Автор Тема: "Новият Берлин"  (Прочетена 34716 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: "Новият Берлин" ?
« Отговор #45 -: Август 28, 2006, 19:48:44 pm »
FlyDragon, ти ме изумяваш. :D :D :D

Само не разбирам за кои "учени" говориш тук:

Някои най-смели прорицатели твърдят, че онези учени (или по-скоро - окултисти) просто са отплавали през гравитационен тунел към онези далечни пространства, където вече са ги очаквали жителите на онези звезди, почитани и следени в традициите на Египет...

Нима мислиш наистина, че окултистите около Хитлер са отишли на други звезди?

Ами разбира се ;)

Дъвиан

  • Гост
Отг: "Новият Берлин" ?
« Отговор #46 -: Август 28, 2006, 20:00:47 pm »
Мисълта ми е, че са "черни"! Кой ще ги допусне на други звезди - такива подобни на тях ли черни индивиди. Хмм? И все пак ми се види съмнително. Окултната полиция не разрешава такива неща.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: "Новият Берлин" ?
« Отговор #47 -: Август 28, 2006, 20:04:34 pm »
Мисълта ми е, че са "черни"! Кой ще ги допусне на други звезди - такива подобни на тях ли черни индивиди. Хмм? И все пак ми се види съмнително. Окултната полиция не разрешава такива неща.

Да свързват се със сиви от Орион. Те ги допускат и им дават технологията по телепатичен път.
Живеем във зона от Вселената със свободен избор - всичко е позволено. Затова сме и на това дередже.

Дъвиан

  • Гост
Отг: "Новият Берлин" ?
« Отговор #48 -: Август 28, 2006, 20:08:10 pm »
Добре, а не ги ли лови Закона на Кармата? Той действа правопропорционално на миналите действия, т.е. "колкото толкова"!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: "Новият Берлин" ?
« Отговор #49 -: Август 28, 2006, 20:24:48 pm »
Добре, а не ги ли лови Закона на Кармата? Той действа правопропорционално на миналите действия, т.е. "колкото толкова"!

Това е вечният въпрос, който наскоро пак обсъждах с един приятел - има ли карма за извънземните или не. Отговора до който стигам е: да - има, но те знаят вратичките, през които могат да я заобикалят/хакват. Мисля да отворя отделна тема в "Извънземен разум" по въпроса, за да може всеки да каже какво е чел/мисли.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: "Новият Берлин" ?
« Отговор #50 -: Август 28, 2006, 20:40:55 pm »
Споко,и за хората няма карма.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: "Новият Берлин" ?
« Отговор #51 -: Август 29, 2006, 09:03:50 am »
Тея учени, които изчезват безследно не се ли бяха маскирали в базата под ледовете, която адмирал Бърд се опитва да атакува?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Странна активност в Антарктида
« Отговор #52 -: Март 10, 2008, 22:08:54 pm »

Ричард Хогланд разкрива част от конспирацията Антарктида! Ако слушате, че чуете, че НАСА прекратила работата по един от обектите на Ледения континент, изтеглени били учените, а на тяхно място били пратени хора на NSA. Открили езеро с големината на Ню Йорк, по бреговете на което има наченки на древна цивилизация и артефакти! Явно нещо важно става там, но медиите мълчат >:(


Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Относно: Странна активност в Антарктида
« Отговор #53 -: Март 10, 2008, 22:30:49 pm »
ПФ таман неска взех от приятелката ми "Метеоритът" и прочетах около 30 странички :)

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Странна активност в Антарктида
« Отговор #54 -: Март 10, 2008, 22:41:03 pm »
ПФ таман неска взех от приятелката ми "Метеоритът" и прочетах около 30 странички :)

Добра книга!

Имаше преди десет години филм по мотиви от книгата. Конспирацията в книгата е перфектна, във филма /доколкото го помня, щото е от десетина години/ не.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Странна активност в Антарктида
« Отговор #55 -: Март 10, 2008, 23:45:44 pm »
Интересно колко ли бази има вече там, свързани с "Новият Берлин"...

Ето една книга от немски анонимен автор, от Project Camelot, който твърди че е избягал от базата "New Berlin". Има много интересни картинки :)

http://projectcamelot.org/base_new_berlin.html

Директен линк за книгата (400 и кусур страници) тук (Save Target As на "Тук" :P).

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Относно: Странна активност в Антарктида
« Отговор #56 -: Март 11, 2008, 08:49:10 am »

Две мини подводници ”стъпиха” на дъното на Ледовития океан
Замириса на война за Арктика


11 март 2008 / News.dir.bg
Глобалното затопляне може да доведе до опасен сблъсък между Русия и Запада заради огромните минерални богатства на Арктика.
Това съобщава “Гардиън”, позовавайки се на доклад, съставен от двама високопоставени чиновници от ЕС. Изданието отбелязва, че този документ ще бъде обнародван още тази седмица на срещата на върха в Брюксел, предаде "Фокус".
Авторите на доклада отбелязват, че заради стопяването на арктическите ледове, за Арктика ще започнат борба различни страни. Миналата година, например, Кремъл вече се опита да заяви за правата си в този регион – руският президент Владимир Путин прие като герои учените, които поставиха руския флаг на дъното на Северния ледовит океан.
По думите на заместник-министъра на икономическото развитие и търговията на Русия Борис Моргунов въпросите за разпределяне на залежите на полезни изкопаеми в рамките на НАТО не може да се решат. Той, обаче, призна, че конкуренцията за ресурси в Арктика ще нараства, а този регион ще стане един от най-важните елементи за осигуряване на енергийна сигурност. Според него, да се говори за някакви сериозни действия по разпределяне на ресурси в Арктика в близко време не си струва. Според прогнозите му, тези въпроси Комисията на ООН ще решава след 2010 година.

Неактивен defyl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Относно: Странна активност в Антарктида
« Отговор #57 -: Март 12, 2008, 10:48:52 am »
Интересни картинки  ;D
Скоро не бях разглеждал книжка с картинки  ;D
но пусти немски, нищо не разбирам
Но който е рисувал картинките е имал наистина много време и много пастели  ;D
I Came Out From The Deep To Help And Understand But Not To Kill.

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Относно: Странна активност в Антарктида
« Отговор #58 -: Март 12, 2008, 21:25:48 pm »
забавна работа - аз се позачетох - текста е интересен ама тея рисунки му подкопават.....достоверността
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: "Новият Берлин" ?
« Отговор #59 -: Март 26, 2008, 17:46:39 pm »
Едно такова интуитивно видение ми изниква, докато чета за базите и настойчиво ме кара да бъда скептик относно "базовия метод":
Подземие, военен стил, дълбоко под повърхността. Няма и помен от военна дисциплина - всички са в паника, викат и блъскат по стените. Изходната галерия е пълна с хора, които се опитват да отместят някакви тежки врати, но неуспешно. Хидравликата не работи, аварийните системи не работят, нищо не работи! Наскоро е станал тежък трус и връзката с останалите бази, както и с повърхността, е прекъсната. Автономното захранване ще издържи още известно време, но не за дълго. Аварийните изходи са блокирани и личният състав е затворен като в консерва. Могъщата противоядрена конструкция е издържала на труса (неизяснен произход), но сега няма изход нагоре и хората се оказват живи погребани. В това време просветените хора, останали горе, се свързват със своята космическа същност и се отварят към галактическите мащаби на човешката форма - без значение дали това означава смърт за телата и вдигане на душите, или друго. Прогнозираното бедствие се е оказало не толкова страшно за "обикновените" хора, лишени от правителствата им от достъп до "базова защита".
Това ме спохожда като усещане относно идеята да се заключиш в подземно убежище, в което чрез материална сила да противодействаш на природата...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
19 Отговора
33061 Прегледи
Последна публикация Май 31, 2010, 15:17:41 pm
от Visitor
52 Отговора
36557 Прегледи
Последна публикация Септември 21, 2010, 18:40:47 pm
от fabio
125 Отговора
81174 Прегледи
Последна публикация Юни 25, 2010, 21:21:32 pm
от neter
20 Отговора
19245 Прегледи
Последна публикация Август 21, 2011, 16:49:17 pm
от bai_lun
170 Отговора
95956 Прегледи
Последна публикация Януари 28, 2022, 05:40:27 am
от Noris

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27