Автор Тема: Предполагаеми срещи с извънземни (Frosty case)  (Прочетена 6548 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Frosty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Една вечер преди 1 или 2 години чух тропане на тавана, сякаш великан ходеше. Всеки тропот беше на секунда и половина. Това се случва в моята стая. Това почна да ме стряска и отидох да гледам телевизия. След час влезе през входната врата бяла светлина голяма колкото юмрук на голям човек. Светеше в бяло. Преди да влезе всичко сякаш спря, телевизора изгуби сигнал и всичко стана някак мъгливо. Светлината първо отиде при дядо ми, после при родителите ми и накрая при мен. Когато стигна при мен светна ми в лявото око и излезе.

След ден или два ме събуди накакво странно същество. Тялото му беше от малки сини звезди, високо беше около 1,40-1,50, очи или уста не се виждаха. Аз спях обърнат срещу стената, то ме хвана за ръката и ме дръпна силно и веднага след като го погледнах ми каза "Скоро ще разбереш всичко за вселената" и сякаш ме накара да заспя. Веднага се събудих и беше изчезнало. След това преживяване имах един много реален сън, погледнах през прозореца на моята стая и видях една гъста мъгла как идваше към къщата. Легнах на леглото и почнах да се моля и всичко сякаш се отнесе като ядрена бомба. Сега преди два месеца започнах да имам почти всеки ден дежа-вю, дори ей сега преди малко. Аз не съм много религиозен и затова ми е чудно защо се моля в съня?

А колкото за другото, светлината май е някакво сканиращо устройство а за извънземното не мога да си го обясня. Aми това е.
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 00:12:51 am от H. »

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Аз на това му викам близки срещи
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2008, 20:03:04 pm »
Не знам кой прехвърли темата, и защо отговорите на първата ти тема не са преместени, защо те накараха да пишеш на ново, защо никой не се интересува от твойта случка.
Но въпреки всичко, аз те поздравявам за терпението, та дори да лъжеш :P.
шегувам се.
Имам няколко въпроса към теб, и дано да не ни преместят пак, та да ни си получа отговорите.
1.къде е било всичкото това, град, село и т.н.?
2.в колко часа?
3.родителите ти как реагираха?
това е за сега.
Аз сериозно се интересувам от твоят случай и съм готов да ти помогна с каквото мога.

най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Аз на това му викам близки срещи
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2008, 22:19:33 pm »
Странно,наистина  :-\ Най-тъпото е, че дори и да те попитам нещо съществено, няма да можеш да ми отговориш, защото никой не може да отговори  ;D


Може би в главата ти от тази случка насам са бълбукали всякакви въпроси и може би е добра идея да ги напишеш един по един, под въпросителна или незавършена форма. Тема само от въпроси, като този тип теми, дава много повече сигурни отговори отколкото тема с отговори.


Ако аз трябва да напиша няколко въпроса, то те биха били:
-Защо ти...което е малко тривиален въпрос.
-Откъде накъде кое да е същество може да претендира да знае всичко за вселената...
-И още повече, свързано с горния въпрос - кое го кара да претендира това или по-точно: какво би могло да иска от теб?
« Последна редакция: Ноември 24, 2008, 22:50:31 pm от Eon »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Frosty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Относно: Аз на това му викам близки срещи
« Отговор #3 -: Ноември 25, 2008, 11:58:24 am »

1.къде е било всичкото това, град, село и т.н.?
2.в колко часа?
3.родителите ти как реагираха?
това е за сега.
Аз сериозно се интересувам от твоят случай и съм готов да ти помогна с каквото мога.



1. Всичко се случи в Нова Загора, не съм питал съседите ми дали са видели нещо, все пак това е малко ненормално, адреса няма да си го кажа, не съм много доверчив човек, около къщата веднъж видях една странна стъпка имаше три пръста, снимах я ама не си личи много, аз от време на време излизам да гледам звездите и веднъж видях някаква линия от огън, направо се стреснах много, бая ненормални работи виждам около къщата, че вече свикнах и не ме страх толкова колкото преди. Ето снимките на стъпката, ама не си личи много, защото е снимано с телефон, стъпката голяма около 15-16 сантиметра.



2. Час не съм много сигурен, когато видях светлината мисля че беше 2:30 или 3:00ч., след като се случи веднага си легнах дори не знам кога съм заспал, а съществото като видях хич не си помислих да ставам от леглото.
3.Родителите ми са виждали какви ли не глупости, баща ми е бивш военен и е виждал какви ли не работи на границата, а майка ми е виждала духове и какви ли не глупости, сестра ми също, племенника ми и той, веднъж му падна една капка кръв на главата от тавана, ама там нямаше нищо, с него видяхме демон или нещо такова, не сме много сигурни, имаше огромни уши и много странна кожа, тогава мисля че ми беше първия път среща със свръхестествено, еми това е, ние не се хващаме толкова за тези работи, аз откакто видях тези работи вече не изпитвам огромен страх както преди, сега ако видя нещо такова по-скоро ще му кажа Welcome to Еarth ;) отколкото да бягам като ненормален.
А помощ не мисля че ми трябва каквато и да е, защото съм борбен дух, само ме е страх покрай тези работи да не случи нещо на семейството ми, ако се случи този който ги нарани ще го накарам да си плати по най-жестокия начин!!!
Единственото, което искам да ми помогнете е да разбера какво по дяволите беше това? А и ако сте някакви сектанти не съм тъп и няма да ви се хвана лесно. :) Когато това се случи не бях употребявал никакви наркотици или да съм пил алкохол, аз през живота си да съм изпушил 10 цигари и един път да съм се напивал с приятели, тва е, дори бира не пия толкова, просто нямам обяснение какво беше това. Сега намерих как изглежда извънземното, ама беше само малко по-различно, звездите не бяха толкова малки, а много по-големи, биеха на синьо и нямаше нищо, което да оформят лицето и много по-малко тяло с голяма глава, ето на тази песен ще го видете David Guetta - Love Dont Let Me Go ето линк http://www.youtube.com/watch?v=_WA9NXXAntc аз по принцип не слушам такава музика, но сега го мярнах клипа на телевизора и ми замяза малко на това което видях.
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 13:15:54 pm от Mirotvorec »

Неактивен Frosty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Относно: Аз на това му викам близки срещи
« Отговор #4 -: Ноември 25, 2008, 12:09:55 pm »
Странно,наистина  :-\ Най-тъпото е, че дори и да те попитам нещо съществено, няма да можеш да ми отговориш, защото никой не може да отговори  ;D


Може би в главата ти от тази случка насам са бълбукали всякакви въпроси и може би е добра идея да ги напишеш един по един, под въпросителна или незавършена форма. Тема само от въпроси, като този тип теми, дава много повече сигурни отговори отколкото тема с отговори.


Ако аз трябва да напиша няколко въпроса, то те биха били:
-Защо ти...което е малко тривиален въпрос.
-Откъде накъде кое да е същество може да претендира да знае всичко за вселената...
-И още повече, свързано с горния въпрос - кое го кара да претендира това или по-точно: какво би могло да иска от теб?

Повярвай ми доста съм мислил по тази тема и до никъде не мога да стигна, може би съм имал късмет не знам и то бахти шибания късмет, не мога да спечеля от лотарията, а точно това, едно нещо само ще ти кажа-това чудо ако мисли, че ще му играя по свирката много се лъже, особено ако ме мисли за някакъв експеримент...
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 13:18:47 pm от Mirotvorec »

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Предполагаеми срещи с извънземни (Frosty case)
« Отговор #5 -: Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm »
Цитат
Единственото, което искам да ми помогнете е да разбера какво по дяволите беше това? А и ако сте някакви сектанти не съм тъп и няма да ви се хвана лесно.

Абе, че сме сектанти то е ясно че сме, това дали си тъп или дали ще се хванеш е друг въпрос, тепърва ще разберем, мойто предположение е, че ще се хванеш, и то по-бързо от колкото си предполагал. ;D  ;D  ;D
Трябваше да ти отговоря така защото на провокацията се отговаря с подобна, та толкова ли е трудно да попрочетеш малко от подобни теми http://forum.xnetbg.com/index.php/board,41.0.html които са от две и три години, и да видиш че всички коментари са човешки и нормални и обосновани и съпричастни, и в тях няма капка уловка или опит за втълпяване или нещо отблъскващо, а напротив ппреобладава свободомислие, и то от най интелигентна форма, както и размисъл във всеки един коментар, нима това само по себе си не е достатъчно да те накара да си спокоен, че комуникираш с хора които най-много в което вярват е свободата и антиекстремизъм(измислен мой термин, може и да го има, еба ли му майката, м/у другото това не е псувня според нашта секта, а е благороден жест който се тълкова като ЕВА МУ Е МАЙКАТА ) ;) :D :D ;D ;D ;D
Прощавай за това ми настроение, но така исках да ти отговарям, просто спонтанно.
Извини ме ако съм те засегнал, то е било ненарочно и нелично.
Това което разказа е много интересно, и ако прочетеш наистина предишни теми подобни, ще са ти от полза, за да се пазиш ти, и семейството ти от гадините които са ни по дирите  ::)
Снимките, не са ясни, но ми направи впечетление, че на втората и третата си преместил някаква пръчица, може би за размерна ориентация, което не се е получело заради липса на опиентираност спрямо пръчицата, по-добре да беше ползвал кибрит или запалка , или пръста ти , обувката ти,т.н.
Вземи си фото апарат с висока разделителна способност и се опитвай да снимаш нещо, от странните неща които се случват около теб, а що касае огненят лъч или линия в небето, то е 99% метеор, те просто така изглеждат.
Поздрави, и уважение.
П.С. прави ти чест, това че нямаш нужда от помощ, и че си с борбена натура, за това подчертавам си уважението.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58216 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
96 Отговора
57917 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16163 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
93 Отговора
53441 Прегледи
Последна публикация Февруари 23, 2010, 00:55:58 am
от H.
29 Отговора
17862 Прегледи
Последна публикация Юли 08, 2010, 02:40:35 am
от Stardust

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27