Автор Тема: Вициве  (Прочетена 364594 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Вициве
« Отговор #360 -: Октомври 05, 2006, 20:39:13 pm »
Колко бях щастлив! Срещах се с нея цяла година и накрая решихме да се оженим. Родителите ни помагаха по всякакъв начин, приятелите ни поддържаха. А приятелката ми? Тя беше просто приказна!
Единственото нещо, което ме смущаваше беше по-малката и сестра. Тя беше на 20 години и носеше мини полички и тесни блузки с големи дeколтета. Тя винаги се навеждаше когато беше близо до мен и ми демонстрираше бельото си. Сигурен
съм, че това не беше случайно, понеже впоследствие не съм я виждал да го прави пред никого.
В едни прекрасен ден сестра и ми се обади и ме помоли да отида да погледна сватбените покани. Когато отидох, тя беше сама. Каза ми, че скоро ще се женя, но тя има чувства и желания към мен, които не може да преодолее.Тя
каза, че иска да прави любов с мен само веднъж преди да се оженя. Бях много изненадан и не знаех какво да отговоря.
Тя ми каза: "Аз се качвам горе, а ти ако искаш просто се качи при мен и да правим секс". Бях шокиран. Бях застинал в учудване, докато тя се качваше по стълбите. Когато се качи, тя си свали бикините и ми ги хвърли. Постоях известно време, после се обърнах и се отправих право към входната врата.
Отворих вратата, излязох от къщата и тръгнах към колата си. Моя бъдещ тъст стоеше на улицата със сълзи в очите, прегърна ме и ми каза:
"Много серадваме, че ти премина през нашия малък тест. Сега знаем със сигурност, че няма по-подходящ мъж за дъщеря ни! Добре дошъл в нашето семейство!"


Поуката от разказа: Винаги си оставяй презервативите в колата...

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Вициве
« Отговор #361 -: Октомври 05, 2006, 20:58:22 pm »
Ааааааа, това ме разбииии!  :D :D :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Вициве
« Отговор #362 -: Октомври 05, 2006, 23:12:35 pm »
Вървят из полето ловец и поп. По едно време пред тях заек, ловецът вдига пушката, не уцелва и ругае:
- Да му таковам майката, не уцелих!
- Не богохулствай, сине, инак бог ще те накаже! - казал попа. Това се повтаря неколкократно, като всеки път ловецът ругаел, а попът го предупреждавал, че бог ще го накаже. Изведнъж небето притъмнило, треснала светкавица и на място убила попа, а от небето се разнесъл гробовен глас:
-Да му таковам майката, не уцелих!

milenski

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #363 -: Октомври 05, 2006, 23:37:45 pm »
Вълкът и лисицата се развеждат.
Питат вълка що така, кво толкова е станало, че иска развод, и той обяснява:
"Първата година - всичко добре. Да, ама лисицата роди свинче! Втората година, как да е, ама пак ни се роди свинче! И третата година като ми роди свинче тая, направо вече почнах да я подозирам в изневяра!"
Дават думата на лисицата, да се защити един вид, и тя казва:
"Ами, господин съдия, то и аз много искам да му родя вълчета, ама как да стане таз работа, след като всяка нощ ми се прибира пиян като СВИНЯ?!"

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Вициве
« Отговор #364 -: Октомври 06, 2006, 01:15:18 am »
Вълкът и лисицата се развеждат.
Питат вълка що така, кво толкова е станало, че иска развод, и той обяснява:
"Първата година - всичко добре. Да, ама лисицата роди свинче! Втората година, как да е, ама пак ни се роди свинче! И третата година като ми роди свинче тая, направо вече почнах да я подозирам в изневяра!"
Дават думата на лисицата, да се защити един вид, и тя казва:
"Ами, господин съдия, то и аз много искам да му родя вълчета, ама как да стане таз работа, след като всяка нощ ми се прибира пиян като СВИНЯ?!"

Ти току що докза теорията на Хорус от друга тема, че свинете са генетично развъдени с човешки гени! Не може да има пияна свиня моля, моля - защо този израз!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Вициве
« Отговор #365 -: Октомври 06, 2006, 01:23:32 am »
Един почерпан руснак обикаля Червения площад през 42г и вика:
"Смърт на мустакатия диктатор, смърт на мустакатия диктатор......"
ЧК обаче не спи. Закопчават го и право при другаря Сталин.
 - Ти - пита го Сталин - кого имаш предвид?
 - Как кого? Хитлер разбира се.
 - А Вие, господа - обръща се към ЧК-истите - кого имахте предвид, че ми го водите???
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Re:Вициве
« Отговор #366 -: Октомври 06, 2006, 01:37:43 am »
Един почерпан руснак обикаля Червения площад през 42г и вика:
"Смърт на мустакатия диктатор, смърт на мустакатия диктатор......"
ЧК обаче не спи. Закопчават го и право при другаря Сталин.
 - Ти - пита го Сталин - кого имаш предвид?
 - Как кого? Хитлер разбира се.
 - А Вие, господа - обръща се към ЧК-истите - кого имахте предвид, че ми го водите???

Хахахаха добър е :P :P
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Вициве
« Отговор #367 -: Октомври 06, 2006, 02:55:53 am »
Една жена е застанала на перваза на осмия етаж и вика на мъжа си:
- Омръзна ми да живея с такъв пианица, женкар, побойник... и престани да ме побутваш!

:)

Емисия новини по радио Ереван:
- В района на Чернобил е намерен компютър с две мишки.

:)

- Къде трябва да носи  ножа катаджията?
- В гърба!

:)

Майк Тайсън казва на Пепеляшка:
- А, след дванайсет удара, твоята глава ще се превърне в тиква.

:)



« Последна редакция: Октомври 27, 2006, 19:59:15 pm от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Вициве
« Отговор #368 -: Октомври 06, 2006, 03:00:51 am »
Тинейджър се прибира късно през нощта, с треперещи ръце отваря хладилника и започва, в тъмното да яде супа с ръце, заливайки се по дрехите и по пода... Изведнъж се светва и се обажда майка му:
- Сине...? Да ти дам една лъжица?
- АЗ ЛИ СЪМ СЕ НАПУШИЛ!?

:)

Надпис в моргата: "Аз бях тука"

:)

И за финал:

Вие не обичате черен хумор!? Ууууу, расисти!

:) :) :) ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Вициве
« Отговор #369 -: Октомври 06, 2006, 03:03:38 am »
Хахааа, добри сааааа :P

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Вициве
« Отговор #370 -: Октомври 06, 2006, 19:11:06 pm »
последните 3 разбиват   :D

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Re:Вициве
« Отговор #371 -: Октомври 06, 2006, 21:22:57 pm »
 :) :) :)

- Доволен ли си от твоите пчели?
- Много. Мед още не са дали, но вече изпожилиха всички съседи.



Помолиха ме да напиша препоръка за бившата ни служителка. Написах, че е неграмотна и дръзка. Иска ми се да напиша и нещо положително?
- Ами добави, че има добър апетит и обича да си поспива до късно...


На улицата се сблъскват двама кривогледи. Единият ядосано казва:
- Гледай къде ходиш бе!
Другият му отвръща:
- А ти защо не ходиш, където гледаш!

В кабинета на психиатъра:
- От какво се оплаквате? - пита лекарят.
- Постоянно ми се струва, че някой ме преследва!
- И от кога е това чувство?
- От както избягах от затвора.


 :P :P :P :P :P
« Последна редакция: Октомври 06, 2006, 21:23:55 pm от sunflower »
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

dinena kora

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #372 -: Октомври 07, 2006, 02:30:27 am »
Влязъл лидерът на "Атака" в един магазин за перилни препарати, посочил щанда със сапуните и казал: "Двама цигани и един евреин, моля!"
 8)

Eon

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #373 -: Октомври 13, 2006, 11:40:51 am »
Учени решили да установят какъв пол има компютърът. Първата група, съставена само от жени, определила, че е от мъжки пол поради следните причини: а/ за да ти обръща внимание, трябва да го докосваш; б/ съдържа много информация, но няма въображение; в/ предполага се, че ти е от полза, но по-често е източник на проблеми; г/ когато се сдобиеш със собствен, се оказва, че ако беше изчакала малко, щеше да имаш по-добър.
    Втората група, съставена от мъже, установила, че е от женски пол, защото: а/ никой с изключение на неговия създател не може да разбере логиката му; б/ езикът, с който комуникира с другите компютри, е неразбираем; в/ и най-малката грешка се съхранява в паметта и излиза наяве в най-неподходящия момент; г/ когато най-накрая си вземеш, разбираш, че трябва да си даваш половината заплата за аксесоари.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Вициве
« Отговор #374 -: Октомври 13, 2006, 12:37:57 pm »
Хмм ;), това си е самата истина - моя комп си е мъжки ...  хаха :D
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27