Автор Тема: "Новият Берлин"  (Прочетена 34720 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #15 -: Ноември 16, 2005, 11:42:24 am »
ма то е ясно че са имали експедиции и че са били там. Може да се спекулира и конспираторства какво са видяли, намерили, разбрали, т тн.
Аз не вярвам че са си направили база в Антарктид,а и че там са се скрили видни функционери на третият райх. Айхман примерно са го отвелекло от Аржентина. Там също са избягали и много други фашаги.

... това с базите там на третият райх, новият берлин и нова швабия е спуер мит и нищо друго.
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Oberon

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #16 -: Ноември 16, 2005, 12:11:15 pm »
като спомена Айхман се сетих кво му се е случило на милич човечец:))) Живееш си мирно и тихо в бедно Аржентинско градче, и една вечер хоп ! - айдееее в колата. И за 2 дена го обесват в Йерусалим. Да си нямаш работа със ЩАЗИ:)

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #17 -: Ноември 16, 2005, 12:59:17 pm »
не не не ... не е за 2 дена - имал е процес в Израел който трае някъде към година, адвокати и тн.
Че е бил нелегално отвлечен и транспортиран в Израел е ясно. Наскоро МОСАД разсекрети дневника му. Аз го четох ама си мисля че и евреите са пипали тук таме да понагласят това и онова.
След екзекуцията му са го кремирали и са разпръснали праха му в морето - да няма гроб, кадето да ходят "последователи".

Та процеса е ясен къв е бил: евреите твърдят че той е планирал и изпълнил тяхното изтребление в Европа, а той казва - ние само ги извозвахме.

Поздрави
Атила
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Oberon

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #18 -: Ноември 16, 2005, 13:11:43 pm »
Бе объркана работа. Аз попаднах на един руски сайт за скептици  ( хехех ), и там има раздел за Холокоста. Има много готини работи ама се нямам време да седна да попреведа...ей го на, довечера съм канен на печен заек и домашна ракия !!! как да намеря време да превеждам??? ???

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #19 -: Ноември 16, 2005, 13:29:40 pm »
оооо то всичко е проста математика
в днешно време една кремация трае около 50 минути и кремационните камерите са на гас.
Това ще рече, че по времето на третият райх на всяка композиция с евреи е трябвало да има около още 3 с въглища само за изгарянето им.
1.) война е било и не е имало толкова ресурси
2.) за година и половина не могат да се кремират към 1 милион човека в пещите на Аушвиц - техника/време и тн.

може тук таме някой и друг умрял да са кремирали ама не е възможно това да е било масово както пише по учебниците и книгите.

Има една книга "6 милиона изгубени и намерени" ама истината там е скрита зад пропаганда. Логиката на обяснение също е много разводнена, но има доста интересни факти
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Севар

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #20 -: Ноември 16, 2005, 13:56:06 pm »
ами ако всичко е измама
нищо не можем да знаем със сигурност

Чак такава измама не може да се създаде. Пък и те не разчитат на това. По-скоро разчитат на това ТЕ да ти покажат "истината" (в никакъв случай да не е някой друг неодобрен). А в тази т.нар. истина има малка доза лъжа, която служи за манипулация и отклоняване на мисълта в друга посока, т.е. в девета глуха обикновено. Тази тактика използва и Терзийски също, както и останалите "сертифицирани".

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #21 -: Ноември 16, 2005, 23:53:24 pm »
Относно избитите евреи в концлагерите има сериозни изследвания които сочат данни около 1 милион избити което никак не е малко, но звучащо съвсем различно от 6 милиона, а пък на фона на избитите руснаци и немци е направо нищо. Изследването е на английски, ако някой се интересува мога да му го пратя.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #22 -: Ноември 18, 2005, 02:08:51 am »
Ейлиън, ако може да ми го пратиш на мен? Поздрави. :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #23 -: Ноември 18, 2005, 09:27:50 am »
Пратих ти го доста е дългичко обаче ;)

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #24 -: Ноември 18, 2005, 11:04:07 am »
Цитат
Относно избитите евреи в концлагерите има сериозни изследвания които сочат данни около 1 милион избити
към 1,3 милион са извозени в Аушвиц (другаде почти не са извозвали). От тях към 200 хиляди са били синти и роми (аз им викам цигани). Та трябва да са ги изтрепали на 100% ако информацията която имаш ти е достоверна. Има един факт обаче - след края на 2рата световна в Полша се случват едни размирици между поляци и евреи, евреите ги фаща шубето, че пак ще ги трепят, вдигат си багажа и отиват в германия (там нали са били американците и англичаните стационирани). Та малко след войната на границите на Германия са цъфнали към 300 хиляди. Тая информация и факти обаче упорито отцъства от в повечето книги. Дори докуметите за рзмириците все още са засекретени - кво е станало и защо. В крайна сметка от Германия голяма част от тия хорица за били извозени в Палестина ... така де Израел, нали няма вече Палестина
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Morrigan

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #25 -: Ноември 19, 2005, 21:23:42 pm »
Ама как така не са ги избили евреите? Нали има доказателства? Моля обяснете ми.
Каква е била експедицията на Хитлер в България и какво е търсил?
Ако са избили всички цигани в камерите защо днес има толкова малцинства от въпросните същества в Източна Европа? Нали уж ги е нямало след ІІ Световна?! ???

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #26 -: Ноември 19, 2005, 23:33:49 pm »
Принципно това е една от големите конспирации да се изкара еврейският народ жертва! Никой не спори че са избивани евреи, само че бройката е доста по-малка от това внушително 6 милиона което е скалъпено след войната. Истинската цифра е около 1 милион най- много до милион половина! Това също не е малка цифра но  само погледнете руснаците и немците по колко милиона жертви дават в тази война и веднага става ясно че най-големите жертви са руснаците - те имат над 20 милиона а се смята че тези цифри са умишлено занижени и всъщност са много повече.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #27 -: Ноември 20, 2005, 02:07:40 am »
Аз съм чувал, че  Хитлер искал да трепе и славяни и, че дори е избил адски много. Някой знае ли нещо повече по въпроса?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #28 -: Ноември 20, 2005, 02:18:23 am »
Ами да от руснаците по-големи славяни здраве му кажи - точно затова приказвах най- много изтребени славяни има  >:(

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #29 -: Ноември 20, 2005, 02:21:02 am »
Да прав си. Аз имах предвид, че искал да ги заличи като евреите и циганите.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
19 Отговора
33067 Прегледи
Последна публикация Май 31, 2010, 15:17:41 pm
от Visitor
52 Отговора
36567 Прегледи
Последна публикация Септември 21, 2010, 18:40:47 pm
от fabio
125 Отговора
81180 Прегледи
Последна публикация Юни 25, 2010, 21:21:32 pm
от neter
20 Отговора
19248 Прегледи
Последна публикация Август 21, 2011, 16:49:17 pm
от bai_lun
170 Отговора
95971 Прегледи
Последна публикация Януари 28, 2022, 05:40:27 am
от Noris

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27