Автор Тема: "Новият Берлин"  (Прочетена 34701 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Morrigan

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #30 -: Ноември 20, 2005, 09:42:45 am »
Преди време си общувах с един поляк, студент по история по това време:))) Като си заговорихме за историята и стана на въпрос за Хитлер. Най ме удиви, че той бе почти фен на германския диктатор и дори съжаляваше, че не е успял да спечели войната!!! Когато го попитах знае ли какви са бил плановете на Хитлер за Полша и че е имало добре разработена стратегия за изтребването на поляците, той ми отговори, че това били измислици!
Какво нещо е човешката психика:))) И двамата четем едно и също, но той разбира съвсем друго:)))))

coroviev

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #31 -: Ноември 27, 2005, 21:12:47 pm »
 Много е съмнително,че тази база в антарктида функционира.Най-вероятно персоналът е разпределен по "братски" между ссср  и съюзниците през 1945. А немските "летящи чинии" не са чак толкова секретни, на много места е писано за тях, показвани са и по "dyscovery".По-интересно е, защо след като е разполагал с технологията за производство на МЕ-262 още през 1937,Хитлер тъпо и упорито забранява работата по проекта и така до 1944.Това е най-добрия изтребител за времето си и всъщност доста след него.До 1948-49 англичани и американци имат доста проблеми с реактивните самолети.                                                                                                                         Това прикаченото отдолу е секретен проект на руснаците за летящ танк и това са го мислили съвсем сериозно хората.На снимката е Т-60 може би е правена XII 1941-тогава са били изпитанията

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #32 -: Ноември 27, 2005, 21:29:37 pm »
По-интересно е, защо след като е разполагал с технологията за производство на МЕ-262 още през 1937,Хитлер тъпо и упорито забранява работата по проекта и така до 1944.Това е най-добрия изтребител за времето си и всъщност доста след него.До 1948-49 англичани и американци имат доста проблеми с реактивните самолети.                                                                                                                       

Всъщност германците са можели много лесно да спечелят войната с технологиите , които са имали, но плана на тези които дърпат конците не е бил такъв . Най- вече защото по-лесно се управляват хора които си мислят че са свободни, отколкото такива които се намират под окупация и има за какво да се борят!

coroviev

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #33 -: Ноември 27, 2005, 22:06:47 pm »
още снимки на летящия танк този път в полет твърдят че са от 1942

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #34 -: Ноември 28, 2005, 00:11:02 am »
това с танка ми се вижда супер тъпо

за кво му е на един танк да лети !?!?!?!? при това тежи и 40-50 тона пона - супер неадекватно

Има десант на танкове - пускат ги с парашути ако трябва да ги пренесат зад тила на врага

Другото което е - кви са тия петолъчки на снимките/скиците ?!?! Вермахта са били с кръстове
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #35 -: Ноември 28, 2005, 02:49:01 am »
То ,момчето казва, че са руски.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

coroviev

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #36 -: Ноември 28, 2005, 13:32:25 pm »
Това с танка ми се вижда супер тъпо.

Абсолютно си прав, че идеята е супер идиотска. Хрумнала е на Антонов, а той по принцип има добри разработки, ама нещо го е осенило и решил да го пробва. Оказало се, че единствените мощни самолети които могат да повдигнат танка (той в същност е замислен като планер!!!????) в момента са заети с по-сериозни задачи - да бомбардират Берлин например и никой от командването не искал да се занимава с глупости. На изпитанията през 1942 (руснаците твърдят, че летящите снимки са от тогава), танка полетял на 40-50м. височина дърпан от ТБ-3, като преди това му източили почти цялото гориво и махнали боеприпасите.Скоро след това танкът се пльоснал до някакво село,като изкарал акъла на зенитната батарея в района (явно не са били добри стрелци, защото руснаците щяха да имат в актива си и първя в света танк свален в небето), пилота бил арестуван от СМЕРШ и почти щели да го разстрелят като немски шпионин, ако не била дошла спасителната команда.
« Последна редакция: Ноември 28, 2005, 13:48:06 pm от Horus »

Oberon

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #37 -: Ноември 28, 2005, 14:45:00 pm »
Яко това ми хареса:)))
Аве русите са си руси:) За тях едва ли има проблем да дигнат танк, ама вече това не е изгодно. Като се има предвид , че най-големия хеликоптер е техн и побира 3 танка !!!! къв е проблема:))

Оберон

coroviev

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #38 -: Ноември 28, 2005, 22:11:56 pm »
А това е направо по темата-снимки на прочутите немски "чинии"-за събуждане на любопитството и ви изпращам линковете,защото ме мързи да превеждам статиите.                                                                                                        P.S.абе само на мен ли върви да намирам интересни неща само в руски сайтове?http://ufolog.nm.ru/raih8.htm http://www.ufolog.ru/     http://historic.ru/news/item/f00/s07/n0000778/index.shtml                                                    P.P.S.има и доста писано за антарктида

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #39 -: Ноември 29, 2005, 21:00:40 pm »

coroviev

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #40 -: Ноември 29, 2005, 21:27:07 pm »
Видях го но късно-sorry за повторението. Впрочем статиите на руснаците не са лоши.
 

Oberon

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #41 -: Ноември 30, 2005, 17:17:37 pm »
И на мене ми вървят яко руските сайтове, щото знам руски:)))

http://www.skeptik.net/history/
http://aphist.nm.ru/

Чек дис аут:)))

Оберон

coroviev

  • Гост
Re: "Новият Берлин" ?
« Отговор #42 -: Декември 01, 2005, 21:57:09 pm »
Мда, интересни са,мерсаж!

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: "Новият Берлин" ?
« Отговор #43 -: Август 28, 2006, 17:40:52 pm »
В третия Райх са се опитвали да установят физически контакт с извънземни цивилизации, с които могъщите окултни институти на Хитлер са имали духовна връзка... Целта е била да се закрепи на Земята власт, качена на такива начала, които да позволят превръщането й в терминал за свързване със звезди, които са от интерес и в египетската култура... Ето защо толкова интензивно са изследвали и изземвали всякакви археологически паметници. Златото, доколкото са го прибирали масово, според мен им е трябвало за строежа на някаква висока технология - не е трудно да се съгласите, че Райхът едва ли си е представял бъдеще, когато ще търгува с това злато - просто отсрещна страна не е щяло да има  :P ...

В комунистическата система, напълно секретно дори за повечето конспиратисти, също се развива тайна окултна програма; зад мраморния атеизъм на мавзолеите и обкичените с червени знамена бронзови барелефи се крие неприкритото намерение за осъществяване на една свръх-секретна, духовна политика, в която властта да придобие трансцендентални могъщества...

Трудно е да допуснем, че грамадните достижения на Райха просто са останали безстопанствена плячка на съюзниците след Втората война. Както се знае, всяка власт има грижата да развие напълно безопасни коридори, бетонирани с хилядотонна врата, през които да катапултира в случай на прекалено голяма опасност... Поваляването на хитлеристкия звяр не настъпва изневиделица, а става крачка по крачка от Изток и от Запад, така че главите в секретните лаборатории сигурно са гушнали най-ценните папки и са затръшнали тази хилядотонна врата след себе си, а вече изпразнената от съдържание кукла, наречена "Хитлер", е останала да радва "День победы" в бункерите под сгромолясващия се Берлин... Някои най-смели прорицатели твърдят, че онези учени (или по-скоро - окултисти) просто са отплавали през гравитационен тунел към онези далечни пространства, където вече са ги очаквали жителите на онези звезди, почитани и следени в традициите на Египет... Да се говори тза такава възможност е табу, или се прави единствено в рубриката "невероятно и забавно", защото с разкриването на един такъв аспект ще се разкрие истинската дълбочина на въпроса, която надвишава многократно капацитета на юношеската неубозданост в USA :o ...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Дъвиан

  • Гост
Отг: "Новият Берлин" ?
« Отговор #44 -: Август 28, 2006, 18:09:09 pm »
FlyDragon, ти ме изумяваш. :D :D :D

Само не разбирам за кои "учени" говориш тук:

Някои най-смели прорицатели твърдят, че онези учени (или по-скоро - окултисти) просто са отплавали през гравитационен тунел към онези далечни пространства, където вече са ги очаквали жителите на онези звезди, почитани и следени в традициите на Египет...

Нима мислиш наистина, че окултистите около Хитлер са отишли на други звезди?
« Последна редакция: Август 28, 2006, 18:14:00 pm от Дъвиан »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
19 Отговора
32813 Прегледи
Последна публикация Май 31, 2010, 15:17:41 pm
от Visitor
52 Отговора
36471 Прегледи
Последна публикация Септември 21, 2010, 18:40:47 pm
от fabio
125 Отговора
81089 Прегледи
Последна публикация Юни 25, 2010, 21:21:32 pm
от neter
20 Отговора
19226 Прегледи
Последна публикация Август 21, 2011, 16:49:17 pm
от bai_lun
170 Отговора
95906 Прегледи
Последна публикация Януари 28, 2022, 05:40:27 am
от Noris

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27