гости при роднини преди да си тръгна от морето. Вуйна ми и приятеля и заминаха на заведение, искаха да вземат и мен аз отказах. Тогава си мислех, че ми е така странно от алкохолизирането придишните седмици. Забих се пред телевизора и гледам състезание по тайландски бокс, постепенно ме обзе хем дзен спокойствие- улавях всяко движение на бойците и дори преди да са замахнали вече знаех кой ще е победителя, направо сякаш танцуваха, от друга страна имах натрапчиво усещане, че нещо ще се случи. 11:30-12:00 тръгнах към леглото като разбит ``парцал``, легнах си и потъвах в мрак, вцепеняване на цялото тяло, страх сякаш смъртта идва за мене, студ като че ли  навън не беше 25 градуса над нулата и бръмченето, сякаш главата ти е микровълнова печка. След известно време и с огромна борба на духа вече се размърдах, роднините се прибраха, а аз до сутринта се въртях и се чудех в какво се забърках. От тогава мине се не мине се имам подобни приживявания. Най-кофтито е, че с една позната ни се случи паралелно, а тя горката беше с лабилна психика и след преживяното беше в лудница почти година и все още не е съвсем на ред. Прочетох написаното от младежа със сходни симптоми дето е видял ``сив``, това е от био-программирането, при мен бяха демони, а при познатата ми не кой да е, а Александър Македонски като от скапаният холивудски филм със златната лъвска маска. Просто тази хипноза използва закодирани в подсъзнанието страхове и подобни образи, за да изпържи по лесно мозъчето на бедните жертви. Не знам кой и какво се занимава с тази мерзка дейност, но едно ще ви кажа-колкото повече се съпротивлявам толкова по нагли стават. Последното ми преживяване беше на връх Великден и съм убеден, че беше някъкво устройство от съседната стая, като го включиха и всичко се повтори даже този път и с кръвчица от нослето. Бях в хотелска стая, чувах как ходи/ят, имаше огромно огледало, което само в мойта стая беше вградено плътно в стената, като един истински параноик си помислих, че е двойно и залепих с тиксо една хавлия :), не че би спряло излъчвателя или каквото е там, но поне да не ме гледат гол. Та така извънземни ли са, мътни ли са, сатанишчета ли са не знам, но да помнят възмездието няма да ги отмине. Ако се намерят още изтормозени тялом и духом нека отворим нова тема, за да видим как ще я караме за напред. Опитах се съвсем на кратко да изложа мойто виждане по въпроса и някой от преживяванията ми. Извинявам се за правописа, но нямах време да си редактирам текста.
« Последна редакция: Май 12, 2008, 20:25:35 pm от Mirotvorec »
TRUE OR DEATH

cdms

  • Гост
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #33 -: Май 12, 2008, 21:22:31 pm »
Sunin, първо се увери на 100%, че не си взимал опиати и тем подобни глупости. Ако си сигурен, че си бил адекватен може да отидеш на психолог да поговорите, не психиатър, а психолог. Ако и това не помогне, ако си християнин, чувал съм, че поповете четат специални молитви за изцеление или нещо подобно. Пишеш, че си видял демони и тн. А пък и тия източни учения секти и тем подобни боклуци са за болни мозъци не си губи времето.
« Последна редакция: Май 13, 2008, 08:36:23 am от Mirotvorec »

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #34 -: Май 12, 2008, 22:18:04 pm »
Предполагам, че в някой от случаите съм предварително обработван с психотропни, но до сега не съм търсил медицинска помощ. За познатата ми знам със сигорност тя е пушила хашиш или нещо подобно преди ``преживяването``, след което лежа в лудница. Мерси много за съветите, ще ги имам в предвид за напред, благодаря, cdms.
« Последна редакция: Май 13, 2008, 08:37:12 am от Mirotvorec »
TRUE OR DEATH

Breath

  • Гост
Относно: Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #35 -: Май 13, 2008, 09:43:13 am »
Sunin, първо се увери на 100%, че не си взимал опиати и тем подобни глупости. Ако си сигурен, че си бил адекватен може да отидеш на психолог да поговорите, не психиатър, а психолог. Ако и това не помогне, ако си християнин, чувал съм, че поповете четат специални молитви за изцеление или нещо подобно. Пишеш, че си видял демони и тн. А пък и тия източни учения секти и тем подобни боклуци са за болни мозъци не си губи времето.

cdms това, което казваш са пълни глупости според мен. И като отиде на психолог и си поговорят какво ще стане? Повечето психолози да знаеш, че са много навътре в тези теми и знаят какво да се направи....
А молитвите...не знам как и да го коментирам. Демоните, които вижда не идват "оттам" бъди сигурен.
Ако го обработват с това, което той си мисли че е, няма да го оправят молитвите на поповете.

sunin забелязваш ли някаква закономерност във времето? Кога се случват тези неща и имат ли връзка с някакво определено събитие, нещо, което правиш всеки път преди да се случи?

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #36 -: Май 13, 2008, 09:56:26 am »
Sunin, първо се увери на 100%, че не си взимал опиати и тем подобни глупости. Ако си сигурен, че си бил адекватен може да отидеш на психолог да поговорите, не психиатър, а психолог. Ако и това не помогне, ако си християнин, чувал съм, че поповете четат специални молитви за изцеление или нещо подобно. Пишеш, че си видял демони и тн. А пък и тия източни учения секти и тем подобни боклуци са за болни мозъци не си губи времето.
И каква е разликата между сектите и която и да било друга религия? И всъщност нали знаеш, че християнството също първо е било секта?
Колкото до психолозите и психиатрите, разбира се, че те са ограничени от разбиранията на науката и просто следват това, което са прочели в учебниците - не бих казал, че срещите с тях биха били полезни, особено ако човек им се доверява и ги възприема като последна инстанция.
« Последна редакция: Май 13, 2008, 09:57:15 am от Martin »

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #37 -: Май 13, 2008, 22:40:27 pm »
Единствената закономерност до момента е, че се случва  вечер 22:00-00:00, ако не и по-късно. Със сигурност обаче мога да твърдя-преди да започне винаги съм бил физически и психически изтощен. Спи ми се, но не мога да заспя, зяпам в ``нищото``, въртя се в леглото и т.н. От статиите, които проучих на тази тематика до момента вече съм обеден, че става въпрос за промиване на мозъци чрез отдавна позната технология за био-зомбиране. Надявам се скоро да внеса повече яснота по въпроса. Благодаря на всички, които се отнесоха сериозно към моят ``проблем``.
« Последна редакция: Май 14, 2008, 08:51:23 am от Mirotvorec »
TRUE OR DEATH

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #38 -: Май 14, 2008, 14:02:21 pm »
ако измислиш какво може да се направи задължително сподели

мен ме гони параноята:)
« Последна редакция: Май 19, 2008, 17:04:23 pm от Cenestelle »
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #39 -: Май 14, 2008, 15:06:20 pm »
Баща ми, изключително здрав и силен човек, преди седмица беше за седмица в болницата.. променливо кръвно.. виене на свят и не можеш да ходиш ориентирано. В отделението по неврология беше препълнено. Другите отделения, свързани със сърце и мозък също... дори ние младите чувстваме натоварване от време на време...говоря за Кюстендил... някой ни облъчва яко!

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #40 -: Май 25, 2008, 19:59:50 pm »
Приятел на баща ми и мой познат го оперираха от мозъчен тумор в софийска болница. След операцията твърдеше, че в болницата зли извънземни са му сложили нещо в главата. Разбира се, всички мислеха, че се е чалнал от тежката операция. След време се поуспокои и престана да говори за това.
Мисълта ми е, че при такива случаи няма за какво да ходиш при психиатър/аналитик/терапевт или подобни - всеки ще се опита да те разубеди и да ти втълпи, че всъщност истината не е такава, каквато твърдиш...
« Последна редакция: Май 25, 2008, 20:01:16 pm от monk »

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #41 -: Май 26, 2008, 08:27:37 am »
 Сега прочетох бруталната история на Sunin - много кофти, че такива хора (като кришнарите) се опитват да вкарат от своето на всеки му. На никой съмнителен не би трябвало да му се позволява да бърка така във хората.

Според един руски автор (Лазарев), който лекува био-полето на човек, е вредно по всякакъв начин някой да влиае на полето на друг човек. А имено нещо такова се е случило (може би, според мене) със Sunin.

 ;) Иначе бръмчалки всяакви... Ако се настроиш добре - не би трябвало да успяват да ти пречат.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #42 -: Юни 10, 2008, 18:50:28 pm »
Да допълня за 22:22 - обикновено по това време, освен че забелязвам цифрите, се и случва нещо - взимам някакво решение, звъни телефона или нещо друго. Колкото и да е нормално нещо да се случва по някое време, имам чувството, че случките около 22:22 са някак съдбоносни. Не че са кой-знае какво, но играят по-важна роля в живота ми. Когато се спра и анализирам ситуацията, даже понякога разбирам смисъла на случващото се.

Аз по принцип чета редовно, но тоя пост ми направи много, ама много силно впечатление. Не за друго, защото от 2 години насам, няма вечер, в която нещо ме кара да погледна към часовник, който се намира в близост до мен и виждам 22:22ч. Не ми се е случвало да вземам решения точно тогава, нито пък телефон да ми звъни (е може би рядко) , но самата цифра и самата честота на случващото се ... до сега ако съм пропуснал да погледна, то е било максимум 5 пъти в годината... защо е така ?
« Последна редакция: Юни 11, 2008, 09:15:12 am от Mirotvorec »
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #43 -: Юни 11, 2008, 16:56:52 pm »
Нещо има между тебе и цифрите... Чела съм, че когато човек погледне часовника и види повтарящи се цифри, особено 11:11 или 22:22 това е някакъв вид напомняне за кармичната отговорност на всеки. Ами по този повод BAYO виж само в колко часа си написал своя пост ;D ;D ;D Нещо мнооооого тройки около теб :-\

Breath

  • Гост
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #44 -: Юни 11, 2008, 18:43:54 pm »
BAYO добре го е написал ама monk май е "улучил" времето пак. ;)
Ако беше и на 3 май....съвсем.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27