Автор Тема: Случки с неземен характер в моя живот  (Прочетена 26647 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Dudesun

  • Гост
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #30 -: Април 13, 2008, 19:45:03 pm »
Здравейте колеги съфорумци. Тъй като съм доста нов ще предоставя малко информация за моя милост. Студент в Техническия Университет, работохолик и естествено капиталист.
Но от малък доста се интересувам от пара нормалното и нещата за които учените отчаяно си опитват да намерят логично за света обяснение, но не успяват.
Не знам може би от книгите или от детския мозък, или наистина си имах приятел който само аз чувах (днес това бих го класифицирал като ангел пазител, защото няколко пъти съм бил на крачка от другото измерение),видях, че това може да е бил учител, за което не се бях сещал.
Сега аз съм човек, който е открил, че може да манипулира съдбата (както и да ви звучи), но също няколко пъти в просъница са ми се явявали мисли свързани с бъдещето.
PS: 1. Вярвам, че всеки има способност на ясновидец, просто нея е открил.
    2. Искам да поздравя Ipsilan, разказа е много приятен и от него лъха спокойствие и истинност. Освен това не трябва да ти пука особено какво си мислят хората/докторите за теб, важното е ти какво мислиш за себе си и как се чувстваш.

Поздрави!         

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #31 -: Април 13, 2008, 21:05:01 pm »
Добре дошъл, Dudesun  :) Явно има какво да разкажеш, затова направо пусни една нова тема с твоите преживявания. Разбира се, ако искаш и ние да узнаем за тях  :P
Не мисли като човек!-Крион

Dudesun

  • Гост
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #32 -: Април 13, 2008, 21:24:50 pm »
Добре дошъл, Dudesun  :) Явно има какво да разкажеш, затова направо пусни една нова тема с твоите преживявания. Разбира се, ако искаш и ние да узнаем за тях  :P

Не мисля, че има слисал да пускам тема за едно две неща  :)

mila mihailova

  • Гост
Относно: Случки с неземен характер в моя жи&#
« Отговор #33 -: Май 02, 2008, 22:33:50 pm »
  Делфините са по - благородни от човека в умението си да възприемат от него...при това не лишени от чувство за хумор. ;)
 Горното изречение е увод,(пиша това за литераторите). Написах го като коментар на "За да има надежда, че такова велико събитие ще се случи, трябва в промеждутъка от днешния ден до 2012 година поне 144 000 души да станат просветлени и да въплътят в себе си съзнанието на Христос."
 Макар и да се зачетох тази вечер, в търсене на коментари относно книгите на Х.Х.Бенитес, в крайна сметка попаднах тук. Провокира ме написаното от ipsilan, на който благодаря за смелостта да РАЗКАЖЕ  :-* за преживяното от него. Не мисля предварително, а и ако е нужно да пиша и за напред, да обяснявам на хора, които искат да търсят "грешка" в запетайката, дали написаното е плод на лъжа, форма на психическо отклонение или друг фалш. Който иска да пита и иска да му отговорят, знае как да пита  :-*
    Скъпи  ipsilan!
Дълбоко се надявам да попаднеш на тези редове. Това, което ти се е случило светлините, говора...припомни едно от моите преживявяния от преди 16 години, беше през нощта, събудих се от музика, чувах я ясно, мислех че по някаква причина съм забравила радиото включено, но не...мелодията бе "кристална", пленителна, наподобяваше нежността на френския, сякаш думите и музиката бяха единни и много ясни, докато слушах на около 2 метра пред мен имаше светлини, сякаш тънцуваха, бях като във вцепенение, физически нямаше страх, когато свърши бе много горещо, горях, дори помня, че си махнах дрехите сякаш усещах интензивно, ускорено, приповдигнато, нещо като ускорено изразходване, като при интензивно мислене, преживяване...имах поредица от подобни преживявания тогава през 1992,февруари-март, около 3 месеца, около средата на април престанаха. Помня всичко много ясно, защото бе един от най-осезаемите периоди в живота ми.
                                   
                                         
« Последна редакция: Май 14, 2008, 12:55:14 pm от RedGuy »

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Относно: Относно: Случки с неземен характе
« Отговор #34 -: Май 30, 2008, 01:54:49 am »
   Благодаря, Del, извини ме за късната реакция, но "хвърча" по темите, поглъщам като невидял :D, този сайт стана едно от малките хубави нещица в живота ми, все ми е едно дали е една голяма манипулация :-\, важното е, че виждам тук доста неща, които съм преживял, почувствал, докоснал...
Както и да е, радвам се от сърце, че си се докоснала до това, което все още не е достъпно за много хора, разбирам красотата на изживяването ти и прекрасния отпечатък, който е оставило в теб...Как можеш да опишеш нещо неземно със земен език? Чувството от изживяното няма аналог в нашия свят, с нашите сетива и пси възможности, но толкова е мощно и осезаемо, че поне на мен ми се струва, че ще го пренасям в реинкарнациите си още векове...
 Пожелавам ти още...поне веднъж същото изживяване, пък да става каквото ще! :D
Скъпа Del, имам само един простичък въпрос, който зададох и на друг съфорумец, но не ми обърна внимание, та въпросът е-Промени ли нещо в теб това изживяване? С две думи-стана ли по-добра??? Моля те, ако трябва на лични, но опиши ми, ако не забравиш!!! Просто търся една нишка...
                                           Обичам ви!!! :-*
« Последна редакция: Май 30, 2008, 08:31:02 am от Mirotvorec »
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен Secret

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #35 -: Юли 24, 2008, 12:06:00 pm »
Здравейте!
Нова съм във форума и не знам дали точно тук трябва да пиша следните неща ,ако администратора прецени ,че трябва да се премести - нека го направи.

Не знам дали нещата ,които ще кажа са вследствие на похищение от извънземни ,но около мен има малко и несвързани помежду си неща ,които са ми направили впечатление.На 3ма мои познати им са се случвали странни неща и ще разкажа и техните истории ,защото те по една или друга причина не желаят лично да я споделят.

1 случай - Не е кой знае какво ,но майка ми е от малък град в северна българия.Град Лом ,ако сте го чували ,като малка се е прибирала от уроци по балет (някъде към 21ч) когато е видяка измежду дърветата 3 огромни червени кръга подредени в триъгълник.Не са трептяли ,нито са си изменяли формата или местоположението ,просто са си стояли така.Тя се е прибрала у дома и нищо по-специално не е ставало.Въпроса ми в случая е - възможно ли е да са светлини от космически кораб?Светлините и формата говори ли ви нещо?След време майка ми си вървяла по един тротоар когато усетила ,че сама наблюдава себе си докато ходи.Гледала се е отгоре ,тялото и е продължавало да ходи ,но съзнанието и е било горе ,чувствала се е цяла...все едно цялото и тяло е там горе на 2-3 метра от това долу.Не знам как да го опиша ,не знам и какво се е случило.Въпроса ми в случая е - възможно ли е това да е ефект от намеса на НЛО /не точно в този момент ,попринцип/?И как се получава това отделяне на душевното от материалното? Тя твърди ,че е станало от самосебе си.Друго интересно според мен е ,че майка ми има имунитет срещу един паразиъ ,който се "заселва" в човешкия мозък от приемане на сурово месо.Няма как да е получила имунитет без да е боледувала ,а изследванията сочат ,че не е.Попринцип червеят само стои в мозъка и не пречи ,осве като забавя реакциите ,нищо друго ,но все пак си е гадно.Въпрос - възможно ли е чрез намеса от горе да се е получил този имунитет?Да са и го създали по някакъв начин?Аз лично не зная.

2 случай - семейството на моя приятелка пътува по пътя Калофер-Пловдив ,когато сестра и съзира движещ се обект в небето ,който наподобява множество звезди въртящи се около елипса ,тъй като небето е напълно черно се виждат само светлини.Скоро тя казва на родителите си и те също потвърждават картината.Радиото прекъсва ,както и джаджите за автоматични вдигания и затваряния на прозорците.Не съм сигурна дали колата е изгаснала или те са спрели ,но после не е запалила.След няколко минути обектът отминава колата тръгва ,както и всичко друго.След това проверяват снимки в интеренет и са сигурни ,че корабът е от същият тип ,но или много голям или много ниско.Въпрос - възможно ли е кораб да послияе така в/у техниката?

3 случай - най-шокиращ за мен.Моя приятелка е посещавана от малка.Над 10-20 пъти.Казва ,че 1во сънува ,изведнъж се завръща в стаята си ,но не може да се помръдне ,диша свободно ,лежи по гръб и може да движи очите си.Опитва се да извика ,но се получава един тих ,писклив ,немощен звук.В много редки случаи вижда около себе си същества.Нито аз ,нито тя знаем нещо за извънземните ,затова ще ви ги опиша както тя ги е видяла.Много ниски ,може би 1.25 ,изчисленията прави по това колко е била височината им спрямо леглото и.Тъмни на цвят ,виждала ги е като черни или кафяво-сиви.С черни очи и ръце.Слаби.Стоят и я гледат.Казва ,че впоследствие усеща все едно лети със все леглото ,после твърди ,че леглото и сякаш пропада и се озовава за секунди в лабиринт.После отново се връща в стаята си.Случвало се е да спи до майка си и да се парализира ,казва ,че и на 1см не може да мръдне и да повика майка си.Не знам да има белези ,но съм забелязала ,че много често и тече кръв от носа.Поне в училище е така ,а и баща и и купи даже специален препарат.Въпрос - възможно ли е всичко това?

4 случай - АЗ.Не мисля ,че съм похищавана ,даже не помня нищо подобно ,та въпросът ми в случая е - според вас похищавана ли съм?
Нещата ,които ме карат да мисля така не са нещо особено и може би си имат нормално обеснение.Когато е тихо чувам звуци в лявото си ухо ,точно преди да заспя.Като пиукане е ,като сигнал.Говорила съм и с други хора за това и забелязах ,че при мъжете е в дясно ,при жените -ляво.Може и да греша.Греша ли?Не обръщах голямо внимание ,но знам ,че не е през постоянен период всяко писукане и не съм сигурна дали всеки ден го чувам ,защото заспивам на ТВ.Първо даже си мислех ,че е от климатика.Също от няколко дена се вглеждам през терасата и виждам малки жълти точици ,които се движат адски бързо.Не са точно пред моята тераса...Нещо особено ли са?Притеснява ме зрението ми ,когато не мисля за него всичко е наред ,но ако се замисля виждам ,че всичко около мен е създадено от малки частички.И аз ги виждам как трептят.Не са прашинки!Едно до друго ,плътно и...не мога да го опиша.Някои са по-бляскави ,други не.Някои просто трептят ,други обикалят ,не знам какво са и защо ги виждам ,не знам дали всеки е така ,но за мен е странно.Какво мислите?Друго интересно според мен беше и когато се разхождах с моя близка и забелязах листата на едно дърво.Всички стояха нормално ,нямаше вятър ,на всички дървета бяха нормално ,но на това ,което приближихме имаше нещо странно.Само 1 от листата се мяташе във всички посоки и не спираше ,все едно имаше бурен вятър ,който си сменя постоянно посоката.Не успях да снимам.Какво е според вас?Напоследък сънувам адски много странни неща.Още преди да проведа разговора с мои близки относно НЛО.Сънувах земетресения ,наводнения ,падане на сгради ,НЛО ,което 100% беше сън ,ако искате ще ви разкажа ,защото съществата си променяха формите ,също сънувах и странно същество.Беше кацнало на прозорец до моята тераса ,мисля ,че е сън ,защото последващите го събития бяха като от сън ,среща с приятели и тн.Но съществото беше четвено ,с крила ,козина и странни крака ,май имаше опашка - не знам.Вече почти не помня.Но мисля ,че съм чувала за подобно.Иначе съня с извънземните ,помня че времето в съня беше на зазоряване.Видях как от небето излиза струя светлина и от нея космически кораб ,който идва при моя блок.В съня си се паникьосах и го възприех съвсем реално ,на терасата ми слязоха двама извънземни ,но аз бях в страни и не виждах нищо ,не помня как изчезнаха ,но изведнъж страха ми изчезна ,приближих се към стъклото и дадох някаква команда на мозъка си ,да ги трансформира ,просто умствено им заповядах и започнах мислено да ги преобразявам като образите се преливаха ,превръщаха се ту в негри ,ту в маймуни ,излизаха им лилави пипала от главите ,но всичко го управлявах аз.Съзнавах ,че мога.Тази нощ ще опитам да контролирам съня си ,защото мисля ,че знам как става ,а и е много странно... можеш да летиш ,да идеш на море ,да караш сърф...,не знам обаче как да кажа на мозъка си ,как да осъзная ,че съня е сън и моя мозък решава какво да става.Това ми се е случвало около 4 пъти ,но ясно помня последния.Днес опитах и да упражня телекинеза (ако не знаете какво е - ще обесня) ,днес научих какво е ,с минимални упражнения насочих вниманието си към късче хартия ,след взиране 30сек той трепна!Главата ме заболя много затова спрях,дали наистина е трепнало или не - не знам ,защото не съм спала тази нощ ,не съм лягала и не знам ,може да ми се е сторило.Но усетох сила в челото си и очите си.Какво става с мозъка ми тези дни?

Извинявам се за правописните грешки ,ако има такива.
Извинявам се за дългото мнение.
Извинявам се за незнанието си ,но съм тук ,за да уча.
Надявам се да получа някакви отговори...
"Незнанието ще убие човешката цивилизация"

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #36 -: Юли 24, 2008, 15:01:53 pm »
Уау, Secret, Ипсилан, какви преживявания имате!  :o А аз съм сънувала поне 20 пъти летящи чинии в небето - и големи и малки, но никога не съм виждала...Във всеки случай, когато ги сънувам не изпитвам страх, а само огромен възторг! И меракът ми да ги видя на живо расте - дори в началото на годината си купих цифров апарат, само за да ги снимам, ако ги видя ( но до сега съм го използвала само за тривиални снимки...)
Към Ипсилан: Страхотно нещо споделяш, за което и аз съм ти благодарна.  :-* Само две неща ме озадачават - как така сте продължили да си плевите, а онова е висяло отгоре и е хвърляло сянка??! Ако стана свидетел на такова нещо, първото което ще направя, след като се изтръгна от вцепенението, ще бъде да извикам полиция, пожарна, новинарски екип и тн. Разбираш какво искам да кажа...Те сигурно и за това не идват при мен... :(
И второто нещо : в Дряново обикалят диментори??! :o :o
Към Secret : Това, че майка ти се е видяла отгоре е т.нар. ОИТ( опитност извън тялото ) - получава се спонтанно в някои ситуации, доколкото знам обикновено по време на сън или медитация. На мен ми се случи веднъж докато бях под упойка и ме оперираха. Висях ниско над главата си и виждах докторите, но всичко беше много неосъзнато. Дали може да стане след извънземна намеса не знам, но сигурно - спецовете да кажат... ;)
А колкото до твоите сънища с извънземни - може да си видяла нещо и да не го помниш, а може и да е от стрес. Във всеки случай това че ти тече кръв от носа никак не е хубаво - иди да си направиш ренгенова снимка, дори и да нямаш имплант поне ще си сигурна, че няма нещо по-земно, но не по-малко страшно - някой тумор, например. Осъзнатото сънуване е съвсем друга тема, ако ти се случва често може би имаш натурален талант за това? Прочети някоя статия по темата, виж съседния форум на xnet - езотеричния.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #37 -: Юли 24, 2008, 16:34:28 pm »
Тези светещи кълба са всъщност плазма създадена от космическият кораб.
А за автомобила да знаеш едно мощно ел. магнито поле какви чудесий ще направи с електрониката.
« Последна редакция: Юли 24, 2008, 16:39:22 pm от A познай кой »
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #38 -: Юли 24, 2008, 21:00:35 pm »
Цитат
когато е видяла измежду дърветата 3 огромни червени кръга подредени в триъгълник.Не са трептяли ,нито са си изменяли формата или местоположението ,просто са си стояли така.Тя се е прибрала у дома и нищо по-специално не е ставало.Въпроса ми в случая е - възможно ли е да са светлини от космически кораб?Светлините и формата говори ли ви нещо?

Нещо подобно на това ли ?



Неактивен Secret

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #39 -: Юли 24, 2008, 22:30:30 pm »
Като форма - да ,но от тъмнината и дърветата не се е виждало самото тяло на кораба и кръговете са плътни и ярко червени ,с правилна форма.Знаете ли какъв кораб е?
« Последна редакция: Юли 24, 2008, 22:42:50 pm от Secret »
"Незнанието ще убие човешката цивилизация"

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #40 -: Юли 25, 2008, 16:14:31 pm »
Ами ако е този на картинката тука има подробно инфо за него http://www.xnetbg.com/new/content/view/546/1/

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #41 -: Август 13, 2008, 10:34:11 am »
"Притеснява ме зрението ми ,когато не мисля за него всичко е наред ,но ако се замисля виждам ,че всичко около мен е създадено от малки частички.И аз ги виждам как трептят.Не са прашинки!Едно до друго ,плътно и...не мога да го опиша.Някои са по-бляскави ,други не.Някои просто трептят ,други обикалят ,не знам какво са и защо ги виждам ,не знам дали всеки е така ,но за мен е странно.Какво мислите?"

За тези трепкащи прашинки съм чел някъде, че това е праната/маната(енергията), която е навсякъде... и че може да се види с особенна нарочна разконцентрация(разфокусиране) на очите от тези, които не са свикнали да виждат така... Но спокойно, не е лошо, че ги виждаш, това е дарба! Скоро всички които трябва ще ги виждаме!

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #42 -: Август 20, 2008, 12:30:29 pm »
Това е дарба?! Наистина ли? Аз тези неща си ги виждам непрекъснато, мислех, че ми е нещо върху самото око... ???
Дали говорим за едно и също - малки трепкащи концентрични кръгове(двойни, доколкото мога да ги видя), които си плават във всички посоки и се виждат особено добре на фона на небето.Някои се събират в по-големи структури и плават.Мислех, че това са прашинки, полепнали на окото и въобще не им отдавам значение..А, да - някои са по-ярки и се стрелкат..

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #43 -: Август 20, 2008, 13:07:48 pm »
И на мен се случва. Според мен са просто оптически деформации. Я от окото, я от слънцето...

Breath

  • Гост
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #44 -: Август 20, 2008, 13:15:24 pm »
И на мен се случва. Според мен са просто оптически деформации. Я от окото, я от слънцето...

Или следствие от протичащите промени на физическо ниво.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27