Автор Тема: Вициве  (Прочетена 364575 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Вициве
« Отговор #510 -: Септември 23, 2007, 17:34:20 pm »
Абе, като проходят не ми ги хвали - казал дъртият педофил.  :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Eon

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #511 -: Септември 29, 2007, 14:49:00 pm »
Aмериканско училище, учителката минава покрай децата и вижда едно чернокожо детенце и му вика:

Джордж, я ми кажи коя е следващата буква след буквата "О"?

Джордж: "Йееееааааххх..."

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Вициве
« Отговор #512 -: Октомври 08, 2007, 16:35:31 pm »
Джийъс ис ъпон ми!!! Оооооу, йеееееах!
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Lagrima

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Вициве
« Отговор #513 -: Октомври 20, 2007, 13:19:47 pm »
15 септември. Малко циганче седи и гледа тъжно към витрината на една книжарница. Час, два. Накрая продавачката не издържа, излиза и му казва:
- Мойто момче, избери си нещо. Няма да го плащаш.
- Едно лепилце, моля.

След войната в Косово, САЩ и Русия се споразумели да унищожат всичките си оръжия, за да не се повтарят подобни неща за в бъдеще. Клинтън обаче си запазил тайно 30 самолета. Минала половин година и решил да нападне Русия. Летели си самолетите над нива в Русия, а долу си орали трактори. Изведнъж паднали всички плугове и сеялки, появили се оръдия и картечници, и свалили самолетите. Клинтън позвънил на Елцин:
- Елцин, продай ми 20 трактора от твоите!
- Хе, ти още малко ще поискаш и комбайн с вертикално излитане!

« Последна редакция: Октомври 20, 2007, 13:34:55 pm от Lagrima »

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Вициве
« Отговор #514 -: Октомври 21, 2007, 21:57:35 pm »
След войната в Косово, САЩ и Русия се споразумели да унищожат всичките си оръжия, за да не се повтарят подобни неща за в бъдеще. Клинтън обаче си запазил тайно 30 самолета. Минала половин година и решил да нападне Русия. Летели си самолетите над нива в Русия, а долу си орали трактори. Изведнъж паднали всички плугове и сеялки, появили се оръдия и картечници, и свалили самолетите. Клинтън позвънил на Елцин:
- Елцин, продай ми 20 трактора от твоите!
- Хе, ти още малко ще поискаш и комбайн с вертикално излитане!
АХахахахааххахахахахахахахахахаххаха
Един и от мен

Софиянец се оплаква на Господ:
- Боже, защо все ни управляват пловдивчани?
- Нема лошо бе майна

milenski

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #515 -: Октомври 25, 2007, 15:17:50 pm »
След многобройни съобщения от типа “Не знаем дали Осама е още жив”, Осама решил да напише писмо до Буш със собствения си почерк, за да го увери, че все още е в играта.
Когато Буш отворил писмото,  то съдържало само един ред кодирано послание:

370HSSV-0773H

Безкрайно озадачен, Буш изпратил писмото на Кондолиза Райс. Тя също не могла да го разчете и го препратила на ФБР. ФБР пък го пратили в ЦРУ, ЦРУ – на НАСА. Накрая писмото стигнало и до Британското разузнаване MI-6.
Само след минута Белият дом получил от тях следния отговор:
„Кажете на президента, че държи листа наобратно!”  :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Вициве
« Отговор #516 -: Октомври 25, 2007, 19:00:32 pm »
Добро е. Малко цензуриран пускам този.


Как се казва месото около пут**та?
Казва се - жена.    :)  :)
« Последна редакция: Октомври 25, 2007, 20:46:07 pm от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re:Вициве
« Отговор #517 -: Октомври 25, 2007, 19:06:25 pm »
Какво е закодирано в  3-те  звездички   ??? 
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:Вициве
« Отговор #518 -: Октомври 26, 2007, 12:17:28 pm »
Какво е закодирано в  3-те  звездички   ??? 

Аз пък виждам 4 броя звезди ;D

Айде и от мен нещо:

-Скучно ми е!- каза Ева на Господ.
-Ева,като твой създател те познавам изключително добре и знам от какво имаш нужда!!!-каза Господ на Ева.-Трябва ти нещо силно физически и слабо психически,нещо егоцентрично,егоистично и самовлюбено!
Ева се усмихна и се поклони пред Великия Творец!
-То ще се нарича „МЪЖ”,ще носи името Адам и за да отговаря на описанието ще му кажем че е създаден първи!!!-каза Господ на Ева.

 ;D ;D ;D
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Вициве
« Отговор #519 -: Октомври 26, 2007, 12:27:48 pm »
То на жените все им е скучно:)
Ако кажете пък, че жените не са самовлюбени...здраве да е:)
Да не говорим пък за вродения им егоизъм:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Вициве
« Отговор #520 -: Октомври 27, 2007, 03:29:30 am »
Това не е закономерност, среща се и при жени и при мъже, няма как да кажем,ч е дните са по - големи егоисти
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Вициве
« Отговор #521 -: Октомври 28, 2007, 19:50:12 pm »
Айде и от мен нещо:

-Скучно ми е!- каза Ева на Господ.
-Ева,като твой създател те познавам изключително добре и знам от какво имаш нужда!!!-каза Господ на Ева.-Трябва ти нещо силно физически и слабо психически,нещо егоцентрично,егоистично и самовлюбено!
Ева се усмихна и се поклони пред Великия Творец!
-То ще се нарича „МЪЖ”,ще носи името Адам и за да отговаря на описанието ще му кажем че е създаден първи!!!-каза Господ на Ева.

 ;D ;D ;D

Ако ти си го превеждала - язък, целия 'виц' във вица е отрязан ;))
ето как аз го четох в оригинал, солта е в последното изречение: http://iafah.livejournal.com/22263.html

Цитат
Сотворение мужчины

Ева пришла к Богу и говорит:
- Господь, у меня проблема!
- Какая проблема, Ева?
- Господь, я знаю, что сотворена тобою и дан мне этот прекрасный сад, все эти чудесные животные и эта уморительная змея, но я всё равно несчастна.
- Почему, Ева? – спросил голос свыше.
- Господи, я так одинока и мне до смерти надоели яблоки.
- Хорошо, Ева, в таком случае у меня есть решение. Я сотворю тебе мужчину.
- Что такое мужчина, Господь?
- Это будет такое испорченное создание с кучей вредных привычек. Он будет лживым и тщеславным, но будет сильнее, быстрее тебя и ему будет нравиться охотиться и убивать. Он будет выглядеть глупо в возбуждённом состоянии, но так как ты жалуешься, я сотворю его таким образом, что он сможет удовлетворять твои физические потребности. Он будет туповат и будет увлекаться такими детскими забавами, как драки и игры с мячом. Он не будет слишком умён, так что ему будут нужны твои советы, чтобы правильно думать.
- Звучит замечательно, - ответила Ева, иронично подняв бровь. – В чём подвох, Господь?
- Ну... ты получишь его при одном условии.
- И каком же, Господь?

- Как уже говорилось, он будет гордым, высокомерным и самовлюблённым... Так что тебе придётся позволить ему верить, что он был создан первым. Просто помни, это наш маленький секрет... Ну ты понимаешь, между нами, женщинами...
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:Вициве
« Отговор #522 -: Октомври 29, 2007, 11:56:13 am »
Не съм го превеждала. Просто съм попаднала на копие. А ти като имаш оригинала що не го преведеш, та и другите да почувстваме солта в последното изречение ;) И, айде още едно Сътворение..Надявам се да е оригинал ...или поне добро копие :)


Сътворението но света
(или как Господ се опита да откаже цигарите)

Господ беше полегнала на един облак и допушваше последната цигара от пакета “Ейнджълс”. Изведнъж се чу глас:
- Колко пъти съм ти казвал да оставиш тия боклуци?
- Оо,Петре,звучиш като Луцифер преди да започне да се прави на лош.
- Сериозно ти казвам, това само ти трови здравето!
- И като ми го трови какво? Да не да умра по-млада?
- Ти не можеш да умреш по-млада…
- Знам бе! Ох, никога не си разбирал от майтап!
- Може би са виновни майтапите ти…
- Добре кажи ми какво да направя като не мога да ги откажа?
- Ами, имам една идея…
- Казвай.
- Ами в млечния път има едно свободно местенце, ама ще ти го покажа само при едно условие. Докато създаваш каквото там ще създаваш, да не запалиш нито една цигара.
-Моля??! Ти нормален ли си бе,Петре? Как така нито една?
- Нито една… Плюс това ще се хванем на бас и ако спечелиш, т.е. не запалиш нито една цигара ще ти купя кутия от най-скъпите пурети.
- Ами ако загубя?
- Тогава ще трябва да направиш творението си цирк, защото старата трупа се разпадна - имахме проблеми с акробатите…
- Ооо, добре, добре! Съгласна съм! Кога мога да започвам?
- Ами когато поискаш… Ето ти адреса.
И така цялото небесно и адско население започнаха да залагат дали Господ ще успее да се справи със задачата си. Дори се откриха пунктове, в които се правеха официалнитие залози.

Господ реши, че ще започне в понеделник, понеже в неделя имаше среща с адвоката си за да обсъдят продажбата на вилата на Бахамските облаци.

В понеделник рано сутринта Господ стана, облече се и отиде на адреса който му даде Св.Петър. Беше красиво местенце, а и не беше много голямо.

И Господ запретна ръкави.
Поогледа се малко и реши, че трябва да има ден и нощ. Щракна с пръсти и от едната страна стана ден, а от другата нощ.
- Еее, добре стига толкова за днес! Достатъчно се уморих. А как ми се пуши... Само една цигара ще си запаля...

Но изведнъж се чу глас:
- Внимавай много че ще се разминеш с пуретите!
- Ооо, добре, ама как ми се иска да усетя прекрасния дим...

Но Господ се сдържа и на следващия ден реши да създаде небето. И на небето сложи малки облачета точно като тези които издишваше когато пушеше от любимите цигари. И реши да спре до тук за вторник. Обаче пак й се припуши. И тъкмо посегна към пакета с цигарите и се чу глас:
- Не пипай цигарите, че съм заложил на теб много пари!!!
- Ооо,Луцифер що не си гледаш твоите работи, а?
- Ако пипнеш цигарите ще взема няколко ангела при мен да ми мият казаните!!!
- Ооо,добре,добре!
И вторник също беше преживян без цигари.

Дойде сряда.
- Ха сега да видим какво още трябва... Ааа да! Щом има нощ и ден ще трябва да има и две среди за живот. Ще има суша и много вода която да я разделя.
- Готово! - възкликна Господ - Само,че имам още малко време, а така ми се пуши, че ще е по-добре да се занимавам с нещо. Сетих се!!! Знам какво ще създам!!! Ами тютюн естествено!
И така Господ създаде тютюн и негови подобни.

Дойде и сряда, а Господ все още не беше запалила нито една цигара, не беше вдишала нито един път прекрасният дим.
- Леле, днес ще бъде много трудна работата.
И наистина беше намислила да направи много неща, понеже не беше спала изобщо. Все пак за да не мисли за цигарите трябваше да си отвлича вниманието с нещо.
И така тя реши да създаде слънцето.
- То ще свети точно като горящия връх на цигарата - извика Господ и с усмивка на уста създаде слънцето.- Сега е време и за това което ще свети през ноща. Ето тук ще е Луната а около нея ще светят звездите. Е, днес направих доста! Ще си ходя, че ако поостана още малко ще се изкуша... вече започвам да се изнервям...

След дългата и трудна нощ без никотин дойде и четвъртък. Господ беше в мнооого лошо настроение.
- Сега ще създам нещо което да оправи равновесието. Какво значи това!? Няма да има само красота на тоя свят,я!
И създаде влечугите. Те плъзнаха по сушата.
- Какво? Да не би случайно да си на ръба на силите си, а? - изсмя се от някъде Петър.
- Спри да се бъзикаш с мен! Та аз съм Господ!!! Искам веднага да ми дадеш никотинови лепенки!
- Ама това не влиза в уговорката!
- Давай лепенките гадино!!!
- Еее, добре, де ето!!! Обаче това е единствения компромис, който правя!!!

След като сложи лепенките настроението на Господ се пооправи и тя реши, че щом като е създала нещо толкова противно е време за малко красота. И направи птиците.

Събота. Денят който Господ беше определила за последен работен.
- Сега ще направя една смесица между влечугите и птиците.
Щракна с пръсти и се появиха животните.
- А сега е време да създам и най-висшето същество!
Но доброто настроение на Господ нямаше да е за дълго. Действието на никотиновите лепенки свърши и тя започна да се изнервя...
- Но нека да започвам! Първо ще създам мъжа!
И създаде Господ мъжа.
- Ще взема едно ребро от този идиот и ще създам жената!
И жената беше готова, но...
-Егати тъпотията!Нек`ви двама идиоти тука! И ако си мислят, че ще им дам целия си разум много се лъжат!
-Аре влачи!- извика Господ и стана човека жива душа.

Последният ден щеше да бъде най-труден. Него Господ беше определила за почивка. А почивката означаваше кафе, а кафе без цигара е като Луцифер без тъпите си шеги!
- Не мога, не мога повече! - повтаряше си тя докато се разхождаше около една ябълка. - Нека ти! Проклинам те! Ти ще си по-отровна и от цигарите! - извика Господ и изрита с всичка сила дръвчето.
- Какво по дяволите правиш?! Сега мислиш да унищожиш всичко. което създаде ли?
- Не ми се бъркай в работата, Петре! - изкрещя Господ, щракна с пръсти и в ръката й се озоваха цигара и запалка.
- Недей!-извика Петър, но вече беше късно. Господ дърпаше лакомо от цигарата.
- А така!!! Сега вече си имаме нов цирк!
- Какво? Не е честно! Как така творението ми ще се превърне в цирк?
- Ами ето така, изгуби баса!
И Господ със сведена глава предаде на Петър дистанционното на Земята.

Последваха изключително успешни хилядолетия в развитието на цирковото изкуство. Небесните и адските същества се наслаждаваха на наистина много добри спектакли: Древногръцките примитивни вярвания и опити да се доближат до знанието, след това римляните..., на тях дори им пратиха подставено лице за да стане по-забавно. Дойдоха и варварите и средновековието и тъкмо когато нещата позамряха Св.Петър прати Майкъл Джексън да поразведри обстановката. Последното изключително интересно актьорско превъплъщение се нарича Азис и има изключителен успех на небето. Дори се продават тениски с неговия лик и всички ангели са си купили.

Какво ли ще е следващото......?

"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Вициве
« Отговор #523 -: Октомври 29, 2007, 13:22:45 pm »
"Госод беше ПОЛЕГНАЛА":))))
Така са вицовете , разказани от жени:) Дълги и уморителни:)))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Eon

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #524 -: Октомври 29, 2007, 19:53:21 pm »
Невен, откъде изкопа този тъп виц.  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27