Автор Тема: Комунизмът турцизира и циганизира България  (Прочетена 101950 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #135 -: Май 09, 2009, 09:45:08 am »
Тука съм съгласен с теб.Според мен тогава това е било целта и се е постигала
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #136 -: Май 27, 2009, 21:14:17 pm »
 ДИСКРИМИНАЦИЯ и простотия БЕЗ ГРАНИЦИ. ТОВА Е НАШАТА БЪЛГАРИЯ ???

Циганският расизъм :-\

http://bg.altermedia.info/2008/06/05/%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC/

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 729
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #137 -: Май 27, 2009, 21:52:21 pm »
Като прочетох линка ти Инсомниа си спомних за една моя позната в Швеция , пребивавала през 90-93г....Че тя ми разказа какви са ги вършели с новопребиваващите.
П.П...Всеки желаещ да остане в страната като емигрант ,т.е. да живее и пребивава е трябвало да да бъде стерелизиран :), т.е. да не се размножава, за да се запази чистотата на расата им . Така, че ако това ти е намекът за циганите аз съм за :), но въпросът е как да ги накараме да мислят без да се прибягва до такива екзистенц  животински методи ....Една българка има 1 дете, всяка 2-ра циганка от 5 до  10...и..все нещо не им  достига...Как да ги спрем без да се прибягва до такива методи? :)
« Последна редакция: Май 28, 2009, 08:14:13 am от Mirotvorec »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #138 -: Май 28, 2009, 09:20:11 am »
Днес сутринта Бареков пита някъв лидер на Евророма ( какво ли значи Евророма..), колко били чистите цигани в България. Оня го погледна и му отговори: А ти знаеш ли колко са чистите българиа? Бареков леко зацепи и каза : Ами не :)))

Как да знае човека, като те се множат като хлебарки...
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #139 -: Май 28, 2009, 11:58:12 am »
Днес сутринта Бареков пита някъв лидер на Евророма ( какво ли значи Евророма..), колко били чистите цигани в България. Оня го погледна и му отговори: А ти знаеш ли колко са чистите българиа? Бареков леко зацепи и каза : Ами не :)))



На тъп въпрос тъп отговор. За да се справим с циганите трябва да ги изолираме в някой край на България те сами ще се изколят.  :P

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #141 -: Юни 01, 2009, 16:37:45 pm »
Циганите са по единни от нас.Настъпват нахално и самоуверено.Явно единението не зависи от ума и образованието, парите.То е признак на етническото съзнание за самосъхранение.Къде е нашето, българското съзнание за самосъхранение и оцеляване? :-X

Неактивен Hari

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #142 -: Юни 01, 2009, 18:03:17 pm »
Таткото на Комунизма е Ционизма. Така, че смело може да се каже, че Ционизма турцизира и циганизира България. 

Естествено идва момента и самите Ционисти да си покажат мръсните кървави муцунки.
Ето и една такава на Дани Ятом, оглавяващ терористичната група Мосад, които ще се настанят официално в България. Досега бяха неофициално...



"Мосад ще дави корупцията у нас"
http://bulgaria.actualno.com/new_242021.html

Мислете!

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #143 -: Юни 01, 2009, 18:14:51 pm »
Мамо, колко струвам?

http://razkritia.com/2009/05/28/%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BC/


Този ,който го е написал е голям глупак.Това е типичен пример за самохулването на българите.Даже си принасяме лоши неща от циганите.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #144 -: Юни 05, 2009, 18:19:02 pm »
Защо не приемеш че човека е просто хазарин?
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 00:31:06 am от Mirotvorec »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #145 -: Юни 05, 2009, 20:33:00 pm »
На тъп въпрос тъп отговор. За да се справим с циганите трябва да ги изолираме в някой край на България те сами ще се изколят. :P

;D ;D :-X Смятам, че доста хора трябва да си извадят (сравнение с щрауса) главите от дупките (стаите).Проблемът не може да се реши по този начин, в 21-ви век.Някои бели страни са го разрешили със строги закони и власт, която ги спазва.
« Последна редакция: Юни 05, 2009, 20:55:16 pm от H. »

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #146 -: Юни 05, 2009, 21:14:16 pm »
 Това дето съм го предложил може да стане,но не в нашата родина, "големия брат" няма да позволи и не живея със средновековието. :P :P :P
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 00:32:15 am от Mirotvorec »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #147 -: Юни 08, 2009, 12:56:51 pm »
Това дето съм го предложил може да стане,но не в нашата родина,....
:) Ами ако наистина мислим за България,  :-\ има ли смисъл да разсъждаваме (да фантазираме) за неща, които не могат да се осъществят тук. :-\
 
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 07:43:20 am от Mirotvorec »

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #148 -: Юни 08, 2009, 16:26:11 pm »
Каквото и да си говорим тука, няма да оправим България.

Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #149 -: Юни 08, 2009, 19:51:21 pm »
Таткото на Комунизма е Ционизма. Така, че смело може да се каже, че Ционизма турцизира и циганизира България. 

Естествено идва момента и самите Ционисти да си покажат мръсните кървави муцунки.
Ето и една такава на Дани Ятом, оглавяващ терористичната група Мосад, които ще се настанят официално в България. Досега бяха неофициално...

"Мосад ще дави корупцията у нас"
http://bulgaria.actualno.com/new_242021.html

Мислете!

Е те такава наглост ...
Благодаря за линка, но мисля, че е добре текста да се чете и тук:

Цитат
"Имам желание да помогна на България в борбата с корупцията и организираната престъпност и ако имам тази възможност ще го направя", заяви тази сутрин пред бТВ бившият шеф на израелските тайни служби Мосад Дани Ятом, който е у нас по покана на Яне Янев, информира Стандарт.

"Имам много приятели в България - както в службите за сигурност, така и в политическите кръгове", допълни Ятом, който също е бил и политик - два мандата в израелския парламент.

"Знам как се воюва с престъпността и корупцията, у нас се води следствие и срещу бивш президент, и срещу експремиер и срещу бивш финансов министър", каза Ятом и подчерта, че в Израел имат специални закони и специални отдели по разкриване на икономическите престъпления.

По думите му израелският модел може да се приложи в България, готов съм да помогна на всеки, който иска да се бори с тероризма, организираната престъпност и корупцията.

Топ разузнавачът допълни, че познава част от хората в ДАНС.

"Българските тайни служби също има нелоша репутация, надявам се да могат да въведат нови технологии и да имат по-добро финансиране, за да постигнат още по-добри успехи", заяви Ятом.

Той разказа, че животът на разузнавачите от Мосад е много по-интересен от филмите за Джеймс Бонд, в същото време обаче да си шеф на Мосад означава да си сам и самотен, да не спиш нито ден, нито нощ.

"Тероризмът става все по-опасен, той е изключително тежка заплаха"
, подчерта Ятом.

"Проблемът с терора е, че няма сериозни структури и бази и за него трудно се събира информация, а без информация нищо не може да се направи. Терористите става все по-опитни и знаещи, все по-трудно е да се следят и затова ще има повече случаи, в които те ще успяват", каза още топ разузнавачът.

Тоа яне янев много бързо си показа приятелчетата.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27