Автор Тема: 58 Признака за Отвличане  (Прочетена 29265 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stiver

  • Гост
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #15 -: Април 22, 2008, 23:56:54 pm »
Няма такъв простичък признак човек да си спомня, защото има нешо, което т.нар. изследователи по този въпрос наричат "заместващ спомен"

Всъщност има. Не можеш да си представиш колко много хора си спомнят. Наистина, само отделни фрагменти, но съвсем реални, истински, осезаеми спомени. Има някои много добри форуми в интернет, където тези хора си споделят за това. Ако успееш да се промъкнеш в някои от тях (те са строго модерирани) можеш да научиш някои много интересни неща.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #16 -: Април 23, 2008, 00:38:32 am »
Няма такъв простичък признак човек да си спомня, защото има нешо, което т.нар. изследователи по този въпрос наричат "заместващ спомен"

Всъщност има. Не можеш да си представиш колко много хора си спомнят. Наистина, само отделни фрагменти, но съвсем реални, истински, осезаеми спомени. Има някои много добри форуми в интернет, където тези хора си споделят за това. Ако успееш да се промъкнеш в някои от тях (те са строго модерирани) можеш да научиш някои много интересни неща.

Така е - зависи от генетиката - дколкото е подвластна на програмиране. Ако човек си спомня нещо, то е защото не са успяли да подтиснат ред фактори. Това, чел съм, доста ги дразни, но нямат особен избор.

Също така може да има и полу-фалшиви спомени. Нарочно да оставят някои, с цел това да обслужва някоя тяхна игра, а други да трият избирателно. А може да поставят и такива, които следват линията на отвличането - но дотам. Т.е. - напълно различна история от реалната.

Вариантите са много и почти никога не можеш да бъдеш сигурен на 100% :)

stiver

  • Гост
Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #17 -: Април 23, 2008, 14:05:35 pm »
И най странното за мен като личност звучи и най абсурдно през живота си съм виждал еднакви числа на циферблата на часовника хиляди пъти КОЕТО Е МНООГО.


Ха! А ти забеляза ли цифрите на следващия ти пост ???  ;D

Относно: 58 Признака за Отвличане
« Отговор #12 -: Април 21, 2008, 04:44:42 am »


Моите повтарящи се цифри са 8:44 във всичките им варианти и форми. Много е изнервящо. Мислех, че биологическият ми часовник се обажда, но започнах да ги виждам на най-невероятни места: номера на коли, цени, дори във филми, където случайно се виждат часовници в кадъра. Някъде тук май някой написа нещо, че тези цифри имали връзка с активиране на ДНК-то.

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Бил съм отвличан...
« Отговор #18 -: Май 04, 2008, 00:36:35 am »
Здравейте!
Следя сайта от доста време.
Прочетох статията за признаците за отвличане и установих, че най-вероятно ми се е случило. Моля, споделете какво мислите, че е добре да направя в случая! Има ли смисъл да задълбавам в темата и да търся спомени?
« Последна редакция: Май 06, 2008, 18:48:37 pm от H. »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #19 -: Май 04, 2008, 02:26:06 am »
Предвид че признаците с апрекалено общи, то най-вероятно не си бил отвличан и можеш да спиш спокойно
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

cdms

  • Гост
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #20 -: Май 04, 2008, 08:21:53 am »
Наистина признаците са общи. Все пак ,ако не си прекалено сигурен напиши кои признаци си преживял(усетил). Но най-вероятно е "фалшива тревога". 8)
« Последна редакция: Май 04, 2008, 08:34:24 am от Mirotvorec »

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #21 -: Май 04, 2008, 15:15:17 pm »
Добре, сигурно не съм - по-грубите неща като да сънувам извънземни и да намеря имплант не са ми се случвали. Най-силно впечатление ми направи това: "13. Постоянно виждате едни и същи цифри на часовника." От много години ми се случва, като погледна електронния часовник (може цял ден да не съм го поглеждал преди това) да са изписани цифрите 22:22, понякога и 11:11. Бях гледал филм, в който една мадама обясняваше, че това е някакъв знак, но не си спомням точно какво.

Някой има ли по-подробно обяснение?

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #22 -: Май 04, 2008, 15:19:39 pm »
Добре, сигурно не съм - по-грубите неща като да сънувам извънземни и да намеря имплант не са ми се случвали. Най-силно впечатление ми направи това: "13. Постоянно виждате едни и същи цифри на часовника." От много години ми се случва, като погледна електронния часовник (може цял ден да не съм го поглеждал преди това) да са изписани цифрите 22:22, понякога и 11:11. Бях гледал филм, в който една мадама обясняваше, че това е някакъв знак, но не си спомням точно какво.

Някой има ли по-подробно обяснение?

Често ми се случваше по едно време да поглеждам към часовника в 22:22, но сега по-малко. Тоест, и аз съм така, но не бих го отдал на някакъв симптом, че съм бил отвличан. За съжаление ще трябва да си по-конкретен в случая.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #23 -: Май 04, 2008, 15:28:28 pm »
Цитат
13. Постоянно виждате едни и същи цифри на часовника.
Мисля, че това беше един от знаците за настъпване на новото време и твоята съпричастност към него, т.е. часовника ти дава знак, че участваш по някакъв начин в установяването на новия свят.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #24 -: Май 04, 2008, 15:55:02 pm »
Миротворец, това беше филма, мерси!
Ще споделя и нещо друго, което ми се случи, когато бях на около 6 години. Беше късно през ноща, майка ми спеше на съседното легло. В един момент част от стената стана сякаш по-светла и чух женски глас. Гласът звучеше нежно и имах чувството, че е приятелски настроен. Питаше ме как се кзвам. Чух въпроса няколко пъти, преди да се реша да отговоря. Когато си казх името светлината и усещането изчезнаха. От тогава не се е случвало.
Единственото, с което си обяснявам случката са същесвата от тук: www.universe-people.com

Не настоявам да съм бил отвличан, само реших да проверя. Мерси за отношеието!

cdms

  • Гост
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #25 -: Май 04, 2008, 18:47:46 pm »
Това за часа 22:22 или 11:11 е нещо, като ориентиране. И аз всяка сутрин се будя в 5 часа сутринта без будилник, ама няма нищо неестествено.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #26 -: Май 06, 2008, 03:31:43 am »
Бе то аз от 2-3 години няма вечер или поне 5 дни в годината ми се събират да пропусна, но тва 22:22 направо ме убива. Навсякъде го виждам. На PC-to , на телефона, на таблата с валутните курсове по банките, билбордове (електронни) и т.н. Моите приятели ми се смеят като им повтарях (щот вече спрях) "Я, айде пак вижте; 22:22) и те ест  ;D пак ли бе ...

Та питанка? Защо точно 22:22h. !?!
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #27 -: Май 06, 2008, 08:49:15 am »
Крион споменава, че 11:11 е най-често срещаната комбинация, това е т.н. Звездна Врата 11:11 , отварянето на която през 1991г.(или 1992г., не помня вече) позволява на енергиите от Великото централно Слънце да се влеят в планетарната матрица на Земята, активирайки кристалната решетка. Сиреч 11:11 характеризира процесът на трансформация.
22:22 предполагам, че е двойно 11:11.   :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен dlakon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
  • 65% chance for critical post
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #28 -: Май 06, 2008, 11:41:38 am »
Да бе има нещо гнило в тия часовници и аз го усетих наскоро.. Седя си аз на работа и съм си пуснал IRC... и гледам часа - [20:12]... СЪВПАДЕНИЕ?!?!?!? :D

 ;D ;D ;D ;D
Asatoma sat gamaya, tamasoma jyotir gamaya, mrityorma anritam gamaya..

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Относно: Бил съм отвличан...
« Отговор #29 -: Май 06, 2008, 11:50:01 am »
Аз пък на всякъде виждам числото 13.

Едно време, заедно с 666 ме кефеше много. Тогава прекалявах с метъл-а и всички ме мислеха за сатанист, но аз никога не съм вярвал в сатаната. Най-трудните 2 изпита (заради които много хора прекъснаха следването си) съм си ги взимал на петък 13-и.

Но днес, незнам защо получавам едно странно усещане на безпокойство, когато видя 13.

Едно майтапчийско обяснение е, че едно време независимо дали съм вярвал или не в дявола, дявола е вярвал в мен и ми е помагал  ;D Но днес се е отвърнал от мен и да му мисля  :---

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27