Автор Тема: Startrek Enterprise NX1 - The Saga Begins...  (Прочетена 9358 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Отг: Startrek Enterprise NX1 The saga begins...
« Отговор #15 -: Април 02, 2008, 21:35:05 pm »
До автора - Кораба няма да изкривява пространството като Ентърпрайз, а ще влиза в алтернативно такова, където понятието време ще е малко по-различно, и от там ще идва "голямата скорост" ;)  Нещо като на Star Wars  :P



Хахахаха
Тия ме кефят, правят се на ни лук ял ни лук мирисал: ;D  сякаш за пръв път чуват за такива работи...
"and a space propulsion researcher at the US Department of Energy's Sandia National Laboratories has said he would be interested in putting the idea to the test."

would be interested.... мухахахахахха :D :D :D

Я виж в сайта ми, в раздел агенции, Структурен анализ на Правителството в Сянка да видиш кои са Сандиа...
ектракт:
Sandia National Laboratories (SNL)
Phillips Air Force Laboratory
които са уединени в Kirtland AFB/ Военен резерват Sandia, и провеждат изследвания на теоретични и експериментални ядрени и Star Wars оръжия в Los Alamos и Национални Лаборатории Lawrence Livermore в практически, работещи оръжия) Албакърк, NM.

Е тъй де нормално е... Няма да търгнат да правят опити в задния двор на бай Дончо овчаря я....

Това ме изкефи: "Unique it certainly is." Автора на статията имитира Йода... 8)

Ей тоя е известен: Burkhard Heim

“A spinning ring and a strong magnetic field could produce a repulsive anti-gravity force”


ЩЕ СЕ СЕТИТЕ ВИЕ АМА КЪСНОООО... ;D ;D ;D ;D ;D

МОМЧЕТА ДЕРЗАЙТЕ..... ИМА НАДЕЖДА.... НАДЯВАМ СЕ В МОЯ ЖИВОТ ДА ГИ ИМА ТЕЗИ РАБОТИ....
МОЛЯ СЕ САМО И САМО ДА СВЪРШИ БЪРЗО ПЕТРОЛА, ЧЕ ДА ПОЧНАТ ДА ГИ ПУСКАТ НА ПАЗАРА...

АМАН ОТ КАРБУРАТОРИ ;D


голяма е статията ще я прочета друг път на спокойствие цялата

рспкт
Еон, ей така те искам :D ;D :P



П.П. Ето го сайта
http://www.hpcc-space.com/

Няма движение от близо месец. Явно крият прогреса :-X
« Последна редакция: Април 02, 2008, 21:36:37 pm от Peacekeeper »

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Относно: Startrek Enterprise NX1 - The Saga Begins...
« Отговор #16 -: Април 08, 2008, 11:28:08 am »
Gil-Galadh  От година и нещо се мъча да намеря леарна и после машина която да ми направи един експериментален компресор който искам да патентовам и какво се оказва на балканите няма  каде да го направя, като плюс това матеряла или по точно сплавта от която трябва да го направя се произвежда само в русия, а кажи ми как да си го направя HOME MADE Като за пари просто не ми се говори 100г от тази сплав е 380$
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Startrek Enterprise NX1 - The Saga Begins...
« Отговор #17 -: Май 10, 2008, 10:46:11 am »
За Коледа ще излиза новия Стар Трек филм. В него ще се наблегне на строежа на Ентърпрайз, при това не в орбита, а на земята, като издигането ще става с антигравитация :D :P   
Въпроса ми е - в момента избързват да направят повечето "научно-фантастични" филми от този калибър, и това не е ли защото скоро технологията от филма ще е на яве :) 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27