Автор Тема: Оргонови технологии и Zapper  (Прочетена 75517 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joanne

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #15 -: Юни 15, 2008, 21:18:22 pm »
Здравейте, виждам че информацията е публикувана от доста време, но наистина запера действа. Болна съм от рак на шийката на матката и този апарат ми помага да се излекувам... Също так и лекарствата на д-р Кларк :) Жалко че не се прилага като легален начин за лекуване... От втора фаза минах на първа :P Това си е постижение :P
« Последна редакция: Юни 16, 2008, 14:20:19 pm от H. »

Неактивен mario

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #16 -: Юли 18, 2008, 13:35:31 pm »
Попаднах на руски схеми на електросТимулатори: http://cxem.net/medic/medic15.php

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #17 -: Юли 18, 2008, 15:07:32 pm »
Хора дайте честотите и параметрите на схемата и аз ще направя по-добри с части ,който могат да се намерят във всеки магазин за електроника. ;)
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #18 -: Ноември 10, 2008, 15:11:09 pm »
Има ли някакъв напредък, някой да е успял да направи такова у-во ?

Неактивен gita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #19 -: Ноември 13, 2008, 00:35:26 am »
Доколкото ми е известно запера се използва за алтернативно лечение на рак. Както споделих в темата "озонова терапия" мои близки са тежко болни от коварната болест и искам да им помогна с всичко, което е по силите ми. Бих искала да се свържа с Gogo и всеки друг, който може да ми даде повече информация и от къде мога да се снабдя с този уред на разумна цена.

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #20 -: Декември 15, 2008, 22:10:57 pm »
Запера на Хулда Кларк е заимстван от метода на д-р Райф. Запера е доста по- слаб (по технически причини), но е в нормите за ширпотреба - такава е целта на производителите. Имам оригинален от Кларк.
Големият шанс е в метода на д-р Райф. Описвал съм го някаде във форума. Всеки може да намери инфо в нет-а. Има и производители на лампите. В мойта лаборатория щяхме да го правиме още преди година година и половина, но освен липса на време имаме и страшен проблем с преводите от анг. и доставка на самата лампа. Тя е около 300-500 долара, но тъй като не се прави от официални фирми (разбираемо нали), липсата ми на контакти с добри хорица в Англия - най- близко там я намерих ми попречи да се сдобия с нея. Трябва да си на място там, щото мошеници в нет-а много, а тези дето злоупотребяват с най- страшния ни враг са най- безскрупулни.
Така че ако има кой да помогне съм готов да се заема - имаме си хардуеристи и софтуеристи. Самата лапа е простотийка - обикновена рентгенова от 30-те на 20в. на лаб. Бел, но пълна с инертни газове, не вакуум за да излъчва ел. лъчи (не вълни) вместо рентгенови.
Останалото е силова част за запалването и, честотен генератор и някаква микроконтролерна или ПЦ с-ма за управление. Може и ръчно, но е неточно и досадно. Цялата магия е в честотите, времетраенето и детоксикацията. Има и една малка подробност - Райф е излъчвал и един общ фон, който способства да проникват по- дълбоко лекуващите честоти в тялото, но поради езикова бариера - не можах да го вдена като хората. Нещата са идиотски прости -използва явлението резонанс - физика за 8-и клас по мое време. Цялата магия се крепи на едно негово по- раншно откритие - оптичен микроскоп прескачащ границата на Баре (май така се казваше) и увеличаващ колкото ел микроскоп. С негова помощ той открива, че вируси бактерии и паразити водят до рак и тумор, а не както сега твърдят че те са в туморите и раците, щот там сме най- слаби. После се сеща, че след като не може химически да се бори с тях (т.е. медикаментозно) ще ги трепе физически и понеже са много малки и многобройни - с резонанс - пръска ги. Но след това се интоксикираме от труповете им. Следва фаза на пречистване. Целият му труд е да открие резонансните честоти на повечето ракови и туморни причинители, както и да лекува хора и да докаже истината. И когато го постига го утрепват. След него работят по темата и други големи мозъци. Метода се практикува официално, но като алтернативен метод в Австралия и Н Зеландия. В САЩ е забранен, в Европа почти.
В София имам един познат, който правеше запери - не ги продаваше, задържаше само пари за гаранция да не се потурчи запера и после ги връщаше. Неговият е по- грозен и недодялян от този на Кларк, но работеше на повече V-ове и А-ри. И даваше добри резултати - от 3 пъти ползване оправи поне за 2 години полиневропатията на майка ми, която е в следствие на тежък и неконтролиран диабет. Когато го открех обаче беше за един близък, болен в крайна фаза на рак на главата на панкреаса - може би един от най- гадните раци - не можа да му помогне.
Но не знам защо този човек спря да се занимава с това от раз и отказа да каже защо!!???...
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 22:11:44 pm от Zikko »
И сам войнът е войн!

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #21 -: Декември 17, 2008, 15:35:19 pm »
Н. - точно за Мишо говорех - доколкото знам вече не се занимава с това, а неговия запер е по- добър от този на Кларк. Имам му координатите. Учудвам се ако работи още - евала му!!!
Биг Мама - ако искаш пусни ми майл на [email protected]. Относно Байкова - диетите са и супер, но за мене е мошеник , защото един приятел - 200см на 160 кг ходи при нея. Супер диета и свали страшно, но вместо да му запише диетата го викаше два пъти месечно за по 60 кинта на посещение, 6 или 12 месеца - сметни си колко му струваше. На всяко ходене го мереше и му даваше листенце със новото меню. Той си ги е запазил - аз я опитах и при мене действа. Значи е добра за всички. Казвам мошеник щото едното мерене 60 кинта.... Можеше да му ги даде 24-те листета на веднъж за 60-така и после само ако не работи или му действа зле, нали.
Метфогамата е добра защото пречи да се усвояват захарите - ползва се и за отслабване, а и е почти безвредна - нещо като Ксеникал-а за мазнините. Не маха първопричината.
И сам войнът е войн!

Неактивен tsvety

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #22 -: Декември 17, 2008, 18:08:09 pm »
Четох и аз доста за запера из Нета, намерих си книгата на Х.Кларк, след като прочетох "Бялата книга".
Само искам да отбележа следното: без добра детоксикираща програма и диета ефектът на запера ще е краткотраен, предполагам.
Аз подкрепям една друга теория - бактериите не са виновни, а средата, жилището, което ние им осигуряваме. Тоест нашите вътрешности.
Ако нашите организми са чисти, незатлачени с отпадъци системи, в които киселинността не е висока, то бактериите няма да се размножават и мутират, няма да се създава дисбактериоза.
Така че при тежки случаи заперът ще лекува, но заедно с него си мисля, че
трябва да се направи прочистване на червата, черния дроб и кръвта.
Да се мине на алкална диета, да се насища организма с кислород с редовни упражнения на чист въздух.
Защото бактериите и вирусите обожават анаеробната, киселинна и замърсена среда.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #23 -: Декември 18, 2008, 21:57:13 pm »
от доста време правя чат пат по някъв запер но до сега винаги са били копия на купешки такива или по книгата на хулда кларк-това са елементарни устроиства които работят на една честота със обикновен таимер и напрежение до 9V със или без индикация за батерията.Тези дни се зачетох и аз за рифе и неговата лампа и според мене честотата с която облъчва тази негова лампа може да се замени с честота директно от електроди-като по този начин като се дига V и А ще имаме сто процентово преминаване на ел ток през тялото-и ако честотата доведе до резонанс на дадения вид микроб, бацил и прочие вредност то тя ще се пръсне според д-р Раиф.Същото това ми казва и моита логика която се води според нормалните учебници-всички сме учили че при преминаване на електричество през човешкото тяло молекулите ни почват да се трият според честота му една в друга като се въртят на 180градуса и наи накрая се пръскат от високата температура до която се нагряват при това завъртане-добре-това се учи навсякъде и щом важи за човешките молекули-следоватлно ще важи и за всички други-все пак законите са еднакви и важат както за човешките молекули и клетки така също и за всички други.Разбира се друг е въпроса до колко е безопасно ;).От доста веме също се каня да довърша един универсален запер със процесорно управление за максимална точност, които да има лцд дисплеи където да се изписва вида на вълната и честотата.Вече успях да го свърша наи накрая на хартия и на компютърна симулация-работи така както аз искам-тоест може да пуска абсолютно всяка една от многото честоти на раиф,като също така може да се регулира  силата и вида на импулсите в дадени граници които според дебелите книги ще са безопасни за човека.Целта е да може да се пусне абсолютно всякаква честота  само от едно малко устроиство-това защото при раиф имаме доста на брои честоти отговарящи за дадената болест,червеи микроб бацил и т.н., а запера на кларк дава само една честота.

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #24 -: Декември 21, 2008, 00:04:33 am »
Гого, на Хулда апарата е с 4 Х 1,5V, на Мишо беше с 9V батерия. Мисля, че до 15-20V няма да има проблеми. Важен е тока, не толкова напрежението. И аз мислех да вкарам честотите на Райф в запера. Проблема е, че честотите на Райф са само като поредици, нямам времедиаграмите. Освен това ток през електроди не действа или почти не действа в кухите органи, с нарастване на дълбочината в тъканите тока пада. При електрическите лъчи, които Райф ползва има същия проблем, но много по- малка изявен. Той го решава, като излъчва и някаква фонова честота, която прави тъканите по "прозрачни" за лъчите. Ама понеже английския ми е на висота не можах точно да схвана за какво иди реч.
Относно апаратите на Кларк - да те са с вградена една честота, номожеш да си купиш външни памети с честотите за определени заболявания или групи такива. Освен това продават и един апарат с разширена клавиатура, и празни памети. Можеш да си програмираш каквито щеш честоти и времена.
На мисля, че истинският проблем е това, което написах по- горе.
Па ПС-то си май още пазя инфо по въпросите. Ако някой има интерес ще му го пратя.
И сам войнът е войн!

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #25 -: Декември 21, 2008, 01:49:55 am »
При тази книга която е преведена на български от хулда кларк и която аз имам схемата на запера е с 9V батерия.
Малко не съм съгласен,не можеш да пуснеш 10А при 5V обаче ;),това ако стане при жив човек ще е пълна аномалия и просто си е невъзможно,поради специфичното съпротивление на човека.За да се дига ампеража трябва да се дига и волтажа иначе не може.
Трябва си микроскоп подобен на раиф за да може да се вижда какво става и как става,иначе никои не може да твърди че има резултат ако този резултат не се покаже някак си така че да бъде видим и наи вече доказуем.
Аз тези дни смятам да направя този запер които го мотам поне година теоретизираики.Тои ще има копчета с който да може да се настроива абсолютно всякаква честота,както и два тримера за нагласяне на амплитудата волтажа и ампеража-няма да има паметти и определен брои честоти ами каквато честота си мислиш че трябва просто я нагласяш и пускаш,след това въртеики двата тримера дигаш волтажа и ампеража до определена граница която се води че е безопасна според науката-не че не мога да го направя да пуска и 380V но ще спазвам всички видове техники за безопасност.Това вече минал етап все едно,остава да видим как деиства реално на разни видове болести,и да помислим за микроскопа...
Раиф е дал много видове честоти и много видове болести-едва ли не всичките съществуващи болести  са влият от определена честота,кларк също говори доста за честоти на много видове болести микроби там бацили и прочие...

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #26 -: Януари 06, 2009, 02:47:14 am »
След поредната безсънна нощ, завърших нацяло според мойте разбирания електрониката по книгата на хулда кларк.Направих синхрометъра и към него два генератора на импулси до 8МХц, и до 10МХц.Синхрометъра все още не мога да го накарам да работи както пише по книгата защото все си пищи доста яко, но в скоро време се надявам да му хвана цаката.Генераторите вече са коренно различни от предишните елементарни запери който беха с по един таимер и работеха на само една честота от 30КХц.Сега тези генератори съм ги направил с микропроцесори от два коренно различни вида,и може да пускат каквато честота им се зададе от копчетата-примерно искаме
434 000Хц против рак-имаме я,искаме 30 000Хц да работи като обикновен запер-моля имаме я, и така натам-честота се регулира от 1Хц до 10 000 000 Хц-10МХц със стъпка от 1Хц.Разбира се, са с 20-30 години по напред от технологията изполвана от Хулда Кларк,тоест са със възможно наи съвременни елементи които ги е нямало тогава.Точноста им е 0,0047Хц. :D,или по точно това е максималната грешка която може да дадат при максималната си честота.Разбира се, са без кутии все още, но и кутиики ще им измисля някои ден.Като за първи прототипи платките съм ги правил в къщи набързо и не са в много добър вид,поради едномесечните настроики, и смяни на елементи по тях, но вече работят така както трябва.
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 02:56:59 am от Gogo »

Неактивен nikrum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #27 -: Януари 19, 2009, 11:53:34 am »
Здравейте! Чета от известно време форумите , но тази тема ме провокира да се регистрирам и да напиша следното:
Не знам кой прави запери и дали се продават и на какви цени. Личното ми мнение е, че на Хулда Кларк запера работи добре/за последните 4 години никакви лекарства/ и частите за него струват 5-10 лв у нас във всеки електронен магазин. Захранва се с 9-волтова батерия и това е важно, за да работи /не се пробвайте да я замените с траф, губи се ефекта/. Радвам се, че има хора като гого, зико и другите, които се опитват да развият идеята-ще е интересно да се запознаем.,Бих могъл да пусна линкове към доста интересни материали и да обсъдим темата, която като че ли запада.
« Последна редакция: Януари 19, 2009, 13:05:44 pm от Mirotvorec »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #28 -: Януари 20, 2009, 16:12:10 pm »
Аз мога да напрява генератор на 100 000 000 000HZ  :D.Aaaa тука е мястото да попитам къде е таблицата с честотите.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен nikrum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #29 -: Януари 25, 2009, 17:29:22 pm »
Честоти честоти...Бих си позволилил да уточня някои неща. Запера на Кларк залага на позитивен правоъгълен импулс около 30 Khz като всъщност авторката му твърди, че това е нейното откритие. Изхождайки от идеите на Райф -да се търси биорезонанс и да се унищожи физически всеки патоген. Таблицата с честоти я има публикувана в английския оригинал "Cure of all diseases" . Този подход изисква първо диагностика на патогена с евентуална локализация и второ третиране с точната му резонансна честота и време,  за да се унищожи. Това отнема много време, ако трябва да се прави за профилактика, защото се пускат през електродите заграждащи честоти за едно , после за друг пакет патогени и т.н. Това може да претовари лимфните възли и организма да не може да се справи с отделянето на токсините от разрушените патогени, тъй като третирането с една честота е силно агресивно и бързо за скоростта, с която работи лимфната система. Затова е добре да се поема повече вода при запването.
Честотите са от 20HZ до 900 KHz, като ниските честото до 300KHz са гъби, плесени, спори, а другите нагоре са вече бактерии, вируси и така до метили и други по-високо организирани. Разликите между видовете в честотния диапазон са средно около 1 КHz-направете сметка колко време е необходимо да се стои с електроди докато се покрие целия обхват...Затова Хулда Кларк ползва зепер с батерия и неините 30 KHz като проникнат поради нееднородния характер на тъканите и правоъгълния импулса се разлагат на хармонични честоти, които само с едно третиране покриват целия спектър, в който са всички патогени. Естествено остава единствено проблема с очистването на кухините/затова е билковата програма/и устната кухина/има схема на магнитен запер за нея/. Също диагностиката на патоген с търсене на биорезонансната му честота в организма със стъпка от 1 KHz е търсене на игла в купа сено/лично мнение/.
Смятам, че метода за диагностика на патогени чрез акупунктура по метода на Фол е по-переспективен. И тук моля, ако някой има инфо за практикуващи хора по този метод да сподели.
« Последна редакция: Януари 25, 2009, 17:40:49 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27