Автор Тема: Комунизмът турцизира и циганизира България  (Прочетена 100773 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #120 -: Май 05, 2009, 11:24:29 am »
Не на всякъде и да незабравяме -нужен ли е тоя робски труд и за какво е този труд.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #121 -: Май 05, 2009, 11:34:10 am »
Не на всякъде и да незабравяме -нужен ли е тоя робски труд и за какво е този труд.


Престани да рационализираш логиката си.Да, мнението ти е било грешно през цялото това време и следвайки го, си стигнал до противоречие.Сега е моментът да изчистиш нааканото.

Трудът е съвсем друг въпрос, не се опитвай да избягаш чрез него.

Да - навсякъде.Колкото и да ти е гадно, че е така.Този факт говори нещо, а ти не щеш да го чуеш.Може би пердпочиташ да гледаш парламентарен контрол, или да слушаш сидеровци и тн? Това ли предпочиташ, вместо да чуеш логиката?
« Последна редакция: Май 05, 2009, 11:34:58 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #122 -: Май 05, 2009, 11:39:45 am »
Аз не геледам парламентарен контрол ,но ми харесва да слушам сидеровци ,защото от части споделям тяхното мнение.Народността е както казах един вид щит.Той ни предпазва от асимилация.Представи си ,че отборът наречен Земляни имат обща каса за добри и лоши идеали.Ако повече са лошите идеали то те ще повлекът и останълите.Но ако са разделени по народости то едни ще паднат докато други ще оцелеят.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #123 -: Май 05, 2009, 11:47:42 am »
И сам разбираш, че говориш глупости.И че импровизираш смисъл на предразсъдъците си специално заради мен.Или може би заради читателите.

Аз повече няма да флудя.Ще добавя само, че самата тема е плод на тъп предразсъдък и няма да доведе до никъде.Защото комунизма циганизира, и демокрацията циганизира, и капитализва циганизира.

Всичо циганизира, промити хора.Бас ловя, че този, който е пуснал темата с идеята и заглавието, което носи, е потънал до уши в политическо умопомрачение.

Нещо като Воини на Тангра.Или като Атака и прочие.


Как не разбрахте, "националисти", че комунизмът не е това, за което го мислите.Комунизъм е старото име на НЕЩОТО, КОЕТО ТРЯБВА ДА СЕ СЛУЧИ.По-нотово му име беше демокрация.Сега НЕЩОТО,КОЕТО ТРЯБВА ДА СЕ СЛУЧИ, се казва глобализация.

Това е една непрекъсвала никога до сега програма.Естествено че някой ще види еднаквости с комунизма.ТО Е ЕДНАКВО !!! И ВИНАГИ Е БИЛО !!!

« Последна редакция: Май 05, 2009, 11:49:28 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #124 -: Май 05, 2009, 11:50:36 am »
НЕ.Аз не импровизрам.ТОВА е моята логика.Къде си противореча.И съм съгласен ,че всичко циганизира ,но комунизмът повече.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 729
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #125 -: Май 05, 2009, 12:28:34 pm »
Хайде стига сте се карали ;),заради тези американски фермери комунисти или демократи ами дайте заедно да си възвърнем изгубената Атлантида от времето преди да я потопят ,,черните магове,, и другите извънземни и докато още не сме я предали на Ватикана ;)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #126 -: Май 05, 2009, 17:33:27 pm »
Нищо Z-931- в спора се ражда истината (може би).Темата не е лоша, просто в името и трябва да се направи малко логическа корекция и да стане така-"Управниците ни при социализма помогнаха да се турцизира и циганизира България".Първо тук не е имало комунизъм-не ни стигна времето да влезем в него.Имаше само социализъм ,компартия и ОФ.
Второ,защо при социализма в ГДР, Полша, Чехия, Югославия т.н.-тези страни не се циганизираха ????. Въпрос на политика или липса на такава, която се води от........ ;)
 Трето:)Работил съм и с двете "малцинства", "етноса", "билингви" или както искат да се нарекат.Цигани върнали се от Гърция ми казват-"там ако не спазваш закона-"изгаряш", ведната-с доста евро, ако не е нещо по-тежко.Върнали ги от Гръцката граница защото не си били сложили коланите на задната седалка-да си ги поставят.И т.н.Примери много.И те уважават Гърция.А тук ??
Четвърто: темата не се харесва на тези, които не искат да се занимават с истинските, човешки и социални проблеми от живота. :)
Въобще за тази тема,(а и за други)е много актуален въпросът-заглавие на романа на Хенрих Сенкевич-Kwo vadis domine (къде отиваш господи).

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #127 -: Май 06, 2009, 21:09:15 pm »

Четвърто: темата не се харесва на тези, които не искат да се занимават с истинските, човешки и социални проблеми от живота. :)
Кой ти каза, че са истински?
Те просто са ни спуснати. Защо да са истински? Според мен са фалшиви!Вкарват те във въртележката, от която почти няма измъкване.
« Последна редакция: Май 06, 2009, 21:11:56 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #128 -: Май 07, 2009, 19:23:38 pm »
Magnolia-спуснати, изпуснати или фалшиви, има ги, те се усещат, живеем с тях в реалния свят.Ти в кой живееш?? В паралелен? Блазя ти. :)
« Последна редакция: Май 07, 2009, 19:24:55 pm от marhs »

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #129 -: Май 07, 2009, 22:43:48 pm »
Вихрушката БСП-ДПС завлякла държавата с 8 млрд. лева за 10 години
http://bulgaria.actualno.com/new_237964.html
« Последна редакция: Май 08, 2009, 18:29:27 pm от Mirotvorec »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 729
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #130 -: Май 07, 2009, 23:08:32 pm »
Тук Марш се съгласям напълно с теб.Не трябва да се съобразяваме с паралелните светове, защото не знаем кой кой е и каква цел има спрямо нас.
Ние живеем в 3D и ние хората сме тези,които трябва да си решим проблемите на база тази реалност, ако политиците ни и управляващите живеят в 5D или 115D..мястото им не е сред нас ,а на някоя друга планета :)

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #131 -: Май 08, 2009, 00:25:51 am »
Magnolia-спуснати, изпуснати или фалшиви, има ги, те се усещат, живеем с тях в реалния свят.Ти в кой живееш?? В паралелен? Блазя ти. :)
Аха, ясно. Значи няма значение откъде са дошли и с каква цел, трябва да се съобразяваме с тях и да ги приемем такива каквито са, без да се замисляме.
Е, въпрос на избор!
Странно, защо хората винаги се настървяват като им кажеш нещо такова.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #132 -: Май 08, 2009, 14:47:23 pm »
Слушайте повече какво ви пее брат Z-931. Другаря Сталин хич и не го коментирам.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен NTT

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #133 -: Май 08, 2009, 15:41:51 pm »
Първо тук не е имало комунизъм-не ни стигна времето да влезем в него.Имаше само социализъм ,компартия и ОФ.


Ето тука е голямата грешка на много хора, които само критикуват. Не трябва да гледаме резултата, а причините които доведоха до днешното положение, а за да продължиме по-натам трябва да се знае, че комунизъм никога не е имало и няма и да има, защото човека в същността си е алчно създание. Напълно съм сагласен с marhs, имало е социализъм и това е.
« Последна редакция: Май 08, 2009, 18:31:18 pm от Mirotvorec »
"Политическото величие е като пирамидите където, никой освен орлите и влечугите не може да достигне

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Комунизмът турцизира и циганизира Бълга
« Отговор #134 -: Май 09, 2009, 09:34:49 am »
Първо тук не е имало комунизъм-не ни стигна времето да влезем в него.Имаше само социализъм ,компартия и ОФ.


Ето тука е голямата грешка на много хора, които само критикуват. Не трябва да гледаме резултата, а причините които доведоха до днешното положение, а за да продължиме по-натам трябва да се знае, че комунизъм никога не е имало и няма и да има, защото човека в същността си е алчно създание. Напълно съм сагласен с marhs, имало е социализъм и това е.


Имам чувството, че колкото и да се изговори по темата, никой не зачеква същественото.

А именно - ИМАЛО Е КАКВОТО ТРЯБВА


Целият свят е в набор от положения, които са такива, че позволява на контролът да продължава.Нищо никога не сатва по-добре.Ако в Русия комунизмът е щял да влоши нещата - комунизъм е имало.Ако тук социализмът е бил подходящ за целта на владетелите на света - значи социализъм, а не комунизъм.
В Америка демокрацията е щяла да доведе до исканото положение.


Не е въпросът дали "Комунизмът турцизира и циганизира България".Ако целта е България да се турцизира и циганизира, това ЩЕ СТАНЕ.Въпросът е просто кое от нещата е адекватна стъпка за това.
Комунизмът не може да се справи сам.
Затова първо е комунизъм(или соц,), после е демокрация и така...

Като да си химик - ако искаш да постигнеш нещо, можеш да го направиш по няколко начина, зависи от веществата.Въпросът е накрая да излезе ЖЕЛАНОТО.




И стискам палци на националистите и патриотите и на занимаващите се с политика, търсейки истини в нея, да излязат от тази клетка и да успеят да прогледнат, че сама по себе си политическата система е нищо.Тя е автомобил.Няма значение какъв автомобил караш, за да стигнеш до Созопол.

И именно Созопол е важният.
« Последна редакция: Май 09, 2009, 09:36:41 am от Спорт-Здраве4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27