Автор Тема: Тамплиерите "кацат" в България  (Прочетена 96006 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #60 -: Април 18, 2007, 15:28:11 pm »
Даам,именно сред онези,срещу които се бори Калоян не може да не е имало тамплиери
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #61 -: Април 21, 2007, 13:56:30 pm »
А ти… записа ли се тамплиер?

http://www.dnesplus.bg/Analysis.aspx?f=106&d=162658

17.04.2007 15:31
Вече не може да има две мнения по този въпрос. Татковината е попъплена от тамплиери като уличен превъзходен от бълхи. Наляво да се обърнеш – на тамплиер ще налетиш, надясно да свърнеш, тамплиер ще настъпиш по мазола. Роят се, плодят се и се множат с такива темпове, че човек започва да си мечтае за пръкването на един достоен духовен наследник на Филип Хубави, който най-сетне да тури ред в тоз тамплиерски разгул. Жалко, че поредният петък, 13-то число, отмина съвсем наскоро, ще трябва, види се, да докретаме до някой от следващите.

Ако само преди 4-5 години някой се бе опитвал да ме убеди, че прогресивното тамплиерство ще намери у нас тъй благодатна за своя бурен цъфтеж почва, щях да се смея дълго и напоително. И… напразно, защото 4-5 години след времената, когато щях да се кикотя на подобно хрумване се оказва, че живея във времена, когато отвсякъде ми се хилят тамплиери. При това наши. Родни. Изконни.

Нищо, че България като историческа традиция има с Ордена толкова общо, колкото Иран на аятоласите с принципите на светската демокрация или Волен Сидеров със здравия разум. Най много някой и друг тамплиер да си е отишъл мърцина край Одрин, след близка среща с калояновата армия – но по този въпрос лично аз не знам подробности.

Виж – за самия Орден и неговата история знам доста. Затова бих искал да задам изкъсо няколко въпроса на нашите български тамплиери. Родните. Изконните.

Вие Бафомет почитате ли? Ами изпълнявате ли ритуала с целуване на задни части, който послужи като едно от обвиненията срещу братята ви предишния път, когато бяха загазили? Как сте с култа към котешките глави в последно време? А с хашишините на Стареца от планината да сте се чували скоро? “Харлей-Дейвидсън”-а по двама ли го яхате, както предците ви по двама яздеха един кон на старите символи на Ордена, че да демонстрират смирена бедност? А на парене издържате ли? Щото, чувал съм, обикновено накрая ви се налага…

Хайде холан! Писна ми от тамплиери. Да живеят хоспиталерите от болницата на Свети Йоан! С малко тевтонски рицари на вкус. Разбира се, все наши, родни и изконни.

Жоро Георгиев

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #62 -: Април 21, 2007, 23:57:44 pm »
:) дам...тук в града гледах, че бяха налепени некви листове, на които пишеше нещо от сорта на " Истината за тамплиерите и розенкройцерите" с някакъв странен знак отгоре... ще се опитам да снимам  ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #63 -: Април 22, 2007, 16:36:33 pm »
Реплай,от Варна ли си?Щото тука ги има едни подобни-т'ва са някви измислени розенкройцери,не се занимавай
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #64 -: Април 22, 2007, 20:34:15 pm »
от Стара Загора съм ;)  листовете бяха едни розови...незнам дали става дума за същите  :P не съм снимал още, понеже нямам цифров фотоапарат и трябва да ангажирам някой

Неактивен Bibl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #65 -: Април 23, 2007, 17:44:24 pm »
Миналата седмица,мисля по новините на бтв, съобщиха, че Николай Овчаров е приет за тамплиер. Търсейки в нета не намирам нищо за това освен http://www.rodopipress.com/2006/11/22/ricar . Някак странно ми се вижда "археолог No1" в България да бъде приет тихомълком в подобна организация и пълната незаинтересованост на медиите  :-\

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #66 -: Април 23, 2007, 18:09:03 pm »
Миналата седмица,мисля по новините на бтв, съобщиха, че Николай Овчаров е приет за тамплиер. Търсейки в нета не намирам нищо за това освен http://www.rodopipress.com/2006/11/22/ricar . Някак странно ми се вижда "археолог No1" в България да бъде приет тихомълком в подобна организация и пълната незаинтересованост на медиите  :-\

Ами това е така щото на външно ниво всички подобни организаци (масонски) функционират като "бизнес клубове". Самите им членове също си мислят така. Има типична пирамидална структура и много малко хора са наистина в час дори от самите членове. И по тази логика дали някой членува в определен бизнес клуб е по-скоро жълта новина и най много да намерим информация във вестник Шок По-лошото е че дори и да примем че става въпрос за обикновен бизнес, то пак всичко е свързано с укриване на информация. А когато това го прави някой историк тогава става въпрос за поръчка. А може да са го избрали и от чисто пиарски съображения - тоест той да рекламира  по някакъв начин организацията чрез работата си.

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #67 -: Май 19, 2007, 19:51:04 pm »
Нахлуването на тамплиерите у нас в последно време си е програмирано и част от заговора на Илюминатите, в който е застъпена и тази точка с цел допровеждането и довършването на геносида над българската раса, и като всички самоуважаващи се и отлични манипулатори, изполвзват собствените си жертви, да свършат тази работа.

И те са на принципа на шопо, оти да работим, като мое да не работим и докато има будали да ми вършат мръсната работа.

Та тия новоизлюпени български тамплиери са си пълни помияри, искащи да минат за висша превъзходна, които тепърва ще ги използуват за маши и унищожение на собствената им раса. Позор за тях.

Този археолог Овчаров се явява  много важна птица, защото по нашите земи се намират за тях много важни археологически находки. Ще го провъзгласят за велик тамплиер ако трябва, само и само да им свърши задачката и после ще го думнат, защото едва ли отговаря на тяхните истински правила. Важна е обаче крайната цел на заниманието и тя е много страшна за българската раса.

За съжаление много лесно влизат в торбата тези хора и въобще не мислят за последствията.

Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #68 -: Юни 20, 2007, 23:39:22 pm »
Явно Темплиерите яко набират скорост в България. Шефката на СЕМ сама се похвали че била темплиерка  ;D. Като прибавим и факта че е  и внучка на Георги Димитров конспирацията е пълна. Как все успяват да запазят родствените линии на властта  ;) все  едни и същи са на видните постове  :P

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #69 -: Юни 21, 2007, 01:45:54 am »
виж сега...самият факт че има жена тамплиерка говори кокло са смешни тея и колко общо имат с тамплиерството...по-добре да се занимаваме с обичаините масони и илюминати
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #70 -: Юни 25, 2007, 13:47:53 pm »
Първо - никой не може да твърди че Николай Овчаров е "археолог №1" на България. В археологическите среди той има доста спорна слава. Намерил си е начина да е популярен и показвайки се постоянно пред медиите си създава образа на единствения деен археолог в БГ, а в действителност е посредствен такъв.
Второ - т.нар. Орден на Тамплиерите на Румен Ралчев не е нищо друго от един бизнесклуб, в който дори не се спазват основни принципи в тамплиерството по приемане на членове, работа и т.н. Чувал съм ,че самият Румен Ралчев се самопровъзгласява за Тамплиер, че и за Приор след като е позорно изгонен от масонството заедно с една група хора заради грубо интригантство, на което дори на масоните(които са си парче интриганти по природа)  им е дошло в повече!
Трето - Чул съм че в БГ наистина съществува Орден на Тамплиерите, който няма нищо общо с Румен Ралчев, най-малкото поради факта, че не излизат постоянно пред медиите.

Ако на някого му е интересна темата ще поразпитам малко насам-натам... ;)

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #71 -: Юни 25, 2007, 17:29:23 pm »
Jokata,масонството е с няколко века по-младо от тамплиерите,така че не  е за учудване че има степен тамплиер


 ;D ;D ;D Това са пълни глупости.  ;D ;D ;D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #72 -: Юни 25, 2007, 18:08:49 pm »
;D ;D ;D Това са пълни глупости.  ;D ;D ;D

много яко! И на ква основа го твърдиш?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #73 -: Юни 25, 2007, 18:48:20 pm »
В масонството няма степен Тамплиер. Друг е въпроса, че масоните отчаяно се нуждаят от някаква идентификация в миналото - вече почти 2 века. Не напразно взимат доста от ритуалите (а не ритуала) на Тамплиерите, както и други атрибути (меч и др.), но дефакто са друга организация. Напр. - Ордена на Тамплиерите е военна или военизирана организация с цялото там единоначалие и т.н., а при масоните е пълна демокрация - всеки си прави почти каквото си иска и ако реши да направи някой комплот - братята му (ако имат някаква изгода) не се противопоставят; При Тамплиерите са само християни - при масоните има всякакви - християни, мюсюлмани, будисти... всякакви.
Така че на практика ПОЧТИ нямат никаква връзка. Връзките между тях се втълпяват от многото книги на тамплиерска тематика, които са писани и издавани от масони. За радост на БГ пазара има и някоя-друга книга , на които човек може да разчита, че има по-голяма правдивост по темата.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Тамплиерите "кацат" в България
« Отговор #74 -: Юни 25, 2007, 20:24:57 pm »
явно не сме се разбрали. Реших че поддържаш тезата, че масоните  са по-стари
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
19 Отговора
33172 Прегледи
Последна публикация Май 31, 2010, 15:17:41 pm
от Visitor
52 Отговора
36618 Прегледи
Последна публикация Септември 21, 2010, 18:40:47 pm
от fabio
125 Отговора
81226 Прегледи
Последна публикация Юни 25, 2010, 21:21:32 pm
от neter
4 Отговора
8096 Прегледи
Последна публикация Октомври 26, 2005, 13:27:44 pm
от Атила
20 Отговора
19255 Прегледи
Последна публикация Август 21, 2011, 16:49:17 pm
от bai_lun

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27