Автор Тема: Тамплиерите "кацат" в България  (Прочетена 96075 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #75 -: Юни 26, 2007, 11:30:42 am »
Може и аз да не съм се изразил правилно. Въпреки тяхните напъни няма как да са по-стари.

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #76 -: Юни 27, 2007, 08:47:56 am »
Скоро научих , че другаря Ралчев вдигал в степен рицар деца и правел нещо като детска тамплиерска секция на ордена!!!!!!! Тва е абсолютно забранено при Тамплиерите и сами си правим извод колко е тамплиер и легитимен.
(Всеки път като науча нещо ще го споделям тука. Много ми харесва форума. Да сте живи и здрави!)

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #78 -: Октомври 02, 2007, 20:13:19 pm »
За пореден път-тея са пълни смешници
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #79 -: Октомври 12, 2007, 21:44:20 pm »
За пореден път-тея са пълни смешници
То хубаво, ама как го разбра, че е така...

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #80 -: Октомври 13, 2007, 14:30:39 pm »
Хм!
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1109467
Май има два ордена в БГ... Типично по български... Единия (на Ралчев) със сигурност е повече масонска ложа, отколкото орден (поне това дето съм чел за ордени и ложи). Да видим другия ...
Ще се заема да попроуча случая...

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #81 -: Октомври 14, 2007, 12:07:39 pm »
Хм!
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1109467

  снощи гледах по телевизията за тази церемония , но по - интересното в случая беше ,че Ватикана ги амнистира защото са открили фалшиво картотекирани документи от клането им преди 700 години. В документа има опрощение на техните грехове независимо след взетите с истезания самопризнания. Сега ще ги реабилитират и те отново ще служат на Ватикана на воля  :-\

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #82 -: Октомври 14, 2007, 13:15:20 pm »

Тамплиерите осветиха чешма в София

Орденът на рицарите тамплиери в България откри и освети нова чешма в градинката на Националната художествена галерия вчера.
  :-\

13.10.2007
www.news.ibox.bg

„Мястото не е избрано случайно, тъй като тя е част от историческото наследство на България", споделя Приор Румен Ралчев.

Тази година по инициатива на софийските командарии е създадена и регистрирана Фондация „Княз Борис-Михаил І", която се заема със задачата да реновира чешмата в бившата царска градинка.

Събитието уважиха представители на кметството-домакин, бизнесмени, рицари и дами от Ордена на тамплиерите в България и Европа.

Фондация „Княз Борис-Михаил І" стартира и инициатива по възстановяване на Гложенския манастир, който има 800 годишна история.
В него се възстановяват стенописите, а с допълнителни средства се създават и иконописи на едната му страна.

Тази вечер по повод на 700 години от разбиването на Ордена на рицарите тамплиери в хотел „Кемпински - Зографски" ще се проведе тържествен  възпоменателен ритуал, на който ще бъде почетена паметта на рицарите от Ордена.

По време на ритуала ще бъдат отличени с уникални медали и грамоти рицари и дами, които са помогнали за развитието на Ордена на тамплиерите в България.

На днешната дата в Брюксел магистратурата на Ордена на рицарите тамплиери на Йерусалим се събира и по повод влизането в длъжност на Великия Приор на Сърбия Деян Милекович, който вече ще заема поста Заместник Велик Майстор на Ордена в Европа.

В България Орденът на рицарите тамплиери има 8 командарии (организации на регионален принцип) с повече от 170 члена - рицари и дами.

В Ордена се приемат само християни, но членовете му активно търсят диалог с другите религии.

Основните цели на тамплиерите в България са запазването на християнството и християнските ценности, търсенето на диалог с другите религии, утвърждаването на името на Ордена, трайно присъствие в обществото и интегрирането на тамплиерите в други организации, за да може да се търси помощ в решаването на редица социалните проблеми.   :-X ::)

« Последна редакция: Октомври 14, 2007, 13:16:08 pm от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #83 -: Октомври 14, 2007, 15:07:24 pm »
Ако ми позволите ще прокометирам ситуацията:

1. "Тамплиерите осветиха чешма в София" - Тамплиерите не могат да освещават нищо. Могат да присъстват на водовсет. Водосветът се извършва от съответните оторизирани лица - свещеници.
2. "Фондация „Княз Борис-Михаил І" стартира и инициатива по възстановяване на Гложенския манастир, който има 800 годишна история.
В него се възстановяват стенописите, а с допълнителни средства се създават и иконописи на едната му страна." - истината е че там се влагат доста пари - за асфалтов път и много други неща, но едва ли са от Ралчев. Подразбрах че има голяма вероятност парите да са от Украйна, покрай произода на княз Глож - на когото е именуван манастира.
3. " На днешната дата в Брюксел магистратурата на Ордена на рицарите тамплиери на Йерусалим се събира и по повод влизането в длъжност на Великия Приор на Сърбия Деян Милекович, който вече ще заема поста Заместник Велик Майстор на Ордена в Европа." - До колкото знам при тамплиерите няма степен "Майстор". Това означава, че изгонения от масонството Ралчев все още се има за масон, както и сръбския вариант на ордена всъщност е ложа, замаскирана под благовидна външност...
4."В България Орденът на рицарите тамплиери има 8 командарии (организации на регионален принцип) с повече от 170 члена - рицари и дами." - познавам лично някои от тях. Окава се че са били тотално заблудени с цел привличането им в тази организация от небезизвестния гей Андрей Баташов. Повечето от тях напуснаха организацията, но имената им все още се четат там и ги броят за бройка.
5. "Основните цели на тамплиерите в България са ... трайно присъствие в обществото и интегрирането на тамплиерите в други организации..." - ако това не е чиста масонска директива - здраве му кажи!!!


Неактивен 3 in 1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #84 -: Октомври 29, 2007, 00:16:48 am »
Ше ми "кацнат" те на... ше ми кацнат на петък тринайстия!  Много ни е прост народа, ей, ама и вие не знаете с какъв форум сте се заели. Жалко, познавах готини хора, а сега станаха тамплиери.Сега ще си затрият и таланта и живота.  Ма защо са толкова горди от това, колко са прости. То се едно аз да се гордея, че съм станала парцал.
« Последна редакция: Октомври 29, 2007, 01:10:01 am от 3 in 1 »
Спрете Земята, искам да сляза!

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #85 -: Октомври 29, 2007, 22:17:55 pm »
Ше ми "кацнат" те на... ше ми кацнат на петък тринайстия!  Много ни е прост народа, ей, ама и вие не знаете с какъв форум сте се заели. Жалко, познавах готини хора, а сега станаха тамплиери.Сега ще си затрият и таланта и живота.  Ма защо са толкова горди от това, колко са прости. То се едно аз да се гордея, че съм станала парцал.

Може би ги е поблазнила идеята за "рицарски идеали", знам ли. Ама като знам че другаря Ралчев и сие са масони или масонопоклонници до мозъка на костите си направо ми е жал за някои хора... А иначе не ще и дума - и аз познавам някои свесни хорица, които бяха прилъгани там...

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #86 -: Май 18, 2008, 13:56:23 pm »
Хе хе хе .... Другаря Ралчев го били произвели във "Велик Приор" (каквото и да значи това) малко преди Великден, ама пак под шапката на сърбите. Кво му е великото - не знам. Пък и нещо много тихомълком се е случило събитието, което е много, ама много нетипично за него. Те за една чешма дигат егати и пушилката, а сега...

Raymond du Puy

  • Гост
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #87 -: Май 18, 2008, 23:11:54 pm »
А за рицарите хоспиталиери(Малтийския орден)знаеш ли нещо повече? :---

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #88 -: Май 19, 2008, 20:51:02 pm »
Не познавам такива и не мога да почерпя инфо отвътре...

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #89 -: Май 19, 2008, 22:07:28 pm »
Знам че много сериозни мелета са си спретнали с турците и че при закриването на оредна на тамплиерите една част от тях минават към "болничарите"
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
19 Отговора
33266 Прегледи
Последна публикация Май 31, 2010, 15:17:41 pm
от Visitor
52 Отговора
36649 Прегледи
Последна публикация Септември 21, 2010, 18:40:47 pm
от fabio
125 Отговора
81267 Прегледи
Последна публикация Юни 25, 2010, 21:21:32 pm
от neter
4 Отговора
8111 Прегледи
Последна публикация Октомври 26, 2005, 13:27:44 pm
от Атила
20 Отговора
19265 Прегледи
Последна публикация Август 21, 2011, 16:49:17 pm
от bai_lun

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27