Автор Тема: Комунизмът турцизира и циганизира България  (Прочетена 100775 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #165 -: Юни 10, 2009, 03:39:07 am »
Абе какви "чисти българи", какви 5 лева?
Разсмяхте ме!
Ние даже българи не знаем дали сме. ;D
Който е минал през земите ни, си е оставил семето.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #166 -: Юни 10, 2009, 14:08:47 pm »
Стига сте се карали за глупостите на управляващите, които само това искат, ние да се караме!!! Не бъдете глупаци по волята на управляващите и властимащите!!! Бъдете умни, бъдете толератни, бъдете плуралистични!!! БЪДЕТЕ ХОРА!!![/u][/i][/b][/size]
За това си прав SMSI-H, но подкрепям и Rio.
Аз предлагам темата да продължи да си съществува. Просто трябва да се запази добрият тон.

Защото как иначе ще се научим да говорим толерантно по всички теми.А така трябва да е.Смятам, че за свободните хора не трябва да има теми-табу.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #167 -: Юни 10, 2009, 14:31:24 pm »
Ние даже българи не знаем дали сме. ;D
Magnolia, съмнението в произхода, си е проблем. :) Съчувствам ти. Въпросът е, че други, не се съмняват, че са Българи.Например аз не се съмнявам, защото родители, деди и предеди са българи, живели в Вългария.
Абе какви "чисти българи", какви 5 лева?
Който е минал през земите ни, си е оставил семето.
То така е с много други народи.Но не съм чул, други народи така да се самопринизяват в патриотична и етническа насока.Направо е смешно отстрани.Дано съмненията ти не придобият Хамлетовска насока.  ;D ;D
Но, първо вземи прочети (ако не си го чела де)стихотворението "Потомка" на Елисавета Багряна (1893-1991).Там можеш да намериш един от пътищата за самоопределяне.Багряна е отличена със златен медал от Международната асоциация за поезия в РИМ през 1962 г. :)
Дано съмненията ти изчезнат. :) :-*Дано не съм те засегнал, но в български сайт да се съмняваме, че сме българи, не звучи добре
« Последна редакция: Юни 10, 2009, 14:36:36 pm от marhs »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 729
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #168 -: Юни 10, 2009, 20:41:04 pm »
Сега имам един конкретен въпрос към авторът на заглавието на темата ,,Комунизмът турциризира и циганизира България ,,
Ако комунизмът е турциризирал България , то кой тогава турциризира Германия, а също и  много от Европейските страни ,които не са усетили от комунистическият режим  ;).....

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #169 -: Юни 10, 2009, 20:53:22 pm »
Сега имам един конкретен въпрос към авторът на заглавието на темата ,,Комунизмът турциризира и циганизира България ,,
Ако комунизмът е турциризирал България , то кой тогава турциризира Германия, а също и  много от Европейските страни ,които не са усетили от комунистическият режим  ;).....


Ционизма турцизира и България и Германия и други.Причината е че ционизма преследва своята идея за богоизбран народ и финансовата далавера във всички направления.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 729
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #170 -: Юни 10, 2009, 21:28:58 pm »
OK!
В такъв случайв изводът ми е, че ако искат да влязат в ЕС трябва да забравят исляма!
В противен случай да служат на богогоизбраният си народ без да нарушават битието на християните или на атеистите ;

П.П. Дано не ни последва съдбата на Германия :(
!!!Спиране на човешката Еволюция и пълна власт на Исляма! :)

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #171 -: Юни 10, 2009, 22:30:13 pm »
Magnolia, съмнението в произхода, си е проблем. :) Съчувствам ти.
Няма причина да ми съчувстваш.
 :P
Само ще наблюдавам, как тъпчете на едно място в тази тема.

Въпросът е, че други, не се съмняват, че са Българи.Например аз не се съмнявам, защото родители, деди и предеди са българи, живели в Вългария.

Колко назад се върна назад във времето? 100-200 години?
Няма нужда от писане на главни букви. ;)
Ако излезеш от тази рамка, ще дишаш по- леко. :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #172 -: Юни 10, 2009, 22:55:34 pm »
Отворете нова тема по етническите въпроси . ;)
 

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #173 -: Юни 12, 2009, 18:51:49 pm »
Няма причина да ми съчувстваш.
 :P
За това се пошегувах.
Но не съм чувал турци или цигани да се съмняват, че са такива. :-X

Само ще наблюдавам, как тъпчете на едно място в тази тема.
Ок.Кажи нещо ново тогава.Не ти ли харесват идеите на "Атака", или на "Герб" в тази насока?  :)

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #174 -: Юни 12, 2009, 23:39:58 pm »

Но не съм чувал турци или цигани да се съмняват, че са такива. :-X
Тяхна работа. Това, че не си чувал, нищо не значи. Да се идентифицираш само с някаква националност е тъпотия.

Ок.Кажи нещо ново тогава.Не ти ли харесват идеите на "Атака", или на "Герб" в тази насока?  :)

Кои идеи? На болен и на охранителя ли?  ;D И без да ги знам, не ги харесвам.

Сега имам един конкретен въпрос към авторът на заглавието на темата ,,Комунизмът турциризира и циганизира България ,,
Ако комунизмът е турциризирал България , то кой тогава турциризира Германия, а също и  много от Европейските страни ,които не са усетили от комунистическият режим  ;).....
Същото исках да питам и аз, но мислех да не влизам повече тук.В Германия има цели поколения турци, които си живеят в затворено общество. Забрадени туркини, които живеят в Германия от 25- 30 години и не знаят бъкел немски.Пазаруват само от турски магазини, говорят само на турски. Германия е превзета отвътре. Ами Франция е пълна с африканци...Навсякъде са. Егати, каква паплач. :D
Примирете се вече.. ;D Човекът е същество с два крака . Не можеш да го спреш да се движи. ;)
« Последна редакция: Юни 12, 2009, 23:44:13 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 789
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #175 -: Юни 13, 2009, 01:02:43 am »
Magnolia е права, новата по-страшна болест от турцизиране и циганизиране се нарича глобализъм.  ;D
Цитат
Да се идентифицираш само с някаква националност е тъпотия.
Цитат
Примирете се вече..  ;D Човекът е същество с два крака . Не можеш да го спреш да се движи.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #176 -: Юни 13, 2009, 20:38:16 pm »
Тяхна работа. Това, че не си чувал, нищо не значи. Да се идентифицираш само с някаква националност е тъпотия.
Е да-вярно е, ама в бг дейсвителността върши голяма работа при формиране на партии, защита на права и вземане на парченца от тортата.Мисълта ми е как ние българите да живеем по-добре.
[
Кои идеи? На болен и на охранителя ли?  ;D И без да ги знам, не ги харесвам.
А кои идеи за решаване на проблема според теб са хубави?.
Magnolia е права, новата по-страшна болест от турцизиране и циганизиране се нарича глобализъм.  ;D

Аз пък смятам, че още-още-пострашен е домуз грипа, спин и др. ;D ;D ;D
Смятам, че космическата ера и овладяването на космоса, са немислими без глобализацията поне на промишлеността и икономиките.Но не при тази дива капиталистическа пазарна икономика.Мисля си, че след време пак ще се мине към нещо планово.Иначе пак едни ще живеят добре а други лошо. :P
« Последна редакция: Юни 13, 2009, 20:39:31 pm от marhs »

shadylp

  • Гост
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #177 -: Октомври 16, 2009, 10:18:37 am »
Какво турцизира, според мен ние направо не сме излизали от робство !! Всичко е една голяма измама. Гледайте ква вълна просто !! Джамии в Центъра на София, новини на турски език по "Българската" Национална Телевизия, а сега ни заливат с турските филми !! Абее нищо повече не мога да кажа :X:X:X

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 164
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #178 -: Октомври 16, 2009, 13:04:45 pm »
Така е... ай за филмите както и да е, нека си ги дават, ние като не можем да правим сапунки само един шит направиха, кво беше- хотел България. ;D  :bad:
Много актуално име иначе... :rofl:
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 17:38:53 pm от Mirotvorec »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #179 -: Октомври 16, 2009, 15:19:07 pm »
новини на турски език по "Българската" Национална Телевизия, а сега ни заливат с турските филми !! Абее нищо повече не мога да кажа :X:X:X[/b]


Е кво сега, хубави са си филмите.Аз не ги гледам, но чувам, че жените-млади и стари все тях коментират.Значи са изпълнили една от целите си-да завладеят поне женското внимание  ;) :P.
Ние тук и такива не можем да правим.С такава хилядолетна култура, професори, доценти, артисти, най-нова US филмова техника и т.н.Хората си се борят за своя цел.
Търси парите (като-шерше ла фам) :nyam2: ;D ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27