Автор Тема: Вициве  (Прочетена 366023 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Вициве
« Отговор #390 -: Ноември 04, 2006, 23:59:44 pm »
След като пак подхванахме темата за пияните....


Късна, ноемврийска вечер. Полицай патрулира по маршрута си когато вижда някакъв пиян да обикаля около една улична лампа. Приближил се до него и го пита:
- Добър, вечер, някакъв проблем ли има?
- А, не, ама си загубих ключовете и не мога да ги намеря, рра'ираш ли? - казал пияният.
- Ясно, къде по - точно си загубихте ключовете?
- Ами, ей там, по - надолу, до онзи казан.
Полицаят се огледал и след това попитал:
- Добре, защо тогава ги търсите тук?
- Защото тука е по - светло.

       :)  :)  :)

Пак, един полицай, докато си правил вечерната обиколка, забелязал един пиян, който на четири крака обикалял около една бъчва.
Приближил се той до човека и предпазливо поитал:
- Господине, виждам, че се нуждаете от помощ, къде живеете?
- Като свърши оградата и в дясно.

        :)  :)  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

milenski

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #391 -: Ноември 05, 2006, 00:57:00 am »
Прибира се Пешо от кръчмата, порядъчно пиян и за пореден път със сериозно охлузена физиономия вследствие на опитите му да целува асфалта. Застава пред огледалото, туря си лейкопласт и тихичко се шмугва в леглото до дълбоко заспалата си благоверна.
На другия ден жена му го събужда с крясъци:
- Пак си се отрязал снощи, пияно говедо такова!
- Ама ти... как разбра??! - пули се очудено нашият човек.
- Как ли?!? Виж само огледалото! Цялото е облепено с лейкопласт!!! >:(

 :P ;D  8)

Двама приятели споделят житейски опит:
- Абе, не мога да я разбера таз мойта жена. Всеки път като се прибирам късно вечер, уж съм толкова внимателен, стъпвам на пръсти да не я събудя, лееекичко се намествам в леглото... Ама тя винаги ме усеща и почва да врещи!
Вторият се подсмихнал дяволито и казал:
- Грешен ти е подходът, мой човек. Аз като се прибирам късно вечер, тръшвам с всичка сила вратата, пръхтя, сумтя, оригвам се... А после се мятам с лъвски скок в леглото, шляпвам мойта по задника и изревавам: "Айде, душко, да та мятам!" А тя се преструва на дълбоко заспала. 8)

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Вициве
« Отговор #392 -: Ноември 05, 2006, 08:46:12 am »
: Професорът:
- Кое е това нещо, което при Арнолд Шварценегер е голямо, при Ричард Гиър е малко. Мадона въобще го няма, а папата го има, но не го използва?
Всички започват да се кикотят.
- Абе, на вас какво ви става колеги. Вие какво си помислихте? Става въпрос за фамилията!

 ;) :P  :D

Блондинка участва в телевизионно състезание. Задават й въпрос: "Коя от следните птици не си свива гнездо - кукувица, дрозд, фазан, лястовица?"
Блондинката уверено отговаря:
- Кукувицата!
Отговорът е верен и тя печели голямата награда. На излизане от студиото приятелката й /също блондинка/ я пита:
- Ама много си умна, ма, муцка. Откъде знаеше за кукувицата?
- Е, те и децата знаят, че кукувиците живеят в часовниците...

  :) ;D
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Дъвиан

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #393 -: Ноември 05, 2006, 09:59:25 am »
 :P ;D ;D ;D Много са хубави. Айде и аз един любим да кажа:

Един мъж бил при любовницата си и когато се прибирал у тях, тъкмо пред вратата се усетил, че мирише на парфюма на любовницата си. Решил той да излъже жена си, че е пил и отишъл до магазина, купил ракия и се полял с нея, отпийнал и въобще - замирисал на алкохол. Така доволен влязъл в къщи и още от вратата жена му го започнала да се кара: "Къде ходиш бе? И сто кила парфюм да си сложиш, пак ще разбера че си пил."

 :P :P :P

Eon

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #394 -: Ноември 08, 2006, 10:59:34 am »
Събрали се учени - лингвисти на симпозиум, за да обсъждат езиковите проблеми. По едно време така се обърнала посоката на дискусията, че всеки взел да хвали колко съвършен е неговият език, как дадено чувство можело най-добре да се изрази и т. н. Нашият представител слушал, слушал, па накрая му писнало да слуша глупости, станал и теглил следната реч:
 
"Дами и господа, моите почитания към вашите езици, но няма по-богат и цветист език от българския. Ето тук съм ви приготвил няколко примера в подкрепа на твърдението ми:
 
1. Кажете, има ли някой език на тази планета, на който да има дума, означаваща нещо средно между "капе" и "тече"? Няма такъв. Аз съм проверил специално. А на български има - "църцори".
2. Има ли някой език, на който да има 4 степени на сравнение - няма.
А на български има - далече, по-далече, най-далече, на майната си.
Или - готина, по-готина, най-готина, бафмааму.
3. Има ли език, в който да има минало незапомнено време? Хе хе - няма. А на нашенски има - Бил съм се напил.
4. Имате ли вие бъдеще евентуално време в миналото? Нямате. А ние имаме - щял съм бил да работя.
5. Колко начина имате по заобиколен начин да кажете "не знам", когато ви питат нещо? Общо взето всичките се свеждат до един: "I don't know"
"No idea" "I got no clue". А вижте ние колко по-заобиколно можем да го кажем: "Казва ли ти някой!", "А сега де!", "ебеш ли му мамата!", "а - сега ме хвана!"
6. И накрая, господа - хайде кажете - има ли език, в който да има една такава дума, която да може да замести всяка друга дума в този език? Няма! А на Български има - това е думата "такова".
 
На последната 6- та точка американският делегат не повярвал и казал "Не го вярвам това, че една дума може да замести коя да е дума в езика, аз лично ще проверя това!"
Разбира се Mr. Smith заповядайте в БГ да проверите!
 
И така мистър Томас Смит хванал самолета, прелетял океана и още веднага на аерогара София решил да пробва вълшебната дума. Отишъл на информацията и казал: "Моля ви, таковайте ми едно такси" - няма проблем, служителката набрала един номер и таксито пристига.
 
Изненаданият Мистър Смит се качва в таксито и казва на шофьора:
"Моля ви таковайте ме до най-луксозния хотел в София" - няма проблем
- бум в Шератон. Още по-изненадан отива на рецепцията и казва:
"Моля ви таковайте ми една стая за 5 нощувки" - няма проблем регистрират го дават му ключа и момчето му занася багажа до стаята.
Томас е като треснат, но продължава да тества думата не вярвайки на ушите и очите си - сяда в ресторанта и казва:
"Моля ви таковайте ми мешана такова с шопска такова и едно такова Каберне Совиньон" - след малко иде мешаната скара, шопската салата и виното.
"Oh my God, he was right - it really works" признал накрая Тома неверни. На сутринта станал и тръгнал към банята, но се сетил, че предишната вечер му направила впечатление една старинна сграда недалеч от хотела и един минувач го информирал, че това е Централна Баня, та нашият човек решил да я пробва как е, щото в неговата модерна държава няма такива работи. Влезнал човека да се къпе, но там нямало четка с дълга дръжка, с която да си търка гърба и той помолил един пич да му сапуниса гърба с думите "Моля ви, таковайте ме отзад". При което оня се оказал услужлив човечец - (ми чужденец все пак - няма да го оставим с впечатлението, че не сме гостоприемни я!) - и съответно го "таковал".
 
Томас Смит останал доста изненадан от събитията, но си замълчал (все пак чужда държава, може пък тук това да е нормално) и като се върнал в Щатите - споделил си преживяванията, при което доцент Ганев се плеснал по челото и казал, о, аз забравих да ви предупредя колега, че глаголът "таковане" се спряга неправилно на гол гъз ...

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Вициве
« Отговор #395 -: Ноември 08, 2006, 12:19:12 pm »

Нищо лично ;D, ама  ми се ще арогантния  Мистър USA/ >:(  / да  мине през нашата "Централна"  баня 
и да опита този "универсален" български глагол на  .. голо  ;)  :P
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Вициве
« Отговор #396 -: Ноември 08, 2006, 22:11:45 pm »
"Какво ще таковаме като няма какво да таковаме!?" Ето това е уникален лаф, едно лице го употребява, на когото всяка втора дума му е "такова".
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Вициве
« Отговор #397 -: Ноември 08, 2006, 22:27:13 pm »
отдавна ме сърбят ръчичките да ви напиша един от любимите си вицове но не знам дали ще ви понесе /поне на мъжете.../
ок, та това е вица.

Един вампир всяка сутрин пиел 'кафе' в своето любимо заведение, където знаели точно каква кръв предпочита клиента за сутрешното си 'кафе'. Обаче, една сутрин се появява въпросния индивид и заявява, че иска гореща вода. 'Как?' - учудва се сервитьорката, "можем да Ви предложим безалкохолни, сода, кафе...", в отговор: "не, искам гореща вода". След известни спорове в крайна сметка господинът получава заветната гореща вода, вади от джоба... използвана дамска превръзка, топва я в чашата и заявява: "Днес съм на чай".
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Вициве
« Отговор #398 -: Ноември 17, 2006, 13:48:08 pm »
Католически свещеник спори с равин:
- Аз мога да стана даже епископ, а ти сега си равин и равин ще си останеш.
- Е и?
- Аз мога и кардинал да стана, даже папа!
- А какво не можеш да станеш?
- Е, не мога да стана Господ Бог!
- А, едно момче от нашите станаааа....

Oberon

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #399 -: Ноември 17, 2006, 14:14:07 pm »
Нане отишъл при Вуте, за да му поиска магарето с каруцата да си свърши някаква работа.
Вуте изслушал молбата му, па му рекъл:
- Какво да ти кажа, Нане... Не бих искал да ти ги дам, защото предишния път, като ти ги дадох ти ми ги върна магарето болно и гладно, а каруцата трябваше да я ремонтирам. Но също така не мога и да ти откажа, защото сме дългогодишни приятели и не искам да ми се разсърдиш. Затова, Нане, ще ти отговоря уклончиво - я си еби майката!

milenski

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #400 -: Ноември 18, 2006, 10:36:25 am »
Изпит след 1 клас

Учителката на първи клас мис Нилъм (28 години) имала проблеми с един от учениците си. Тя попитала:

- Какво има, момчето ми?

- Твърде съм умен за първи клас. Сестра ми е в трети, а пък аз съм по-умен от нея! Мисля, че аз също трябва да уча в трети. – отговорил ученикът.

За мис Нилъм това било прекалено и за това тя повела момчето при директора. Докато то чакало в приемната, тя обяснила на директора ситуацията. Решение било намерено – директорът щял да направи тест на момчето и ако то не може да отговори на някой от въпросите, ще трябва да се върне в първи клас и да се държи добре. Мис Нилъм се съгласила.

Момчето било въведено в кабинета на директора, обяснили му условията и то се съгласило да мине теста.

Директорът: "Колко е 3 x 3?"

Момчето: "9".

Директорът: "Колко е 6 x 6?"

Момчето: "36".

И така ставало с всеки въпрос, на който, според директора, един третокласник трябва да знае отговора. Тогава директорът се обърнал към мис Нилъм и казал:

- Мисля, че момчето може да премине в трети клас.

Мис Нилъм обаче казала, че има още въпроси. Момчето и директорът кимнали в знак на съгласие и тя започнала:

- Какво има кравата 4 броя, а аз само 2?

- Крака – след кратка пауза отговорило момчето.

- Какво има в твоя панталон, което няма в моя?

- Джобове – бил отговорът.

- Космато, продълговато, вкусно, с белезникава течност вътре?

- Кокос.

- Твърдо и розово, когато влиза и меко и лепкаво, когато излиза?

Директорът леко пребледнял, стегнал се, очите му се облещили и едва се сдържал да не изпревари отговора...

- Дъвка.

- Какво мъжът прави изправен, жената седнала, а кучето на три лапи?

Сега вече очите на директора здраво се оцъклили, но преди да каже нещо, ученикът го изпреварил.

- Подава ръка

- Сега ще задавам въпроси от типа: „Кой съм аз?”, става ли?

- Аха.

- Ти пъхаш в мен своя кол. Връзваш ме, за да ме вдигнеш. Мокря се преди теб?

- Палатка.

- В мен влиза пръст. Търкаш ме и въртиш, когато ти е скучно. Най-добрият мъж ме получава пръв?

Директорът е много обезпокоен, напрегнат и е принуден да глътне голяма порция коняк.

- Венчален пръстен.

- Мога да бъда с различни размери. Когато не ми е добре, капя. Когато ме издухваш ми е добре.

- Нос.

- Имам твърдо тяло. Моят връх пронизва. В движение треперя.

- Стрела.

- Коя дума започва с "F" и завършва с "K" и означава много жега и вълнения?

- Firetruck (Пожарна кола).

- Коя дума започва с "F" и завършва с "K" и ако това нещо го няма, си принуден да работиш с ръце?

- Fork (Вилица).

- Имат го всички мъже, на някои им е по-дълго, отколкото на другите. Мъжът го дава на жена си след сватбата?

- Фамилия.

- Кой мъжки орган няма кости, има само мускули и вени. Той пулсира и отговаря за правенето на любов?

- Сърце.

Директорът с облекчение въздъхнал и казал на учителката:

- Изпратете го в Кеймбридж! На последните 10 въпроса аз самият отговорих неправилно!!"

Източник

 :D :D :D

Antonium

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #401 -: Ноември 20, 2006, 14:06:19 pm »
Един любим виц, сигурно го знаете:
Установено е, че орбитата на Луната се отдалечава от Земята с по няколко метра годишно.
Ако се направи едно изчисление, излиза че Луната преди 85 милиона години се е намирала само на 10 метра от Земята. Това обяснява смъртта на динозаврите. Или поне на по-високите от тях... :D

milenski

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #402 -: Ноември 20, 2006, 21:05:30 pm »
Вчера един приятел ми прати този, умрях от кеф:

Летят две врани с дозвукова скорост:
- Стена!
- Виждам!
Пляк-пляк...

Летят две врани със свръхзвукова скорост:
- Стена!
Пляк...
- Виждам!
Пляк...

Летят две врани със свръхсветлинна скорост:
Пляк-пляк...
- Виждам!
- Стена!


Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Вициве
« Отговор #403 -: Ноември 21, 2006, 06:55:12 am »
този го бях чела преди години в едно руско списание, май даже беше малко по-дълъг... Кефи, наистина:)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Oberon

  • Гост
Re:Вициве
« Отговор #404 -: Ноември 21, 2006, 17:38:01 pm »
Брюнетка казва на блондинка:
- Мамка му, пак вдигнаха бензина !!!
- Дреме ми, аз винаги зареждам за 20 лв.! - отговорила блондинката

 laugh laugh laugh laugh laugh laugh

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27