Автор Тема: Подмяна на органи и генна терапия с цел 1000 г. живот!  (Прочетена 9471 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Бях чел, че е възможно човек да живее 1000 г., като му се подменят органите след определен период от време. Подмяната на полови клетки също била необходима.
Въпроса ми е кога ще може да се прилага в развитите страни масово? Ще можем ли изобщо да надхвърлим предела от 90-100 от момента???
« Последна редакция: Април 08, 2008, 15:42:41 pm от H. »

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
И аз съм го чувал,но и да стане незнам колко души ще имат смелостта да ги изживеят.Според мен повечето биха се самоубили от скука.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
И аз съм го чувал,но и да стане незнам колко души ще имат смелостта да ги изживеят.Според мен повечето биха се самоубили от скука.
Да, нещо не мога да си представя за какво ни е притрябвало такова нещо.  :-\

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
И аз съм го чувал,но и да стане незнам колко души ще имат смелостта да ги изживеят.Според мен повечето биха се самоубили от скука.
Да, нещо не мога да си представя за какво ни е притрябвало такова нещо.  :-\
За да можеш да бъдеш свидетел на смяната на много епохи, а да не говорим, че ще виждаш постоянното развитие на науката! ;)  Най-общо казано - да видиш това, за което хора са мечтали преди десетилетия ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Бъдете ориентирани към духа, а не към тялото си. Вие не сте вашето тяло!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Бъдете ориентирани към духа, а не към тялото си. Вие не сте вашето тяло!
Нещо не си падам по езотерика ;D

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Нещо не си падам по езотерика ;D
Жалко, не знаеш как ще ти се промени мисленето, ако се занимаваш. Но може би не "усещаш" и не виждаш нещата в тяхното вътрешно съдържание, виждаш само външната им страна. Жалко... Просто не развиваш въображението си!

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Физическо безсмъртие все още не е постигнато и едва ли скоро ще има. Има адепти, които живеят по 150-200 години, но и те не са безсмъртни, а и за да постигнат горното, прилагат специални методи и начин на живот, които са трудно постижими за съвременния забързан и стресиран човек, хранещ се с химикали и ГМО храни. Тия дето искат да живеят по 1000 години вероятно си мислят, че като си платят и това ще стане, само че не става по този начин!  :-X
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
А защо ви е да живеете 1 000 години? Интересно е да мечтаете за безсмъртие, но ще можете ли да изживеете цялата Вечност, понасяйки себе си?

Неактивен Montecristo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
  • Eppur si muove
Вие не сте вашето тяло!
Напротив. Мисълта може да съществува извън тялото, но не и без него. Те са едно.
Но наистина колко време си жив не е важно. По-скоро колко време живееш. Е, аз нямам нищо против да поживея 9-10 века :) Според мен бъдещето на безсмъртието е в компютърните технологии.
« Последна редакция: Април 08, 2008, 18:29:57 pm от Montecristo »
Impossible is nothing.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
А защо ви е да живеете 1 000 години? Интересно е да мечтаете за безсмъртие, но ще можете ли да изживеете цялата Вечност, понасяйки себе си?
Да, искам да живея "вечно"! :D 

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Внимавай какво си пожелаваш, защото...може и да се случи  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Бях чел, че е възможно човек да живее 1000 г., като му се подменят органите след определен период от време. Подмяната на полови клетки също била необходима.
Въпроса ми е кога ще може да се прилага в развитите страни масово? Ще можем ли изобщо да надхвърлим предела от 90-100 от момента???

Peacekeeper, откъде ги вадиш тия въпроси не знам.  :D

Кога ще разкрият за съществуването на извънземните?
Кога ще може да се прилага в развитите страни масово?
Кога ще започне планираната масова инвазия от извънземните?
Кога ще пуснат в употреба роботите?
Кога ще пуснат в употреба антигравитацията?
и.т.н. цитирам по памет...

въпроси на които никой не може да ти отговори, нито в този форум, нито на което да е било друго място. Това са неща които се знаят от няколко човека на земята (даже и това не е сигурно). Просто никой тука няма да ти даде смислен и обоснован отговор.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Тогава, Eon, ще си променя въпроса на - Бихте ли искали да живеете толкова и защо ;D :D ;D

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236


Тогава, Eon, ще си променя въпроса на - Бихте ли искали да живеете толкова и защо ;D :D ;D

Твърдо нЙе! ;D
Един шотландски боец ми стига. :)
« Последна редакция: Май 13, 2008, 20:44:32 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
5 Отговора
4160 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2006, 11:49:49 am
от ultrafutur
8 Отговора
4993 Прегледи
Последна публикация Април 30, 2009, 10:08:56 am
от emilkos
4 Отговора
3853 Прегледи
Последна публикация Октомври 19, 2011, 11:07:49 am
от Гален

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27